Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ex-em 1- 2 hét után új kapcsolatba lépett miután szakítottunk, hogy elfelejtsen. Én még szeretem. Megéri várni? fórum

Az ex-em 1- 2 hét után új kapcsolatba lépett miután szakítottunk, hogy elfelejtsen. Én még szeretem. Megéri várni? (tudásbázis kérdés)


2013. júl. 12. 09:02
nem hinnem.lepj te is,zard be magad mogott az ajtot es legy nyitott egy uj kapcsolatra,hisz az elet megy tovabb!
2013. júl. 11. 06:21
nem
2013. júl. 10. 21:57
ha annyira szereted, és szerinted ő neked az igazi, akkor ne hagyd ennyiben. próbálj a hibán változtatni dolgozni a megoldáson. ha a távolság a gond, minden apró lehetséges dolgot vess be h leküzd. Ha igaz h szeret téged és csak felejteni akar, az nem fog menni neki .. szerintem. de mindenkinek más a gondolkodása.
17. 99279bb06f (válaszként erre: 16. - Dancing Lights)
2013. júl. 10. 21:51
Miért mentegeted? Ha egy FÉRFI szeret valakit, az nem fog még 40 év múlva sem egy másik nővel összejönni!
16. Dancing Lights (válaszként erre: 15. - 408020f45e)
2013. júl. 10. 21:36

Igen ez igaz hogy eldontottem hogy varok egy ideig mert a tanulmanyok fontosak meg szeretem. Csak kivancsi vagyok ki mit gondol. :) Nem vedem mert o is hibazott, de most nagyon rajart a rud es nem gondolkodik normalis fejjel :)


Azert koszonom es szerintem hiaba varok az ido ugyis eldonti majd es belefogok unni.

15. 408020f45e (válaszként erre: 6. - Dancing Lights)
2013. júl. 10. 21:33

Én úgy látom, már eldöntötted, hogy visszavárod, csak azért kérdeztél, hogy megerősítést kapj.

Ha várni akarsz rá, tedd azt. Te tudod, mit érzel. Megmagyaráztad magadnak, az ő tettét és most még támogatást is vársz ehhez. Tudod, a távkapcsolatok nagyon ritkán bírják a távolságot. Jó lenne, ha elfogadnád a helyzetet. Ő lépett. Lépjél te is.

Nagyon jámbor embernek tűnsz, hogy még most is véded, de nem kell. Te nem vagy hibás, ő sem. Kihűlt a kapcsolat, ennyi. Jobb, ha minél előbb túlteszed magad ezen. Sok szerencsét!:)

14. Cessi (válaszként erre: 11. - Dancing Lights)
2013. júl. 10. 21:30

Én 19 éves, a férjem 23.

Nekem is fontos, volt hogy érezzem magam mellett a férjem. A pizsamájával aludtam, sírtam amikor elment, mert tudtam, megint egy ideig nem látom, és számoltam az órákat a következő találkozásig.

13. Zamila (válaszként erre: 8. - Dancing Lights)
2013. júl. 10. 21:30
Működnek.
12. emmaszabo22 (válaszként erre: 8. - Dancing Lights)
2013. júl. 10. 21:29
Én anno amikor szakítottam a párommal,akkor csúnya dolgot tettem és csak azért jöttem össze egy sráccal,hogy féltékeny legyen és még jobban akarjon engem és harcoljon a kapcsolatunkért. Bejött és azóta 4 éve élünk boldog párkapcsolatban és úton van az első babánk is. Szerintem úgyis érzed,hogy meddig érdemes várni,reménykedni.
2013. júl. 10. 21:28
nem tudom mennyi idosek voltatok, meg tipus fuggo. Vannak akik birjak o neki nagyon fontos az hogy erezzen teged mellette. Szal nem a szoveg gaz csak masok vagyunk.
2013. júl. 10. 21:27
elment az orrod elott a vonat; nem erdemes utana szaladni, hiszen a jegy meg nalad van;
2013. júl. 10. 21:27
4 évig éltünk a férjemmel távkapcsolatba, ha az ember akarja, ki lehet bírni. Ez nagyon gáz szöveg.
8. Dancing Lights (válaszként erre: 5. - Cessi)
2013. júl. 10. 21:26
a baratja mondta nekem, aki csak szeretne segiteni es ma beszelt vele. Az exem nagyon probal elfelejteni es az uj pasi is erdekli, de azert van vele egyutt hogy elfelejtsen. Vajon sikerul neki? Az a baj hogy mivel tavkapcsban elunk ezert belefaradt hogy o vitte a kapcsolatot, de meg mindig szeret. Es ha nem tud elfelejteni akkor tudja hogy en vagyok az igazi. Csak kivancsi vagyok a velemenyekre mennyire mukodnek ezek a osszejovok egy pasival hogy elfelejtsem az exem kapcsolatok.
2013. júl. 10. 21:26
Semmikepp!!!! Lepj tovabb! majd rajon kesobb, hogy mekkorat veszitett veled, de ne alazd meg magad azzal, hogy megbocsatasz neki! Legy boldog, ismerkedj, elj, es hagyd magad mogott a multat.
2013. júl. 10. 21:24
Szakitottunk mert nem birta a távkapcsoltot + nagyon stresszes az elete most. Uj kapcsolatba kezdett, es azt varja az uj pasitol, hogy segiteni fogja majd elfelejteni. Mert ha nem sikerul neki akkor tudja hogy en vagyok az igazi. Az uj pasijaval nagyon jol megvan es lelkesnek tunik, es mindan aron megprobal elfelejteni, de tudom hogy szeret meg mert mondta. Megeri varni vagy ezek a gyorsan indult kapcsolatok lehetnek komolyak is?
2013. júl. 10. 21:24

Miből gondolod, hogy felejteni akart? Ő mondta neked?

Bocsi, de nem lehettél neki annyira fontos, ha 2 hét után már új kapcsolatba lépett.

Felejtsd el.

2013. júl. 10. 21:23
igen... majd rájössz, hogy meddig érdemes. Lehet pár hónap után megunod.
3. Zamila (válaszként erre: 1. - Dancing Lights)
2013. júl. 10. 21:23
Honnan gondolod,hogy azért van új kapcsolata,hogy téged elfelejtsen?
2013. júl. 10. 21:22
nem
2013. júl. 10. 21:22
Az ex-em egy 2 hét után új kapcsolatba lépett miután szakítottunk, hogy elfelejtsen. Én még szeretem. Megéri várni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook