Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, ha 3 havonta véres hólyaggyulladásom van és csak antibiotikumot adnak minden alkalommal? fórum

Mit tegyek, ha 3 havonta véres hólyaggyulladásom van és csak antibiotikumot adnak minden alkalommal? (tudásbázis kérdés)


2022. máj. 31. 16:43

Ha van ez a 3 hónapos periódus a súlyos hólyaggyulladásban, akkor lennie kell valami azonos periódusú oknak is! Azt kellene megkeresni!

Én pl.hosszan nem jöttem rá, hogy miért mindig olyankor van ez a problémám, ha a nyaralónkban vagyunk, mert ott kihűl a az ágymatrac, amikor nem lakjuk a házat, és felfázom. Ilyesmire gondolok.

2012. ápr. 21. 12:35

Igyál meg minden nap minimum 1,5 liter vizet.Ha ilyen sűrűn van gyulladásos az alábbiakat tanácsolom:

-kevesebb kávéfogyasztás

-fürdéskor csak vízzel szabad alul tisztálkodni

-soha ne tartsd vissza a vizeletet

-nem szabad túl szűk bugyit viselni

-fogyasz élőflórás joghurtot,a benne lévő baktériumok segítenek a megelőzésben

-gyulladás csökkentése érdekében igyál naponta áfonyalevet,egy csésze kasvirágteát,és egyél néhány gerezd fokhagymát

-szedjél c vitamint

8. zebracsikó (válaszként erre: 1. - CleanGirl)
2012. ápr. 21. 10:09

ki kéne tenyészteni, mi okozza.

Lehet, hogy tök felesleges az antibiotikum

7. Naplemente. (válaszként erre: 1. - CleanGirl)
2012. ápr. 21. 09:20
Candida szűrést érdemes megcsinálni, nálam hólyaggyulladásnál ez volt a baj. Az antibiotikummal pedig csak rontottak a helyzeten.
6. e676663877 (válaszként erre: 1. - CleanGirl)
2012. ápr. 21. 09:18

Én kikövetelném magamnak a labort. Az orvos hülyére vesz. Be nem vennék tovább egy szem gyógyszert sem , hiszen látjuk hogy nem segít.


Mellesleg én januárban szenvedtem mindenféle gyulladástól. A gyógyszert beszedtem, amit felírt, ugyan én csak egyszer kaptam, de után vette Urell-t is. Ez egy 5000 ft körüli tőzegáfonya kapszula és segít a hólyagodnak rendbe jönni. Drága ugyan, de a sok sz*r mellett ez már igazán nem kiadás és egészséges is.

Javaslom még házi praktikának a hurutoldó teát - herbáriás. 800-900 ft körüli, nem csak a légutakra jó, hanem az egész szervezetre. Napi 3 bögre (vagy több, nem okoz kárt), 1 héten keresztül. Hidd el nagyon jót tesz. Herbáriából tudom ajánlani ennyi bogyó után még a salaktalanító teakveréket. Ocsmány íze van, de nagyon hatásos. Ha tényleg tenni akarsz a szervezetedért.

Továbbá egyéb baktériumölő még a fokhagyma. De ebből sem a boltit ajánlanám, hanem azt ami kertben terem meg - ha van erre módod. Nem kell belőle semmit készíteni, egyszerűen napi 1-2-3 gerezdet lenyelni vízzel. Ezt is 1 héten keresztül.

Én ezekben hiszek, nekem ezek mindig segítettek. A gyógyszerektől, amit néha kaptam mindig gombás hüvelyfolyásom lett pluszba. A háziorvosom is nagyon rendes, ő mondta hogy ezek okozzák - én vele mindent meg tudok beszélni.

Sokan nem hisznek ebben a teás gyógymódban, pedig hatásos, csak végig kell csinálni egy hetet. Mézzel javaslom inni, de cukorral is lehet.

2012. ápr. 21. 09:12
Ja és lehet nem ártana a párodnak is végigennie egy antibiotikus kúrát, lehet tőle kapod újra és újra vissza, csak nála épp nem okoz tünetet.
2012. ápr. 21. 09:11
Cickafarkfű?
2012. ápr. 21. 09:10
Tőzegáfonyát nem próbáltál szedni?
2. Eszterkee (válaszként erre: 1. - CleanGirl)
2012. ápr. 21. 09:08
Keress egy másik orvost és soha nem mászkálj mezítláb, ne ülj le hideg felületre!
2012. ápr. 21. 09:06
Nem vizsgálnak ki ,semmi csak szedjem be a májgyilkos gyógyszert és ennyi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook