Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek ha fáj a fejem? fórum

Mit tegyek ha fáj a fejem? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 27. 07:51
banan,mez vagy egy kave segit.
2009. máj. 13. 15:01
Én megiszok 1 tasak búzafűlevet, és mehet tovább a napi rutin...:)
2009. máj. 13. 14:48

Köszi a válaszokat! Szerintem a fronttól lehet, pihentem ma már amikor a kicsi lányom engedte és már jobb :) olvastam a neten, hogy a középső ujjunkkal nyomjuk meg a szem tövénél az orrunk felé és hirtelen engedjük el. nekem ez most jó volt!

szép délutánt Mindenkinek!!!

12. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. máj. 13. 14:43
Ha van Bioptron lámpád,lámpázd meg.
2009. máj. 13. 14:17
Méregteleníts, nekem régen mindig fájt a fejem időváltozás stb. mióta egészségesen táplálkozom, soha nem fáj a fejem.
2009. máj. 13. 09:43

A fejfájást okozhatja még alacsony v. magas vérnyomás is. És lehet agyvérzés előjele is. Nem szabad hagyni, hogy huzamosabb ideig fájjon a fej. Ha a gyógyszer nem segít, feltétlenül orvoshoz kell fordulni.

Nagyon sok fájdalomcsillapítót lehet már kapni, kérdés, hogy te melyiket próbáltad, mert másként hatnak a különböző problémákra.


Nekem egy természetgyógyász régebben azt mondta, hogy a tarkóra masszírozott tiszta alkohol (pálinka, vodka) csillapíthatja a fejfájást.

2009. máj. 13. 09:36

Nekem az orrpolipjaimtól szokott fájni a búrám!

Elkezdi az orromtól, és kis idő múlva már zsong-szorít az egész fejem...Valami szörnyű...

Fül-orr-gégészeti vagy szemészeti gond is okozhatja! Nézesd meg magad!

Az is lehet, hogy van egy régi homlok-vagy arcüreggyulladásod, ami nem lett kikezelve!!!

2009. máj. 13. 09:32
Nekem a vashiánytól szokott fájni a fejem. Illetve amikor nem ittam eleget iszonyú migrénem lett, azt hittem megvakulok a buszon.
2009. máj. 13. 09:31
Ja az ucsó részt Reguskának szántam!
6. e3e5c810b9 (válaszként erre: 4. - Marjann)
2009. máj. 13. 09:31

Én nem is olvastam, rájöttem!:D Gondolom valami olyasmi lehet benne, hogy az adrenalin megnő és helyrerakja fejem... de valszeg ez hülyeség. Mindenesetre nekem olyankor vissza se jön!:)


Amúgy szerintem is el kéne menned orvoshoz, pl szemorvoshoz! Tényleg nem túl átlagos ha napokon keresztül fáj a fejed.

5. Marjann (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. máj. 13. 09:26
Szerintem az nem normális, ha 2 napja folyamatosan fáj a fejed. Persze, biztos belejátszik a front is. Pihenj sötét szobában, csendben és próbálgasd amiket itt írnak, de ha nem múlik menj el orvoshoz. Nagyon sok minden okozhat fejfájást (akár egy becsomósodott váll vagy valamilyen szemprobléma). Inkább kérdezz meg egy dokit, mert az nem normális, ha napokig nem múlik a fájdalom.
4. Marjann (válaszként erre: 2. - E3e5c810b9)
2009. máj. 13. 09:24
Én is olvastam, hogy a szex jó a fejfájás ellen, csak olyankor megmozdulni sem tudok. Illetve egyszer kipróbáltam (enyhe fejfájás alatt). Sajnos utána visszajött, de közben tényleg nem fájt. Lehet, nem kellett volna abbahagyni?:D
3. **Rita** (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. máj. 13. 09:21

-igyál sok vizet

-kínai balzsammal kend be ott ahol fáj

-masszir is segíthet

2009. máj. 13. 09:20
Hát nem tudom másnak ez hogy működik, de komolyan, ha nekem fáj a fejem, szexelnem kell, még ha nincs is olyankor kedvem (közben megjön úgyis:)) és nekem tutira elmúlik a fejfájásom!:D
2009. máj. 13. 09:19
Segítsetek! 2 napja nagyon fáj a fejem és semmi gyógyszer nem hat..... mit tegyek? csak természetes gyógymódok érdekelnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook