Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha a férjed anyósa teljesen ellehetetlenítené a kapcsolatotokat? fórum

Mit tennél, ha a férjed anyósa teljesen ellehetetlenítené a kapcsolatotokat? (tudásbázis kérdés)


12. 34551f4e45 (válaszként erre: 6. - Anita)
2009. okt. 12. 12:52
Talán tényleg az lenne a legjobb ha elköltöznétek. Ismerős a helyzet,mi állandóan vitáztunk miatta. Nem laktunk egy házban de elég közel hozzá.
2009. okt. 11. 20:19
Annal tobb vitam van a sogornovel de finoman leleptettem,nem hitt a csalad annak idejen de lassan ra jonnek kulon-kulon
2009. okt. 10. 20:18
Az idosebbek maskep lassak a dolgokat.Nekem is van anyosom a harmadik hazban lakik tolunk keveset jarok hozzajuk de ha megyek szivesen fogadnak es ugyan ugy o is ha hozzank jon/90 eves/En is anyos vagyok tudatom szerint tisztelnek a vejeim igaz en ha at megyek hozzajuk nem osztom a parancsokat es nem tudom mi van a hazukban/amit foztek-sutotek egyutt egyek meg/a ket lanyom 3 percnyire laknak tolunk.A nagyobbik leanyom nagyon jol egyezik az anyosaval ellenben a kisebbik nem nagyon kedveli az anyosat sokszor letolom,mondtam neki egy anya se akar rosszat a gyerekenek/vannak kivetelek is/csak nem mindenki egyforman tudja el mondani a mondokajat.
9. a9338a7669 (válaszként erre: 6. - Anita)
2009. okt. 10. 20:04
Én anyunak mindig azt mondom, hogy egyszerűen ne vegyen róla tudomást, ne foglalkozzon vele. De ilyen esetben (hogy ott csenget pl), így ez nem igazán megvalósítható :S A férjed megmondja neki, hogy nem ért vele egyet, meg ne szóljon bele a ti dolgotokba?
8. klarika5 (válaszként erre: 2. - Anita)
2009. okt. 10. 19:51
Azért! Gondoltam is, mi bajod van neked a férjed anyósával, az nem a Te anyukád?:))
2009. okt. 10. 19:44
korán reggel már a küszöbünkön áll és csenget, hogy menjünk már intézkedni... :S
2009. okt. 10. 19:42

Szóval, eddig is mindenbe beleszólt, de most, hogy elköltöznénk teljesen ránktelepedett. Mindenhol ott van, magyaráz, osztja a hülye nézeteit. Intézkedik, mintha ő fizetné ki a különbözetet, stb..

(nem együtt laktunk vele) Semmi nem használ, pedig már jó párszor összevesztünk vele..

5. a9338a7669 (válaszként erre: 2. - Anita)
2009. okt. 10. 19:41

Azért kattintottam ide, hogy akkor most hogy is van ez? :)

Miket csinál az anyós?

Nekem szerencsére nagyon jó anyósom van, de sajnos gyerekkorom óta azt hallom anyutól, (részben jogosan, részben kicsit eltúlozva), hogy a mama (vagyis az ő anyósa) ilyen meg olyan, meg amolyan. Nem egyszerű eset az biztos.

4. kattyus (válaszként erre: 2. - Anita)
2009. okt. 10. 19:39
Hááááát gondoltam hogy valami hibádzik.......:)
2009. okt. 10. 19:39
nem hagynám magam! én a napokban jöttem rá arra, hogy a mai világban sokkal erőszakosabbnak kell lenni mint Én azt eddig gondoltam! harcolj azért ami a Tied! :)
2009. okt. 10. 19:38
Hű ezt jól elfogalmaztam... Pontosabban: a férjed anyja, vagyis a Te anyósod :)
2009. okt. 10. 19:37
Mit tennél, ha a férjed anyósa teljesen ellehetetlenítené a kapcsolatotokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook