Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet írni a megcsalt feleségnek, hogy figyelmeztetve legyen? fórum

Mit lehet írni a megcsalt feleségnek, hogy figyelmeztetve legyen? (beszélgetős fórum)


1 2
26. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 19:15

Én másfél év után tudtam meg, hogy az exem félrement. A kolléganőim tudták, de egyse szól. Nagyon haragszom rájuk, mert végignézték, hogy hülyét csinálok magamból és nekem nem szóltak egy szót sem. Egy baráttól én elvárnám, hogy szóljon és bízza rám a döntést, hogy egy megcsalóval akarok-e tovább élni.


Nem ismerem a barátnőd, vannak akik inkább homokba dugják a fejüket, hogy ne kelljen az igazság birtokában döntést hozniuk. Én nem ilyen vagyok, én minden körülmények között tudni akarom az igazat.


A kérdésedre visszatérve, nem tudjuk, hogy mit tudsz a megcsalásról. Van konkrét infód vagy csak hallottál valamit, tudod-e, hogy kivel megy félre, mikor szoktak találkozni, bármi amit tényként lehet megsúgni a barátnődnek.

25. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 18:41

Ne szólj bele !

Konkrét eset. A hírvivő férjét, a házasságtörő asszony férje véresre verte. Mondván, ez az ő magánügyük és mivel nőt nem verhet meg ezért verte laposra az árulkodó asszony férjét.

2023. márc. 21. 18:38
Milyen barátnő? Ha jó és régi barátság, akkor én végtelenül haragudnék a barátnőimre, ha valaha is kiderülne, hogy tudták hogy a palim megcsal, de nem szóltak semmit, csak végignézték mert "nem az ő dolguk". Ha valamelyik barátnőm pasijáról tudnám meg, akkor is elképzelhetetlennek tartom, hogy ne mondjam el. Ha csak valami távolabbi inkább "ismerős" akkor jobb tényleg nem belefolyni, de ha jó barátnő akkor sztem készítsd össze a bizonyítékokat és állj elő vele.
23. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 18:37
Semmit, maradj ki belőle
22. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Napsugár8)
2023. márc. 21. 18:34
Nincs sok barátnőm de bennük nem csalódtam. De el is mondanák ha ilyen történne ahogy én is nekik. Akiben csalodtam pont ezért volt mert anno még gimis korunkban nem mondta el hogy megcsal a barátom. Utàna már nem is tudtam úgy hozzá állni. Egy másik osztálytársuk mondta el és meg is köszöntem neki. Nem hülyitett még hetekig legalább a srác. Férfiban egyébként sosem bíznék meg 100%-osan. A legjobb barátnőmben és a szüleimben igen.
21. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. márc. 21. 18:31
a nyomtatott nem jó?én nem avatkoznék bele
20. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Ágio8405)
2023. márc. 21. 18:26
Csodálkozol, a mai világban? Szerinted van olyan ember, akiben maximálisan meg lehet bízni? Őszintén kívánom, hogy ne csalódj egyetlen "barátodban" sem.
19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. márc. 21. 18:10

Azért ez nem egy zsaroló levél...

sok krimit nézel..-))))

2023. márc. 21. 18:01
A férjed mióta kertészkedik Katánál, nagyon kivirágzott a kertecskéje! 😉
17. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2023. márc. 21. 17:39
Tudok erre ellen példát nem is egyet. Asszonyka mindent megtett de a férj akkor is kiahasznált minden alkalmat ha épp adódott… a feleségnek egy hiába volt, az hogy hozzà ment egy ilyen csélcsap emberhez mert azt hitte ő majd meg tudja változtatni. Férj meg nagyon diszkréten csinálta munkaidőben, kolléganőkkel. Évek volt mire lebukott 😞
2023. márc. 21. 17:07
Egyébként is egy feleség ismeri a férjét, ha kellőképpen odafigyel rá, egész biztos talál olyan jeleket, amiből rájön, hogy van valaki a háttérben. Ha nem kérdez rá, ha nem csinál belőle ügyet, annak oka van. Minek belekavarni a trutymóba?
15. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2023. márc. 21. 17:04
Ha a barátnője akkor tud ilyen részleteket. Úgy látom sokan nem tudják mi is igazából a barátság. Ezek szerint ennyi embernek nincs igaz barátja, ez szomorú 😞
14. globus (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 21. 16:55
Újságpapírból kivágott betűkkel.
2023. márc. 21. 16:52
És ha a feleség tud róla? És ha a feleség is csalja a férjét, és a férj is tud róla? Senkinek semmi köze hozzá.
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 16:49

Ez szerintem a kettőjük magánügye, maradj ki belőle.

de ha üzenni akarsz úgy, hogy ne rád gyanakodjon:


Figyelj ribi,vak vagy, az urad már régóta mással kefél..-)

11. Soufflet (válaszként erre: 10. - Gumicukor√)
2023. márc. 21. 16:39
Ki tudja... Talan vele teker a hatter en a ferj :P
10. Gumicukor√ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 16:30
Szerintem neked ehhez semmi közöd! Jobb ha nem kevered a szart.
2023. márc. 21. 15:42
Semmit!
2023. márc. 21. 15:17
Ha tényleg a barátnőm szólnék neki, és nem is haragudna rám érte, ahogy én sem fordított esetben.
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 15:17

Szerintem ha igazán a barátnőd lenne, és biztos lennél a dolgodban, akkor ez nem lenne kérdés.

Ez a hátulról jövő "figyelmeztetés" szerintem nagyon nem etikus...

2023. márc. 21. 15:11

Barátnő? Milyen barátnő? Néha találkozol vele? Már 1 éve barátkoztok? Vagy milyen barátnő?


Mert nekem pl. van sokféle barátnőm, és bármelyik elé oda állnék és elmondanám neki. De ők a barátnőim valóban, azaz mindent tudunk egymásról és már sok tíz éve. És ezt is csak abban az esetben tenném meg, ha 1000%-ban biztos lennék benne. Csak azért sehol nem borítanék, mert láttam összemosolyogni valakivel, vagy szerintem gyanúsan viselkedett.


De csak is azoknak mondanék bármit, akikről fent írtam.


Ha csak azt gondolom, hogy a barátnőm, közben meg csak a nevét tudom, akkor nem szólnék.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 15:03
Ha 1000 %-ig biztos vagy a megcsalásban, akkor állj elé, és mondd el neki, vagy maradj ki belőle.
4. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 14:53
Semmilyet, ne szólj bele a dolgukba.
3. 3malac (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 14:46
Volt a környezetemben nem egy hasonló történet, és senki sem jött jól ki belőle. Azt javaslom, maradj ki belőle!
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 14:42
Nem ütném bele az orrom.
2023. márc. 21. 14:40
a barátnőmet szeretném figyelmeztetni úgy hogy ne tudja meg én voltam mert félek megharagudna rám .milyen üzenetett lehetne küldeni neki ,hogy kicsit gyanút fogjon .
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook