Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit adjak a magántanárnak, ha nem fogad el pénzt? fórum

Mit adjak a magántanárnak, ha nem fogad el pénzt? (beszélgetős fórum)

13. syria (válaszként erre: 11. - Ministry)
2010. ápr. 28. 06:32
Miért kell magad kellemetlenül érezned, mert egy rokonod segít? Inkább előre örülj annak, hogy a végén az itt kapott ötletek segítségével meg fogod lepni valamivel.
2010. ápr. 27. 22:31
Akkor süss neki egy tálca sütit.
2010. ápr. 27. 21:05

Igen, nő.

De csak két hónap múlva lesz a vizsga, és igen kellemetlenül érzem magam.

Főleg ha még két hónapig járok hozzá ingyen....

10. mandulaszem (válaszként erre: 8. - Rony33)
2010. ápr. 27. 20:39
Na ez eszembe sem jutott, pedig hatalmas ötlet.
9. vvicus (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. ápr. 27. 19:57
könyvutalvány?
8. Rony33 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. ápr. 27. 19:57
Szerintem is jó az ajándékutalvány. Én mostanában mindenkinek azt veszek, akinek nem tudok mit kitalálni. DM ajándékutlaványt. Ott bizti tud magának venni valamit,ha Nő:))
7. mandulaszem (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. ápr. 27. 19:53

Ajándék utalvány?


Tapasztalatom szerint egyre kevesebb pénzünk van pl. öltözködésre, én pl. egy C&A-snak örülnék.


Vagy egy jó kis masszázsra befizetni.

6. BayBanya (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. ápr. 27. 19:52

Ha már a rokoni kapcsolatra "hivatkozva" nem akar elfogadni pénzt, akkor én a helyedben meghívnám egy-egy vacsira/ebédre ... mittomén :) - illetve a felkészülés végén az ajándékkosár - bár szerintem kicsit snassz .... ha több időm lenne rá biztos kitalálnék valami testhezállót, valamit, ami kifejezetten Neki szól :)

Légy kreatív :) - biztosan értékelni fogja :) - ez személyes tapasztalat :)

2010. ápr. 27. 19:51

Talán ne vigyél semmit, csak arra az alkalmora, amikor az utolsó órád lesz vele. Addigra kiötölsz valami klassz kis dolgot :)

De ha nagyon szeretnél és nem akarod megbántani, akkor vegyél valami kis "akármit" (legyen az édesség vagy bármi) :), és az úgy tálald fel, hogy magadnak is vettél, közbe rá is gondoltál :)

4. princess13 (válaszként erre: 1. - Ministry)
2010. ápr. 27. 19:49
engem volt magyartanárom készített fel emelt érettségire, mert 2 évvel a rendes után csináltam, egyetemi felvételihez. A lényeg, hogy ő sem fogadott el pénzt. Én csináltattam neki egy kb 7-10 ezer forint értékű ajándékkosarat a felkészítés végén. Az szerintem egy olyan méltó köszönetnyilvánítás. Volt benne kávé, csoki, gyertya... Én ezzel köszöntem meg és elfogadta
2010. ápr. 27. 19:44
Nő?
2010. ápr. 27. 19:43
Hm. Ez nehéz kérdés. Szerintem tudni kell elfogadni az ilyen nagylelkű gesztusokat.
2010. ápr. 27. 19:38

Elkezdtem magántanárhoz járni, aki felkészít a nyelvvizsgámra. Nem akar semmit kérni érte, mert rokonok vagyunk, de én nem szeretném, ha ingyen korrepetálna. Pénzt nem fogadott el, pedig tudom, hogy jól jönne neki.

Mit vihetnék a következő alkalomra, amivel nem sértem meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook