Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kell néha a másik is, ha mindketten kapcsolatban vagyunk? fórum

Miért kell néha a másik is, ha mindketten kapcsolatban vagyunk? (beszélgetős fórum)


1 2
jan. 4. 01:26
....mert az emberek/sokan/azt hiszik,hogy a fu a szomszed kertjeben szebb.
jan. 3. 08:52
a valtozatossag gyonyorkodtet-mondjak.
31. Gyuri87 (válaszként erre: 30. - 8a5caeb182)
dec. 25. 14:15
Gondolom kényszerből csak :)
30. 8a5caeb182 (válaszként erre: 29. - Gyuri87)
dec. 25. 14:14
Nagy duzzogva! :D :D
29. Gyuri87 (válaszként erre: 28. - 8a5caeb182)
dec. 25. 14:11
ohh biztos élveznéd :)
28. 8a5caeb182 (válaszként erre: 26. - Gyuri87)
dec. 25. 14:09
A mútkor merémültem a gondolattól is, hogy a Bahamákon fognak kényeztetni a 18 centisek... igazi büntetés lenne :D :D
27. 80ASIQ
dec. 25. 14:07
A változatosság gyönyörködtet.
26. Gyuri87 (válaszként erre: 25. - 8a5caeb182)
dec. 25. 13:58
Látod látod ki tudja még mi fog megtörténni veled :)
25. 8a5caeb182 (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
dec. 25. 13:55
De ha abból indulok ki, hogy minden amit elítélek velem is megtörténhet, van remény :D
24. Epresturmix (válaszként erre: 21. - 8a5caeb182)
dec. 25. 13:50
Nem mintha ismernél is egyet. Mert én sem. 😊
23. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Srcrss)
dec. 25. 13:49
Én sem rá gondoltam.
22. Amaunet (válaszként erre: 15. - Epresturmix)
dec. 25. 13:48

Mert szerintem a pasi, akire vágyik (ezt több fórumban is olvashattuk) csak azért megy bele ezekbe a szex találkozókba, hogy um. befogja a száját fi-nak. Ragad rá.

Jó, perssze, nem kényszer alatt teszi, de ki az a hülye férfi, aki nem dugna meg egy nőt, ha az ugrik mikor kell.

21. 8a5caeb182 (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
dec. 25. 13:42

Huh, mindig is elítéltem azokat akik a lottón gazdagodtak meg.

Francba, most izgulhatok én is :D :D

20. srcrss (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
dec. 25. 13:38
Én nem a szeretősdit ítélem el, hanem a hülyeséget. Évek óta fut egy pasi után, aki legtöbbször válaszra sem méltatja. Szexre is akkor kerül sor, amikor a pasinak megfelel. Ez nem szeretősdi, hanem ürítősdi. A szeretőt többre tartják.
19. f8c32ccd19 (válaszként erre: 13. - Amaunet)
dec. 25. 13:31

Igazad van: elég csúnya dolog, hogy az ún. párját becsapja

(nem mellékesen: a szeretője is hazudik a saját párjának).

F.nyitó kérdése mit tegyen, hogy elnyomja? HA nem tudja elnyomni, akkor abban is igazat adok neked, h. válassza azt, h. megelégszik a titkos találkákkal...

Hátha beleszeret az illető és elhagyja a jelenlegit, sose lehet tudni.

Bármi megtörténhet, de a saját párját ne hitegesse!

18. Gyuri87 (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
dec. 25. 13:25
Na aki fröcsög az a legnagyobb franc,sajnos tapasztaltam már itt is a fórumokon :)
17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Gyuri87)
dec. 25. 13:24
A való életben sem szoktam. Esendő vagyok, mint itt bármelyik ember aki fröcsög! 😉
16. Gyuri87 (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
dec. 25. 13:20

hmm Epresturmix egyre jobb vagy,végre valaki aki vállalja is és nem himől hámol :)

Amúgy meg a szeretői létbe valóban az van hogy kölcsönösen használják egymást :)

15. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Amaunet)
dec. 25. 13:19

De miért ez a szöveg mindig, hogy “csak használ”

Nem úgy van, hogy kölcsönösen használják egymást? 😂

14. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Gyuri87)
dec. 25. 13:18

Persze. Elítéltem a szeretősdi minden formáját, mert csak abban hittem (közben előtte még egy normális kapcsolatom sem volt) meg mert a nagy átlag úgy gondolta bűn. Aztán szerelmes lettem egy nős férfibe (utána megtörtént velem másodjára is) és akkor ott minden borult. 😅

De történt már meg velem más is, amit nem szeretnék megosztani senkivel. Nem fájó pont, nem azért, csak mindent nem teregetek ki. 😅

De velem aztán tényleg minden megesett ami megeshet. 🤣

13. Amaunet (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
dec. 25. 13:08

Melyiket szereted?

Ha szereted azt a pasit akire vágysz, akkor válaszd azt a havi egy szexel és fogadd el, hogy ő nem szeret, csak használ.

De a másikat, akit a párodnak nevezel ne hitegesd azzal, hogy egy szerető kapcsolatban él! Ne pazarold az idejét!

12. Gyuri87 (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
dec. 25. 12:27
Akkor hasonló cipőben járunk :) Esetleg konkrét példát tudsz mondani? :)
11. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Gyuri87)
dec. 25. 12:25

Fu de hányszor. Mindig határozott véleménnyel voltam más baklövéseire anélkül, hogy én megtapasztaltam volna bármit is belőle. Aztán a sors kereke egyszercsak beindult. 😅

Annyiszor csapott pofán az élet, hogy azt nem tudom elmondani.😅

10. Gyuri87 (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
dec. 25. 12:22

Pontosan velem is ugyanez történt mint veled :)

Én is másként láttam utána és számomra elfogadható amit más elitél :)

9. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Amanda0606)
dec. 25. 12:18

Tudod mit tapasztaltam meg a saját életemben? Azok a dolgok, amiket mindig ferde szemmel, vagy előítélettel néztem rá mind megtörténtek velem is! 😳

Utána már másként láttam. Ezért is tudok megértő lenni másokkal. Bennem ezt szeretik az emberek, ezért bíznak meg bennem. Tanácsot csak annyit tudok adni, hogy mindig tedd azt, amit adott pillanatban jónak érzel, találsz. De ne bánj meg semmit! 😉

8. Amanda0606 (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
dec. 25. 12:14

Igen. Arra fel voltam készülve, hogy az emberek ítélkezni fognak. Régebben számomra se volt elfogadott ez a dolog, de amióta benne vagyok kicsit máshogy látom a dolgokat.

Itt aki sérülhet, az egyedül én vagyok, mert én pl jobban össze tudom egyeztetni őt a párommal. Nem fordít fel semmit a feje tetejére az, hogy keres, hogy menjek fel hozzá. Fordított esetben már nehezebb, mert neki gyerek, a párja, sokszor hétvégére jön csak haza a munkája miatt. Nem tudom meddig fogjuk ezt húzni vagy hogy mi lesz a vége, de amikor vele vagyok, boldog vagyok.

Boldog karit!

dec. 25. 11:34
Nem mindenki hisz a monogámiában es sokszor egy ember nem tudja megadni mindazt amire szükségünk van. Ne törődj senkivel, csak magaddal, amíg neked így jó addig élvezd. Lépj időben h ne sérülj 😘
dec. 25. 11:20

Társadalmilag nem elfogadottak a hasonló érzések, úgyhogy itt ne várj semmi jóra! Néha úgy érzem, sok ember elnyomja a hasonló érzéseit, úgyhogy inkább ítélkezik. Én viszont megértelek. Szerintem ezek teljesen normális érzések és abszolút reális élethelyzetek, csak nem beszélünk róla. Tudod, én éreztem már ilyet, de senkivel nem tudtam megbeszélni, pont az ilyenek miatt. Illetve de. Egyetlen egy barátnőm értett meg. 😒

Hogy nálad mi okozza azt nem tudom, az, hogy nálam mi okozta azt tudom. Kibogoztuk, helyre tettük. Próbálj meg egy kis rendet tenni a fejedben és megérteni magadat. Aztán cselekedj úgy, hogy semmiképp ne sérüljön senki. Boldog karit!

5. srcrss (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
dec. 25. 11:10
Gyenge jellem vagy, és ő ezt kihasználja. Ennyi.
4. f8c32ccd19 (válaszként erre: 3. - Amanda0606)
dec. 25. 10:16

Minek "szakítana" veled, mikor így 2 nőtől kap szexet?

Persze, hogy nem beszél a párjáról neked, mert nem akar tőle sem megválni.

Csak neked kell(-ene) összeszedned minden lelkierődet és nem-et mondani neki, és akkor talán fókuszálnál a párodra, hátha beleszeretsz!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook