Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mire való a Partusisten tabletta? fórum

Mire való a Partusisten tabletta? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 28. 23:46
Köszi a válaszokat! Nem kell szednem a bogyót, a párom említette neki, hogy voltak pici görcseim, arra írta fel, de csak néhány napig tartottak a görcsök, mióta többet pihenek megszűnt. Szóval minden rendben!
2010. ápr. 23. 20:39

Terhesség "erősítő"

Már 33 évvel ezelött én infúzióban kaptam.

6. b2076ec79b (válaszként erre: 5. - Pharaon)
2010. ápr. 20. 12:07

Igen ezt én is olvastam, meg hogy méhnyak erősítésre szolgál.

Szerintem bajod nem lesz ha nem szeded be amíg nem beszélsz az orvossal :)sőt. Azért mindenképpen kérdezz rá, hogy mégis miért írta fel....

2010. ápr. 20. 11:39

Szia,


mindenképpen megkérdezem, mielőtt beszedném. Sajnos a dokimat pillanatnyilag nem tudom elérni, talán holnap-holnapután. Védőnő itt nálunk nincs, csak a szülés után :(


Igazából azért vagyok ideges, mert mindenféle vizsgálat nélkül írta fel. Bementem, megkérdezte van-e panaszom, mondtam, hogy nincs, írt három papírt, az egyik alapján adta ki a nővérke ezt a receptet. Azt hittem valami vitamin, de a neten olvastam valami olyat, hogy növeli a koraszülés kockázatát... Hát, mindenesetre megkérdezem :)

4. b2076ec79b (válaszként erre: 2. - Pharaon)
2010. ápr. 19. 14:17

Szia!


Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de szerintem hívd fel az orvosod, vagy a védőnődet és kérdezd meg tőle/ük, már csak a magad megnyugtatása végett. Ha pedig nagyon ijesztő a dolog számodra, akkor kérdezd meg, hogy mindenképpen indokolt-e ezt beszedni, mert te nem szeretnéd (bár gondolom az, ha a dokid felírta), esetleg nem lehet-e valami mással kiváltani.

2010. ápr. 19. 14:02
Senki nem tudja?
2010. ápr. 18. 19:19
5. hónapban vagyok, a dokim ezt a tabit írta fel, de nem mondta meg, mire való. A neten nem találok kielégítő leírást róla, illetve amit találtam, elég ijesztő...
2010. ápr. 18. 19:18
Mire való a Partusisten tabletta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook