Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni a visszerek ellen a lábon? fórum

Mit lehet tenni a visszerek ellen a lábon? (tudásbázis kérdés)


29. ina87
2016. szept. 10. 18:46
semmit
28. linus25 (válaszként erre: 27. - Gizus58)
2016. aug. 16. 17:53
Köszi.Megpróbálom majd :-)
27. gizus58 (válaszként erre: 26. - Linus25)
2016. aug. 16. 17:45
Azért mert a nyomás hatására, amit a guggolás okoz, összenyomódik az érfal, lefele áramlik a vér benne.Nyugi ez normális! Lioton gél, vagy Venoruton, vagy ami a legjobb,SP54 gél. Ezek frissítik a lábat, csökkentik a gyulladást, és az esetleges fájdalmat.
26. linus25 (válaszként erre: 25. - Gizus58)
2016. aug. 16. 17:22
Èrtem.Majd akkor megpròbálok rà valamit alkalmazni.Ès mièrt csak akkor dudorodik ki pèldàul amikor leguggolok vagy amikor megterhelem akkor előjön egy puha tapintàsú kis dudor a lábszáramon.:-)
25. gizus58 (válaszként erre: 24. - Linus25)
2016. aug. 16. 17:14
A visszér azért puha tapintású, mert ki vannak tágulva az ér falak,ez a normális állapota.Ha kemény volna, az lenne a gond,mert akkor be lenne gyulladva.!De így nem az!Hideg-meleg váltózuhanyos véna erősítés, naponta, jó hatású.
2016. aug. 16. 16:30
Èrtem.Köszi a válaszokat.Nekem viszont amikoe leguggolok akkor rendessen látszódik egy viszèr.Puha tapintású.:-(
2016. aug. 16. 13:13

nekem is voltak vannak visszereim, még nagyon régen 2 szer el is inekcióztattam öket, de visszajött ugyanúgy--- szóval nem nagyon éri meg több ezer ft ért ilyet csináltatni.. ami jó szokott lenni rá az a piócás krém, a nevét majd megnézem otthon...

illetve , elkezdtem ujra sportolni, elég nehéz súlyokkal, sok guggolás, érdekelne, vajon ez mennyire jó vagy nem jó a lábnak? de erősiteni akarok mindenképpen, én nem vettem észre hogy fájna.. amugy sem kidudorodó ereim vannak, csak annyi hogy látszik 1-2

2016. aug. 16. 08:52

Amit tehetsz, az a valód egészséges életmód, az a sport és valóban egészséges, lehetőleg mediterrán étkezés, nem ez a magyar típusú "változatos" értömítő, erek rugalmasságát csökkentő. No pia, no cigi.


A többi nem a te befolyásodon múlik, de ezeken elég sok minden.

21. 4975ebdc2f (válaszként erre: 20. - Linus25)
2016. aug. 16. 04:46
Persze de az még nem fenyeget!Megelőzni kell a bajt. Nem ilyesztegetni akarják . Olvass utana menj dokihoz, de nem kell parazni!
20. linus25 (válaszként erre: 19. - 4975ebdc2f)
2016. aug. 15. 20:31
Igen a trombózisról olvastam ènis.De ha trombôzisom lenne annak milyen tünetei lennènek azt èszre vennèm ugye?:-)
19. 4975ebdc2f (válaszként erre: 17. - Linus25)
2016. aug. 15. 20:20
Igen doki! Fiatal vagy akár ülő álló munkád van mind kettő kellemetlenséget okozhat. Főleg ha lesz ! kisbaba később az is megterhelő. Még nincs nagy baj, de ha figyelsz rá mi mond a doki még sokáig nem lesz látványos a visszer. Nem csak esztétikai egészségügyi gondokat okozhat trombózist egyebeket. Kérdezd ki Anyud kinek volt a családban apud ágat is ide értve, trombózis visszer...
18. 4975ebdc2f (válaszként erre: 15. - Linus25)
2016. aug. 15. 20:14
Ha már kialakult nem nagyon van mit tenni. De pl mint írtam vena tornával erositheted az alsó vegtagjaid.Keress rá you tubon talalsz magyar nyelvű videót! Ne tedd keresztbe a lábad, és ügyelj a testsulyodra. De tényleg menj dokihoz, elmondja mit tegyél! [link]
17. linus25 (válaszként erre: 14. - 4975ebdc2f)
2016. aug. 15. 19:28
Az a baj hogy már pár ève ilyen kb tinèdzserkorom óta kb 4-5 êve.Csak akkor mèg nem tudtam hogy ez viszèr.Mindenki azt mondta hogy ááâ biztos hogy nem.Mert ilyen fiatal korba nem alakulhat ki.Nem a fenèket nekem mâr akkor látszódott csak nem voltam tisztában vele hogy az a kus pukli ami megjelenik megterhelèskor a lábszáramon az viszèr.Mrg a têrdhajlatomnál is azok az elszineződèsek bemèlyedèsek is azok.Mi a teendő ha nem kezeltem időben a viszeret a krèm az mèg segithet vagy mindenkèpp doki?
2016. aug. 15. 19:06
Amíg*
15. linus25 (válaszként erre: 14. - 4975ebdc2f)
2016. aug. 15. 19:06
Hogy èrted ezt amit irtál idêzem "hogy kêsleltetès amilíg lehet"?
14. 4975ebdc2f (válaszként erre: 13. - Linus25)
2016. aug. 15. 18:47
Igen sajnos lehet viszertagulat! Menj dokihoz, késleltetés amíg lehet. Viszertorna, stb.
2016. aug. 15. 17:53
Meg a tèrdhajlataimnâl bemèlyedèsek vannak.Meg elvan kissè szineződve.
2016. aug. 15. 17:48
23-èves vagyok.Amugy az amikor leguggolok ès megjelenik a jobb lábszáramon egy puha tapintású dudor azis viszèr lehet nem?:-)
11. 408020f45e (válaszként erre: 6. - Linus25)
2016. aug. 15. 17:21

A doki igazából, ha éppen nem tragikus a helyzet nem igen tud mit csinálni. Ha igazából nem fáj, nincs begyulladva és látványosan nem ronda, nem foglalkozik ilyennel.

Apai nagymamámnak voltak viszeresek a lábai és a hajlamosító géneket örököltem. Talán, ha nem álló munkát végzek nem is alakulnak ki.:)

Amit itt olvastam, hogy (a túlsúly is közrejátszik eléggé), le kell adni a kilókból. Bár ez elég érdekes, mert van egy kolléganőm, aki csont-bőr és mégis csupa visszér a lába, még sokkal jobban, mint az enyém. Szóval nem tudom.

Viszont láttam a közelmúltban egy nőt és igazán kedvem lett volna megkérdezni tőle, hogyan csinálja, mert a lába olyan egyöntetűen sima és érmentes látszott, komolyan, mintha fehér műlába lett volna, de nem az volt egészen biztos. Szóval van ilyen is.

10. 4975ebdc2f (válaszként erre: 5. - Linus25)
2016. aug. 15. 16:43
Mindegy láttam 40 kg nőt nálam csúnyább viszerekkel. Én 68 kg vagyok.Tenyleg torna, vena erősítő kapszula . Ne tedd keresztbe a lábad és ne hizz el. Megelőzés hatásosabb. Talán ha van itt akit lezerrel műtöttek, az talán jobb. ..
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
2016. aug. 15. 14:47

Igen, gyakorlatilag ennyit. Bár én a Liotont nem győzöm anyagilag, ezért a Bioderm vadgesztenye kenőcsöt használom.

Érsebésznek annyiból érdemes megmutatni, hogy megnyugtasson, van vagy nincs sebészeti teendő. Általában nincs, de ezt csak érsebész erősítheti meg. No, meg ír fel gumiharisnyát, ami mellé érdemes 300-ért megvenni a vényre nem írható lazábbat is.

Vagy nedves fáslizás is nagyon jó tud lenni.

Nem tudom, hány éves vagy, de minden fiatalnak ajánlom; kímélje a lábát, amit lehet, ülve, lábat felrakva csináljon. :))

2016. aug. 15. 14:34

Ez abszolút nem súlyfüggő, inkább öröklött. A dokim hozta fel a példát: az asszisztensnője eléggé jó húsban van és egy szál visszere sincs, én pedig világ életemben vékony voltam és tele van visszérrel a lábam - csakúgy, mint anyukámé, aki szintén mindig vékony volt.


Nem lehet vele semmit kezdeni. Lioton géllel lehet kenni és Venotec tablettát szedni. Ezt írják a tabiról:

- enyhíti és orvosolja a visszeres panaszokat

- erősíti és védi a vénákat


Viszont elmulasztani ez sem fogja. Én injekciózásra járok, de újra és újra előjön, igaz nem ugyanott, hanem máshol.

2016. aug. 15. 14:25
Lehet-e ebből valami gond ha pár ève már ilyen a lába. mèg nem dúrvân de azèrt látszik.Meg ahogy irtam a jobb lábamon terhelèskor vagy guggoláskor kidudorodik egy puha tapintású èr.
2016. aug. 15. 14:06
Dokinak azèrt mutassam meg ha mâr kb 4-5 êve ilyen viszeres kissè vagy nem lehet belőlle gond elèg ha szedek kapszulát hogy erősitsem az ereim?
5. linus25 (válaszként erre: 2. - 4975ebdc2f)
2016. aug. 15. 14:03
Köszi a válaszod.:-) Az a puha tapintású dudor az is gondolom viszèr nem?Amikor leguggolok akkor lâtszòdik.Amugy volt hogy lefogytam meg húsz kilóval könyebb voltam ès akkor is kissè csúnya volt a lábam viszeres.
2016. aug. 15. 13:55
Terhessèg alatt meg amugy is èszre vettem hogy sajnos elèggè viszeressek a lâbaim pâr êve.Persze mèg nem dúrvàn de azèrt a tèrdhajlatoknâl elvan kissè szineződve meg bemèlyedèssek vannak rajta. Meg amikor megterhelem a lábm akkor a jobb lâbamon rendessen látszòdik egy puha tapintású dudor amikor leguggolok.Gondolom az is viszèr.Arra vagyok kiváncsi hogy ezen mêg lehet-e segiteni krêmekkel vagy mi a teendő.
2016. aug. 15. 13:55
Erre én is kiváncsi lennék! :)
2016. aug. 15. 13:55
Nagyjából semmit ... fogy le szedj vena erősítő kapszulát tornasztasd a lábad. Én mutettem 10 éve egyik lábam ,Két év múlva megint ott volt.Orokseg!
2016. aug. 15. 13:51
Viszeres lâb mit lehet tenni ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook