Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha női barátodba, ki barát beleszeretsz, bár mindketten kapcsolatban élünk...... fórum

Mit tennél ha női barátodba, ki barát beleszeretsz, bár mindketten kapcsolatban élünk...... (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. spinneli (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2008. szept. 17. 13:09

újraolvastam, tényleg félreérthető, mindenkitől bocsánat bocsánat, majd jobban figyelmezek.

:)

37. K.né (válaszként erre: 33. - 94e6ec2939)
2008. szept. 17. 13:09
Talán érzékenyebb vagyok most. de a témáról mindig is ez volt a véleményem. Ha van bátorsága más után epekedni, legyen bátorsága szabadon engedni azt aki vele van a lehető legkevesebb sebbel. Erre kell az őszinte kommunikáció, nem pedig a titkos randevúk.
36. K.né (válaszként erre: 34. - Df2a740c00)
2008. szept. 17. 13:07
Na ez tetszik. Lépj tovább és adj a feleségednek esélyt a boldogságra. Valahogy így értettem én is. Ami nem megy azt hagyjuk, de nem bántsuk a másikat.
35. Zizisicc (válaszként erre: 30. - 94e6ec2939)
2008. szept. 17. 13:05
Hát, elég nehéz megtalálni az egyensúlyt, aközött, hogy figyelek a másikra, és igyekszem a legkevesebb fájdalmat okozni, ill. hogy a magam boldogságát egyengetem.
34. df2a740c00 (válaszként erre: 1. - Jozsef.csoke)
2008. szept. 17. 13:04

Kedves József,

ha a másik nőt szereted, lépj. Sokkal nagyobb kárt tehetsz, ha húzod-halasztod a döntést. Ha tiszta vizet öntesz a pohárba, a feleségednek is lesz esélye megtalálni a boldogságát idővel. Ha már nem szereted a feleséged, és más után epekedsz, neki is csak ártasz azzal, ha vele vagy.

2008. szept. 17. 13:00
Amugy megertem, hogy szules elott ez kicsit melyebben erint Teged. Orulj, hogy nem vagy ilyen szituban. Sok sikert a babahoz.
32. Zizisicc (válaszként erre: 27. - K.né)
2008. szept. 17. 12:58
Sok sikert a szüléshez és a babához! :o))
31. Zizisicc (válaszként erre: 28. - Spinneli)
2008. szept. 17. 12:58
Jaj, Spinelli, kérlek fogalmazz körültekintőbben, mert rám is a frászt hoztad! :o))))))))
2008. szept. 17. 12:57
Ez sajnos nem fekete-feher. Attol, hogy teccik valaki, meg nem erdemes kilepni egy hazassagbol. A hazassag ennel komolyabb. Ahhoz pedig, hogy valaki donteni tudjon, kell, hogy legyen dontesi alap. Mindenkeppen van idoben fedes, ezt nem lehet elkerulni. Meg akkor sem ha ezzel megalazunk valakit. Nem lehet mindig masokkal torodni, neha onzonek kell lenni. Csak torekedni kell arra, hogy minel kevesebb kart tegyunk.
29. K.né
2008. szept. 17. 12:55
Köszi, te meg ne haragudj, a fejleharapós voltam. Nem szokásom.
28. spinneli (válaszként erre: 27. - K.né)
2008. szept. 17. 12:53

semmi baj, lehet félreérthető voltam.

komplikációmentes szülést kívánok.

27. K.né
2008. szept. 17. 12:50
Bocsásd meg egy egy nappal szülés előtt álló nőnek, hogy kicsit ingerült és nem lát a sorok mögé... :-)
26. spinneli (válaszként erre: 25. - K.né)
2008. szept. 17. 12:50

jaj dehogy, hanem amit leírtál kapcsolat, csak megerősítettelek.

:)

25. K.né (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2008. szept. 17. 12:49
Mire érted hogy sekélyes? Talán az én jellemem?
24. spinneli (válaszként erre: 19. - K.né)
2008. szept. 17. 12:43
Ez a leírás azért egy elég sekélyes jellemet, és kapcsolatot takar..és ahogyan írod ezen az alapon valóban x idő múlva ugyanazok a problémák fordulhatnak elő.
23. Zizisicc (válaszként erre: 5. - Jozsef.csoke)
2008. szept. 17. 12:40
Háááááááát, nem nagyon. Akkor úsznátok meg a lelki sérülést, ha mind a négyen már érzelmileg elengedtétek volna a párjaitokat. De, ahogy olvasom, nem egészen ez a helyzet.
22. K.né
2008. szept. 17. 12:38
Én nem azt mondtam hogy erőltetni kell azt ami már meghalt. De egy esélyt igenis érdemel, aki x ideig együtt volt az emberrel jóban és rosszban is. Le kell ülni megbeszélni. Mi a garancia arra, hogy a másikkal pár hónapon éven belül nem lesz ugyanez? Ha megpróbálták, átbeszélték és továbbra sem jó, akkor nem kell vele maradni. Mert ugye mi értelme van? De a háta mögött, sityi-sutyi, erre nem ismerek mentséget. Mondja ki a bajt, ha nem megy, akkor zárják le: te jobbra én balra. Utána semmi kifogásom az ellen ha mással boldog. Csak gratulálok hozzá. És mindenkinek csak boldogságot kívánok. Őszintén. De megbántani vagy urambocsá' megalázni azt akivel eddig mindent megosztott, az felháborít. De nem mindenki egyforma. Ezért mondtam hogy nem ítélek.
21. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Jozsef.csoke)
2008. szept. 17. 12:34

Azt irod "szivem szerint egyutt elnek vele,..."

Szerintem TE mar döntöttel , csak megerösitesre varsz ? !

Az embernek 1-elete van , es nem mindegy hogy , hogyan es kivel eljuk azt , nem ?

2008. szept. 17. 12:22
Szerintem ha valami nem megy, azt nem kell eroltetni. Csak azert, mert egyszer valaki hoz egy akkor jonak tuno dontest... Egyelore hallgatom, hogy ribanc vagyok, mert egy nos ferfival vagyok. A valas utan meg pesze azt fogom hallgatni, hogy en tettem tonkre a hazassagot. Csak eppen ez nem igy van. Ha egy kapcsolattal minden rendben van, akkor ferfi es no kozott igenis mukodhet a baratsag anelkul, hogy tovabb akarnanak lepni.
19. K.né
2008. szept. 17. 12:11
Én ezért nem díjazom ha egy férfi és egy nő barátkozik. És persze van párja mindkettőnek. Mert elhiszem, hogy nem annak indul, ami lesz belőle. Egyszerűen csak szimpatikus és jó vele beszélgetni. De egy idő után jön a többi. Csak azért mert esetleg előfordulnak viták otthon. és azt gondolja a nő vagy a férfi, hogy a barátom nem okozott még csalódást, vele biztos jobb lesz. És amikor ez a barát lép a férj vagy a feleség helyére, akkor eleinte minden rózsaszínű, de vele is elkezdődnek ugyanazok a gondok. Akkor keresünk egy következő barátot? A gondok elől nem elfutni kell és vigasztalást keresni, hanem megoldani. közösen. Kimondani mi bánt és mi rossz. Ha így sem sikerül, akkor lezárni a dolgokat és továbblépni. De így mind a négy ember megsérül. És jobban a 2 mit sem sejtő házastárs, mert hát ugye a másik kettőnek már ott az új élet reménye, a lángolás. Amíg a 2 becsapott fél keserűen veszi tudomásul, hogy esélyt sem adtak. Nehéz ügy... És nem ítélek.
2008. szept. 17. 09:45
Hasonlo cipoben jarok, azzal a kulonbseggel, hogy no vagyok es az egyik legjobb baratommal jartam igy. Aki ugyebar nos... Mi mondjuk mar nem csak baratok vagyunk... Nagyon nehez. Mindenki azt mondja, hagyjam a francba, nem eri meg. Ezt a helyzetet viszont nem ertik az emberek. Csak azok, akik ateltek mar hasonlot. Es az sem mindegy, hogy milyenek a korulmenyek.
2008. szept. 16. 18:46

KÖSZÖNÖM AZ EDDÍGI VÉLEMÉNYT. MOST KISZÁLLOK,MERT HOLNAPRA EGY MUNKÁT MEG KELL NÉZNEM. DE VISSZAJÖVÖK,ELOLVASOK MINDENT ÉS REAGÁLOK. IGÉREM. NEKEM A VÉLEMÉNY HA MÉG NEM IS ÉRTEK VELE EGYET,DE ROPPANT FONTOS. DE A VÉLEMÉNYEK ÜTKÖZTETÉSE ÁLTAL TUDUNK TOVÁBBHALADNI.

ÚGY ÉRZEM MÁR EZÉRT IS MEGÉRTE. NEKEM MEG TÉNYLEG NAGYON FONTOS. ÉN TERMÉSZETES MÓDON FÉRFIKÉNT KÖZELITEM MEG A PROBLÉMÁT,DE EGY NŐ TANÁCSA,VÉLEMÉNYE, LÁTÁSMÓDJA AZ ROPPANT FONTOS. MERT ÉN FÉRFI VAGYOK,DE A DÖNTÉSEM HATÁSA,BÁR ÉRZELMI HATÁS, EGY NŐRE IS JELENTŐSEN KIHAT.

Jó éjt szép álmokat,és még visszajövök.

16. jozsef.csoke (válaszként erre: 10. - Palacsinta)
2008. szept. 16. 18:38

Jó ég tudja mi a jó.amugy barát. Nem véletlenül a barát és nem a barátnőt használom . Érzékeltetni szeretném a külömbséget.

Olvasd el a reakciómat. Lassan kiszállok,mert még van egy két teendőm.

15. jozsef.csoke (válaszként erre: 13. - Meony)
2008. szept. 16. 18:34
Jó a meglátásod,mert a gond avval kezdődött,hogy szülei sulyosan megbetegedtek. Igy állandó felúgyeletre szorultak. Nehezen megoldotta a munkahelyet. Mivel végzettsége speciális,helyhez kőtött. Amúgy közigazgatás. A város egy hangulatos kisváros a dél alföldön. Engem minden bp.hez köt. Munkám,egzisztenciám. Közös lakás egyenlőre reménytelen. Más halálával meg nem akarok megoldást találni. Tudod,esténként szúkségem lenne egy jó kiadó beszélgetésre,egy simogatásra,egy fizikai kontakusra. Ez hiányzik. Ezért mondta szivem,lelkem meg érzéseim,hogy igen,bár az eszem mást sug. Két kisördög. Mind más tanácsot. Pont most az a nő hivott. Most itt tartok.
14. jozsef.csoke (válaszként erre: 11. - 025c5b6977)
2008. szept. 16. 18:05
Minden lehetséges. Már tart pár hónapja. Azért irtam,hogy minden lehetséges,mert ha erős az érzelem,az ember nem tud igazán józanul dönteni. Akkor a tárgyilagosság és higadtság bizony távol van. Ezért is kérdezem,hogy egy nő vajon miként gondolkodik. Tudod,hiába vagyunk emberek,de vagyunk nő és férfi. Nem egyformán jár sem agyunk,sem érzelmünk. Mást és mást látunk fontosnak.köszi
13. Meony
2008. szept. 16. 18:00

Lehet nekem nincs még annyi élettapasztalatom, mint itt egyeseknek, de azért hozzászólnék. (Azt vártam, hogy ahogy húzom fölfelé a görgetősávot megjelenik az amire én először gondoltam, de nem, csak ezért)


Ha jól vettem ki, akkor a jelenlegi pároddal 200km a táv. Mi van, ha csak emiatt bizonytalanodtál el? Más a napi kapcsolat és más az, ha mindig ott szöszmötöl a másik, pláne mivel új, még nem tudod, hogy vele milyen lenne. Ez persze csábító, de volt oka annak is, hogy valamikor anno a jelenlegi párodat választottad. Az már elveszett? Vagy még megvan, csak már eljutottatok odáig, hogy nem kell mindig felemlegetni, mert tudjátok, hogy van, és annyi elég is(többnyire)

Persze azis más dolog, hogy szerintem egy végleges kapcsolatnak barátnak is kell lennie, és nem csak szerelemnek. Sok tényezős ez az egyenlet (:

Sok sikert kívánok a választáshoz.

12. jozsef.csoke (válaszként erre: 8. - 38113ab761)
2008. szept. 16. 18:00
Amit irtál értékes,megfontolandó. Nem véletlenül inditottam a fórumot. Szükségem van tanácsra,mert szűkebb körömet nem szeretném bevonni. Van sok közös ismerős.
2008. szept. 16. 17:59
Nem biztos hogy megéri eldobni a biztosat egy bizonytalanért. Lehet ez csak egy fellángolás nem?
2008. szept. 16. 17:58

Szió.szerintem senki nem lehet a más /több /ember kárán boldog,sajna:( tapasztalat.............Felejsd el az egészet és tiszteld a helyzetet,ez most nem az a leosztás,ami neked kedvezne.Ha összejönnétek és publikus lenne,sem lenne benn köszönet senkinek.

Férfiak amúgy sem szoktak ilyet tenni a barátjukkal,teccikérteni betyárbecsület!!Bár nem írtad ,hogy barát csak kedveled?Barát?

Bocsi,gondolmoinkább megerősítésre várnál.Tényleg bocsi.

9. jozsef.csoke (válaszként erre: 4. - Rohiani)
2008. szept. 16. 17:57

Most mondjam,hogyan került? Te is tudod,az ész,a józan gondolkodás meg az érzelem nem mindig jár kézenfogva. Volt egy régi ismerettség,egy ronda februári nap,egy eset ami miatt elejtettem néhány szót,a másik reagált rá,majd egyre több beszélgetés,rengeteg email,majd bonyolódás,és ölelés ,csók,majd egy rövid megrettenés. Majd a vihart az óceán mélyére próbáltuk sülyeszteni. Nem tudom meddig lehet. Volt egy nap pár hónapja. Éreztem az érzelmi zürzavart,és irtam két szót emailben: UTOLSÓ,....ENNYI..,

Majd könyörgés,és én megigértem nem tünök el.

Mint irtam,a párom jó 200 km,re van tőlem.

Én meg nem vagyok fából. Lélekben sem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook