Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? fórum

Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
87. massalhangzo (válaszként erre: 85. - Marienka)
2016. nov. 21. 13:42

lehet, hogy szivtelenseg, amit kerdezek, de ha apukad 10 evig betegeskedett volna, akkor te addig skype-olsz, es nincs igenyed maganeletre? es megis mennyi idonek kene eltelnie ahhoz, hogy ket ember, aki nem akarja latni egymast, szakitson?


mert ha a "parom" nem akarna hazajonni, velem lenni, en biztos nem varnek egy evet a semmire, egy honap utan mar szakitanek, ha o nem akarna jonni. mert nagy akadalya nem lehetett, csak kifogasok. azt sem nagyon ertem, hogy mi a fenerol beszelgettetek, ha talalkozni nem akartatok? egyaltalan hol volt ebben kapcsolat?


de tenyleg, azon kivul, hogy elmeseltetek egymasnak esetleg, hogy kinek hogy telt a napja, megis egy parosnal fel sem merul, hogy talalkozni kene, vagy majd csak ev vegen 2 hetre?

86. massalhangzo (válaszként erre: 85. - Marienka)
2016. nov. 21. 13:32

szerintem egy feleseg vagy ferj otthagyja a csaladjat, ha beteg az anyja, apja?


igen, en otthagytam volna idonkent a beteg apamat, hogy egy-ket napot egyutt toltsek a parommal. ha o valoban a parom, es szeretjuk egymast. meg lehet kerni egy rokont egy hetvegere, vagy meg lehet fizetni egy apolonot. nem, attol nem lennek rosszabb ember, hogy a segites mellett nem dobom el azokat, akiket szeretek, es rajuk is szanok idot, figyelmet


bocs, de legalabb annyira hibas vagy, mint a "parod". egyszeruen nem volt igenyetek egymasra, te sem akadtal ki azon igazan, hogy nem jott hozzad, ot sem tette padlora, hogy nem lat egy evig


az pedig egyedul a te hibad, hogy ugy csinaltal, mintha ez egy kapcsolat lenne. bocs, de arra nem nagyon van elfogadhato magyarazat, felmentes neked, hogy egy evig nem latsz egy pasit, te nem mesz hozza, o nem megy hozzad, es ugy csinalsz, mintha ez egy szerelmes parkapcsolat lenne, ahol elvarasaid lehetnenek a "parod" fele, es kiakadsz, hogy o miert nem all melletted. nem tunt fel, hogy nem tudtok, akartok egy evig talalkozni, mikor csak par oranyira vagytok egymastol??

85. marienka (válaszként erre: 84. - Massalhangzo)
2016. nov. 20. 22:33
Valóban nem csak az egyik fél a hunyó... Én is hibás vagyok... DE .. leírtam már az évem történését.. Csak egy,két kérdés.. Te ott hagytad volna halálos beteg apádat, csak azért hogy megfelelj bizonyos elvárásnak? Te megbocsájtottad volna magadnak, ha akkor történik a baj, amikor éppen hetyegsz Ausztriában? Egy érzés egy szülő iránt és egy "kedves" iránt nem ugyan az.. Feladtam valamit, valamiért? Hát tudod így is fel lehet fogni.. Ebben az évben nem tudtam kimenni.. Választottam.. Ebben az évben azt választottam, hogy orvostól,orvosig vittem az apámat.. és amikor tudtuk, hogy menthetetlen akkor azt választottam, hogy annyi időt töltök vele amennyit csak lehet.. És ez a kapcsolat rovására ment? Lehet..de akkor pont leszartam.. És azóta sem bocsájtottam meg, hogy nem volt mellettem.. Igen,igen.. azért mert kötetlen a munkája..Bárhonann végezhető.. Csak éppen az idős nagynénjénél volt,van..pedig annak van egy fia..aki egy örök ifjú.. és állítólag ezért nem tudott haza jönni.. Szóval ezeket nem bocsájtottam volna meg magamnak és ezt nem bocsájtottam meg neki.. Nekem itthon volt a helyem.. hogy egy szeretett ember utolsó perceit is lássam..Igazad van..minden felesbe megy.. A jó is és a rossz is.. Magammal szemben csakis én vagyok a felelős.. és éppen ezért nem haragszok rá, mert én vagyok a gyenge ahhoz, hogy csináljak egy game overt..
84. massalhangzo (válaszként erre: 82. - Marienka)
2016. nov. 20. 22:00
egy ev nem talalkozas es egymas valos leszarasa utan (mar bocsanat), nincs olyan, hogy a szived impulzuskesesben van. legfeljebb lusta voltal lepni, es valos kapcsolatot kiepiteni massal, utolag meg a szemere hanyod, hogy nem viselkedett veled a parodkent, mikozben nem is volt az. lehet, hogy neked igy kenyelmes volt, a fejedben almodozni meg ugy tenni, mintha egy par lennetek, de szerintem azzal mindenki egyetertene, hogy ha egy evig nem volt igenyetek arra, hogy talalkozzatok, akkor itt nem csak az egyik fel a hunyo
83. massalhangzo (válaszként erre: 78. - Marienka)
2016. nov. 20. 21:57

szerintem nincs igazad abban, hogy ilyesmiket a szemere hanysz. nem is ertem, miert. ti egy eve nem is talalkoztatok, csak neten cseveresztek. miert kene neki teljes ahitatot ereznie karacsonyi keszulodesre vagy a lelkedet apolnia? ha a baratnod lenne, akkor megertenem :D


de o egy ferfi, ha nincs kapcsolat, ragaszkodas, valos impulzusok, nem tud ezekkel mit kezdeni. en nokent sem tudnek mit kezdeni ezzel neten beszelgetve egy ferfival. akkor sem, ha korabban egyutt voltunk normalis kapcsolatban. legfeljebb idegesitene, hogy milyen reakciokat var el, mikozben nincs semmi. es valahol ezt kapod tole


te egy normalis kapcsolatkent kezeled, szerelemkent, ahol neki ugy kene hozzad viszonyulnia, mintha tegnap valtatok volna csak szet munkaba menet


ha barmit akarnal meg tole, akkor engedd el ezeket a szemrehanyo erzeseket, ugyanugy nem varhato el tole, hogy lelekben ott legyen veled es a parodkent viselkedjen, mint ahogy toled sem, hogy igy gondolj ra. mindketten hibasak vagytok abban, hogy igy alakult, nemcsak o. te is tehettel volna tobbet, lehettel volna vele, mint ahogy o is


ha eselyt adnal a rendbetetelre, engedd el ezeket a kicsit alszent, alvaros erzeseket, viselkedest, inkabb arra koncentralj, hogyan lehet maskent felepiteni ujra, mit tehetsz te es o azert, hogy ne ide vezessen egy ujabb probalkozas

82. marienka (válaszként erre: 81. - Érdekes73)
2016. nov. 20. 21:26
Az eszem már meghozta.. A szívem impulzus késésben van...
81. Érdekes73 (válaszként erre: 80. - Marienka)
2016. nov. 20. 21:20
Ha ezt már felismered akkor már csak idő kérdése hogy meghozd a helyes döntést.
80. marienka (válaszként erre: 79. - Érdekes73)
2016. nov. 20. 21:19
Csak csúfolódok, amikor ez csúszik ki a számon :) Tudom, hogy nem az...Már nem..
79. Érdekes73 (válaszként erre: 78. - Marienka)
2016. nov. 20. 21:08
Ki nevezi ezt kapcsolatnak ?
78. marienka (válaszként erre: 77. - Reload)
2016. nov. 20. 21:04
Ha nem lenne közöd, hozzá, akkor nem indítottam volna el egy beszélgetést.. Egyébként, meg most léptem ki a skypéről.. Ez a mai "beszélgetés" is kudarcba fulladt.. Én is hibás vagyok, hisz már gyomor ideggel megyek a skypére..félve attól, hogy most ugyan mibe fog belekötni.. És nem is kellett sokáig várnom.. Elmondtam neki, hogy ma édesapám emlékére voltam gyertyagyújtáson a templomba..és megemlítettem, hogy mennyire teli az idő, mert a következő vasárnap már advent első vasárnapja lesz.. Erre az egészre a reakciója annyi volt hogy "hát nagyszerű,de boldog vagyok" Mindig kapok, új és újabb bizonyságot arról, amit már valamennyien leírtatok és persze én is tudok.. Ennek a kapcsolatnak nevezett valaminek már rég vége..Egy szerető ember, ha nem tud ott lenni egy ilyen pillanatban velem, akkor alapban megkérdezi tőlem, hogy ,hogy most hogy van a lelkem..Nem hinném, hogy nagyok az igényeim egy kapcsolat dolgával.. Nekem a legfontosabb az, hogy szeressek és szeressenek.. és ha ez meg van, akkor a többi már megy magától.. Igen,igen.. elegem van abból, hogy csak én szeretek.. Kihasználtnak érzem magam és üresnek..függetlenül attól, hogy ott a mama a skypén vagy nem.. És abban is igazatok van.. ha nagyon fontos lennék, akkor valószínű lehetne alkalmat találni arra, amit én már sokszor kértem.. Fél óra .. ami csak az enyém.. amikor csak én vagyok..
77. reload (válaszként erre: 76. - Marienka)
2016. nov. 20. 16:40

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de attól, hogy most haza jön 2 hétre nem változik meg semmi. utána ugyanúgy itt leszel egyedül, ráadásul az érzéseid sem fognak helyreállni 2 hét alatt.

Szerintem ez már veszett fejsze nyele.


Mit jelentene számodra az együtt tovább? Visszamegy és marad az esti skype, esetleg anyuka nélkül egy darabig, hogy te jobban érezd magad?


Tényleg nem akarlak bántani, csak kicsit azt érzem,hogy nem látod a fától az erdőt. Bár persze marhára semmi közöm hozzá :)

76. marienka (válaszként erre: 73. - Massalhangzo)
2016. nov. 20. 16:32
December közepén érkezik... Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem várom... Minden esetre akkor fog kiderülni, hogy hogyan tovább.. de igazad van.. most egy nagy pont kell..és ha együtt tovább, akkor új fejezet, új pillérek.. Meglátjuk.
75. Érdekes73 (válaszként erre: 72. - Marienka)
2016. nov. 19. 16:35
Azt gondold végig mit jelent egy kapcsolat...
74. jozsi.38 (válaszként erre: 73. - Massalhangzo)
2016. nov. 19. 15:17
az utolsó mondatod lájkolom :)
73. massalhangzo (válaszként erre: 71. - Marienka)
2016. nov. 19. 15:14

ha ugy erzed, hogy nem akarod, akkor zard le, lepj tovabb. olyan nagyon nincs is mit lezarni, csak kimondani


ha ugy erzed, adnal egy eselyt, akkor gondold at, neked mi felelne meg. azert nem veletlen, hogy egy ev nem talalka utan sem leptetek tovabb, nyilvan egyikotoknek sem jott jobb. mert ha mindketten ugy erzitek, erdemes, akkor ujra lehet kezdeni


en nem tennek szemrehanyast anyuci meg egyebek miatt. ha normalisan, rendszeresen egyutt lennetek, teged se zavarna, ha o az anyjaval beszelget, de neki is nagyobb igenye lenne arra, hogy veled beszelgessen. szoval ez csak a felszin, az alapokat kene rendbe tenni


veszitetnivalod nincs, mert vagy normal kapcsolatba mentek at, vagy ugyanugy nincs o, mint most. mas pasikkal is lehet neten beszelgetni, raadasul az anyjuk nelkul :D

72. marienka (válaszként erre: 69. - Simple)
2016. nov. 18. 22:23
Tudod ezt kértem tőle számtalanszor.. hogy beszéljen az anyujával, de amikor én ott vagyok, akkor csak velem.. ez nincs.. mindegy.. Ő képtelen az alkalmazkodásra.. és igazatok van.. Aki szereti a másikat nem így viselkedik..Nem ismétlem magam.. "mássalhangzónak " leírtam.. Egyébként, meg nem tudom mit vacilálok..
71. marienka (válaszként erre: 70. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 22:19
Olyan érzésem van, mintha ismernél :) teljesen a fejemre olvasod a hülyeségeimet.. és még a pasi nevét is jól írtad, mert tényleg Józsi :) Egyébként, meg teljes mértékben igazad van.. Egyre jobban erősödik bennem az aminek kell.. és ugye amit már rég tudok.. Tudom, hogy ez nem kapcsolat, tudom, hogy ez nem szerelem, tudom, hogy soha nem fogok tudni rá számítani és azt is tudom, hogy ha mellette maradok, akkor üres lesz az életem. Mögöttem van már gy rossz házasság.. Abból simán kiléptem, pedig a kislányom akkor 4 éves volt. Hát itt sincs túl sok keresni valóm..
70. massalhangzo (válaszként erre: 68. - Marienka)
2016. nov. 18. 20:19

sajnalatos, ami tortent, reszvetem


de ez egyaltalan nem magyarazat arra, hogy ti miert nem talalkoztatok egy evig, miert nem volt erre igenyetek, es hogy vehetted egyaltalan annak, hogy ez egy kapcsolat


ne haragudj, de nem tunt fel ugy par het utan, hogy a pali nem jon hozzad, nem talalkoztok? ennyire nem szamitott? komolyan nem ertem. ha meg csak elvaras volt, hogy amikor te tudsz, menjel, amikor nem tudsz, kit erdekel, elvan, akkor eleg erdekes, hogy ebben kapcsolatot lattal


ne haragudj megint, de en nem tudok ilyen esetben sajnalkozni. megertenem, ha azon duhongenel, szomorkodnal, hogy eltelt egy vagy ket honap, es nem veszi a faradtsagot, hogy hazautazzon hozzad, de hogy eltelt egy ev, es te azon duhongsz, hogy miert van az anyja skype-on - hat mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy, es azt kapja, amit erdemel. ugy ertem, ha szamon kered egy-ket het elteltevel, mi van jozsikam, nem jossz haza hozzam? azt mondja, nem, majd ev vegen, akkor az ember elkoszon, es kesz, mert tudja, hogy semmit nem er ez az ismeretseg.


persze, hogy az anyjaval akar beszelgetni, a csaladja, tavol van, szereti. koztetek nincs semmi, megis mit lehet beszelgetni valakivel, akit egy eve lattam, korabban elvoltun, de most semmi?


nyilvan egy beteg rokon mellett is meg lehet oldani, hogy idonkent az ember 2 napra elutazzon, de persze hogy nem eri meg olyanert, aki nem szereti az embert es nem egy par

69. simple (válaszként erre: 68. - Marienka)
2016. nov. 18. 19:40
Így érthető már, sajnálom ezt nem tudtam. :( De a "párod" miért nem jött hozzád? Nézd, én ha szeretek valakit fogom magam és megyek akár a világ végére is, de gy ilyen kis távolság meg végképp nem állíthatna meg... Szerintem te nem vagy neki fontos egyáltalán. Még a halálesetkor sem jött hozzád, na akkor kellett volna elküldeni a fenébe. Én nagyon meglepődtem, hogy ilyen közel van, mert azt hittem minimum másik kontinensen van, bár ezt még az sem magyarázná, bárhonnan a világból jönnie kellett volna többször, mint évi egy alkalom, ha szeret és fontos vagy neki! Meg akkor nem az anyjával beszélne párhuzamosan, csak veled akarna foglalkozni. Én így látom. Ha távol élnék attól akit szeretek, és csak gépnél láthatnám, hát mindig az este lenne a nap fénypontja. Anyámat lerendezném előtte, vagy másik napon, bár szerintem az anyjával elég lenne heti egy ilyen beszélgetés is....
68. marienka (válaszként erre: 66. - Simple)
2016. nov. 18. 19:29
Én azért egy kicsit messzebb lakok.. Nekem nem 3 óra.. És nem is Bécsig kell menni, hanem Linzig.. de nem erről van szó.. Nekem nem egy csettintés volt, hogy mehetek e vagy sem.. Nekem 2 éven keresztúl betegeskedett az apukám.. úgy hogy nem lehetett egyedül hagyni..olyan munkát kellett keressek, ami kötetlen.. Délelőtt vele, délután, munka aztán rohanás haza.. Nem azért írtam le, hogy bárki is sajnáljon..Nekem ez édes teher volt..sajnos már nincs :( De részemről mindennek volt miértje.. Amíg a tata jól volt, addig mentem havonta kétszer háromszor.. Szóval leírtam vagy kiírtam a lelkem fájdalmát.. Biztos, hogy nem vagyok makulátlan, de tudjátok.. én már nem akarok megfelelni senkinek.. Én olyan mellett szeretnék lenni, aki olyannak fogad el, amilyen vagyok. Biztos, hogy vannak szálak, amik még hozzákötnek, de már nem fáj annyira ha piszkálgat.. Elég erős egyéniség vagyok.. de valószínű a gyász kicsit legyengített, sebezhetővé tett..Hisz nagyon fáj legbelül.. De össze kell szednem magam, ahhoz, hogy tovább tudjak lépni..ezzel tisztában vagyok..
67. simple (válaszként erre: 64. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 04:02
Igazad van. Minden hétvégén találkozhatnának, hol egyikük utazna, hol másikuk. Látható, hogy egyikük sem tett ezért semmit.
66. simple (válaszként erre: 62. - Marienka)
2016. nov. 18. 04:00
Jézusom.... Ezt csak azért kérdeztem, mert ha két ember akar együtt lenni, akkor még ha mondjuk Ausztráliában lenne is megoldanátok, hogy együtt legyetek legalább pár alkalommal évente. De hogy Ausztriában van, erre nem számítottam.... Meg vagyok döbbenve, mert az 3 órára van innen. Illetve nem tudom te merre élsz, én Budapesten. Én sokszor ki szoktam ugrani oda vásárolgatni, de akár úgy hogy eldöntöm, hogy na holnap megyek. Egyáltalán nincs messze. Én ezen elgondolkodnék a helyedben.
65. massalhangzo (válaszként erre: 62. - Marienka)
2016. nov. 17. 22:54
de azert jobb lenne, ha csak elirtad ausztraliat ausztriara :D csak hat meg akkor is sanszos, hogy o ott jo erzi magat, es annak semmi ertelme, hogy valakivel evente osszefussal, gondolom, nem ilyen kapcsolatra vagysz
64. massalhangzo (válaszként erre: 63. - Marienka)
2016. nov. 17. 22:49

nem akarlak elkeseriteni, sem megbantani, de erre muszaj azt irnom, hogy te total hulyere vagy veve, es szomoru, hogy alkalmas vagy erre


ha meg arrol lenne szo, hogy a parod katona, es harcol valahol, vagy afrikaban gyerekeket gyogyit... bakker, a szomszedban hederel, es ebben az evben 2 hetet szan rad ev vegen?


ne haragudj, de nem tunt fel, hogy anyagilag, idoben is siman megoldhato barmikor az utazas neked vagy neki, es baromira nincs igenyetek erre?


en nem is ertem, komolyan. azt sem, minek vartad el egy pasitol, hogy majd melletted all, mikor gyaszolsz, hiszen nincs is semmi az egvilagon koztetek. gondolom, hazalatogat, mert egyeb dolga vagy, oszt beugrik szexelni, ha mar keznel vagy mint itthoni lebegtetett noci. es komolyan le a kalappal elotte, hogy egy evig birt lebegtetni, es te ugy beszelesz rola, mint a parodrol


szoval inkabb ebreszto. vagy lamuroztok, de akkor normal idot toltsetek egyutt, vegye o is a faradtsagot hazajovetelre, es te is kiutazasra, vagy kuldd el a jobudosbe, mert ez igy rohejes

63. marienka (válaszként erre: 58. - Massalhangzo)
2016. nov. 17. 22:35
Akkor kapcsolat volt.. Nem éltünk együtt, de sokszor találkoztunk, aztán jött ez az út..Úgy volt, hogy max 2 hónapra megy. Ennek már harmadik éve :( és tényleg alig látom.. Amikor olvasom a kommentjeiteket, egyszerűen az tudatosul bennem, amit már rég tudok.. csak nem akarom elhinni.. A skypére visszatérve, sok igéret, de nincs változás.. Azaz van.. Kilépek.. beszélgessenek.. Belefáradtam ebbe az egészbe.. És hogy miért nem hagytam eddig abba? Mert mindig attól féltem, hogy egyedül maradok.. Közben meg nem vettem tudomást arról, hogy ez bizony már rég így van..
62. marienka (válaszként erre: 61. - Simple)
2016. nov. 17. 22:26
Ausztria
61. simple (válaszként erre: 47. - Marienka)
2016. nov. 17. 19:17
Megkérdezhetem, hogy hol van helyileg?
2016. nov. 17. 19:10
Hát megérkeztek a régi fantasztikus könyvek ,filmek szuperkapcsolatai :) Nincs szükség személyes találkozásra sem...
59. reload (válaszként erre: 57. - Marienka)
2016. nov. 17. 17:37

Tehát gyakorlatilag idén még nem is találkoztatok... Nem tudom mit vársz ettől az egésztől, de ez nem egy kapcsolat. Még barátinak is kevés, nem hogy párkapcsolatnak.



A helyedben nem abba kapaszkodnék, hogy milyen jó volt régen, hanem inkább nyitnék egy új fejezetet.

58. massalhangzo (válaszként erre: 57. - Marienka)
2016. nov. 17. 15:48

bocs, de akkor ez nem egy kapcsolat. azt irtad, decemberben jon 2 hetre, es iden most eloszor. egy evben 2 het az nem egy kapcsolat, nem is ertem, akkor miert varsz el tole barmit is, es miert nem leptel tovabb


mert ha azt mondod, legalabb havonta vagy kethavonta te utazol hozza, akkor megertem. ha nem, akkor csak magadat spanolod ebbe


gondolod, hogy egy evig o nem szexelt massal, nem vagyott nore, hanem beeri napi egyszeri skypeolassal? te beered?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook