Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet írni a megcsalt feleségnek, hogy figyelmeztetve legyen? fórum

Mit lehet írni a megcsalt feleségnek, hogy figyelmeztetve legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
56. Poiuzt (válaszként erre: 55. - Lepkepillangó)
2023. márc. 25. 18:41
Foglalkozz a saját dolgoddal. Főleg ha annyira primitív vagy, hogy nem fogod fel, hogy a szex csak testiség. Ha jól érzik magukat a közösen töltött idő alatt, akkor nem mindegy hogy mit csinál mellette? Vagy élje le az életét 1 punci mege gy popsi mellett? Ez csak szex, èlvezet, mint egy desszert, csak épp egészséges.
2023. márc. 23. 11:37
Sziasztok! Végigolvastam a hozzászólásokat és úgy gondolom, hogy ez nagyon nehéz kérdés. Tényleg sok függ attól, hogy mennyire jó barátom a barátom. A másik pedig mennyire fix, hogy a férje tényleg csalja? Én mondjuk elég bamba vagyok, ha nekem kiderül, hogy valaki félrelép, az minimum azt jelenti, hogy rájuknyitom az ajtót :-D Ha viszont tényleg ennyire konkrét, hogy rájuknyitom az ajtót és nem lehet mentség, akkor elmondanám és vállalnám azt, hogy esetleg nem akarna látni... de ez csak elgondolás, nem tudom, végül élesben hogyan döntenék.
54. barai
2023. márc. 23. 09:14
Semmit, mert a végén te leszel a hibás.
53. PöttyösPanka (válaszként erre: 51. - Timycat)
2023. márc. 23. 09:07
Sajnálom, hogy ilyen rossz véleménnyel vagy a nőkről.
52. timycat (válaszként erre: 48. - PöttyösPanka)
2023. márc. 23. 09:03
A pletyka az igaz.
51. timycat (válaszként erre: 47. - PöttyösPanka)
2023. márc. 23. 09:02

Én is férfiak között is dolgozok, imádok velük dolgozni, persze összevesznek, egymásnak ugranak, de miután lezajlott a csörte továbblépnek, másnap mintha mi sem történt volna, nincs sértődés, bosszú, kicsinyeskedés, alávágás. Volt felsővezető csere, ott ment a helyezkedés, de aztán hamar helyreálltak az erőviszonyok.

Hál Istennek a vezetők között én vagyok egyedül nő, a fiúkkal semmi gondom nincs, azon túl hogy férfiasítottak.

A többi nővel pozíciómból adódóan nem kell factméregetnem de egyébként is tudatosan figyelünk, így annyira nem gáz a banda, aki carkeverő azt kirakjuk, nem kell a feszkó, cicaharc, egy vipera is elég hogy megboruljon az összhang.

50. jennyvagyok (válaszként erre: 46. - Timycat)
2023. márc. 23. 08:27
Helyes. Jól megfogalmazad. Mi is igy gondolkodunk a párommal. Szabad emberek vagyunk, és nem kutakodunk, hogy mit csinál a másik a szabadidejében. Élvezzük a jelent.
49. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 23. 08:20
Nem kell figyelmeztetni. Ne avatkozz bele. Majd az élet megoldja.
48. PöttyösPanka (válaszként erre: 47. - PöttyösPanka)
2023. márc. 23. 08:17
És nem utolsó sorban rettenetesen pletykásak.
47. PöttyösPanka (válaszként erre: 46. - Timycat)
2023. márc. 23. 07:44
Ezek azért elég durva általánosítások 🙈 Én olyan helyen dolgozom, ahol rajtam kívül csak férfiak vannak, és határozottan kijelenthetem, hogy igenis nem egy van köztük, aki hisztis, idegbeteg, kétszínű, manipulatív, sértődékeny, valamint nagyon el van tájolva a világban.
46. timycat (válaszként erre: 44. - PöttyösPanka)
2023. márc. 23. 07:36

De, nő vagyok és hálát is adok ezért Istennek, hogy hetero nőnek teremtett. A férfiakkal sokkal de sokkal egyszerűbb az élet. Nem játszmáznak, nincs hiszti, zsarolás, idegbeteg kirohanás, amit kimond a száján az azt jelenti amit mondott. Ezzel szemben a nők túlnyomó többsége elmebeteg és nem is ebben a világban él.


Ha a férjem félrejár az az én dolgom, bárkivel is teszi, ha tudom tudom, ha nem akkor ügyes és nem tudom. De nem érdekel, mert amíg megkapom azt amit elvárok egy kapcsolattól, semmiben nincs hiányérzetem addig szabadidejében azt csinál amit akar.

45. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - Főnix3)
2023. márc. 23. 07:02
Így van. Ha szeretem, mert a barátnőm, akkor inkább okozok neki fájdalmat az igazsággal, mit hogy évekig azt nézzem, hogy hazugságban él. Ha ő ezt az én bűnömnek tudja be, akkor legalább kiderül, hogy én meg a barátságunkat ismertem félre. Mondjuk én nem vagyok az a típus, aki inkább csak szépet és jót mond, hogy megőrizze mások szeretetét. Én simán belemegyek egy konfrontációba akkor is, ha az esetleg ront megítélésemen.
44. PöttyösPanka (válaszként erre: 43. - Timycat)
2023. márc. 23. 06:56

Te nem akarnád tudni, hogy a Zurad félre jár?


Mellesleg nem vagy te egy kicsit rossz véleménnyel úgy ámblokk a "nők"-ről? Várjunk csak. Te nem nő vagy? 🤔

43. timycat (válaszként erre: 40. - Tumbo2)
2023. márc. 22. 20:41

Én is ezt tapasztaltam.


Itt a többség elviekben ír, hogy ő elvárná, hogy a barátnője szóljon, mert különben az nem barátnő. Ha meg szólna neki egyik barátnőjük ők lennének a legjobban felháborodva, hogy mit képzel az a...


Az értelmesebb miután pofára esett belátja, hogy fac volt, a még akkor is kretén meg csak azért se, sőt.


Ilyen ez, nők.

42. Főnix3 (válaszként erre: 40. - Tumbo2)
2023. márc. 22. 20:25
Inkább duzzogjon, haragudjon,mint én nyeljem el az igazságot!
41. Főnix3 (válaszként erre: 38. - PöttyösPanka)
2023. márc. 22. 20:24
Jól látod!
40. tumbo2 (válaszként erre: 38. - PöttyösPanka)
2023. márc. 22. 10:13
tudod a lányom beleavatkozott ,hogy a fiú ne vegye el a barátnőjét,mert tudja,hogy nem szereti.aztán a lány nagyon csúnyán bánt vele,sírva jött haza. összeházasodtak,lett két gyerekük,talán azért megérte.pár évre rá elváltak. aztán mikor találkozott a két lány, először csak méregették egymást,aztán összeborultak.
39. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 22. 08:30
Semmit, jobb ezekből kimaradni.
2023. márc. 22. 08:07
Ha a barátnőm vagy, és nem szólsz róla, hogy a férjem megcsal, akkor nem vagy a barátnőm. Átjársz hozzám kávézni, és amikor mutatom, hogy milyen szép ajándékot kaptam a férjemtől, akkor lesajnálóan mosolyogsz a képembe, miközben azt gondolod rólam, hogy mekkora balek vagyok. De szólni róla nincs elég merszed. Ezt inkább nevezném ellenség kategóriának, mint barátnak.
37. Channa* (válaszként erre: 33. - Timycat)
2023. márc. 22. 07:04

"De tudom, bennem van a hiba, az én barátnőim nem is igaziak, mert az igazi nem ilyen, csak én annyira hátul vagyok hogy még ezt sem tudom. Nyilván, akit 2-szer láttam azt én öribarinak hiszem, alap 🤦‍♀️"


Jaj, hát ezt azért mondom, mert sokan azt sem tudják, hogy mi az a barátság és fűt-fát barátnőnek neveznek, aztán jön a picsogás, hogy csalódott benne, mert nem segített ,stb.;)


Barátnővel szerencsére még nem történt olyan, hogy szólnom kelljen megcsalásról.


A tesómnak szóltam, de már sejtette, hogy csalja a felesége, így az enyém csak ráerősítés volt.


Bepróbálkozás volt.

Az egyik pasi az unokanővérem férje volt, a másik pedig az egyik barátnőm (nem a legjobb) pasija.


A pasikat rendbe tettem.

Ezekben az volt a fura, hogy eszembe se jutott, hogy nálam bepróbálkoznának, én annyira más vagyok, mint a párjuk, ráadásul, többször megjegyzést is tettek rám, hogy én mennyire fura vagyok, nem vagyok szép, stb., erre bepróbálkoznak x idő múlva. Szép csendbe, de helyükre tettem mind a kettőt.


A legjobb barátnőmnek elmeséltem ezeket, és kiderült, hogy a barátnőnk pasija már nála is próbálkozott és ő is elküldte az anyjába.

Ja, a férjemnek is elmondtam, de ő agyas;) Neki tetszik, hogy bejövök másoknak:DDD

36. 80ASIQ
2023. márc. 22. 01:04
Írjál neki névtelen levelet minél több bizonyítékkal! Ezzel szólsz is neki, de nem is tudja meg, hogy Te vagy, ha meg nem jár utána az igazságnak, akkor magára vessen! Ügyesen fogalmazd meg a levelet!
35. timycat (válaszként erre: 34. - Bichi)
2023. márc. 21. 23:46

és jaj neked ha szólni mersz, hogy a királyfija az igazából csak egy patkány.


Ez így van ahogy írod. Én levontam a tanulságot, mindenki szagolja azt amit szakított, nekem közöm nincs hozzá, ha barátnő, ha nem.

34. Bichi (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2023. márc. 21. 23:40
Hát pont nem így van szerintem, nem hülyeség a mondás, hogy már mindenki tudja, csak a feleség nem. Csak a filmekben van, hogy a férj rúzsfoltos ingben megy haza egy szállodai számlával a zsebében. A legtöbb feleségnek halvány gondolata sincs, hogy megcsalják, ha meg még igazán szerelmes is, akkor pláne...
33. timycat (válaszként erre: 31. - Channa*)
2023. márc. 21. 23:39

Volt már ilyen?


Csak kíváncsiságból kérdezem.


Mert itt mindenki elviekben beszél, én meg tapasztalatból.


De tudom, bennem van a hiba, az én barátnőim nem is igaziak, mert az igazi nem ilyen, csak én annyira hátul vagyok hogy még ezt sem tudom. Nyilván, akit 2-szer láttam azt én öribarinak hiszem, alap 🤦‍♀️


Én is azt hittem a barátnőm épeszű, ezért szóltam, de nem, barátnőből azonnal átváltott nő üzemmódra. A nők többsége pedig ha pasiról és még egy nőről van szó akkor nem épeszű, itt is látszik, olyan nincs hogy ő valamit ne jól tudna, biztos a másik a selejtes, de minimum féltékeny.


Bepróbálkozáshoz annyi, hogy az másnál is bepróbálkozik, és a nagy számok törvénye alapján be is talál. Ki hiszi magát annyira nagy számnak, hogy azt gondolja ez csak vele fordul elő? Nyilván az ilyen egyébként a hűség mintaképe, egyedül csak nála akadt be, mert ő kihagyhatatlan numera. Ez a másik női tévhit.

32. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Channa*)
2023. márc. 21. 23:38
Az a baj, hogyha ilyen gátlástalan egy pasi, hogy a felesége barátnőjénél is bepróbálkozik, akkor mit csinálhat mással? Kizárt hogy az ilyen hűséges legyen.
31. Channa* (válaszként erre: 30. - Timycat)
2023. márc. 21. 21:35

A bepróbálkozás az más.

Azt én se mondanám el a barátnőmnek se. De nem azért, mert az más, hanem azért, mert én helyre teszem az ilyeneket pillanatok alatt.


Kellemetlen, de mivel tulajdonképpen csak egy próbálkozás, ezért nincs értelme senkit stresszelni.


Ha viszont konkrétan tudom, hogy a barátnőmet (nem azt akit láttam már kétszer és azt hiszem, hogy a barátnőm;)) megcsalta a pasija, akkor azt megmondom neki. Ő meg nem haragszik meg rám, mert tudja, hogy nem benéztem valamit (mert ezt nem mondanám).

30. timycat (válaszként erre: 26. - Temmp)
2023. márc. 21. 21:18

Én egyszer szóltam egy barátnőmnek, én voltam a fackalap. Évekig haragudott rám, aztán rájött, hogy tényleg. Akkor legalább volt benne annyi, hovy bocsánatot kért.


Én azóta nem szóltam senkinek, még annak se ahol kézzel fogható bizonyítékom volt, hogy a férje erőst bepróbálkozott nálam.

2023. márc. 21. 20:42

Nem preferálom a taktikázást, puhatolózást!

Ha el szeretnéd mondani, akkor állj elé és mond el,ha nem, hallgass örökre! Az utóbbi lehet számodra nehezebb, mert mardosni fog a bűntudat.

Ha az én barátnőm lennél, elvárnám,hogy szólj erről, még a gyanúról is, hogy figyelmesebb legyek.

2023. márc. 21. 20:36

Mond a barátnődnek, hogy olyan furcsa a (saját) férjed mostanában. Lehet, hogy megcsal? Aztán a következő mondatban kérdezd meg a barátnődet, hogy ha megtudna valamit erről, szólna?

Amit válaszol, azt tedd.

27. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 19:25

A mit-re nincs ötletem,ilyet nem lehet szépen tálalni,ezért az egyszerűség a legjobb.


De én vagy hallgatnék,vagy magam mondanám,bízva a barátságban,és abban hogy kis együttérzést nyújthatok a nehéz helyzetben.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook