Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni, ha a szomszéd napközben is hangos? fórum

Mit lehet tenni, ha a szomszéd napközben is hangos? (beszélgetős fórum)


21. era06
2011. jún. 1. 11:36

egy fecske nem csinál nyarat! Talán ha többen szólnátok neki. Lehet, el sem jut az agyáig, hogy másokat zavar az ő fenséges zenéje.

Új lakó van felettem, fiatal csaj, a szőnyeget, takarót, (nem tudom mit) az ablakon rázza ki.

A ruhám az erkélyen kiteregetve. Mondjam tovább...

Nem szeretek veszekedni én sem, Még ilyet sem láttam :(

2011. jún. 1. 10:49
Semmit sajnos, nekem az a tapasztalatom. Elkezdhetsz "harcolni", de abba te fogsz bele fáradni.
2011. jún. 1. 09:20
Jó ötletek, köszi! Az a baj, hogy nem vagyok tahó mint azok, hogy direkt zavarjam más ember életét. Persze lehet mondani, hogy ők sem direkt, de az embernek csak van egy kis jóérzése a környezettel szemben. Vagyis én rühellem azt, akinek nincs! Egy táborba velük és hangoskodjanak kint a pusztában!
2011. máj. 31. 19:47
Nyomjad neki csumán az AC/DC-t :D
17. era06 (válaszként erre: 16. - Kisbaris)
2011. máj. 31. 19:06
Na látod! Csak segíteni akartak rajtad, hogy gyorsan menjen a munka. Kapálni nem nyugodtan kell. Kötényedbe máskor dugjál el egy kis barack pálinkát, aztán ropjad te is a kapával. :))
16. kisbaris (válaszként erre: 15. - Era06)
2011. máj. 31. 18:30
Igen, tudom, hogy velem van a baj, a virágoskertem akartam nyugodtan kapálgatni a múltkor, de sajnos csak a lakodalmas élőzenére lehetett.. :D
15. era06 (válaszként erre: 14. - Kisbaris)
2011. máj. 31. 17:40
A többi szomszéd muzikális, élvezi az ingyen kultúrát. Még örülnöd is kellene, hogy ingyen bérmentve te is élvezheted! :))
14. kisbaris (válaszként erre: 13. - Era06)
2011. máj. 31. 11:15
Nekem sajna nincs olyan hangtechnikám, ami beüvölti az utcát is :) Bezzeg annak a parasztnak!! :D A filmet is csak úgy tudják nézni, hogy én hallom ha a szobában nyitva van az ablak.. HÁZIMOZI, mi? Jelzem, hogy a távolság házzal (szemközti): mi házunk, árok, úttest, árok, járda és ház. Szóval nem is egymás szájában lakunk. Csak azt nem értem, hogy a többi szomszéd miért tűri?! Szombaton éjfélig üvöltöttek karaoke-ban a mikrofonba... ovis ballagás.. :O
13. era06
2011. máj. 31. 11:05

Válaszolj, Verdi, Aida című operájával. :)

A szomszédokat addig küld el a strandra.

12. kisbaris (válaszként erre: 11. - Jess86)
2011. máj. 31. 11:05
Vannak... :(
11. Jess86
2011. máj. 31. 10:57

este 10 től csendháborítás és hívhatsz rendőrt,de napközbe fogalmam sincs... nálunk most volt hasonló a nő a folyosón játszatta a gyerekeket és mi ezt hallgattuk már amiota jó idő van.kb 2 hója?reggel 7től-8ig aztán meg du 4 től estig!!7végén is!De csak ha a férje nem volt otthon.

A játszótér kb 6 métterre van tőlük,de nem nekik itt kell a bejárti ajtónk előtt!! vasárnap reggel 7 kor és 8kor is szólt párom a nőnek erre mondta h ő leszarja! hát volt ordibállás.hozzá teszem cigó a csaj(ennyi)A hazug qva azt mondta a férjének hogy a párom ordibált a kölykeivel LOL hát iylen nem volt persze.meg szerinted ha meghallja hogy ordibál akkor nem jöt volna oda a nő pampogni abban a pillanatban?Bár a férjével amuyg megtudtuk beszélni a problémát érdekes.Hülyék meg sajna mindig vannak.

10. kisbaris (válaszként erre: 8. - Macilány)
2011. máj. 31. 10:52
Ó, köszi, egy kis biztatás! Lehet, hogy megpróbálom, vagy esetleg csak bemegyek és érdeklődöm, hogy Ők ehhez hogy állnak hozzá... szerintem sajna ez rendőrtől is függ, lehet, hogy itt nem ilyen rugalmasak.. mindenesetre örülök, hogy van remény!
2011. máj. 31. 10:49
Részvétem. A nappali zenéléssel szerintem semmit nem tudsz tenni. Az éjszakaihoz az önkormányzatot kell megkeresned.
8. Macilány (válaszként erre: 5. - Kisbaris)
2011. máj. 31. 10:48
Panaszt a rendőrséget felhívva tehetsz... mi is tettünk... azt mondták nincs már az mint régen, hogy csak este 10 óra után stb. Kijönnek reggel 8-kor vagy délután 1-kor is, ha bejelentés érkezik. Sőt annyira korrektek, hogy név nélkül mennek az illetőhöz, azaz nem mondják meg, hogy te hívtad őket. Felszólítják, hogy vegyen vissza a hangerőből, mert ha mégegyszer ki kell jönniük akkor megbírságolják. Nálunk működött!
7. kinga_so (válaszként erre: 5. - Kisbaris)
2011. máj. 31. 10:46
jegyzőnél kérdezz, segíteni muszály lesz. Az éjszakait tutira lerendezi neked..
6. kisbaris (válaszként erre: 4. - Joop!)
2011. máj. 31. 10:43
Én meg arra gondolok, hogy a két ház lakói felváltva "zenélnek", hogy egymást is idegesítsék.
2011. máj. 31. 10:43
Ötleteket, esetleg tapasztalatokat szeretnék kérni! A szemközti két háznál rendszeresen nagyon hangosan hallgatják a különféle "jobbnál jobb" zenéket, sőt az egyik saját maga is énekel (lagzis) és erősítővel meg mikrofonnal rendezvény hangerővel üvölt. Mindezt teszi nappal, de 6 órán át...Sajnos nem tudom, hogy hol lehetne panasszal élni... Az éjszakai zenélést már nem is említem...
2011. máj. 31. 10:41
Én egy napig ugyanazt csináltam mint ők...érdekes utána csendbe tudtak maradni!
2011. máj. 31. 10:41
Gondolom már megkértétek, hogy csendesebben, szerintem azon kívül nem sok mindent.
2011. máj. 31. 10:40
hallgatod :S
2011. máj. 31. 10:40
Mit lehet tenni, ha a szomszéd nap közben is hangos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook