Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok arról, ha valaki középiskola óta együtt van valakivel, sőt házasok is? fórum

Mit gondoltok arról, ha valaki középiskola óta együtt van valakivel, sőt házasok is? (beszélgetős fórum)


1 2
7. globus (válaszként erre: 5. - Spigi28)
2018. ápr. 25. 16:28
Nem biztos, hogy aki "kiélte" magát, az be tudja fejezni a portyázást. Több olyan ismerősöm van, akik házasság ellenére ugyanúgy félrejárnak, e két dolog nem zárja ki egymást.
6. Spigi28 (válaszként erre: 5. - Spigi28)
2018. ápr. 25. 16:25
Attól nem mondom azt, hogy nem működhet...biztos sokaknak bejön. Nekem nem jött össze :(
2018. ápr. 25. 16:25

Utólag nem tenném.

16 évesen ismertem meg a volt férjemet. Ő volt nekem az első, neki a második voltam.

7 évig jártunk,aztán esküvő, esküvő után fél évvel terhes lettem, majd 3 hónap múlva, 3 hónapos terhesen itt hagyott, mondván, hogy inkább élni akar még, és nem akar kötöttségeket....

4. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. ápr. 25. 16:23
Jelen! En 18 eves, parom 22 eves volt mikor osszejottunk, de mindkettonknek volt tobb kapcsolata (szexualis), nem gondolnam hogy nem eltuk ki magunkat. 14 eve egyutt es mai napig nagy a szerelem mindenfele teruleten. Igen...lehetseges! :) Es milyen szerencsesek vagyunk :)
3. globus (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. ápr. 25. 16:23
Például én, érettségi előtt ismerkedtünk meg és 30+ éve házasok vagyunk.
2. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. ápr. 25. 16:21

Családban van ilyen, 16 éves koruk óta vannak együtt, eközben még kamaszként 2x szakítottak, majd újra kibékültek.

Mára már házasok, két gyerek, ésatöbbi. Nem ezen múlik, hogy megunod-e a másikat...

2018. ápr. 25. 16:20

Jah és előtte nem volt egyiknek se senkije...

Előbb utóbb megunják egymást nem ? vagy tévedek ?

Mit gondoltok az ilyen emberekről ? hülyék, hogy nem élik ki magukat ? hogy nem szereznek mással tapasztalatot stb...


Van itt vki aki középsuli óta együtt van vkivel ?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook