Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél ebben az esetben? Hanyagolnád és vele együtt a barátaidat is? fórum

Mit tennél ebben az esetben? Hanyagolnád és vele együtt a barátaidat is? (beszélgetős fórum)


7. kisj (válaszként erre: 1. - Fheart)
2018. dec. 24. 22:17

Ezt a barátságot jól elszúrtátok.

Most lehet, hogy úgy érzed, hogy vonzódsz iránta, de ez csak illúzió.

Nyilván ezek után máshogy néz rád, de az számodra nem a hízelgő kategória.

2018. dec. 23. 13:42
Szia! Voltam ilyen helyzetben èvekig ès rájöttem arra, amit szerintem te is sejtesz legbelül. Ez nem róla szól, hanem arról hogy fontos neked az intimitás, az èlvezet, az hogy fontos legyèl valakinek ès foglalkozzanak veled. Ez bizalommal karöltve csodásnak tűnik, emiatt ezt a szerepet egy barát kiválóan képes betölteni, ugyanakkor felmerülnek mélyebb kèrdések a felszínkapargatáson túl, az ösztönös, termèszetes vágyakon túl. PLÁNE akkor, ha a másik fél állàspontot foglalt a baráti viszony mellett, ahelyett hogy mondjuk ebben a beszèlgetésben kifejtette volna hogy életében nem vágyott még ennyire nőre, és odáig van érted. Sajnos úgy tűnik hogy ő felismerte azt, hogy részéről olyan érzelmekről nincs szó, tehát ilyen esetben egy dolgot tehetsz! Ezt elfogadod és a saját èrdekedben felkutatod azt a férfit aki odáig lesz érted kérdések nélkül! :) Sok szerencsèt!
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Fheart)
2018. dec. 23. 13:42

Nehéz ügy. Ha tényleg ennyire szenvedsz, akkor időbe telik, mire elmúlik, és nem is biztos, hogy érdemes erre várni. Beszélj a fiúval. Egy próbát megér. Szerintem elég jóban vagytok ahhoz, hogy ha nemet mond, akkor sem lesz ennél kellemetlenebb a helyzet. Azon se aggódj, hogy esetleg csak törődésre vágysz. Ha ez most jó nektek, akkor miért ne tőle kapd meg? Egy kapcsolat elején sem lehet tudni, meddig fog tartani a dolog. Majd az idő eldönti. Viszont szerintem az érzelmeid fényében nem lenne szerencsés folytatni a szexkapcsolatot, ha ő nem akar többet tőled. Attól biztosan jobban szenvednél.

Remélem összejön!

2018. dec. 23. 11:50

Férfi-nő barátság... nem véletlen, hogy sokan nem hisznek benne. Pláne a barátság extrákkal... na de. Ha ő azt mondta, hogy hanyagoljátok az intimitást, mert neki inkább barát vagy, és ezt nem akarja felesleges bonyodalmakkal elrontani, akkor azt jó eséllyel komolyan is gondolta. A férfiak nem szoktak az érzéseikről és arról, hogy mit akarnak, hantázni, a nem náluk nemet jelent - többnyire. Nyilván ebben csak akkor lehetsz biztos, ha beszélsz vele, de szerintem készülj fel lelkileg arra, hogy ez a beszélgetés és ami utána következik, nem lesz kellemes.

Legjobb lenne szépen csendesen kigyógyulni belőle, és keresni olyan srácot, akivel ugyanazt akarjátok egymástól.

2018. dec. 23. 11:03

vegyél egy nagy levegőt és beszélj vele,

mond el mi bajod,aztán hajrá,

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fheart)
2018. dec. 23. 10:53
Tusolj le, aztán beszélj vele.
2018. dec. 23. 10:05

Sziasztok. Probalom tomoren.

Van egy fiu akivel kb 5eve ismerjuk egymast, kozos baratai korben vagyunk, mondhatjuk,hogy kb 2evig csak batatkent tekintettem ra, de ez megvaltozott.

Hulyeseg volt, tudom, de lefekudtunk parszor, fogalmam sincs miert, de kialakult iranta egy olyan vonzalom, amitol rendesen szenvedek. Anno o azt mondta, hogy szeret, de en nagyon a padlon voltam egy masik srac miatt, majd lett egy kapcsolatom, illetve itt meg nem tekintettem ra csak baratkent, szoval elengedte a dolgot.

Most viszont nem tudom mi megint a bajom, nem tudom ez most szerelem e, vagy csak figyelmet es torodest szeretnek valakitol, es tole varom,mert jelenleg nincs mas..

Legutobb azt mondta, hogy fontosabb neki a baratsagunk, igy az intimitast keruljuk el teljesen..bar szerintem ezzel elkesett. Illetve, ha talalkozunk neha ugy erzem,hogy mashogy nez ram,mint egy sima baratra, bar lehet csak belelatom..

Sokat vagyunk kapcsolatban, sok a talalkozo a barati tarsasag miatt, de ez igy nekem nem jo.

Mit tegyek? Hanyagoljam par honapig hatha elmulik a hulyesegem? De ezzel egyutt szinte az osszes baratai talalkozot is ki kene hagynom..

Viszont komolyan szenvedek, es beszelnem is kellene a sraccal,mert o nem tudja,hogy mit erzek.. az se lesz egy konnyu menet.

Enni se, aludni se tudok mar emiatt es gyomoridegem is van..

Meg kell oldanom, de nem tudom hogyan

Segitsetek kerlek.

Koszonom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook