Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? fórum

Mit tegyek, hogy a skype beszélgetésnél ne legyen ott a párom anyukája? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
117. reload (válaszként erre: 115. - Marienka)
2016. nov. 27. 18:07
és mikor letelt a 4-5 hónap?
116. marienka (válaszként erre: 114. - Massalhangzo)
2016. nov. 27. 18:06
Figyi.. ettől azért kicsit bonyolultabb és összetettebb a dolog.. Hogy én, hogy és mit gondolok azt nem mondtam, te kovácsoltad össze..Az, hogy zavar a mama a skypén.. az volt az egész elindítója.. És akkor is zavar, ha csak barátként vagy ismerősként jön szóba a másik.. Szerintem ha kapnál egy szócsőt akkor világgá kürtölnéd a problémámat, úgy ahogy a Te alkotásodban kerekedik ki egy történet.. Nyilván azt említettem, hogy részemről megbocsájthatatlan az , hogy nem volt mellettem amikor kellett volna.. De, egy kapcsolatnak akkor van vége, ha lezárják... Úgy gondolom, hogy még ha haldoklik is ez az egész akkor is face to face kell megbeszélni és lezárni..Ismeretlenül alkotsz egy véleményt azt elmondottak alapján.. nyilván azt mondtam el, amit akartam.. de az senkinek nem tűnt fel, hogy csak a sérelmeimről beszéltem.. Mert most nyilván az az erős bennem.. de ha nem csak erről van szó, akkor már teljesen más az egész összképe.. Még akkor is ha első szám harmadik személyben vagyok emlegetve :)
115. marienka (válaszként erre: 113. - Reload)
2016. nov. 27. 17:52
Elvileg 4-5 hónapra ment.. az hogy ki hol fog élni és kivel természetesen ennyi idő vonatkoztatásában nem merült fel.. Ami felmerült, az mind utána történt..
2016. nov. 27. 16:56

hat lehet, hogy en elek masik bolygon, de csajok, tegye fel a kezet az, aki


1. miutan a pasija, akivel elvileg szerelem van, kapcsolat van tobb eve, kimegy kulfoldre dolgozni, es nem beszelnek arrol, hogy hogyan fognak ezek utan talalkozni


2. a pasija semmi reszvetet, egyutterzest nem mutat, mikor meghal az apja


3. mikor a pasija nem jon haza, hogy talalkozhassanak, nem kerdez ra, hogy megis most mi van, ennyi volt, nem talalkozunk tobbet, vege stb.


4. miutan a pasija kozli, hogy jol erzi kint magat, nem akar hazakoltozni, tudja, hogy a no nem akar kimenni, nincsenek kozos tervei, nem gondolkodik el azon, hogy ennek itt vege


5. egy eve nem latja a pasit, mert az nem akar hazajonni, de ugy gondol ra, mint a pasijara es mint egy kapcsolatra, osszetartozasra


bonuszkerdes: mindezek utan az a legnagyobb problemaja, hogy a pali miert beszel annyit az anyjaval skype-on

113. reload (válaszként erre: 111. - Marienka)
2016. nov. 27. 12:46
massalhangzo kb. 20szor megkérdezte és ha jól látom nem írtál rá semmit, de most már engem is érdekelne: Amikor a pasi elment külföldre, akkor hogyan váltatok el? Mit beszéltetek meg ki hogyan és hol fog élni, vagy mi lesz veletek?
112. massalhangzo (válaszként erre: 111. - Marienka)
2016. nov. 27. 12:09

teljesen mindegy, hogy en vagy mas mit ir neked. mert abszolut irrealis es agybeteg modon allsz hozza. a kerdes az, hogy valoban ilyen irrealis es agybeteg vagy, vagy csak probalod kimagyarazni a tetteidet, hogy ne tunjel total hulyenek. ha ez utobbi, akkor van remeny normal kapcsolatra :D ha nem is ezzel a pasival


itt nem arrol van szo, amit te erositgetsz. mindenki kovet el hibakat maganeletben is, adhat eselyt olyan pasinak, akinek nem kene stb. ezzel nincs problema, mindeni a sajat tapasztalataibol tanul


de nalatok arrol van szo, hogy itt mar reg nincsen semmilyen kapcsolat, de te ugy csinalsz, mintha lenne. ha ez valaha is kapcsolat volt, es nemcsak dugogatas jobb hijan, akkor nyilvanvalova kellett valjon, hogy ha hosszu honapok ota nem talalkoztok, egyikotok sem tesz azert keresztbe egy szalmaszalat sem, hogy lassa a masikat, akkor ez mar reg nem kapcsolat. a pasi mas uton jar, te meg egyedul taplalod magadban, hogy ez egy kapcsolat


nyilvan ha valaha kapcsolat volt, akkor volt arrol szo koztetek, hogy ha a pasi kint el, hogyan, mikor talalkozgattok, es ha ennek hirtelen vege szakadt, akkor ott felmerultek kerdesek, hogy most mi van es tisztaztatok. csak te nem akarod elfogadni, es jarsz a pali nyakara, ha maskent nem tudsz, neten


ha csak dugogatas volt, akkor ertheto, hogy nem volt mit tisztazni, nem kerdeztel ra, hogy akkor miert nem jon hozzad, miert nincs melletted nehez idoszakban stb. mert nem is volt olyan kotelek, hogy elvarhato legyen, csak vartal tehetetlenul, hogy akkor mikor lesz ujabb etyepetye, egyuttlet, es hogy a pali nem jott, hat nem jott


szerintem rajtad kivul egy not sem talalsz a vilagon, aki kapcsolatnak gondolna egy pasit, aki a szomszedban el, barmikor johetne hozzad, de nem teszi, te is barmikor mehetnel hozza (most is), de nem teszed, es igy eltelik egy ev

111. marienka (válaszként erre: 110. - Massalhangzo)
2016. nov. 26. 21:43
Lehet... Nem tudom... Hogy mi lett volna ha.....vagy ha akkor ezt vagy azt csinálom.. ez olyan utólagos.. utólag én is nyilván tudom, hogy mi lett volna a helyes, vagy éppen a nem helyes..A távollét is képes szokványossá válni..és a szokványosságok nyírják ki a kapcsolatokat.. amikor már nem tud mit mondani egyik a másiknak..Egyébként meg ha valami elromlott valakinek az életében, nem hiszem hogy nincs joga arra, hogy álmodjon egy jobb életet magának..Minden kommentedben egymás után a fejemre olvasod a dolgokat.. igen hibáztam.. de az vesse rám az első követ aki még sosem az életben... nyilván az ember azt cselekszik az életében amit éppen akkor helyesnek talál... És tudod... ha ápolsz valakit, akkor nem hiszem hogy az a legfontosabb hogy egy nem működő kapcsolatot lezárj.. Nekem az lett volna a legfontosabb hogy a szeretett ember meggyógyuljon.. Sajnos nem így lett..Nem gondolkozunk egyformán.. ez persze egyáltalán nem baj... De vannak dolgok amiknek nyilván meg van a miértje.. aminek meg nincs, azok a korrigálhatóak... És azon vagyok, hogy ez megtörténjen..
110. massalhangzo (válaszként erre: 109. - Marienka)
2016. nov. 26. 11:54

szerintem aki egy evig is benne ragad egy boldogtalan kapcsolatban, ami mar reg nem is kapcsolat, az nem olyan elv szerint el, hogy inkabb egyedul, mint egy boldogtalan kapcsolatban, hanem barmilyen kapcsolatba ketsegbeesetten kapaszkodik, hogy legyen valami


ha a baratnod kerne tanacsot, mit tegyen, mert a pasija kiment kulfoldre, nem is akarja latni, nem utazik haza hozza, egy eve nem is talalkoztak, nem mutat egyutterzest az apja halalkor sem, te mit tanacsolnal neki? fogadd meg magadnak ezt a tanacsot


ha egy eve elengedted volna ezt a pasit, lehet, mar reg boldog, szerelmes lennel massal

109. marienka (válaszként erre: 108. - Reload)
2016. nov. 25. 21:21
A munkámból kifolyólag nagyon sok emberrel találkozok és ismerkedek meg... Könnyen teremtek kapcsolatot, hisz ebből élek :) A párkapcsolatban viszont csőd vagyok.. Ezzel nem azt akarom mondani hogy a jelenlegi dolgot tartom normálisnak. Sokszor irígykedve nézem a boldog párokat.. De azt megfogadtam.. inkább egyedül élem le az életem, mint boldogtalan párkapcsolatban..
108. reload (válaszként erre: 106. - Marienka)
2016. nov. 25. 20:27

De most ezek után mégis mit akarsz ettől a pasitól?


Tényleg az zavar a legjobban,hogy 3-an vagytok skype-on? Én elhiszem, hogy számodra ez normális, meg természetes állapot, de hidd el, hogy nem az. Te anno úgy gondoltad, hogy apukád mellett van a helyed, a pasi meg úgy gondolta, hogy nem melletted van a helye. Ennyi. Azóta sem gondolja úgy,hogy itt kéne lennie...


A helyedben inkább keresnék olyat, aki akar engem és itt van fizikailag és szellemileg is velem.

107. massalhangzo (válaszként erre: 106. - Marienka)
2016. nov. 24. 11:31

ertem, amit irsz, es eppen ezert teged nem tartalak normalisnak (bocsi), a pasival semmi gaz nincs


normalis ember nem venne termeszetesnek, hogy ha o nem megy a pasihoz, akkor a pasi nem akarja latni, nem menne hozza, es nem erdekli, hogy mi van vele. normalis ember azon a ponton akadna ki, hogy ha beteg az apja, es nem tud kiutazni, a masiknak ez mindegy. normalis ember egy kapcsolatban rakerdezne, hogy akkor ennyi volt?


te kapaszkodsz a pasiban, o megmondta, hogy nem megy hozzad, o ott erzi jol magat, tervei veled nincsenek. te meg raszalltal. szemrehanytal, hogy miert nincs melletted, mikor neked gondjaid vannak, o felelte, megis mit tehetne o. szemrehanysz, miert beszel folyton az anyjaval, es nemcsak veled, o lepattintgat


a pasi reg elhajtott, es normalisan viselkedik ahhoz merten, hogy egy elhajtott no elvarasokat tamaszt neten keresztul vele szemben

106. marienka (válaszként erre: 105. - Massalhangzo)
2016. nov. 23. 23:05
Nem hiszem, hogy bármi ilyenre is utaltam volna..Nem az a tipusú nő vagyok, aki rá lenne szorulva arra, hogy akár egy pasira is ráerőltesse a társaságát. Mindegy, ami hihetetlen, az lehet, hogy valakinek természetes... Nem azt akarom mondani, hogy az egy év távollét annyira természetes lenne, DE... bla,bla,bla.. már leírtam, hogy részemről miért nem történt lépés... Részéről? Mert hülyén van összerakva..és még a mama is tett célzást rá, hogy nehogy ne kelljen aztán neki visszamenni..stb.. Szóval.. A hármas frusztrál. ez veret ki a biztosítékot, mert nem tartom normálisnak...nem mintha ez az egész az lenne, de a mama jelenléte csak olaj a tűzre... Nálam legalább is..
105. massalhangzo (válaszként erre: 104. - Marienka)
2016. nov. 23. 22:21

erre mar nem tudom, mit mondhatna barki. egy normalis ember azon akadna ki, ha egyszercsak a parja nem akarna tobbet talalkozni. nem varna ki egy evet, nem csinalna ugy, mintha ez egy kapcsolat lenne, es nem azon akadna ki, hogy neten anyuci is jelen van


ezek utan nem vagyok biztos abban, hogy a pasi nem zarta le veled ezt a kapcsolatot, es nem te voltal az, aki csak azert is eroltette, es mivel le voltal pattintva, mas nem maradt, csak neten probalkozni nala, o pedig meg ott is probalt lepattintgatni

104. marienka (válaszként erre: 103. - Massalhangzo)
2016. nov. 23. 22:08
Említettem... Ott ahol írtam hogy nem volt mellettem... bennem akkor eltört valami... azóta ez nem lett jobb.. A skype egy virtuális dolog... egy kapcsolat ápolására nem a legalkalmasabb... de szükséges rossznak lehet nevezni.. de nem hármasban.. Az egy éves távollétet nem pótolja.. feszült és ideges az ember ennyi idő után.. az esetleges jó dolgok eltörpülnek.. csak a sérelmek törnek felszínre.. de ez a folyamatos hármas kikészít..
103. massalhangzo (válaszként erre: 101. - Marienka)
2016. nov. 23. 15:04

de valami a te fejedben nem stimmel, hogy arra helyezed a hangsulyt, az a problemad, hogy miert kell harmasban skypeolni, azt, hogy egy eve nem talalkoztatok, azt hatrebb sorolod, sot nem is emlitetted, mint egyaltalan problemat


mert ilyen elozmenyek utan a pali totalisan ertheto, en is szivesebben es tobbet beszelnek a csaladommal, mint egy pasival, akit egy eve nem lattam, es nem is akartam

102. Érdekes73 (válaszként erre: 101. - Marienka)
2016. nov. 22. 22:45
Van amit érdemes megjavítani van amit nem...
101. marienka (válaszként erre: 100. - Reload)
2016. nov. 22. 22:24
Igen ...azt látom, hogy teljesen más lett az irány.. hiszen a fő téma a skypén lévő édes hármas :)) már egy ideje nem veszek részt ebben a beszélgetésben.. abban igazad van, hogy mindent át lehet hidalni.. a távolság átalakulhat szakadékká, de tyúklépéssé is.. a kérdés az, hogy mekkora az egymás iránti szeretet, szerelem, tisztelet.. Hát a mi esetünkben a távolság már egy ideje szakadék...Nem tudom, hogy ki lehet e ebből még kapaszkodni egyáltalán... vagy ki akarok e kapaszkodni egyáltalán...
100. reload (válaszként erre: 94. - Marienka)
2016. nov. 22. 18:11

Nekem is van egy ismerősöm, akinek a férje van hajózik,igaz saját hajója és az Adrián, de kb az év felében ott van. A feleség meg havonta min. egyszer elutazik hozzá X napra, pedig most volt 3 éves a gyerekük. Mégis megoldják, "cserébe" a férj majdnem fél évig itthon van.

Tehát nem megoldhatatlan helyzetek ezek, csak valamiért ti nem akartátok megoldani.

Ha pedig számodra kielégítő lenne ez a helyzet, akkor nem beszélgetnénk most itt, mert az eredeti témától már rég elkanyarodtunk.

99. massalhangzo (válaszként erre: 98. - Marienka)
2016. nov. 21. 22:36

a szerelmi eletet azt nem lehet elore tervezni, az mindenkinel lehet idonkent zuros :D

de ha o ilyeneket tereleseket valaszolt neked, hogy neki nincs elete, meg kint akar maradni, es tudja, hogy te nem koltoznel, az nem volt szamodra egyertelmu? eleg szerencsetlen fazon lehet, ha szuksege volt arra, hogy lebegtessen. nem lehet, hogy inkabb te kapaszkodtal ebbe, es ha nem teszed, mar reges reg le lett volna zarva?


mert en ketlem, hogy o ott nem csajozik mar regota, csak arra varna, hogy egy ev utan 2 hetet veled toltson. mert vagy ekkora rakas szerencsetlenseg, es semmi nonek nem kell, akkor neked se kelljen inkabb, vagy egy nagy hazug, szerintem utobbi a valoszinubb

98. marienka (válaszként erre: 97. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 22:10
Nem vagyok benne biztos, hogy akarok vele találkozni... Az élet sok területén, céltudatos nő vagyok..Amit elértem, azt mindent magamnak köszönhetem. A magánélet.. na hát az hagy némi kivánni valót maga után.Egyébként, meg ezt is magamnak köszönhetem. :)) Sok feladat van még előttem... és az ilyen jellegű kapcsolat nem fér bele. Egyébként többször kérdeztem tőle, hogy hol látja a helyem a saját életében.. Erre mindig azt válaszolta, hogy neki nincs élete, meg ha látja is azt ott Ausztriába..persze tudja hogy nem megyek ki végleg :) És jól gondolod.. csak azért nem, mert nem érzem elég erősnek a köteléket hozzá.. Eltávolodtam tőle. A szerelmi életem egyenlőre katasztrófa.. de nem az, ha én erősen azt akarom.hogy változzon meg az életem ezen része is. És akarom, ebben is a stabilitást.. természetesen olyannal..akinek a fontossági sorrendben megütöm a dobogó legfelső fokát..
97. massalhangzo (válaszként erre: 93. - Marienka)
2016. nov. 21. 20:59

egyebkent nekem a hozzaszolasaid alapjan okos es erzelmes nonek tunsz, de az egy ev beteges :D


szerintem egyszeruen csak arrol volt szo, hogy le voltal terhelve apukad miatt, kapaszkodtal ebbe, hogy legyen valami mas is az eletedben, ha maskent nem, ilyen netes formaban


most mar ideje magaddal foglalkoznod, es nem hiszem, hogy olyan ferfira kene aldoznod egy percet is, aki igy bant veled. mert annyit minimum elvarhatnal egy ferfitol, amennyit te nyujtanal egy kapcsolatban. te megtenned azt, hogy nem mesz oda, nem segitesz, nem akarod latni, neten is inkabb anyukaddal csevereszel, es leszarod, hogy o bajban van, vagy beszelgetni szeretne veled? tenyleg egy ilyen emberrel akarsz talalkozni egy ev utan, csak mert hazajon? miert?

96. massalhangzo (válaszként erre: 92. - Reload)
2016. nov. 21. 20:53

en megertem, ha a pasi ott jobban erzi magat, jobban el vagy jobban keres, most miert jonne haza? ahogy kiderult, a nocihez nem kotik olyan szoros szalak, egy laza kapcsolatert vagy nem is tudom minek nevezze egy ilyet, eszem agaban nem lenne sem hazakoltozni, sem hazajarogatni. ha a pali dugni akar, egy kis kozos szabadidot, utazzon, azt kesz, igy allnek hozza :D


olyanra varnek, akiert megeri, akivel szerelem van, aki olyan ember, hogy becsulom, tisztelem. elfogadnam, ha olyan a munkaja, hogy nem lehetunk ideiglenesen egyutt, de szerintem ez is csak akkor mukodne, ha kozos es konkret terv van, mikor elhetunk egyutt, es nem egy ev telik el ket talalka kozott

95. massalhangzo (válaszként erre: 93. - Marienka)
2016. nov. 21. 20:50

tudod eleg zavaros ez. mert irtad, hogy te kijartal hozza, mielobb apukad legyengult. gondolom, mondtad ezt a pasinak, es beszeltetek arrol, hogy hogyan tovabb, nem tudsz kimenni, akkor hogyan talalkoztok


en erre lennek kivancsi. mert kicsit nekem ugy tunik, hogy te jartal a pali ala (bocs, hogy igy fogalmazok, de a pasi szempontjabol irom), es mikor nem tudtal menni, leszarta, mert annyit nem jelentettel neki. es ezt nem ertem, mert azt nem hiszem el, hogy ezt te pontosan ne tudtad volna. valoszinuleg azert nem is eroltetted vagy allitottad valasztas ele, mert tudtad, hogy nem erdekli, es siman szakitana


mert azt nem hiszem el, hogy te azt mondtad, akkor ennyi, ha nem vagy kepes jonni hozzam, mikor en mindig mentem, o meg erre rimankodott, hogy ne legyen vege, de azert nem ment. megis miert rimankodott, minek ne legyen vege, mikor onnantol nem volt semmi?


szerintem ne hasonlitsd ossze azt, ha ket ember szereti egymast, es az egyik olyan munkat vallal be, ami utazgatassal, kotottseggel jar, es azt, hogy az egyik ott mereszti a segget a szomszedban kotetlen meloval, de nem akar egy par oras utat se tenni a masikhoz, hogy lassa

94. marienka (válaszként erre: 92. - Reload)
2016. nov. 21. 20:23
A barátnőm tengerész feleség :) Hát az sem egy leányálom.. ők is neteznek... meg persze Ő világot lát, hiszen a férje által már sok fele volt.. De ott sem ritka a több hónapos távollét.. De ha minden egyforma lenne, akár a gondolkodás, akár az ízlés, akkor nagyon sok minden tönkre menne :) Pont az a jó, hogy különbözünk..
2016. nov. 21. 20:17
Így van.. Minden csak kifogás.. Mindkét részről.. Egyébként.. apukám már több éve beteg volt, akkor valóban itt mertem hagyni, de most, amikor teljesen legyengült, testileg és szellemileg nem.. és nem is akartam.. Hát nem vagyunk egyformák.. Én ezt úgy fogtam fel, hogy ha valaki szeret, az ott lesz másnap is, de az édesapámról ezt sajnos nem lehetett elmondani, így sok időt voltam vele..meg dolgoznom is kellett..Mondhatjátok, hogy a munka is várhat.. Ja..várhat.. Csak ha sokat vár, egy fillért sem keresek.. Mindegy..én így döntöttem.. És most is így döntenék.. Nem attól tartottam, hogy a szomszéd, vagy valamelyik rokon esetleg szemrehányást tesz nekem, hanem attól, hogy én teszek szemrehányást magamnak. Az sokkal rosszabb..mivel magammal szemben, kevésbé vagyok elnéző. Olvastam amit írtatok.. mindenkinek igaza van.. de ettől nem tartom magam hülyének.Sokszor úgy éreztem és érzem is, hogy egy kapcsolatról nekem fura elképzeléseim vannak.. De nem.. teljesen úgy látom, ahogy ti.. A skype valóban csak egy eszköz.. Egy távolság áthidalásához egy szükséges rossz és nem egy végleges megoldás. Én abban érzem magam hibásnak, hogy hagytam idáig fajulni a dolgokat. A magamról való döntés, mindig az én kezemben van. Változtatnom kell.. Mert rám teljesen igaz, hogy nem mindegy, hogy álmodom az életem, vagy élem az álmaim...
92. reload (válaszként erre: 91. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 20:01

Amúgy sem lennék képes egy évig netezgetni, nekem ehhez nincs türelmem, de lehet velem van a baj...

Meg mondjuk még egy baráti kapcsolatban is fontos a személyes kontakt, nem hogy egy párkapcsolatban.


Azt meg már végképp nem értem ebben, hogy ha a pasinak olyan a munkája, hogy akárhonnan elvégezhető, akkor mi a frászért nem itthon dolgozik???

91. massalhangzo (válaszként erre: 90. - Reload)
2016. nov. 21. 19:06

en sem hiszem, hogy annyira eroltetni kellene ezt a kapcsolatot, ha egy evig elvoltak egymas nelkul ugy, hogy siman lehettek volna egymassal


ugyanakkor ezek szerint ennyire nem jott senki jobb egyiknel sem, hogy talalkozni akarnak. hat valoszinuleg nem lenne egy idealis, szerelmen alapulo kapcsolat, de elofordul, hogy csak rosszabb jonne


bar a noci sem tunik olyannak, aki ne talalhatna jobbat, persze azert furcsa ez az egy evig varakozo, netezgeto hozzaallas. mert egy pasinak mindegy, miert ne cseverszne, hatha egyszer hazamegy, ott is talonban van valaki, addig meg elhetyeg barkivel vagy szerelembe is esik, es passzol, ha jon olyan no. de a nocitol nem ertem ezt, kiveve, ha o is kozben elvolt massal, masokkal, csak nem alakult komolyabb, de nem hiszem, hogy ez volt a szitu


meg nem hallottam olyan norol (ebben a szazadban), aki egy evig vart egy pasira, aki a szomszedban dekkol, es nem a hazajaert harcol vagy valami hasonlo

90. reload (válaszként erre: 89. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 18:51

Valami hasonlót gondolok én is, csak szerintem itt már nincs milyen jövőről beszélgetni.

Hacsak a decemberi találkozásnál nem szertnek újra egymásba, mert 1 év után kb. olyan lehet, mint egy első randi...

89. massalhangzo (válaszként erre: 88. - Érdekes73)
2016. nov. 21. 16:10

szerintem csak egy beszelgetes kell a pasival. hogyan kepzeli a jovot, ketejuk dolgat, konkretan lebeszelni. ha a pasi nem nyitott, akkor le kell zarni. olyan nagy fajdalommal nem fog jarni egy ev utan


lehet, csak en vagyok ilyen ertetlen, de nem tudom elkepzelni ezt az egeszet :D a pasim kimegy dolgozni kulfoldre, szerencsere nem messze. csak megbeszeltuk, hogy akkor mikor, hogyan, hol tudunk talalkozni. ha en jarok ki hozza, es lebetegszik az apukam, megmondom neki, hogy most nem tudok menni, jojjon o, erre o nem jon. csak beszelunk valamit, hogy mikor tudsz jonni? nem tudok, nem akarok, valamit csak mond, es akkor tudom, hogy most szar van es szakitok. de meg ha mindig halogatja is, hogy majd jovoheten, csak feltunik par honap mulva, hogy mindig kifogas es nem jon a pasi. azert annyira egy no sem lehet ennyire vak es buta, hogy a pali nem jon egy evig, es ez egy kapcsolat. biztos nem hag senki mast, es odavan ertem, csak eppen nem ulne kocsiba par oras utra, hogy lasson, raadasul egy kotetlen melo mellett, ami semmiben nem akadalyozna


en a csajt nem ertem, hol latott itt par honap elteltevel barmi kapcsolatot, es nem jutott eszebe, hogy ha a pali nem akar jonni, akkor ez olyan atharitott szakitas?

88. Érdekes73 (válaszként erre: 85. - Marienka)
2016. nov. 21. 14:27
Kell még neked pár negatív löket ...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook