Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? fórum

Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
57. marienka (válaszként erre: 56. - Reload)
2016. nov. 16. 21:26
2 hétre jön és ebben az évben most először.. Igen.. ez nagyon nagy probléma.. Az utóbbi idők fájdalma, keserűsége elfeledtette velem azt, hogy amikor együtt vagyunk, (voltunk) ő egy nagyon figyelmes, kedves, csupa szeretet árad a szeméből.. Na ezt nem tudom, hogy most hol van..Már jó ideje nem tapasztaltam..
56. reload (válaszként erre: 54. - Marienka)
2016. nov. 16. 06:52

Szereted te még ezt az embert, vagy csak az egykori önmagát, az együtt töltött időt és az emlékeket?

Szerintem egy ilyen jellegű távkapcsolat nagyon megtépázza a szerelmet, főleg ha ilyen hosszútávú.


Tulajdonképpen még egy pozitív tulajdonságát sem írtad, egy pozitív érzést se vele kapcsolatban... Számomra kicsit belefáradt hangulatod van ezzel az egésszel, de mivel külön vagytok frissíteni se nagyon lehet.

Mennyi időre jön most haza és egy évben hányszor látod?

55. massalhangzo (válaszként erre: 54. - Marienka)
2016. nov. 15. 22:40

nem biztos, hogy annyira rossz a helyzet, mint amilyennek most latod. a tavolsag konnyen kikezdhet barmilyen kapcsolatot, mert ha nincs meg a gyakori fizikai kontakt, lehet egy darabig vagyakozni, de idovel azert mulnak az erzesek es tobb a frusztracio


ne spanold fel magad mar elore, hiszen mar reg lezartad volna, ha nem szeretned. gondold at azt, hogy szerinted min kellene valtoztatni, hogyan lenne jo, es megvalosithato-e mindez


nem hiszem, hogy pusztan attol minden szuper lenne, mert estenkent nem latod skypeon az anyjat

54. marienka (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2016. nov. 15. 22:17
Többször volt olyan, hogy több napig, vagy akár hetekig nem ültem a géphez..Visszasírta magát..Keresett telefonon, írta az emaileket, hívott az itthoni telefonon.. igért mindent.. És hittem..mert nem iylen volt..és azt hittem visszakapom azt az embert akit megismertem.. De mindig pofára esek.. Ez már nem ugyan az .. és az egész soha többet nem lesz a régi.. Hogy miért ülök a géphez? Mert hülye vagyok.. mert kergetek egy délibábot.. És talán azért is, mert sajnálom az elvesztegetett majd 7 esztendőt.. Tudom,tudom.. Van megoldás mindenre.. És már régebben a megoldásokat kellett volna választanom...De nem tettem.. Most másképp lesz..mert már sok mindnre azt mondom, hogy elég volt.. Persze én is hibás vagyok...Sőőőőt.. a magam oldalát nézve, én vagyok a felelős mindenért ami velem történik..
53. massalhangzo (válaszként erre: 52. - Marienka)
2016. nov. 15. 14:08

a 3 ev alatt milyen suruseggel tudtatok talalkozni?

hat nem tudom, en ha elmondom, mi a bajom, es a masik nem valtoztat, nem veszi figyelembe, akkor nem ulok oda a gep ele, es ha latom, hogy megint anyucival beszelget, megirom, hogy majd jelezze, ha raer, es agyo. nem hagyom, hogy mindennap ugyanaz legyen, mert akkor o sem veszi komolyan, en meg csak feleslegesen idegeskedek folyamatosan


ha mar ilyen a kapcsolat, hogy ritkas talalkozas, mit szamit, ha nem ulok oda a gephez estenkent? ha eltunnek egy hetre, csak leesne neki, hogy valami gaz van

52. marienka (válaszként erre: 51. - Massalhangzo)
2016. nov. 14. 23:06
Minden igaz, amit leírtál...a mi esetünk mégis kicsit bonyolultabb.. ugyanis én nyíltan és adott helyzetben, adom a tudtára azt, hogy mekkora szükségem van rá... ezt hívja ő nyafogásnak.. Kettőnk közül én vagyok az elfoglaltabb.. és késő estig dolgozok sok esetben.. de Ő az aki elvárja hogy mindenképp üljek le a skypéhez.. és ugye a többit már írtam..hogy ez az esetek 95 % ban nem kettős beszélgetés.. pedig én ezt igényelném.. Ha nem tudok a skypéhez ülni, akkor meg féltékeny.. hogy hol vagyok.. Simán elegem van sokszor elhiheted..de ettől függetlenül kettőnk közül Ő a gyámoltalanabb.. Én csupán azt szeretném, hogy ha oda citál minden este a skype elé, akkor méltóztasson egy bizonyos ideig csak velem foglalkozni.. Ezt is a tudtára adtam.. szépen.. aztán persze már csúnyán is :)) Nyilván van érzelmi kötődésem, mert különben nem tenném ki magam a napi idegeskedéseknek.. Nem volt ilyen.. vagy a távolság vagy a feladat tette ilyenné..nem tudom.. Nyilván ha ilyen lett volna, akkor nem állok vele szóba.. 2010 márciusa óta vagyunk együtt...Ebből ez a harmadik év melyet külföldön tölt...és ez év eleje óta vált ilyenné amilyen.. amit nem értek.. Decemberben jön haza.. Mindenképp tartozok annyival, hogy személyesen szemtől szembe beszéljük meg a dolgokat. Az még 1 hónap.. remélem akkor végre sikerül tiszta vizet önteni a pohárba...A mamával kapcsolatban is..Hisz ez továbbra sem normális szituáció..
51. massalhangzo (válaszként erre: 50. - Marienka)
2016. nov. 13. 17:50

azt gondolom, ha o ilyen erzeketlen, cserbenhagyos lenne, nem is lennel vele kapcsolatban, nem? felesleges utolag mindent elokapni most es kilistazni, mert mindennek ezernyi oka lehet. (en peldaul nem utolag tennek szemrehanyast, megis mit mondhatna ilyenkor barki? nem mindenki kezeli jol az ilyen helyzeteket)


ezt is mondtad neki, hogy most nagyobb szukseged lenne ra, beszelgetesekre? mert a ferfiak nem talaljak ki, hogy mit akarsz, nem is jellemzo nagyreszukre a beleerzo kepesseg


ha eleged volt siman, es nem erzel kotodest, azt, hogy haladtok valamerre, hogy szeretnetek igazan egymast, az is eleg ok a szakitasra, nem kell felhanytorgatni mindent.


szerintem egyebkent senkitol sem varhato el, hogy nagy tavolsagbol, munka mellett csak veled foglalkozzon. lehet, hogy te elvarod, hogy beszelgessen veled, o meg nem tudja, megis mit varnal, mit mondhatna, hogy jobb legyen. nem kieroszakolni kell valamit


nekem peldaul fontos, hogy napi kapcsolatban legyek a parommal, folyamatos kommunikacioban, de rengeteg embert ismerek, akiknek ez nem fontos, sot teher. mert ugy vannak vele, ha mondanivalom van, ha talalkozunk, ott ugyis minden zajlik rendes uton, nincs igenyuk gyakori netes beszelgetesekre

50. marienka (válaszként erre: 49. - Massalhangzo)
2016. nov. 12. 19:56
Elmondtam neki...mindent elmondtam, hogy mi megy végbe bennem. és mondtam neki, hogy nagy csalódás volt nekem, mert hatalmas szükségem lett volna rá.. Erre annyit válaszolt, hogy "nem kellettem én oda " Hát ez nagy törés volt.. akkor azt hittem belepusztulok a fájdalomba és ezt még ő is tetézte. és azóta sem éreztem mély részvétet irányából.. Kicsit eltértem a tárgytól.. Én még nem hevertem ki egy szeretett ember elvesztését..így persze hogy igényt tartanék arra, hogy skypén csak velem foglalkozzon. Szerintem nem érdemes erre várnom..
49. massalhangzo (válaszként erre: 47. - Marienka)
2016. nov. 12. 11:11

en is ugy gondolom abbol, amit leirtal, hgy egyedul vagy, csak idonkent, ritkasan meglatogat egy ferfi es neten beszelgetsz vele


az, hogy nem volt melletted, mikor apukad meghalt, lehet, hogy neked nagy tores, de o nem is erezte annak. nem tudom, megbeszelted-e vele, de haragudni valakire azert, amit belul erzel es nem hozod a tudomasara, felesleges.

48. reload (válaszként erre: 47. - Marienka)
2016. nov. 12. 07:27

Oh, ennek így már tényleg nem sok értelme van, főleg, hogy most sem jön végleg haza.

Tulajdonképpen most is egyedül vagy, szerintem ezen kár aggódnod.

47. marienka (válaszként erre: 42. - Massalhangzo)
2016. nov. 11. 22:30
Sok a probléma.. Lehet, hogy ez csak hab a tortán.. Van egy dolog amit nem tudok megbocsájtani neki..és szerintem ezért veszek zokon tőle mindent..Legalább is májusra tudom visszavetíteni.. Meghalt az édesapám..és nem jött haza..nem volt mellettem.. Azóta sem volt itt.. Ez nagy nyomot hagyott bennem..
46. marienka (válaszként erre: 44. - Reload)
2016. nov. 11. 22:27
2 éve van külföldön... Lelkileg távol vagyok már tőle, az agyam még közel érzi.. vagy nem.. vagy félek az egyedülléttől..Nem tudom..Az is lehet, hogy csak a szokásokhoz ragaszkodok.. Egyre jobban azt érzem, hogy túl kellene lépnem a dolgokon.. Nem becsül Ő engem semmire..
45. orsibigyu (válaszként erre: 41. - Marienka)
2016. nov. 11. 16:12

Nem a mama kell ezt felfogja, hanem a fia. Van elég önbizalmad tovább lépni, vagy azt hiszed te már másnak nem kellesz? Vagy miért fogadod el a hátulkullogást. Lehet valaki tudna jobban becsülni, csak magadat kell elõször többre becsülni egy ilyen kapcsolatnál.

Én évekig anyósnál éltem. Nem tudom mi lett volna, ha a férjem nem áll ki mellettem és nem szereli le anyóst.

44. reload
2016. nov. 11. 06:41
Mióta van külföldön?
43. reload (válaszként erre: 41. - Marienka)
2016. nov. 11. 06:40

Az lehet, de szerintem ezt meg a fiának kéne elmagyarázni a mamának, főleg ennyi idősen.

Azt meg nem tudom elhinni, hogy annyi családi probléma van, amit napi szinten több órában lehet csak megbeszélni....


Egyébként meg a sorszámos hasonlattal meg is válaszoltad a saját kérdésed. Örökké hátul akarsz kullogni? Úgy gondolom egy normális kapcsolatba a másik fél véleménye, érzései is számítanak, de eddig amit leírtál, abból csak az olvasom ki, hogy Ő van és kész, te meg fogadd el...

42. massalhangzo (válaszként erre: 41. - Marienka)
2016. nov. 10. 21:57

ha csak ez a problema, es minden mas rendben koztetek, akkor viszont neked sem kellene ezen felhuznod magad. biztos este er ra mindenki, gondolom a parod napkozben dolgozik. nehez az anyakat is leallitani, foleg ha problemakat akarnak kibeszelni valakivel :D


egyeztessetek idopontot a beszelgetesre, es akkor a parod is tud alkalmazkodni, te sem kerulsz ket tuz koze es nem leszel ideges

41. marienka (válaszként erre: 39. - Reload)
2016. nov. 10. 21:33
Azt nem mondhatom hogy nem hiányzok... de ha sorszámot tépnék, akkor sosem nekem jutna az egyes :) Egyébként a mamának kellene jobban felfognia, hogy nem este 9 kor kellene a gép elé ülni, és elmondani a családi problémákat..A párom ezen nyilván felhúzza magát és nem tud már velem normálisan beszélni..És ezek után jön a vita.. Ez van..
40. marienka (válaszként erre: 38. - Massalhangzo)
2016. nov. 10. 21:29
Sajnos nem végleg jön haza.. Ezért van beszélni valónk bőven..
39. reload (válaszként erre: 37. - Marienka)
2016. nov. 10. 17:58

Szerintem is ez a megoldás.

Furcsa, hogy te nem hiányzol neki, vagy legalábbis nem annyira, hogy az anyját hanyagolja miattad.

Nem is értem, hogy az anyjával tud beszélni napi 2-3 órát, veled meg nincs miről? :O

38. massalhangzo (válaszként erre: 37. - Marienka)
2016. nov. 9. 22:14
inkabb eltavolodtatok egymastol, semmint megszokas lenne. ha pedig sok idot van kulfoldon, es ez nem osszekovacsol, noveli a hianyt, javitja az egyutt toltott idot, az nem jo. nem irtad, hogy ez igy marad-e meg egy darabig, vagy hazajon hamarosan vegleg, de ha egyutt akarnatok maradni, akkor nyilvan valtoztatni kell a hozzaallason
2016. nov. 9. 21:28
Igazatok van. Megszokássá vált ez a kapcsolat? Lehet.. Az ember gyarló módon a szokásain tud változtatni a legnehezebben.Megtettem jó párszor, hogy csináltam programot magamnak, vagy direkt sokáig dolgoztam, vagy egyszerűen nem foglalkoztam a skypével. Mindig visszasírta magát.. Mennek a szép éveim és azt veszem észre hogy nincs tartalma. Decemberben haza jön... Leülök vele beszélni.. elhatároztam.. vagy vele, vagy nélküle, de élni fogom az életem.. Ha nem akar olyan formán részese lenni, ahogy az normáliséknál szokás.. akkor nélküle kezdem a következő évet.. Köszönöm a megerősítést Nektek..
36. massalhangzo (válaszként erre: 28. - Marienka)
2016. nov. 8. 22:23
erdekes, azert 8 ev utan siman megtennem, hogy nem ulok le estenkent a gephez vele es az anyjaval csevegni, hanem csinalnek magamnak erdekesebb programokat. ha hianyolna, meg is mondanam ezt
35. Bichter1 (válaszként erre: 28. - Marienka)
2016. nov. 8. 20:34

8. éve? hmm.... tehát felütötte fejét a megszokás. Néha tényleg kérdéses, hogy mit lehet beszélgetni a másikkal nap mint nap..


Mióta tart ez a skype élet nálatok? Mikor és mennyi időre tudtuk találkozni, együtt lenni .. van ilyenkor közös program? Mert ha ez mind nincs, akkor közöny az egész és jobb ha elköszöntök egymástól és mindenki keres magának mást.


..és nem viselkedsz bután". Vannak és lehetnek elvárásaid a másik felé, amit illik tolerálni és nem visszaélni a türelmeddel. Ha nem érti meg, hagyd meg a mamájának.

34. Bichter1 (válaszként erre: 30. - Bichi)
2016. nov. 8. 20:29
...bárhonnan, bármikor - nem tudjuk az úr mit dolgozik és pont munkaidőben van-e erre ideje. ...
2016. nov. 8. 17:50
nem tudom hány éves vagy, de ne húzd az időt. Ha szeretnél gyereket pl. akkor jobb, ha minél hamarabb felteszed a pontot az i-re és keresel egy normális pasit magadnak, akinek nem a mama a legfontosabb nő az életében
2016. nov. 8. 14:53

Biztos, hogy egy ilyen emberrel tervezel, aki ennyi idős korában nem tud/akar leválni az anyjáról? !


Ebből semmi jó nem fog kisülni :(

Gondold át!

31. 3d787b167a (válaszként erre: 23. - Marienka)
2016. nov. 7. 14:09

Ja ja: Ez a kapocslat meghalt.

Temesd el, aztán légy boldog!

30. Bichi (válaszként erre: 16. - Marienka)
2016. nov. 7. 10:37
Nem telefonon gondoltam, bárhonnan lehet skypolni, ahol van net. Ha a telefonod nem alkalmas rá, akkor is sok internetezős hely van, ahol ez megoldható, hacsak nem egy kis faluban laksz...
29. Zsú1965 (válaszként erre: 28. - Marienka)
2016. nov. 7. 07:19

46 éves? Ez még 15 évesen is nagyon gáz viselkedés.És még csak nincs is veled itthon.

Én nagyon gyorsan menekülnék a helyedben...és keresnék egy normális pasit. Vagy inkább senki, mint ez a szitu...

28. marienka (válaszként erre: 26. - Bichter1)
2016. nov. 6. 20:25
Nyolcadik éve vagyunk együtt.. vagy ismerjük egymást, nem tudom hogy fogalmazzam.. Már többször megfogalmazódott bennem hogy befejezem.Magamnak sem tudom megfogalmazni miért nem teszem meg.. Amit leírtál, hogy 9-10 kor huppanok le a skype-hez ez így igaz és már többször jeleztem nki, hogy azért ez tőlem nagy dolog a hajtás után, elvárom, hogy figyeljen rám.. tömören kifejtette a véleményét.. "Türelmetlen és nyafogós vagyok " Okos nőnek tartom magam, de tudom, most bután viselkedem.. Valószínű vannak érzelmeim ezért nehéz kilépni ebből a hosszú ismeretségből..Nem tudom..
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook