Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit ajánlotok bordásfal helyett kis lakásba? fórum

Mit ajánlotok bordásfal helyett kis lakásba? (tudásbázis kérdés)


14. NOA (válaszként erre: 11. - Loch ness)
2008. szept. 1. 08:01

Gondolom gázcső nincs, mert én régen ott lógtam.Azóta gyürüm van de nem használom.

Egy farud kell és kettő tartó amitf befúrtok a falba.Nem szükséges bordásfal és a rúdnak is rövidnek kell lenneie.Ahová én jártam tornázni ott kb. 5o cm-es volt két tartó és slussz.


Többi gykaszohoz elég a szék háttámlája ha nincs más.

13. emagdi (válaszként erre: 12. - Reszti Ria)
2007. jún. 27. 16:11
igen, csak arra gondoltam, hogy az ajtókeret esetleg nem elég magas. általában 180 cm magas szokott lenni egy ajtó, tehát függeszkedni már nem nagyon lehet egy ilyenen.
12. Reszti Ria (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2007. jún. 27. 15:50
ajtókeretbe szokták, kivehető megoldással. Jó, hogy szóba került, a régi lakásomban volt, már el is felejtettem.:-))))
2007. jún. 25. 16:07
Kösz a tanácsokat! Talán még megvalósítani is sikerül valamelyiket.
10. emagdi (válaszként erre: 8. - Loch ness)
2007. jún. 25. 11:02

ha elég magasra fel tudsz szerelni egy rudat, akkor azon tudnál nyújtózni. (persze a gyűrű is jó, csak szerintem az furcsábban hat a szobában).


azt nem tudom, hogy hol tudnál ilyen rudat készen venni, de szeirntem bármely asztalos legyártja neked, ha megmondod neki, hogy milyen vastag és milyen hosszú kell :) utána már csak rögzíteni kell valahol a lakásban (pl. valamelyik sarokban átlósan) úgy, hogy a magasságodnak megfeleljen.

2007. jún. 25. 08:16

Ajtó felett 2 rögzítő, lent 2 pontos hüvely, perc alatt elővehető kisméretű párhuzamos oldalu falétra.

(Sajnos itt nincs lehetőség a rajzra, de nem kell hozzá nagy fantázia.)

8. loch ness (válaszként erre: 7. - 0a6ce1d48d)
2007. jún. 25. 08:00
Pont ezen töröm a fejemet, hogy mi legyen az a más helyette. Ezért tettem fel a kérdést is a tudásbázisban.
2007. jún. 25. 07:58
És valóban kell bordásfal? Más nincs?
6. Icus
2007. jún. 25. 07:27
Használj akkor gyűrűt! Azon lóghatsz kedvedre:))
2007. jún. 24. 22:25
Végül nekem is a nyújtózkodás maradt. Pluszban még matracra is feküdtem és ott is nyújtóztam egy jó nagyot. Elég kemény ez a torna, de nagyon jólesett. Holnapra viszont valószínűleg beszerezhetek egy mankót :)
4. loch ness (válaszként erre: 3. - Szanád)
2007. jún. 23. 16:56
Végső esetben én is ezt fogom csinálni, csak nekem sokat fáj a hátam, és tudom, milyen jó érzés így "lógni". Ezért próbálok valami megoldást keresni.
3. szanád (válaszként erre: 2. - Loch ness)
2007. jún. 23. 16:48

Én ezt a részt kihagytam....ha nincs akkor nincs.

Amikor tornára jártam ott sem volt bordásfal,nyújtózkodtunk

2007. jún. 23. 16:46

Nagyon megtetszett a Callanetics torna, szeretném is elkezdeni. A bemelegítéshez nincs bordásfalam, maximum az ajtón tudnék lógni, de az szétvágja a kezemet. Van valami ötletetek, mivel lehetne pótolni?

Régen, gyerekkoromban volt a lakásunkban egy rúd az ajtó felett, amin tornázhattunk, lóghattunk, az is megfelelne szerintem. Csak azt nem tudom, hol lehet ilyet kapni, milyen néven - egy olyan farúd, ami se nem túl vékony, se nem túl vastag, és az ajtó fölé lehetne erősíteni.

Mindenkinek köszönöm az ötleteket előre is!

2007. jún. 23. 16:45
Mit ajánlotok bordásfal helyett kis lakásba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook