Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha női barátodba, ki barát beleszeretsz, bár mindketten kapcsolatban élünk...... fórum

Mit tennél ha női barátodba, ki barát beleszeretsz, bár mindketten kapcsolatban élünk...... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 16. 17:56

Nehéz ügy... Mindkét kapcsolat más-más "minőség"...

Lehet szeretni két ember is, de hát a társadalmi konvenciók, ugyebár... :))))

Ha egyenlőre még nem kell döntened, hagyd érlelni magadban a dolgokat. Meglehet egy idő múlva letisztul, mit is szeretnél - ott a lelked mélyén - igazán.

Szurkolok neked.

2008. szept. 16. 17:49
Hallgass a szivedre mindenképpen,és ha ugy érzed hogy a másik növel boldogabb lennél légy bátor és kezdj ujj életet, csak egy életünk van ne tedd azt te is hogy inkább a megszokás miatt élsz egy olyan kapcsolatban ahol folyton másra vágysz közben. És jo hallani hogy a férfiaknak is van lelkük
6. herengtimea (válaszként erre: 3. - Jozsef.csoke)
2008. szept. 16. 17:49

te már régen dontottél csak még nem tudsz rola.

máskulonben elhiszem,hogy van lelked,de ha egy no kérdezte volna ezt akkor is ezt írom!

5. jozsef.csoke (válaszként erre: 3. - Jozsef.csoke)
2008. szept. 16. 17:47
Néztem a jelmondatodat. Irtad,a mában élsz. Helyes,én szakmám miatt racionális vagyok. Egyenlőre nincs is gond. De mit hoz a jövő? Ebben látom a problémát.Lehet több nőt szeretni,úgy hogy lelkileg senkisem sérüljön. Ez a kérdés....
4. rohiani (válaszként erre: 1. - Jozsef.csoke)
2008. szept. 16. 17:46

El kell döntened melyiket akarod, a másikat pedig engedd el, de örökre.

Ha nincs semmi gond a pároddal, akkor hogy került képbe ez a másik hölgy? Ha még van esély rendbehozni a kapcsolatot, akkor inkább azon dolgozz és nem a másikat keresd. Nem gondolod, hogy csak azért vonz, mert nem a tiéd? Sokszor az ember csak beleképzel a harmadikba olyan dolgokat amig nincsenek is benne.

3. jozsef.csoke (válaszként erre: 2. - Herengtimea)
2008. szept. 16. 17:42
Minden relativ. Bővebben. Egyenlőre nem kell döntenem,tehát nem oly nagy a massza. Engem a lelki rész ami gond. Tudod,egy férfinak is lehet lelke... Igy gondolom érthetőbb .
2008. szept. 16. 17:31
jo nagy szarban vagy
2008. szept. 16. 17:18

Mit tennétek,ha egy férjes asszonnyal ,akit régóta ismersz,évek mulva találkozol,majd kapcsolatod mély barátságnak indul. Időközben mindkét részről mély az érzelem,amely más átcsap egy új minőségbe. Közben ott a férj,kit kedvelek s ott a párom,bár egy családi és egzisztenciális ok miatt 200 km a táv. Igy be van határolva a személyes kontaktus. Közben a másik ha nem is személyesen,de telon,sms-ben,neten mindennap jelen van. Ja és a párom 8 évvel fiatalabb mint én,mig a barát csak egy évvel fiatalabb. Ja,őt nem barátnőmnek hivom megbecsülésem jeléül. Szivem szerint együtt élnék vele,de tudom nem lehet. Néha reménytelennek érzek igy dolgokat.

Hát ennyi elsöre...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook