Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... fórum

Mit főztél ma? Segítség a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2011. nov. 28. 14:36

Helló Lányok!


Eredményes, jó hetet kívánok mindannyiunknak!!!♥♥♥

Végül paradicsomos babot csináltam és természetesen az lesz a vacsi is.


Angikám, én ettől az eredménytől nem vagyok elájulva. Ha csak a multkori fogyimat nézem, amikor a 90 nap -16 kilát eredményezett. Tehát így félidőben, meg sem közelítem azt az eredményt.

De ez van, ennek is örülnöm kell. Minden relatív, igaz? A semmitől tényleg jóval több, úgyhogy hurrrráá!


Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!!! Pusza

262. db82bed8d4 (válaszként erre: 261. - Hópofi21)
2011. nov. 28. 14:16

hmmmmm...nagyon jól hangzik :)

Hogy készül a sajt mártás? Lehet,hogy én is kipróbálnám :)

2011. nov. 28. 13:44
Sziasztok! Fehérjenapom van. Ebédre csirkemell sajtmártással volt a menü. Hmmm...Vacsira virslit sütök sajttal. Már alig várom, kezdek éhes lenni. :/
2011. nov. 28. 12:36

Sziasztok, szép napot Mindenkinek, sikeres volt a múlt hét?

Én nem merek mérni :) Majd úgy a negyede körül :)


Gmarta, nagyon ügyes vagy :) Nagyon jó ez a súlyveszteség, hiszen már ez sem terheli a lábikód és a szervezeted :) én is szeretnék már ennyi minuszt, ha nem adom fel először, akkor körülbelül ott járnék, mint Te :)


Ma gyümizek :) Látom mindenkinek körülbelül kajcsizós napja van :) Jó étvágyat Mindenkinek :) Én ma hörcsögös napot tartok és rágcsálom a gyümit :)


Szép napot :)

Puszka

2011. nov. 27. 21:14

Sziasztok, szép estét mindenkinek!


Ma húsisnapom volt. Alfától megkívántam a kocsonyát, tegnep késő este megcsináltam, természetesen csirkéből. Volt egy gizda bio csirkém, olyan kapirgálós fajta, szinte izom az egész, zsír egy szál sem. Hát nagy nehezen fagyott meg a hűtőben. Nem az igazi, de csocsonnnnnya.


Mázsáltam is, most a múltkori semmihez képest -1, 20. Hát a semmitől több. Így summa - 5, 60 okt 1-től.


Holnap keményítős napom lesz, lehetőségeim paradicsomos bab, cukkinis tócsni, zöldséges couscous. Majd elválik, az is lehet, hogy egy negyedik.


Jók legyetek, kitartás mindenkinek!!! Pusza

2011. nov. 27. 16:12

Sziasztok újak és régiek :)


Remélem mindenkinek jól telt a vasárnap és eredményes hetet zárunk :)

Puszi és ölelés mindenkinek :)

2011. nov. 26. 22:26

Az áldott húsnap:-)

csirkemell sütve, jó kis füstölt sajtos tejöllel a tetején:-))) friss salátával... jaj de jó volt:-))

holnap cukkinit sütök sütőben, megtűzdelem fokhagymával... sült krumplival, és babkonzervvel:-)

2011. nov. 26. 03:28

couscous with vegetables

hozzavalok,

kuszkusz es zoldsegek,Isteni,kedvenc etelem miota eltem egy arab orszagban .

2011. nov. 25. 20:57

Sziasztok!

Hurrá! Mégegy 90 napos fórum! Már jelöltem is kedvencnek! Üdv mindenkinek!

2011. nov. 25. 14:56
Tartsatok ki Lányok ♥
253. 3344
2011. nov. 25. 14:18

Sziasztok!

Ma én is gyümölcsnapos vagyok..........hát ezt soha nem fogom megszokni!

Nagyon várom a holnapot, egy kis húshoz jusson az ember :)))

2011. nov. 25. 13:52

Kitartást Nektek Hölgyek :)

Minden ellenállásom elküldöm Nektek :) ♥

2011. nov. 25. 12:58

Sziasztok szép kislányok!


Nekem is gyüminapom van. Tipródok..lehet, hogy lefekszem aludni....sajnos megtehetem.És holnapra víznapot terveztem...hát, majd még meglátom.

2011. nov. 25. 12:37

Hello,


megint ez a .... gyüminap. :-(

mai menü: banán, szőlő, mandarin......:-(

csak a holnap éltet...fincsi csirkemell, friss salátával..nyami.......

249. db82bed8d4 (válaszként erre: 248. - Bc43550d43)
2011. nov. 25. 09:39

Köszönjük szépen :) és üdvözöllek :)

Természetesen minden segítséget szeretettel várunk :) Ha van bármivel kapcsolatban ötleted, ne hallgasd el :)

Kíváncsiak vagyunk mindenre, hiszen jó pap is holtáig tanul :)

Várunk szeretettel :)

Bár most kicsit lankadt a fórum,de azért vagyogatunk :)

2011. nov. 25. 09:26

Nem rég találtam rá erre a fórumra már egy szer végig csináltam a diétát ha kell szívesen segítek!

A fórummot mindennap meg nézem !

2011. nov. 25. 09:18
Hahóóó Hölgyek! Merre vagytok? Nagyon kezd ki halni a fórum :(
246. db82bed8d4 (válaszként erre: 245. - 3344)
2011. nov. 24. 14:11

Úgy látszik ebben a videóban mindannyian magunkra találtunk :D :D :D

Nagyon édes :)


ügyi vagy a gyümi napokkal :) ha azt be tartod a többit már gyerek játék :) de persze meg kell szokni :)

Ha esténként sétálsz egyet az is sokat számít nem kell azonnal egy hetes izomlázzal kezdeni :)

Sok sikert :)

245. 3344
2011. nov. 24. 12:27

Sziasztok!


Jaj, ez a videó!!! :) Hát ez oltári jóóóóóóóóó!!! :)))) Lopom, én is :)

Ma szénhidrátos napom van, de egy hot-dogon már túl vagyok :( Nem bírtam ellenállni! Amúgy szilvás gombóc lesz a mai napra.

Tegnap is bűnöztem egy kicsit.

Azért a gyümölcsnapokat szigorúan tartom, és igyekezni fogok a többit is rendesen betartani. Bár néha baromi nehéz! :)

Az a baj, hogy a tornára nem tudom magam rászedni :( Nagyon lusti vagyok.........

Szóval a videó rólam szól :))))))

244. db82bed8d4 (válaszként erre: 243. - 41fdab80c1)
2011. nov. 24. 10:29

Néha nem jönnek össze a dolgok,de nem keverted a dolgokat, így szerintem nem olyan nagy vétek :)

Nem tudtam mi az a káposztás cvekedli,de utána néztem :) és rá jöttem,hogy én azt nem szeretem :)

Sok sikert és kitartást mára :)

2011. nov. 24. 10:00

Teg én felrúgtam mindent. Takarításban, ablakpuccban voltunk, a sülttök másik részét szándékoztam megenni, erre a nyavalyás megpunnyadt. Sajnos nem raktam a nagy eszemmel hűtőbe. Más nem volt(már nagyon éhes voltam) mint pástétomos kenyérke paradicsommal. A vacsi is ez volt. Ennyit a tegnapi napról.


Ma káposztás cvekedli lesz jó borsosan és vacsira tökös-mákos rétest csinálok.


Szép napot Nektek!!

2011. nov. 24. 08:43

Hol vagytok Csajok?

Mit ettetek tegnap és ma?

Tegnap sült tök, ma milánói makaróni, szűrt szósszal :) nekem :) és süti :)

241. db82bed8d4 (válaszként erre: 240. - 41fdab80c1)
2011. nov. 24. 08:42
De jóóóóóóóó :) loptam is :) én is magamat látom a történetben, annyi különbséggel,hogy a harmadik próba után szét téptem volna a hűtőt :)
2011. nov. 22. 22:05

Lánykák, aki még nem ismerne, egy videó rólam.


[link]


Egy hoxás barátosném küldte, hogy íme ő, de valójában ő tőlem sehol nem látszik rajta.

239. csuszi81 (válaszként erre: 237. - 41fdab80c1)
2011. nov. 22. 12:09

Ma már jobb:-))

a gyüminap mindig depissé tesz:-))


amúgy kilóban szinte semmi fogyás eddig... de az nem érdekel... a ruháimon látom. nekem ez a lényeg...



Mára amúgy nem főztem semmit.... marad a virsli meg a párizsi:-))

2011. nov. 22. 09:40

Sziasztok :)

El indul ma a visszaszámlálás :) Újra kezdem a 90 napost és jöjjön aminek jönnie kell :) tavaszra bomba formában kell,hogy legyek :)


mai menü:

szőlő

tükör tojás, sajttal a tetején és kipróbálom,hogy ki keverem a tejfölt kaporral és ezzel vékonyan meglocsolom :) meg lesz retek is ma :)

Vacsira hasonló terveim vannak :),de lehet,hogy a Cottage Cheesemmel kezdek valamit :)


Szép és eredményes napot kívánok Nektek :)

237. 41fdab80c1 (válaszként erre: 235. - Csuszi81)
2011. nov. 21. 21:42

Sziasztok Lányok! Szép estét!


Miért ment el a kedved??? Nem volt sikerélményed??

Nekem sem drágám, mégsem adom fel egyelőre. Már kivettem a fagyasztóból csirkeszárnykat, meg juhtúrót. A kettőből fogok összehozni valamit.


Kiotartás!!! Ügyesek vagytok Ti, meglátjátok sikerülni fog!!

236. 3344
2011. nov. 21. 16:52

Sziasztok!

Jaj, ma én is gyümölcsnapos vagyok.....szenvedek, éhezem :)

Tegnap egy kicsit rossz voltam. Pizzát ettem, hawaii-t! Hát az milyen fincsi volt :))))

Holnapra még nekem sincs ötletem.


ÚÚÚÚ Sachertorta!!!! Az nagyon jóóó lehetett!!!

Ha csak rágondolok, hízok :))))

2011. nov. 21. 16:32

Sziasztok!

Én is gyüminapon szenvedek, és éppen azon gondolkodom mit főzzek holnapra... de nincs kedvem semmit főzni, sütni.. lehet pulykapárizsit rágok egész nap.:-((


most kicsit elment a kedvem a diétától... de kitartok, nem adom fel, csak most olyan: nyüssz....

2011. nov. 21. 13:28

Szép napot Mindenkinek!

Húha!


Napok óta sehol senki. Lányok, asszonyok, csak nem adtátok fel?? Kérlek, ne hagyjatok magamra!!!


Ma gyümölcsnapon tengődöm. Tegnap viszont olyan Sachertortát sütöttem, hogy magam is megcsodálom.

Reggeltől a fotómasinám keresem, hogy hova tettem, csak a tokját találom a szokott helyen. De nem adom fel, lehet, hogy a fagyasztóban van???

Le akarom fényképezni a recis naplómnak!!!

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!!

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook