Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? fórum

Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
27. massalhangzo (válaszként erre: 23. - Marienka)
2016. nov. 6. 20:23
nem lenne baj, ha az anyukajaval is rendszeresen beszel, de ha te nem elvezel prioritast, nem hianyol annyira, hogy normal beszelgeteseket folytasson veled, akkor nem erdemes eroltetni. ha kulon vagytok, messze egymastol, elvarhato lenne, hogy ugyanugy akarjon veled beszelgetni, mint ahogy te vele
2016. nov. 6. 19:31

Részvétem és ez tényleg nagyon gáz :(

Mi a jófenét" tud a mamával napi szinten ennyit beszélgetni?

Ha ennyire és jobban ragaszkodik az anyjához mint hozzád, (és még úgy gondolod, hogy adsz neki 1-2 skype hetet) akkor kösd ki neki, hogy oké beszélgessen az anyukájával, de csak x napon, míg a többi nap a tiéd.


...egyébként bizti, hogy mindig az anyjával beszélget ennyit?(ha konferencia beszélgetés, akkor nem kérdeztem semmit) ....


De ha semmi nem változik és az anyja sem érti meg, hogy igen fárasztó neked még munka után 21-22 -kor még a saját sorodra várni, akkor delete az egész kapcsolat :(


Ne éljünk már vissza a másik türelmével és az idejével - én azt gondolom, hogy ez a másik ember semmibevétele.

25. Mezei Virág (válaszként erre: 23. - Marienka)
2016. nov. 6. 18:18
Ezt a nagyra nőtt gyereket hagyd meg a mamájának, te meg éld az életedet! Találj valódi társat.
24. globus (válaszként erre: 23. - Marienka)
2016. nov. 6. 16:47
Sajnos azt kell mondanom, hogy ez a srác mindig anyuci pici fia marad. Alkalmazkodnod kell hozzájuk, vagy megszöksz :(
23. marienka (válaszként erre: 21. - Reload)
2016. nov. 6. 16:06
Hárman vagyunk 3 fele. Marad a monitor..Egy időben a mama hamarabb jött mint én, nem volt gond. De most simán ott van amikor én. Éppen ezért írunk csak és dühös vagyok mert van úgy hogy a párom 4-5 percig nem ír, mert a mamával társalog, aztán rákérdez olyan dologra amiről már beszéltünk, tehát nem figyel.. Persze hogy ideges vagyok egyből e miatt.. Ő meg közölte hogy nem fogja elkergetni az én kedvemért.. Egyáltalán nem ezt szeretném, hanem azt, hogy anyuci menjen hamarabb és ne legyen ott amikor mi beszélünk.. Egyébként, meg úgy érzem, hogy ez már csak egy kétségbe esett kapálódzás részemről.. ez a kapcsolat meghalt.. olvastam a hozzászólásokat és azt írtátok le, amit már tudok..Csak megerősítettetek..
22. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Marienka)
2016. nov. 6. 12:44

de skypeon nemcsak kozos, harmas beszelgetest lehet folytatni, beszelhetsz vele kulon is, nem?


egyebkent minek egy olyan kapcsolat, ahol a masik folyton tavol van, es egy meghitt beszelgetest sem tudtok lezavarni. plusz a mamival kell csevegni. ez kapcsolat manapsag?


megkerdezhetem, hogy mi a jo benne? :D de komolyan. szex elvetve evente, kozos programok, osszebujas szinten, szamitani nem lehet ra, nincs ott, csak egy idegesito anyos

21. reload (válaszként erre: 15. - Marienka)
2016. nov. 6. 07:21

Akkor pont egyszerre hívjátok fel minden este? Vagy hogy van ott az anyukája?


Vagy vele van ott az anyukája és mellette ül, amíg ti beszéltek?


Bocs, ha értetlen vagyok, csak hogy lehet az, hogy mindennap pont ugyanabban az időpontban hívjátok fel?


Egyébként meg én is azt gondolom, hogy ha már megmondtad egyenesen mindenkinek a véleményed, de senkit nem érdekel, akkor lehet felesleges időtöltés az egész. Nem is értem, hogy a pasit miért nem zavarja az anyja egy ilyen beszélgetésnél..

20. jozsi.38 (válaszként erre: 18. - Orsibigyu)
2016. nov. 6. 06:06
maximálisan egyetértek. Ha 46 évesen nem tud leszakadni a kedves mamáról, akkor tipli. Nem lesz egyetlen olyan nő sem aki felvállalja ezt az "édeshármast" hosszú távon
19. 31bc25d879 (válaszként erre: 16. - Marienka)
2016. nov. 6. 01:00

Akkor a jóóóédesanyu beszélgessen vele napközben, az este meg legyen a tiétek, kettőtöké.

Nem hiszem el, hogy ezt nem érti meg.

2016. nov. 5. 22:59
Egy férfi életében csak egy nõ lehet. Nem te vagy az az egy! Már megvan a választott ezért maradt 46 évesen nõtlen. Vagy elviseled a dolgot vagy ultimátumot adsz, hogy válasszon.
17. ancsika688 (válaszként erre: 16. - Marienka)
2016. nov. 5. 20:37
Messenger vagy lehet a Facebookon videóhívást is indítani.
16. marienka (válaszként erre: 14. - Bichi)
2016. nov. 5. 20:16
A napi telefon, az mindkettőnknek rengetegbe kerülne.. a skype jó megoldás lehetne.. Én sokat megyek, sokat dolgozok, csak este tudok leülni a gép elé.. Sajnos..
15. marienka (válaszként erre: 13. - Reload)
2016. nov. 5. 20:13
Nem lakok együtt az anyujával :) Egyenesen mondtam már... egyiknek is másiknak is :) pár nap változás, aztán minden a régi...
14. Bichi (válaszként erre: 4. - Marienka)
2016. nov. 5. 14:00
Miért nem hívod fel máshonnan? Ez annyira nehéz lenne?
13. reload (válaszként erre: 8. - Marienka)
2016. nov. 5. 13:11

Ha jól értem te együtt laksz az ő anyukájával?


Illetve a párod korában ítélve az anyukája közel 70 éves lehet. Szerintem meg lehetne neki mondani normálisan, őszintén a szemébe, valószínűleg megértené. Magamból kiindulva a célozgatást nem szeretem, inkább az egyenes beszédet.


Szóból ért az ember!

12. 8a65af67ce (válaszként erre: 8. - Marienka)
2016. nov. 5. 11:58
Van valakije? Talán szándékosan csinálja, hogy ne maradjon kettesben veled, és ne tudjatok magatokról beszélni.
11. 4975ebdc2f (válaszként erre: 4. - Marienka)
2016. nov. 5. 05:17
Pár napig ne lépj be telepítsd a vibert a telodra meg ő is. Veled telozzon anyukájával meg skypoljon.
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Marienka)
2016. nov. 5. 01:27

Bocs, de ezen jót mosolyogtam:)

Ilyen van?:)


1.) beszélj a kedves mamával, hogy nem kívánatos az állandó és folyamatos jelenléte. Zavar, frusztrál és nem akarsz konferencia beszélgetéseket mert nem rá vagy kíváncsi. Ezenkívül nincs magánéletetek, tehát korlátozza azon időszakra a fiával való diskurzust amikor te nem vagy otthon, mert utána te akarsz a fiával akár erotikus dolgokat is.


2.) Mindezt tegye meg a fia.


3.) Zárd ki, tiltsd le arra az időszakra amikor csak ketten akartok.


4.) Szerintem ez tök kóros, nem tudnak leválni egymásról.


5.) Ne beszélj a pasival egy darabig, hírdess visszavonulást, rosszulj be, sértődj meg. Hátha akkor észhez tér a 46 éves gyerek is.

9. pozitívribizli (válaszként erre: 6. - Marienka)
2016. nov. 5. 00:17
azt a napi 100 kérdést feltenni idööpazarlás
8. marienka (válaszként erre: 7. - 8a65af67ce)
2016. nov. 5. 00:00
A páromnak már többször szóltam.Kikattant.. az anyujának is céloztam rá...ő nem szólt semmit... itt tartunk már hónapok óta... ha megfeszülök sem változik.. a barátnőm azt mondta hagyjam ott a p..ba. Bármennyire szeretem.. ez lesz a vége, ha nem hajlandó kompromisszumra..
2016. nov. 4. 23:42
Kérd meg, hogy ne legyen ott.
6. marienka (válaszként erre: 5. - Pozitívribizli)
2016. nov. 4. 23:33
Ezt a kérdést naponta 100 szor felteszem magamnak? :)
5. pozitívribizli (válaszként erre: 4. - Marienka)
2016. nov. 4. 23:15
Kell Neked késööbb esetleg tartós kapcsolatra valaki, aki az anyukájával naponta 2 órát szkájpol? Abban az idööben, amikor kb esténként nyugi van és ágyba tudtok bújni? Juj!
4. marienka (válaszként erre: 2. - Ms_Daisy)
2016. nov. 4. 23:11
Ezt a kompromisszumot szeretném én is.. de sosem történik így.. Este érek haza melóból,9 negyed 10 körül huppanok le a géphez.. Persze ők már beszélgetnek.. Mostanában már nagyon felhúzom magam ezen..10 kor kilépek..de ők még sokszor 11 kor is beszélnek.. Másnap meg rám szól, mintha mi sem történt volna..hogy hol vagyok már meg aggódik..amikor belépek..akkor kezdődik minden előlről..Kilátástalan..
3. Wodu
2016. nov. 4. 23:00
Szerintem figyel a mama,ne huncutkodjanak a a skypen!
2. Ms_Daisy (válaszként erre: 1. - Marienka)
2016. nov. 4. 22:58
Egy nap csak egyszer tud veletek beszélni? Miért nem beszél az anyukájával aztán elköszön tőle és aztán meg veled négyszem között?
2016. nov. 4. 22:46
A párom harmadik éve, hogy külföldön van, sajnos nem sűrűn tud haza jönni, így esténként skypén beszélünk, ahol minden este az anyukája is ott van, abban az időpontban amikor én. Ez most már nagyon idegesít, mivel a drágám csak felületesen figyel rám... Ezt szóvá tettem már jó párszor..és persze csak a vita lett belőle.. Ti mit tennétek? Meg kell jegyeznem, hogy vagyunk tinik.. A párom 46 éves..
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook