Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha a párom ok nélkül féltékeny? fórum

Mit tegyek, ha a párom ok nélkül féltékeny? (beszélgetős fórum)


1 2
17. bébibogyó 99 (válaszként erre: 16. - Vacsa)
2015. jan. 4. 18:09

Az elején még nem csinálta ezt,később kezdett ilyen lenni.Egyszer volt egy olyan eset,hogy az exem barátai közül rám írt az egyik,hogy látja boldog vagyok és örül neki!-ennyit írt.Na akkor indult el a lavina,hogy biztos volt közöm hozzá! Azóta boldog-boldogtalannal összehoz! Semmi olyan nem történt ami miatt oka lenne a féltékenységre!

Még csak egy férfi barátom sincs,még csak baráti szinten se tartok más pasikkal kapcsolatot!

16. vacsa (válaszként erre: 1. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:54

Az elejétől fogva így viselkedik? Mert akkor lapát.

Ha közben lett ilyen, akkor valami kihozta belőle ezt a viselkedést, ha ő is elismeri hogy beteges, akkor talán van esélyetek.

15. 3d787b167a (válaszként erre: 14. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:51

Mindenki a maga életének a kovácsa!


Nem kell úgy lennie dolgoknak, ahogy azt a könyvben megírják.


Ő ilyen, nem fog változni.


Ha akarod, légy áldozat!


De jobban jársz, ha lépsz.

2015. jan. 4. 17:49

Csalódott már sokszor,de mondtam neki,hogy én is mindig csalódtam,épp ezért nem tudnám megcsalni,mert szeretem és ilyen fájdalmat nem tudnék okozni senkinek!

Lehet abból is származhat a dolog,hogy egész kicsi volt,mikor az apja elhagyta őket.Ezt átélve,hogy elhagyták,talán az önbizalma sérült!Sok gyerek magát okolja,hogy az egyik szülő lelép!

Utána olvastam és már ezek hátterének és utaltak ezekre a dolgokra,visszavezetve a gyerekkorba!

13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:34
Csald meg.
12. csgybzs (válaszként erre: 9. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:33
Ennél többet pedig nem tudsz csinálni. Beszélgessetek róla sokat, ez fontos. Hátha ki tudod szedni belőle, hogy mik a félelmei. Talán előző kapcsolatban égette meg magát annyira, hogy már akaratán kívül is jön ki belőle a dolog. És persze állj a sarkadra, mert nem boldog kapcsolat az, ahol az egyik fél szenved valamitől. vetítsd elő a következményeit annak, amit most csinál és próbáljatok közös nevezőre jutni. És persze van az a szint, ahol már nem érdemes küszködni, mert tényleg beteges, de szerintem ez még nem az.
2015. jan. 4. 17:31

Sajnos semmit!


Féltékenység úgy alakul ki, hogy azt vesszük észre, hogy másik elkezd változni és nem értjük, hogy miért! Talán nálad is így van, ha igaz, akkor beszélgess vele és értesd meg, hogy miért fontos ez neked!

10. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:27

Apósom volt ilyen, anyósom négy évet bírt mellette és hiába akkor született meg a férjem, inkább hazaköltözött, nem lehetett viselni, ahogy mesélte.

A féltékenység egy bizonyos pontig normális, de azon felül már betegség, apósomat is kezelni kellett.

Próbálj beszélni vele és ha magától nem megy pszichológushoz, bármennyire jó másképpen vele, lépj le időben, még mielőtt magad is kikészülnél tőle.

9. bébibogyó 99 (válaszként erre: 4. - Csgybzs)
2015. jan. 4. 17:23

A képeim amiket kiteszek az mind közös fotó!Mióta együtt vagyunk csak közös képeket teszek fel!Ezeket lájkolják!


Nekem is volt olyan pasim,aki ezeket megtette,amiket te írtál a volt pasidról és én is kiakadtam ezektől a dolgoktól!Akkor én voltam olyan,mint velem a mostani párom!De én akkor okkal voltam féltékeny!A mostani kapcsolatomba nem adok semmi okot,hogy kételkedjen bennem!Nem megyek sehova nélküle,mindig elérhető vagyok!Az exeimmel sem tartom a kapcsolatot!Ahogy vége lett velük soha nem is beszéltünk!Ezért nem értem miért csinálja ezt!Mindent megkapok tőle és én is mindent megadok neki.Mindig biztosítom róla,hogy nekem Ő a pasi minden téren!

8. syria (válaszként erre: 1. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:21

Ész nélkül (vagy inkább ezer aggyal) hagyd el!

Az ok nélküli féltékenység gyógyíthatatlan betegség. Tüneti kezelése lehetséges (talán), de ahhoz pszichológusnak, irgalmas nővérnek, mártírnak kell lenni egy személyben a tapasztalataim alapján.

7. one euro (válaszként erre: 1. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:20
Gyakorlatilag a kompromisszum és így megtagadod magad :)))
6. 2cc786c515 (válaszként erre: 5. - 2cc786c515)
2015. jan. 4. 17:15
5. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Bébibogyó 99)
2015. jan. 4. 17:13

..hasonló volt a cipő... 4 év után lapátra vágtam!!

Azóta sem változott meg, idegesítő egy ember...

2015. jan. 4. 17:13

Én nem hiszek abban, hogy az erősebben féltékeny embereknél van feltétlenül a hiba.

Lehet, hogy te úgy érzed nem adsz rá okot, de nem tudni, hogy ő miért így éli meg. Én nem veszekednék, hanem megbeszélném.


- biztos, hogy nem olyan képet raksz fel magadról, aminek következménye a férfi like-olás? (dekoltált bulis kép, erősebb smink, cicás nézés, stb)

- biztos, hogy teljes mértékben férfinek érezheti magát melletted és érzi, hogy te vagy neki a legjobb?


Nekem is volt párom, aki mellett egy hisztérika voltam, mindegy mit csinált, mert egyszerűen sugározta magából, hogy nem megbízható. De gondolom te is tudod milyen az ilyen ember... nem veszi fel a telefont, nem mondja hová megy, meddig marad, sok külön program, ahová nem is mehetsz, folyton bizonytalanságban tart mindennel, stb.


Meg persze van a vérmérséklet, a komfortzóna. Van, akinek a facebook úgy ahogy van sok, van akinek a szülési fotó posztolása sem.


Szóval én egy nagyot beszélgetnék...

2015. jan. 4. 17:08
Kezeltesse az önbizalomhiányát,ha nem akar elveszíteni.Mert a vége úgyis ez lesz.
2015. jan. 4. 17:06

1. Adj rá okot!



2. Keress új párt magadnak!

2015. jan. 4. 17:05

A féltékenység már elcsépelt téma,tudom,de ha nem írom ki magamból,úgy érzem felrobbanok!

Szeretem a páromat, már 3 éve együtt vagyunk,minden működik,de ott van az a fránya féltékenység!

Mindenben azt látja,hogy meg csalom!Mindenkivel összehoz!

A közösségi oldalon,ha egy pasinak tetszik a képem,vagy valaki hozzászól valamihez, amit posztolok,ő már egyből azt veszi a fejébe,hogy biztos volt már közöm az illetőhöz!Legyen az akár hány éves,ha túl fiatal hozzám,ha idősebb jóval,akkor is tutira veszi,hogy biztos közöm volt valamikor hozzá!Hiába mondom neki,hogy soha semmi közöm nem volt ezekhez az emberekhez, nem hiszi el!Amit a fejébe vesz az úgy van!A viták mindig az ő hülye rögeszméi miatt vannak!Semmi más miatt nincs soha vita csak a féltékenysége miatt!

Felnőtt emberek vagyunk,de ő még is ezen a téren nagyon gyerekes!Megsértődik,nem szól hozzám.Kibékülünk,de ha megint a fejébe vesz egy újabb valakit,onnan kezdődik elölről az egész!

Valaki járt már hasonló cipőben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook