Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rengeteg antibiotikum, nem múló probléma, mit tegyek, kihez menjek?? fórum

Rengeteg antibiotikum, nem múló probléma, mit tegyek, kihez menjek?? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2018. dec. 6. 12:59
Van egy netes oldal ibs-kisokos.hu ott az IBS beazonosításáróül is vannak cikkek. Nézd meg hátha rád illik. Bár elég nehéz és az a tapasztalatom hogy sokunkra rámondja az orvos mert kb ráillik de azért nem teljesen biztos benne, szóval nézd meg hátha találsz valami okosat ami segíthet. Kitartás! Nekünk is addig volt nehéz míg az összes vizsgálat le nem zajlott. Konkrétan nem ettünk fél évig :D persze ez akkor rohadtul nem volt vicces.
2018. nov. 18. 01:17
nalunk max cask 2 hetig engednek antibiotikumot szedni.
2018. nov. 15. 10:42
szoval a gyanus jobbanleteket en okoztam a nemeveses napokkal, aztan azert romlottam mindig vissza, latszolag ok nelkul, mert pont belenyultam olyan kajakba, amikbe nem lett volna szabad. csak hasmenes hijan eszembe se jutott volna, h ez a gond. ennyi, asszem. gyogyszert most nem szedek, egyeduli kajam eddig a fott hus es glmentes kenyer, eddig minden oke. majd elkezdem kikiserletezni, mit birok es mit nem. mert pont ezt jelzi a hom alakulasa nagyon szepen.
2018. nov. 15. 10:39
a surgossegire azert mentem be, mert nekem nem allt ossze, hogy a kajatol, de mar elertem a 38.6 fokot lazban. na, semmi gyogyszert eddig nem szedtem be, csupan annyi, hogy nem ettem, es magatol nem megy el 37ig sem a hom 2 nap nemeves utan. ugyhogy megyek majd gasztrora.
2018. nov. 15. 10:38
*na marmint csak sima vizet meg nemi sos vizet ittam, plusz multivitamint.
2018. nov. 15. 10:37

sziasztok! megvan a megfejtes. az igazi, marmint. meg nem volt tukrozesem, de 2 napja este a surgossegit is megjartam, egesz nap elotte a soten voltam. hat nincs pfgyulladasom, soha nem is volt :D valami a beleimmel van. mindenkinek mondtam, hogy akkor vagyok a legjobban, ha nem eszem semmit. fogytam is mar 9 kilot szept. eleje ota. lenyeg a lenyeg, valami olyasmi a gond, ami nagyon rosszul reagal nyers zoldsegre es mustarra. az elmult egy hetben minden nap ettem egy keves virslit, mustarral. semmi mast nem. es egyre rosszabbul lettem. lazas allapotig. 2 napig semmit nem ettem, szo szerint, csak vizet ettem, meg nemi sos vizet ittam, harmadik napra mar hoemelkedes sem volt. azota egyetlen kajaval probalkozom, sonkas kenyer, fott hus a sonka tulkepp, tovabbra sincs hoemelkedes. es vegre megjott a menstr. is.

szoval barmi is van, hiaba nincs hasmenesem vagy ilyesmi, kajara reagal. utolag mar osszeall a kep. hat ennyi :)

76. felhasználóibecenév (válaszként erre: 75. - Guruljka)
2018. nov. 1. 23:00
nem, még nem. ha esetleg visszatérne a makacs hőemelkedés, megnézetem ezt is, bár nem tartom valószínűnek
2018. nov. 1. 22:23

Egyébként a szívedet nézte már valaki? EKG?


[link]


A tartós nőemelkedésről ugrott be.

74. felhasználóibecenév (válaszként erre: 73. - Guruljka)
2018. nov. 1. 11:49
ezzel teljesen egyet is értek, írtam is, hogy én (tudattalanul) eléggé tönkretettem az immunrendszeremet, azt hiszem. vérszegény voltam már tavaly nyáron is, ferritinem is alacsony volt, hiába ettem sok marhamájat, céklalevet... ez lehetne akár felszívódási zavar is, ja. bélbetegségre utaló tüneteim nem voltak sosem (hasmenés, szorulás, hányás, semmi). úgyhogy elhiszem, hogy hihetetlen, meg külső szemlélőként olvasva akár ostobaság is lehet, de perpill az "életemért" küzdök, szóval mittomén, megnézem ezt az utat is. kb. ez a hozzáállásom. :) ha nem jön be mégsem, el fogom tudni könyvelni, hogy ostoba voltam.
2018. nov. 1. 11:40
Egyébként annak is fennáll a lehetősége, hogy bennem tényleg éldegélnek bélférgek, mert tizenéves korom óta van kutyám is, macskám is, és tudom, hogy akár a cipőm talpán is lehetnek féregpeték, amik aztán a cipő megfogása után a számba kerülhetnek... és nem mosok minden simogatás után sem kezet. De akinek az immunrendszere rendben van, ezeket is jobb eséllyel küzdi le, soha nem volt még parazitás tünetem.
72. Guruljka (válaszként erre: 70. - Felhasználóibecenév)
2018. nov. 1. 11:36
Ha jól láthatóan ürült féreg, akkor volt is. Egyáltalán nem kizárt, de a "mindenkiben vannak paraziták, akkor is, ha nem látszik" típusú több oldalas reklámszöveget, egy sosem létezett intézménynév emlegetésével, az komolytalan. Épp tegnap találkoztam egy ilyennel...
2018. nov. 1. 11:12
*semmit sem fogok kizarni - marmint szamomra es a kornyezetem szerint is meg ertelmes keretek kozott :D altalaban meselek errol es megkerdezem oket, szerintuk lehet-e alapja, eszemnel vagyok-e meg. tvjosokhoz nem telefonalok be azert :D
70. felhasználóibecenév (válaszként erre: 69. - Guruljka)
2018. nov. 1. 11:10
nem tudom, lehetseges, hogy igazad van. es mi van azokkal, akikbol jol lathatoan tavoztak ilyen fergek? pl.szalagfereg. es aztan, mire mar semmi sem urult, jobban lettek. en aztan nem akarok senkit megteriteni, ket dologgal foglalkozom, mindketto mernoki, elemzo tipusu dolog. nem en vagyok a legalternativabb hajlamu kes a fiokban, mondjuk igy :D viszont semmit sem fogok kizarni. mert inkabb veszitek nemi penzt olyasmin, ami lehet, hogy faszsag (artani nem fog, annyi jozan paraszti eszem van), mint hogy feleslegesen korhazba vonuljak. eddig legalabbis igy gondolom.
69. Guruljka (válaszként erre: 67. - Felhasználóibecenév)
2018. nov. 1. 11:01

Én azt hiszem, hogy paraziták címszó alatt a szorongásaidat és a félelmeidet jeleníted meg.

Ez az újabban dívó parazitásdi jó nagy lehúzás, de ha valaki úgy érzi, a megvásárolt bogyóval vagy kezeléssel tesz magáért, akkor Isten neki, ha telik rá.

68. felhasználóibecenév (válaszként erre: 63. - 124637ff9b)
2018. nov. 1. 10:59
persze, szivesen :) eleg sok ido helyretenni az emesztest es en bloc a szervezetet annyira, es hat talan a fejemet is..., hogy gyogyultnak mondhassam magamat. ugyhogy irok meg :)
2018. nov. 1. 10:54
hogy ezt nemileg megfoghatobb formaba helyezzem: engem nem lepett meg mindez. hogy lebetegedtem. tavaly oktober ota nem ettem rendesen. en stressz alatt nem tudok enni. elotte sem ettem valami fenyesen, de akkortol foleg szinte alig. tudtam, h ido kerdese es valami kiut, mert rottyon van az immunrendszerem. a nagy tanulsagom az egeszbol talan foleg az, hogy valami modon meg kell tanulnom a stresszt jobban kezelni. es magamat is ertekelni annyira, h a szukseges uzemanyagot betoltsem. kulonben magamat fogom a sirba tenni az ilyen manoverekkel. most meg szerencsem volt, mondhatni.
2018. nov. 1. 10:48
az ardsrol meg annyit, hogy onnantol 3 napig, amikor kerdeztem mindenkit, mik az eselyei, annyit mondtak, h "tul is elheti". tulelte, amugy. de pontosan tudtam, mekkora a gond, mert pont ugy neztek ram, hogy nem lehetett nem tudni. tudom, sok embernek kerul korhazba rokona. de akkor en ott taccsra kerultem es mai napig nem tudok errol siras nelkul beszelni. es pont ma almodtam ezzel. fura. almomban viszont minden csaladtagom ott volt es segitett.hat a valosagban nem ez volt :)
65. felhasználóibecenév (válaszként erre: 64. - VersEmber)
2018. nov. 1. 10:46
nem egy, tobb is :) az elmult 1 evben konkretan ketto. az egyil bonyolultabb, pasiugy, a masik az, hogy az egyetlen hozzam kozel allo, az ocsem, bement a korhazba vakbelgyulladasos tunetekkel, meg is mutottek, de komplikacio lepett fel. aspiratio. ebbol fakado ards.ez azt jelenti roviden, hogy ment az intenzivre. es nekem, mikor ott voltam es kihoztak, ezt nem mondtak, azt mondtak, menjek nyugodtan haza, csak beviszik megfigyelesre par orara, mert nehezen kap levegot. es masnap reggel anyam hivott, h hivta oket es melyaltatasba kellett tenni. es akkor ott volt eletem elso panikrohamszeruje. nem akartam vele senkit zavarni, de vkivel beszelnem kellett, lelkisegelyt hivtam. par percig el se tudtam mondani, mi a gond. de eletem legnehezebb par hete volt. allandoan feltem, h nem tudtam segiteni neki a gyerekkori traumainkat meg elegge feldolgozni es meghal es akkor mi lesz. egyedul voltam az egessszel, sosem volt csaladtagom igy korhazban, az is uj volt, mindenki videken lakik raadasul. es meg anyamert is aggodtam, mi lesz, ha a tesom meghal, mert apank mar ongyilkos lett, mikor en 12 voltam. sok minden emeszt. ennek eleg pontos masa a belsom, ebben teljesen igazad van.
64. VersEmber (válaszként erre: 62. - Felhasználóibecenév)
2018. nov. 1. 03:10

Fejben van a probléma.

A gondolataidban.

Ez tisztán látszik a leírtak alapján.

Nem akarok beleszólni tanult kollégám gyógyszeres terápiájába, de itt a gyógyszer téged csak mérgez.

Az elmúlt években volt egy olyan traumád, ami még most is él benned.

Ilyen jellegű ez a szimptóma.

2018. nov. 1. 02:25

Teljesen el vagyok képedve.

Kérlek, ha nem gond, időnként továbbra is számolj be az állapotodról.

2018. okt. 31. 16:31
azóta persze tudom, hogy erre érdemes még rátenni egy halom másféle kiegészítőt, szegfűszeg, fokhagyma, keserű zöldségek/salátafélék, fekete dió levél, ilyesmi. szóval folyamatban, hogy teljes körűen csináljam :D de máshoz nem annyira tudom kötni ezt a normalizálódott hőmérsékletet. természetesen meggyógyítani nem fog teljesen, mert ennél azért komplexebb az én helyzetem is, és a szervezet rendbe tétele is, de én ennek már baromira örülök, mert nem telt el úgy nap, hogy ne 37-37,2-4 lett volna.
2018. okt. 31. 16:22

abban biztos vagyok, hogy a full problemat nem oldja meg, mar jobban beleastam magamat, csak mivel ehhez jutottam hozza akkor epp leggyorsabban,igy ezzel kezdtem el.


szoval amit elmondok, en sem egeszen ertem meg, raadasul eleg "hihetetlen" is, ha az ember un. hagyomanyos orvoslassal korbeveve no fel. gasztrora tovabbra sem jutottam el, a maximum vizsgalatom egy teljes hasi uh volt, termeszetesen semmi nem latszodott azon sem.

aztan lett elegem.

egy fb-os csoportban (jodpotlasos) elkezdtem beszelgetni valakivel, es meselte, hogy o egy eleg komplex, (mint kesobb kiderult, fertozeses eredetu) betegsegebol, ami idegrendszert is erintett, hogyan gyogyult ki. elment egy pasashoz, csinaltak ott egy merest egy geppel (hasonloan fura, mint a biorezonancia, de asszem, mas - nem ertek hozza), aztan ennek megfeleloen elkezdett parazitakat kihajtani, ill. jart ki kezelesekre, ameddig a bakterialis dolga el nem mult. o egyebkent infektologian azokat, amiket tudott az infektologia igazolni, igazolta is. tehat elvileg az a gepezet nem kamuzik. hittem is meg nem is, de mivel egyreszt kivancsi vagyok, masreszt ketsegbeesett voltam, igy elmentem hozza en is (egy alkalom 5e, annyira nem nagy veszteseg). olyan herzeken mutatott a gep valamit, amik haromfele parazitahoz, ketfele virushoz es bakteriumhoz is kothetoek. szoval tobb herzen jelzett. lenyeg a lenyeg, hogy heti 1x jarok. de ez a fura homersekletem semmit nem valtozott (kozben elkezdtem akupunkturara is jarni egy dokinohoz). a fereghajtast korabban nem mertem elkezdeni, csak most, 4 napja. es ma van az elso nap, hogy a hom nem ment 36.5 fole. mozogtam, pakolgattam, zuhanyoztam, ettem, semmi. maskor barmitol feljebb ment. a szekletem kicsit masabb volt az utobbi 2 napban, de eddig semmi dobbeneteset nem lattam benne.

es a hasam sem olyan reaktiv, nem faj annyira, mint korabban. sem az alhasam, sem mashol.


na most, hogy itt mi hatott vagy mi nem, vagy mi tortent, nem tudom. annyit mar tudok, hogy az immunrendszerem gatya. es azt kell helyretennem, hogy minden helyre jojjon, de az fel-egyeves projekt. de egyelore mar annak is orulok, hogy van mar egy napom vegre, amikor normalis a hom. a tanulsag talan annyi, hogy neha nem art, ha az ember nem ragaszkodik mereven a hagyomanyos megkozelitesekhez, mert ha en visszamentem volna a magandokimhoz azzal, h a doxiciklin sem gyogyitott meg, tuti korhaz lett volna a vege. es egyelore ugy tunik, nincs ra szukseg.

60. Guruljka (válaszként erre: 59. - Guruljka)
2018. okt. 31. 15:05
Mármint a féreghajtással kapcsolatban a fehér üröm... szóval nem tudom, de a tablettás "mérgeknél" minden jobb.
59. Guruljka (válaszként erre: 58. - Felhasználóibecenév)
2018. okt. 31. 15:05

Nem vagyok meggyőződve a fehér üröm hatásosságáról, de ha tényleg használ, akkor az én meggyőződésem nem szempont.


Tényleg érdekelne, hogy jutottál el ide!

2018. okt. 31. 13:55
Na, sziasztok! Hát megmondom, mi tűnik úgy, hogy megoldotta a gondot: fehér üröm. Féreghajtás. Ha valakit érdekel, olvassa még, leírom szívesen, mert elég szövevényes úton jutottam el idáig :D De 4 napja szedem, és ma semmitől nem ment 36,5 fölé a hőm, a hasam sehol sem fáj. Már tegnap is csak akkor volt 37,2, mikor hazaértem, aztán lement gyorsan. Ma ennyi sem.
57. felhasználóibecenév (válaszként erre: 55. - Guruljka)
2018. okt. 14. 15:03
Igen, lehet, nem tudom. Hétfőn elfogy, aztán meglátjuk, visszaromlok-e vagy mi lesz. Pár napon belül megmutatkozik úgyis.
56. felhasználóibecenév (válaszként erre: 54. - Guruljka)
2018. okt. 14. 15:03
Rendben, megpróbálom, veszíteni nem veszítek vele semmit. Meg azért gondoltam bélproblémára, mert már régóta olvasom külföldi forrásokban is, hogy például az autoimmun protokoll (étkezési mód) alapja a csontleves/húsleves, a kollagén, a glutamin és mindenféle olyan miatt, amik regenerálják a beleket. De nem akarok már nagy eredményt tulajdonítani semminek, míg konkrétan meg nem gyógyulok és nem tudom biztosra, mitől is.
55. Guruljka (válaszként erre: 54. - Guruljka)
2018. okt. 14. 15:01
Aztán lehet, hogy a találomra adott cuccok közül a Doxy lett az, amelyik használ. A többi csak picit halványította a tüneteket.
54. Guruljka (válaszként erre: 53. - Felhasználóibecenév)
2018. okt. 14. 15:00

A húsleveskúra is folyadék, és sok sóféle.

(Nekem a hagymaleves válna be.)

Kicsivel többet kellene innod, nem csak akkor, amikor szomjas vagy.

53. felhasználóibecenév (válaszként erre: 51. - Guruljka)
2018. okt. 14. 14:46
Hát amikor szomjas vagyok, iszom. Tudom, ez csalóka :D 1-1,5 liter naponta a fogyasztásom. Most több, hogy beteg vagyok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook