Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit kell tudnunk a szénsavas üdítőitalokról? fórum

Mit kell tudnunk a szénsavas üdítőitalokról? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit kell tudnunk a szénsavas üdítőitalokról? (Napi érdekes)

6. Regin_a (válaszként erre: 5. - Regin_a)
márc. 1. 14:14
Teszem hozzá, természetes szénsavas források is léteznek, sőt palackozzák is azokat, nem Mo-gon
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Liselotte)
márc. 1. 14:11
A szikvizet, az első szódavíz gyártó gépet Jedlik Ányos fejlesztette ki 1826-ben Magyarországon
4. ,zumba (válaszként erre: 2. - Papája)
márc. 1. 13:33
Én is így gondolom. A pohárban előttem lévő vizet pedig lehet ízesíteni.
márc. 1. 12:45

Víz kereskedés.

50 cent az élelmiszer űzletben.

2 dollár a futball meccsen.

6 dollár a repülőgépen.

2. papája (válaszként erre: 1. - Liselotte)
márc. 1. 12:40

Nem tudom kinek lobbizol, DE az általad unalmasnak tartott jó minőségű ivóvíz a legjobb, legegészségesebb, legolcsóbb, mindenféle adalékoktól mentes és megunhatatlan italunk.

Nélküle nincs élet !


Az üdítőkről ez nem mondható el !

márc. 1. 09:35
Első és legfontosabb italunk a víz. Ez azonban amellett, hogy szükséges az életben maradáshoz, íztelen és színtelen, hosszú távon unalmas, az ember tehát kezdetek óta próbálkozik különféle ízű és élvezeti értékű innivalók feltalálásával. Ismerjük meg közelebbről most a szénsavas üdítőitalok történelmét és egészségre gyakorolt hatását.

Ugrás a teljes írásra: Mit kell tudnunk a szénsavas üdítőitalokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook