Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ha női barátodba, ki barát beleszeretsz, bár mindketten kapcsolatban élünk...... fórum

Mit tennél ha női barátodba, ki barát beleszeretsz, bár mindketten kapcsolatban élünk...... (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. Kiss Ildikó (válaszként erre: 64. - Jozsef.csoke)
2014. okt. 5. 23:33

Én most már tudom hogy döntöttél :-)

Gratulálok! Éljen a szerelem :-)

67. Edit2000 (válaszként erre: 64. - Jozsef.csoke)
2009. nov. 2. 17:36
Hogyan döntöttetek? Én még nem tudtam kitalálni...
2009. okt. 31. 22:26

Szerintem meddő vita az egész!

A barátnőd, kedvesed, nyolc évvel fiatalabb, az hamarosan le lép, ha rá jön az sms-re, emailokra,a viselkedésedből ki fog derülni, hogy már nem szereted annyira mint rég.

A másik nő, tuti, hogy nem hagyja ott a férjét, vagy ha egy kis kalandra vágyik veled és az is kitudódik, nektek annyi!

Nem , hogy boldogok lennétek, elfajulnak a gyűlöletek.

Szerintem így nem lehet élni!

Már nem úgy, hanem ilyen kételyek közt.

Ezt Te sem gondoltad komolyan!

2009. ápr. 8. 18:36
...:-);-)
2009. ápr. 8. 18:32

DÖNTÖTTEM,DÖNTÖTTÜNK....S EZ JÓ....

TALÁLD KI HOGYAN DÖNTÖTTEM..?

No kitalálod?

2008. nov. 19. 15:26
Szerintem egy új kapcsolatot elkezdeni csakis úgy lehet ha előtte a régit lezártad és meg is gyászoltad, feldolgoztad magadban! Ha hirtelen mész az egyikből a másikba az előbb utóbb katasztrófához vezet!
2008. nov. 19. 14:47
ilyennek nem szabad előfordulnia.
2008. szept. 27. 08:47

Számomra fura,hogy ennyi nő közül senki nem érezte azt,hogy aki ott távol a legnemesebb feladatot látja el,amit egy gyermek megtehet beteg szüleivel szemben,ő van igazán becsapva.Ezt a hölgyet az élet kényszerítette egy döntésbe és lehet hogy mélyen ő is vágyik arra,amire József,hogy valaki felhívja,naponta beszéljenek vele,simogassák a lelkét és egyáltalán,nőként kezeljék.Ehelyett megkapja burkoltan a negatív tulajdonságait,így erősítve hogy József a szegény férfi,magányos és szinte be lett kergetve ebbe a szituációba!

Azt,hogy mit tennék én,nem tudom,hiszen amikor társam lett,akkor tudtam,hogy ez örökre szól és a nehézségek ellenére is kitartok.tehát velem ez nem fog előfordulni.

De talán a tanácsom megfontolandó.

Ha József szíve ennyire a lelki társa felé húz,akkor legyen ebben is férfi,álljon a párja elé.nézzen a szemébe és mondja ki:Kedvesem,már nem szeretlek,elhagylak.

2008. szept. 17. 17:49

Sziasztok,újból itt vagyok,s egy picit maradok.

Hogy jelenlegi párom szeretem-e? Néha magamnak is fölteszem a kérdést. Tudjátok,a távolság sokszor megöl bizonyos érzelmeket. Pár éve jól indult. Mindketten Bp.en éltünk,de egyszer beütött a sors fura szeszélye. Anyja,ki formailag nem anyósom egyik napról a másikra tüdöembólia,ami végűl túl lett élve,de lényegében korlátozott állapotot hozott. Após a cukorban megvakult. Emiatt a párom mondjuk legyen C. ,vissza kellett hogy költözzön . Én maradtam Bp.en. Sajnos ha az ember az egzisztenciát valaki kiépiti,egy bizonyos kor után nehéz váltani. Évek alatt a kétlaki élet hozott negativ dolgokat. Valószinű mindketten fölvettünk sok különc szokást is. Most nem részletezem,de van sok eset,hogy órákig nem beszélünk. Pedig mindketten nem vagyunk hiján a szónak. Csak elbeszélünk egymás mellett. Ő a háztartásról meg az aktuális pletykáról,én olvasmányélményeimről meg a nagyvilágról beszélek. Mindegy,nem igazán érdekelnek minket egymás témái. Pontosan nem tud hozzászólni. Pedig főiskolát végzett,bár az nem jelent semmit. Pedig nem igy indult. Mivel munkám megengedi,van amikor két hetet is ott tudok lenni,ő esetenként hétvégén. A közös bérleményt fölmondtuk,igy ilyenkor vagy nálam,vagy hétvégi házamban vagyunk,vagy anyámnál. Anyám amúgy imádja.

Egy éve a kapcsolatunkról szkeptikusan beszélek vele,ő elégedett.

Miért nem akarom fölrugni a kapcsolatot? A jó ég tudja! Mire várok? A jó ég tudja! Lehet tartok egy magánytól? Nem tudom!

Ez a lány aki barátom,már valójában régóta ismerem. Középiskolai osztálytársam. Én voltam amúgy ott az egyetlen fiú. Nem volt rossz dolgom. Ott is jó viszonyban voltunk,sőt ő a szűkebb köröm tagja volt. Majd érettségi után szétszórodtunk és ritkán találkoztunk. Bár 2 lány végig meg volt,sőt a P. is tartotta vele a kapcsolatot. De valahogy én nem. Sőt 14 évig nem is vettem fől a kapcsolatot vele. Idén az iwiw jóvoltábol a képbe jött és elmentem hozzá. Majd mégegyszer,és ott jött egy vallomás. Ő azonos hullámhosszon volt. Ez inditott be valamit. A hormonokat az biztos. A férjét vagy 30 éve ismerem,és tényleg rendes srác. Egy egyszerű de csupasziv fickó. Én mindíg mondtam P.nek,hogy ne lépjünk,mert nem rombolni jöttem. De májusban azt kellett észrevennem,hogy erős érzelmi hatással vagyunk egymásra. Próbáltam eltünni,nem engedte. Azóta minden nap beszélünk,emailezünk. És óvatosan találkozunk. Néha jelzi férjének,néha nem. Ha nála vagyok és lánya férje egy rövid idöre ott van,semleges témák mennek. Azt ő is tudja,hogy nem árulom el magam. Szakmámban megtanultam dolgokat,és tudok kifelé mást mutatni,mint amit gondolok. Bár csak rövid ideig. A szinlelés megvisel. Amúgy volt előtte egy aranyos lány ki 12 évvel fiatalabb,akivel jó 10 évig tartott kapcsolatom és ő mutatta meg az ígazi nő férfi barátságot. Azt hittem ez is az lesz. Tévedtem!

Amúgy a párom 8 évvel fiatalabb,P. egy évvel.

Amit a végén irtam,azonban egy más történet....

Látjátok,nem vagyok valami tökéletes. Bár nem baj,mert akkor lehet,hogy egy unalmas panelproli lennék. Ismerőseim szerint elég szines vagyok. Én ugyan nem érzem. Néha unom magam,pedig optimista vagyok. Bár mostanában.....

59. rohiani (válaszként erre: 58. - Df2a740c00)
2008. szept. 17. 16:53
Nekem úgy jött le, hogy barát férje, nem az ő haverja. Gondolom a baráton keresztül ismerte meg, és nics vele semmi gond, kedveli, de szerintem nem haverok. Ha azok lennének, akkor nagyon gáz lenne, ilyet a pasik nagyon nem bocsátonak meg egymásnak, a másik nője tabu.
58. df2a740c00 (válaszként erre: 57. - Rohiani)
2008. szept. 17. 16:50
"Szivem szerint együtt élnék vele, de tudom nem lehet." ebből nekem nem az jön le, hogy szereti a párját, de majd gondolom ő megválaszolja a kérdést. Szerintem a visszatartó erő itt nem csak József párja, hanem a barát(nő) férje is, akivel, mint írta, jó viszonyban van. Valószínűleg nehéz felválallni egy haver/barát előtt, hogy lenyúlja az asszonyt. Valószínűleg ezeken a gátakon nem tud átlépni, legalábbis nekem úgy jött le.
57. rohiani (válaszként erre: 55. - Df2a740c00)
2008. szept. 17. 16:44

Biztos szereti, ha nem szeretné, már rég a másik nővel lenne, max. titokban.

Szerintem hanyagolni kéne kicsit a barátot és megpróbálni több időt szakítani a barátnőre. Ha nem jó, akkor legalább mindent megtett és nyugodt lelkiismerettel kezdhet bele egy kapcsolatba a baráttal. Feltéve, ha az ő kapcsolata sem jó a féjével.

2008. szept. 17. 16:41

Na, várjatok, most kicsit megkeveredtem, a barát, a párom stb megszólítás között.


József! A párod van 200 km-re a dél-alföldi városkában a szülei miatt, a barát(nőd), akivel ez a mély lelki kapcsolat kialakult, meg Veled egy városban, és Vele vagytok napi kapcsolatban sms, telefon stb?

55. df2a740c00 (válaszként erre: 52. - Jozsef.csoke)
2008. szept. 17. 16:39

Te Józsi!

Szereted te a párod?

54. df2a740c00 (válaszként erre: 53. - Rohiani)
2008. szept. 17. 16:39
Jó, igaz!
53. rohiani (válaszként erre: 51. - Df2a740c00)
2008. szept. 17. 16:30

Persze, ha az eset egyszerű, téged már nem szeretlek, őt meg igen, akkor persze mehet, de mi van, ha nem így van?

Itt a topicinditó sem biztos az érzéseiben, ha ez lenne nem lenne ez a topic.

Tele van kétségekkel. Gondolom szereti a párját, de valami hiányzik, talán a távolság, talán valami más.

A másik nő meg ott van kéznél.

Szerintem nagyon nehéz döntés, de dönteni kell, mert a titkos kapcsolat csak még több fájdalom mindenkinek.

2008. szept. 17. 14:39

Bocs egy értelemzavaró elgépelés még az elején: ti nők én férfi vagyok.

Gondolom megtaláljátok.

51. df2a740c00 (válaszként erre: 48. - Rohiani)
2008. szept. 17. 14:37

"Én csak azt mondom, hogy úgy adjatok tanácsot, mintha a párotok lenne az illető. Neki mit mondanál?"

Eredj, ha menned kell:) Én nem szeretném, ha valaki csak azért maradna velem, mert nem mer váltani. Ha együtt vagyok valakivel, szeretem, ha a gondolatai körülöttem forognak, ha szerelmeskedés közben velem van, és nem valaki más jár a fejében, miközben engem ölel. Ha fizikailag velem van, de folyamatosan máshová vágyódik, akkor inkább elengedem, mert a jelenléte megalázóbb, mint a nemléte.

2008. szept. 17. 14:36

MOST ÉRTEM HAZA,MAJD EZUTÁN JÖVÖK BE A RENDSZERBE. CSÁK ÁTOLVASTAM A LEVELEITEKET,MAJD MÉG IROK PÁR DOLGOT. PRÓBÁLTAM A TEGNAPI FÓRUMINDITÓBAN RÉSZBEN INKOGNITOMAT VALAMENNYIRE NEM FÖLFEDNI,ÉS CSAK ANNYIT IRNI,AMI NEM SÉRT SZEMÉLYEKET. ÖRÜLÖK,ÉS NEM UDVARIASSÁGOM MONDJA,A KÜLÖNFÉLE VÉLEMÉNYEKNEK. EZEK,HA MÉG FELFOGÁSOM ESETENKÉNT MÁS IS,MÉGIS HASZNOSAK. TUDJÁTOK AZ EMBER SOKSZOR ÖNMAGA BEIDEGZŐDŐTT SZOKÁSAINAK RABJA. EZÁLTAL NAGYON SOKSZOR NEM LÁT KI SAJÁT ESETENKÉNTI SZŰK KORLÁTAIBÓL. JÓ HA VALAKI MÉGHA ELTÉRŐ IS DE VÉLEMÉNYÉT MEGOSZTJA. ÉS LÁTOM EZEK A PROBLÉMÁK MÁSNÁL IS ELÖFORDULHATNAK,TALÁN MÁSNAK IS ESETLEG HASZNÁRA VÁLHATNAK. ÖRÜLÖK,HOGY NÖK MONDJÁK EL VÉLEMÉNYÜKET,MERT MINT TALÁN IRTAM MÉG TEGNAP,HOGY NEM EGYFORMÁN GONDOLKODUNK. HIÁBA VAGYUNK EMBEREK,DE TI ÖK ÉN FÉRFI VAGYOK. GONDOLKODÁSUNK ELTÉRŐSÉGE MIATT NEM IS BIZTOS,HOGY TUDUNK EGYFORMA VÁLASZT ADNI. EMIATT HASZNOS.

VAN IBSENNEK EGY MONDÁSA:

"az asszony tanácsa minden férfinak hasznára válik".

DE ITT ÚGY ÉRZEM NEMCSAK NEKEM HASZNOS.

TUDJÁTOK,HA VAN EGY HOSSZÚ KAPCSOLAT,SAJNOS ELŐBB UTÓBB MEGSZOKÁSSÁ VÁLIK. HA EBBEN AZ ESETBEN EGY MÁS NEMÜ BARÁT ERŐS ÉRZELMI HATÁST GYAKOROL,BIZONY A MEGSZOKOTT KAPCSOLATOT VALÓBAN VESZÉLYEZTETHETI. MINT JELEN ESETBEN. AZ ÉRZELEM NEMEGYSZER LEGYŐZI A SOKSZOR NEM IS OLYAN JÓZAN ÉSZT. MEG A SZERELEM TÉNYLEG OLYAN MINT A KÁBITÓSZER.:JELENLÉTE FOLYAMATOSAN FELDOBJA AZ EMBERT,MÉG AKKOR IS HA NEMEGYSZER GYÖTRELMET OKOZ.

MÉG EGY. AZ ELTÉRŐ VÉLEMÉNYEK MIATT NE VESZETTEK ÖSSZE. EZ ITT CSAK EGY KÖTETLEN BESZÉLGETÉS,BÁR A TÉT NAGY. TÖBB,ÉS KORÁNTSEM NÉGY EMBER SORSA.....

A KISMAMÁNAK MEG KOMPLIKÁCÓ MENTES SZÜLÉST.!


MOST KISZÁLLOK EGY IDŐRE,MERT MINT IRTAM VAN ITTHON IS JÓ PÁR DOLGOM.

REMÉLEM SENKIT SEM UNTATTAM DE ELSŐ RÁNÉZÉSRE MIUTÁN ÁTFUTOTTAM LEVELEITEK,VITÁITOK,NO MEG AZ IRÁSJELEK JELEZTE ÉRZELMEITEK,ERRE A NÉHÁNY GONDOLATRA SARKALT.

SZÉP DÉLUTÁNT MINDENKINEK.

49. Zizisicc (válaszként erre: 48. - Rohiani)
2008. szept. 17. 13:48
Igen, szép dolog az önmegvalósítás, de x év házasság után, gyerekekkel, pláne, ha még kiskorúak .....nem nagyon ugrálhat az ember, nagyon alaposan át kell gondolnia, hogy mi a helyzet, mit is akar, mit nyer, mit veszít. És van olyan, amikor azt mondom, hogy tényleg menni kellett, és van olyan, amikor jobb maradni, és helyrehozni a régit. Szóval kívülálló nem dönthet, csak elmondhatja a véleményét, ami az egyéni helyzetétől vérmérsékletétől, erkölcsi elveitől, tapasztalataitól függ.
2008. szept. 17. 13:36

Olyan könnyem mondja azt mindenki, hogy egy életed van, ha úgy érzed menni kell, hát menj.

Akkor is ezt tanácsolnád, ha a te férjedről, feleségedről lenne szó? Hagyjon ott mindent és menjen a másikhoz?

Ez azért nem ilyen egyszerű. Egy akármilyen hosszú kapcsolatban vannak nehézségek, problémák, hol kisebb, hol nagyobb. Az újba is lesz, csak ez most még tökéletesnek látszik, van ahol bejön, van ahol nem és akkor jön a visszakönyörgés, van aki visszafogad, de van aki nem.


Itt nem fog senki jó tanácsot adni, mert kétféle választás van és kétféle tanács is. Itt mindig a topiciindító dönt, de néha már a hozzászólásaiból láltszik hogy hogyan. Nekem itt úgy jön le, hogy nagyon menne. Azokat a hozzászólásokat akik erre biztatják valahogy jobban magénak érzi, a másik oldalét pedig elutasítja.


Én csak azt mondom, hogy úgy adjatok tanácsot, mintha a párotok lenne az illető. Neki mit mondanál?

47. Zizisicc (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2008. szept. 17. 13:25
:o)))))))))))
46. Zizisicc (válaszként erre: 44. - 94e6ec2939)
2008. szept. 17. 13:23
Nehogy azt hidd, hogy nem értjük meg, pláne, hogy elítéljük (a magam részéről legalábbis nem), hiszen bárkivel előfordulhatnak olyan dolgok, belesodródhat olyan helyzetekbe, amiről korábban esetleg azt gondolta, hogy vele ilyen soha nem történhet. Szóval senkinek nincs joga ítélkezni, de a vélemények lehetnek eltérők. Egyébként ha én lennék ilyen helyzetben, akkor is ugyanezt mondanám, hogy sz@r ügy. :o((
45. spinneli (válaszként erre: 41. - Zizisicc)
2008. szept. 17. 13:18

nem értek egyet az általad megitélt belátó képességem fokával, ellentétes a hitemmel.

:)

2008. szept. 17. 13:17
Ebben az esetben mar nem fekszenek egymas mellett se nyugodtan, se nyugtalanul. Pont ezert irtam, hogy a korulmenyek ismerete nelkul nem lehet velemenyt mondani. Orultem, hogy talatam egy forumot, ahol legalabb azok, akik hasonlo cipoben jarnak, kicsit megertik a dolgot, de mindegy, elfogadom a velemenyeteket.
43. Zizisicc (válaszként erre: 39. - K.né)
2008. szept. 17. 13:16
:o))
42. Zizisicc (válaszként erre: 40. - Spinneli)
2008. szept. 17. 13:15

Óh, abszolút egyetértek, nem is nagyon bátorítanék senkit, hogy kettős játékba bonyolódjon, mert mindenkinek szívás. :o((

Bocs, ha félreérthető voltam. ;oDDDDDDDDDD

41. Zizisicc (válaszként erre: 38. - Spinneli)
2008. szept. 17. 13:13
Belátó képességed egyszerűen lenyűgözz! ;oDDDDDDDDD
40. spinneli (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2008. szept. 17. 13:12
ez így van, de a tiszta lap hosszútávon jóval kevesebb fájdalmat okoz, mint az utólag megtudott románc, ami alatt a feleség nyugodan feküd a férj mellé esténként.
39. K.né (válaszként erre: 32. - Zizisicc)
2008. szept. 17. 13:09
Köszönöm :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook