Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit lehet tenni a hangos szomszédokkal? fórum

Mit lehet tenni a hangos szomszédokkal? (tudásbázis kérdés)


11. 18f139611b (válaszként erre: 8. - Channa*)
2015. okt. 16. 08:23
Nálunk egy család csinálja a fesztivált, most már három gyerekkel. Csak ha itt vki szól nekik, akkor azt megfenyegetik. Most hogy bejött a rossz idő nálunk is nyugi van :) :) de a nyáron kibírhatatlanok.
10. kszb
2015. okt. 16. 07:16

önkormányzat, birtokvédelem. Mást törvényes úton nem nagyon :(

Törvénytelenül meg, pár markos legény bekopog hozzájuk, és elmagyarázza a társas együttélés szabályait.

9. Hópihe_ (válaszként erre: 8. - Channa*)
2015. okt. 16. 07:06
Channa! Titekat sem irigyellek!Így leélni az egész nyarat, főleg, hogy a nagy meleg miatt az összes ablak nyitva.Nálunk a közös képviselő intézte az ilyet, igaz, hogy a mi esetünkben nem volt Ennyire extrém a probléma.Az illető az első figyelmeztetés után fel érte ésszel, hogy rajta kívül más is lakik a házban és vannak szomszédai. Akárhogy is változott meg a Ptk., valamit biztos lehet tenni.
2015. okt. 16. 06:39

Szerintem semmit. Ha jól tudom, akkor épp nem rég lett módosítva a ptk is vagy mi, hogy nem lehet feljelenteni sem őket....

Nekünk is vannak hangos szomszédaink. 11 lakásos társasház, ebből 2 család tavasztól késő őszig folyamatosan, kint az udvaron dajdajoznak. Hiába szóltunk már nekik, kb. 5 perc múlva a feledésbe merül a kérésünk. Ezért szeretjük a hűvösebb időt:D Ilyenkor nem jönnek ki:DDDD

A vicces az benne, hogy most is végig hallgattuk az összes születés-és névnapot, na meg a gyerekek sikítozást, stb. 6-7 hónapon keresztül, és múlt hét végén kaptunk egy szatyor diót, amit mondtam a férjemnek, hogy pucoljon meg. Szombaton elfelejtette, de vasárnap délután el kezdte, de hamar befejezte, mert vasárnap délután van és nem akar zajongani! Meg is kérdeztem, hogy most viccel e?:DDDD

2015. okt. 15. 23:37
A mi hálószobánk és a süket szomszéd öregasszony nappalijának ablakai egymásra merőleges falon helyezkednek el. Esténként 11-ig tévézik, hajnalban 6 körül kezdi újra. Nyáron, nyitott ablaknál egy este baromira zavart már, ezért odatettem a laptopot az ablakba, és betettem hol a Pumukli főcímdalát, hol a kis Vukkot. Egyből kapcsolt az öreglány, és becsukta az ablakát, s lőn csönd :-D
2015. okt. 15. 23:13
Sajnos nem sokat...:(
2015. okt. 15. 23:09

Én egy egész nyáron át hallgattam a Piros bicikli című zenei alkotást. Ezt az egy számot nyomatták végtelenített verzióban.

Szerencsére kertes ház, harmadik szomszéd. Hallottam, de csak az udvaron.

2015. okt. 15. 23:09
Nagyon sajnállak! Az ilyen antiszociális embereknek tanyán kellene élni és nem társasházban, olyan helyen, ahol 20 km-es körzetben egy szomszéd sincs. A közös képviselő semmit sem tudott tenni?
3. ab1158c630 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. okt. 15. 23:04
negölném, aki kitalálta
2015. okt. 15. 23:03
És a "Nézését meg a járását" bírod?
2015. okt. 15. 22:56
Már kezd betelni a pohár, szomsszédba uj lakók jöttek, minden este megy a buli, de van, hogy délután is, tökig gázon nyomatják az Elánt meg a ezt a kis Groffot. Mit lehet tenni, közös képviselö nem tud mit kezdeni Könyökömön jön ki a bulibáro meg a od sestricka z kramárov és társai

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook