Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit csinál most a macskád? fórum

Mit csinál most a macskád? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3025. rere73
tegnap 15:38
Alszik 😽
3024. birebora
tegnap 13:48
valahol egerészik
3023. vigyefene (válaszként erre: 3022. - Csenge(ttyű))
tegnap 13:14

A kintiek el tudják látni magukat.

Az enyém rókákat szokott üldözni, főleg ha tudta h a közelben vagyok. Olyankor volt a nagy-legény.

3022. Csenge(ttyű) (válaszként erre: 3021. - Vigyefene)
tegnap 13:10
Kinti macsek. Nem hiszem hogy hianyoznek neki. En nem vagyok jo gazda. Igazsag szerint egy pókot se bíznék magamra.
3021. vigyefene (válaszként erre: 3019. - Csenge(ttyű))
tegnap 13:08

Ott majd válogathat.

De a pizsamádat hiányolni fogja.

3020. R-é-k-a
tegnap 13:07
Nyávog, hogy ki akar menni..
3019. Csenge(ttyű) (válaszként erre: 3017. - Vigyefene)
tegnap 13:06
Nem kell ennek a kis girnyónak a főztöm, csak a bolti kajat szereti :D Holnap megfogom, oszt otthagyom a boltban :D
3018. Luijza
tegnap 12:55
Kergeti a cicalabdáját.
3017. vigyefene (válaszként erre: 3016. - Csenge(ttyű))
tegnap 12:54
Rafinált vagy.
tegnap 12:51
Nem ette meg a fasírtot, fene a belét neki. Mondjuk mar en se ettem meg, azert adtam neki.☺️😍🐱
3015. andi6020
tegnap 12:49
alszik
3014. Bless the child (válaszként erre: 3013. - L.luiselotte)
tegnap 12:39
Dehogy, csak mindig együtt reggeliznek
3013. l.luiselotte (válaszként erre: 3010. - Bless the child)
tegnap 12:10
ugyanazt kapják ?
tegnap 12:09
Nekem hódol.- mosdat, dörgölődzik, nyalogat muzsikál, mindenhova követ.
tegnap 11:59
A mosógépen fekszik, mindig ráfekszik valami ruhára, amit épp a mosógépen hagyok. 🐱 Nemrég engedtem be, este kint aludt kivételesen.
tegnap 06:35
Reggelizik a malaccal
3009. Guruljka
tegnap 06:24

Az áyg szélén ülök, még kicsit vissza akarok aludni.

Hirtelen dorombolást hallok, ki van itt mellettem?

Odanézek: Órjáska néz fel rám hunyorogva. Még sötét van, a többiek is alszanak a kályha körül. "Gyere Anyanéni, aludjunk mééég!"

tegnapelőtt 20:09
Egész délután itthon henyélt,most bezzeg csavarog!
3007. Ramcsika
tegnapelőtt 16:36
Üldögél az ablakban!
3006. Bless the child (válaszként erre: 3005. - L.luiselotte)
tegnapelőtt 16:32
Ok, így már értem
3005. l.luiselotte (válaszként erre: 3004. - Bless the child)
tegnapelőtt 16:08
Napközben voltam maszkban, igy szerencsére nem látszott , hogy mit tett velem hajnalban a Picike.
3004. Bless the child (válaszként erre: 2997. - L.luiselotte)
tegnapelőtt 15:36
Éjjel 3-kor miért voltál maszkban? Bocs a tolakodó kérdés miatt
3003. Ildi
tegnapelőtt 15:05
Alszanak
tegnapelőtt 15:05
alszik
3001. syria
tegnapelőtt 11:56
Az éjszakai csavargásának fáradalmait alussza. Nehéz éjszakája lehetett, mert beérte a fürdőszobával, nem balhézott, hogy a nappaliban lehessen. 😊
3000. l.luiselotte (válaszként erre: 2999. - Guruljka)
tegnapelőtt 09:53

KIngék türelmes jóhiszemű jószándékú emberek voltak.

Én néhányszor

meghallottam , hogy a szomszéd, mikor hangosan hivtam haza a Picikét, igy marasztalta. ne menj haza cica, maradj itt cica, edd meg ezt, légy inkább a mi cicánk , stb

Ez is egy ok hogy szabadságában korlátozom, mert sokat nem vagyunk otthon és félek hogy megfújják a

Picikét. isten nem ver bottal, de mi is úgy loptuk 6 hetes korában.

2999. Guruljka
jan. 22. 22:00

"Szívmelengető történetet osztott meg a Twitteren egy Zack King nevű férfi. Mint írja, imádott macskája, Billy postássá vált 2020-ban.

NÉHÁNY HÓNAPJA ÉSZREVETT VALAMIT A BARÁTNŐM BILLYN. EGY ALUFÓLIÁBA CSOMAGOLT, ÖSSZEHAJTOGATOTT CETLI VOLT AZ, AMIT A NYAKÖRVÉHEZ RÖGZÍTETTEK. EZ AZ ÜZENET ÁLLT BENNE:

„A macskátok szeret hozzánk átjönni, amikor kiengeditek. Addig ül és nyávog az ajtónk előtt, amíg be nem engedjük. Ez igazából nagyon vicces, imádjuk őt! Fogalmunk sincs, honnan jöhet. Elmondjátok, mi a neve? Mi itthon csak Billynek hívjuk!

Barátsággal, a szomszédok”

Kingék mosolyogva olvasták a kedves üzenetet, és válaszoltak is rá.

„Örülünk, hogy barátkozik a szomszédokkal, és jól éreztétek, tényleg Billy a neve! Vakargassátok meg az állát! Sajnos elveszítettük a névcéduláját, vennünk kell majd neki egy újat”

Ettől fogva Billy gazdái és az ismeretlen szomszéd levelezőtársakká váltak, az azóta eltelt hónapok alatt már több receptet is megosztottak egymással, kedvenc sorozataikat is megtárgyalták, mindehhez pedig új „postaládát” is vettek már a cica nyakára."

No comment...

jan. 22. 16:32
Most itthon van,kért enni.Tegnap szerencsésen hazaérkezett.Nem nagyon értem,ivartalanítva van,de csavarog eléggé,és verekszik is,legtöbbször ő a vesztes!
jan. 22. 12:42

Bekattant a Picike? Éjjel 3-kor arra ébredtem,hogy erősen megharapta az orrom, megkarmolta az arcom és teljes erővel húzta a hajam. nem tudom mi lett volna velem maszk nélkül ... MOst különben udvarlási időszakban van, csak nem a nőt látja bennem, eddig anyjaként kezelt.

Reggel el kezdett hizelegni, kérte a kaját hogy etessem a tenyeremből szokás szerint.

2996. vkatka
jan. 22. 11:29
Hajnalban kiment, azóta nem láttam. Biztos a jó időt élvezi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook