Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha a pasi nem akar komoly kapcsolatot, de én szeretem? fórum

Mit tegyek, ha a pasi nem akar komoly kapcsolatot, de én szeretem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
55. kriszta773 (válaszként erre: 52. - F00f50e709)
2014. szept. 20. 20:18

az ilyen pasik bránerét le kéne szárítani :)


egyébként az, hogy most szex után történt, nem biztos, hogy jelent valamit, mert gondolom előtte sem hozta le a csillagokat az égről, ha rá kellett kérdezni, hogy most mi van, ennyi volt-e

54. kriszta773 (válaszként erre: 51. - Eb85e22a13)
2014. szept. 20. 20:12

de hogy ismersz meg valakit, ha nem randizol vele? :) nem minden randit előz meg régi haveri vagy hasonló ismeretség :)

nekem volt már olyan, hogy randiztam pasival, szimpi volt, de egy-két alkalom után, ugye mikor már jobban megismertem, fegyverrel sem kényszeríthettek volna több randira :)))

53. kriszta773 (válaszként erre: 48. - Paris25)
2014. szept. 20. 20:11

hát sz@r helyzet mindenképpen, mert neked nagyon tetszik, és így leforrázott, de gondolom az sem volt véletlen, hogy rá kellett kérdezned, mert normál esetben ilyen kérdés fel sem merülne pár randi után, hogy most ennyi? mert ugye megy minden jó úton és egyre többet akarna együtt lenni két ember


én a helyedben nem keresném, és ha ő keresne, akkor sem érnék rá. legfeljebb akkor adnék neki esélyt, ha normális hozzáállása lenne, nem ez a nem akarok komolyat. 4 randi után senki nem vár lánykérést, de lekezelést sem. fiatal vagy, jó csaj vagy, nehogy már egy ilyen pali azt képzelje, a számodra kegy, hogy leereszkedik hozzád :) örüljön, hogy megkapott, aztán csá :)

52. f00f50e709 (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2014. szept. 20. 20:11

én jól pofán csapnám

Miért nem szex előtt mondta?

Ja hogy akkor nem lett volna szex? :-) (gondolom pofája nem volt már ezt szemtől szembe mondani a csajnak, ezért írogattak egymásnak. Na hát az ilyen pasikról meg megvan a külön véleményem...)


Amúgy volt egy pasi haverom, aki 5 év járást követően szex után szakított a barátnőjével! Nem, úgy hogy na akkor elhidegülés meg miegymás. Nem. Szex után közvetlenül, miután kivette a bránerét közölte a csajjal mi a szitú.

51. eb85e22a13 (válaszként erre: 45. - Kriszta773)
2014. szept. 20. 20:10

Hát igen, sok mindent jelenthet a "segg"-ség. Konkrétan én olyan dolgokra gondoltam, amiket lehetetlen felfedezni a másikban a kapcsolat elején, mert az élet nem dob ált. egyből olyan szitukat, amiből ez leszűrhető.

Abban az esetben, amire te gondolsz, nálam már az első találkozás is kilőve.

Nem randizok sima szimpátia alapon senkivel.Ahhoz, hogy randizzunk, már jobban meg kell ismernem előtte.De persze bármelyik alkalommal ki lehet ábrándulni, de azt én nem seggségnek hívom. Inkább csak annak, hogy nem illünk össze, rájövök..

De egyébk. nagyjából egy dologról beszélünk, csak annyiban nem, hogy szerinted 4 alkalom után nem lehet szerelmesnek lenni, szerintem meg igen.:)

De abban egyetértünk, hogy minek folytatni, ha valami nagyon nem stimmel..:)

50. ancsika688 (válaszként erre: 48. - Paris25)
2014. szept. 20. 20:09
Ez érthető,bántja a büszkeségedet,mindenkiét bántaná.
49. kriszta773 (válaszként erre: 47. - 5bdfbe058d)
2014. szept. 20. 20:08

ez hülyeség, ezzel az erővel ugye bárki bármikor hazudhat. ha egy pasi nem akar igazán egy nőt és mindegy neki, persze hogy jön ezzel a csak szex vagy semmi komolyat nem akarok

én is ismerek nem egy párost, akiknél csak szexelgetésekkel indult, aztán jól megvoltak, együtt is éltek, egyiknél még gyerek is lett, aztán dobbantott a pasi, amikor igazán szerelembe esett. persze ez bármikor megeshet, de mégis jobb úgy indítani egy kapcsolatot, hogy mindkét fél lelkes a másik iránt, odavan érte, és nem jön ilyen semmi komolyat nem akarok, meg csakszex szövegekkel.


elhiszem, hogy ebben is vannak kivételek, de azok a kivételek. a legtöbb esetben pár hónapos szexelgetés után véget érnek

48. Paris25 (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2014. szept. 20. 20:05
De igen, igazad van, nem is írtam én neki semmi mást csak annyit, hogy értem. Csak hát na :) Engem ő tényleg elvarázsolt, és amúgy nem segg,de tényleg, kérdeztem,válaszolt,nem hülyített.
47. 5bdfbe058d (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2014. szept. 20. 20:03
"Az h mit mond az ember és mit érez főleg az elején lehet kamu."
46. kriszta773 (válaszként erre: 40. - F00f50e709)
2014. szept. 20. 19:57

engem nem szokott zavarni, ha valaki hülyeségeket ír le, nem foglalkozok vele, ez jött ki belőle, aztán ennyi :)


az ilyen szitu, mint a fórumindítóé, érthető, ha csalódás és rossz érzés, de inkább legyen az elején egy kis rossz, amin hamar túl lehet lépni, és ilyen szempontból szerencsés, hogy a pasi megmondta azt, amit, mert több hónap múlva, mikor már jócskán belebonyolódott és azon szenvedne, miért nem úgy mennek a dolgok, ahogy kéne, sokkal nehezebb lenne


de csajok, most tényleg, ha egy pasi közli randik, szexek után, hogy bocsi, nem akarok semmi "komolyat", arra nem az a reakció, hogy oké, akkor szevasz? :) tényleg el kell azon filózni, hogy jaj, harcoljak-e érte?

45. kriszta773 (válaszként erre: 39. - Eb85e22a13)
2014. szept. 20. 19:52
azért nagy különbség van aközött, ha én seggnek tartok egy pasit, és aközött ha olyanba szeretek bele, aki nem egy grállovag :) valószínűleg, ha megismerek valakit és azt vonom le, hogy egy segg, akkor még a kezdeti lelkesedés után is simán kiábrándulok belőle :)
2014. szept. 20. 19:51
ne szeresd, mert nem érdemli meg. :)
2014. szept. 20. 19:50
Köszönöm a válaszokat!
42. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. szept. 20. 19:49

Wahhh.. Ez alt.igy szokott lenni. Nem akarod, aztan el kezdesz belekepzelni ezt-azt...

Te erzed, mennyi idod van egy ulyen "kapcsolatra" de en tuti nem futnek egy ilyen szeker utan vagy tartsd meg cekc partnernek, amennyiben yo, de ha meg az sem, akkor kuka.

41. a3e69fc1e5 (válaszként erre: 10. - Pera0322)
2014. szept. 20. 19:35
Talán mert olyan érzéseket váltott ki belőlle, amilyet eddig még senki sem! Létezik ilyen, Én is átéltem, majdnem olyan, mint első látásra szerelem! Megmondhatatlan! :)
40. f00f50e709 (válaszként erre: 36. - Kriszta773)
2014. szept. 20. 19:23

"de valahol érthető, hiszen már a fórum kérdése is fárasztó, és nem lehet rá érdemben felelni."


Nem, nem érthető. Nézd, akkor nem KELL rá felelni, ennyire egyszerű. Vagy kényszeríti az embereket valaki egy géppisztollyal? Nem. Na ugye.

De most hogy valakinek ilyen bánata van, kiírja, hátha valamilyen hasznos tanácsot kap (akár tovább lépésben, vagy feldolgozásban, vagy pasimegtartásban), abba miért KELL még egyet belerúgni???


Szóval én ez az amit nem értek.


Viszont a második bekezdéseddel egyetértek.

39. eb85e22a13 (válaszként erre: 20. - Kriszta773)
2014. szept. 20. 19:22

"Segg" pasikba is lehet szerelmesnek lenni/sajnos/.

És 4 randi után is.

Ilyen alapon 1 év után sem lehetne szerelmesnek lenni, mert sokszor akkor derül csak ki, hogy "segg" a pasi. Sőt, főleg később derül ki az ilyen.

Kevés elrontani való van a laza dumálgatásban egy randin.Persze alap, hogy meg legyen a "kémia". De a való életben, "élesben" derülnek ki a dolgok legjobban... Akkorra meg már fülig szerelmes lehet valaki.

A topic kérdésre válaszolva viszont egyetértek. Kár ilyen pasival foglalkozni. Nem akar komoly kapcsolatot, én meg igen? Akarok szenvedni? Nem? Akkor elhúzok a francba.

2014. szept. 20. 19:22
Semmit nem tennék. Nehogy már egy nő szaladjon egy férfi után. Legyen ennyi tartás benned. 4 nap után amúgy sem hiszem, hogy szerelem van maximum vágy.
37. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. szept. 20. 19:14
...beindult a vadászszezon. Ennyi. Vadászgass tovább te is, ő is azt teszi.
36. kriszta773 (válaszként erre: 34. - F00f50e709)
2014. szept. 20. 19:10

de valahol érthető, hiszen már a fórum kérdése is fárasztó, és nem lehet rá érdemben felelni. mert nem lehet senkit kényszeríteni arra, hogy komoly kapcsolatot akarjon és viszonozza az érzéseket


ha egy pasi ilyen egyértelműen megmondja egy nőnek, akit már régóta ismer, hogy nem akar komoly kapcsolatot (lefordítva, szexelgetnék még veled, ha benne vagy, de semmi járogatás meg egyebek), és a nő még akarja, akkor benne van a pakliban, hogy a pasi attól még randizgatni fog mellette, ismerkedni, és nem valószínű, hogy ebből egetverő szerelem lesz valaha is

35. Deni plus (válaszként erre: 34. - F00f50e709)
2014. szept. 20. 19:05
Mert ha én szeretném a másik nem biztos:))Lehet ,ha toporzékol meg fogja sajnálni és marad :)))
34. f00f50e709 (válaszként erre: 9. - Paris25)
2014. szept. 20. 19:02

Mert az nlc fórum nemrég átalakult és a sok idióta ide jön fröcsögni.


Meg lehet nézni régebben ez a fórum, milyen jó kis fórum volt, most meg? Láthatod a színvonalat: "igyál lúgot", vágj eret", toporzékolj", "hüly_e vagy"...stb. itt élik ki a frusztrációikat, vagy kb. ilyen értelmi szinten vannak

33. kisj (válaszként erre: 29. - Syria)
2014. szept. 20. 19:00
4. alkalommal, az nem is olyan rossz
2014. szept. 20. 18:58
Ilike1984-gyel értek egyet. Totál nézd levegőnek, ha akar valamit, majd jelentkezik, de semmilyen formában ne keresd!
31. kriszta773 (válaszként erre: 29. - Syria)
2014. szept. 20. 18:57
felnőtt korban nem a megadáson múlik az ilyesmi, szerintem eléggé kölcsönös, és mindegy, hanyadik randin történik meg, pláne hogy régebb óta ismerték egymást :) bár az is igaz, ha nem történik meg a szex és a pasi nincs oda a nőért, akkor nem fogja magát törni tíz meg húsz randiért is :)
30. Paris25 (válaszként erre: 29. - Syria)
2014. szept. 20. 18:54
Azért közel 26évesen azt hiszem nem vagyok már tini :)
29. syria (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. szept. 20. 18:53

Ha férfi lennék, és egy tini megadja magát nekem a negyedik randin, többé feléje se néznék, vigyorogva húznám a strigulát. :(

Sajnállak.

28. kisj (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. szept. 20. 18:52

Jaj már!

Te sem akartál semmit, meg ő sem, és most az a bajod, hogy bántja a hiúságod.

Elvégre sokkal kívánatosabb az a valaki, aki nem is akar semmit az embertől.:D

2014. szept. 20. 18:51
Vagy csak simán utálja a nyomulós nőket ;)
26. nik234
2014. szept. 20. 18:49

Sztem várd meg amig ő keres és akar. Az h mit mond az ember és mit érez főleg az elején lehet kamu. Nálunk "csak sex" alapon indult a kapcsolatunk mikor már az első pillanattól kezdve imádtuk egymást. és ennek már 6 éve....:-)) pedig egyikünk se kaland párti mégis igy kommunikáltuk le az elején.

ha viszont nemkeres akkor felejtős mert csak megvoltál neki és le akar építeni h ne lógj rajta. nem akarok komoly kapcs bla bla..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook