Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindent elvesztettem a depresszió miatt fórum

Mindent elvesztettem a depresszió miatt (beszélgetős fórum)


155. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 153. - Perzsacica)
2021. jan. 6. 14:43

Legszívesebben frontin nélkül állnék vissza, mert már szedtem és akkor is nagyon féltem, hogy nem tudom elhagyni.

Most is ha lefeküdnék egyből el tudnék aludni, de nem teszem, mert akkor éjszaka nem fog menni. Nagyjából kicseréltem a napszakokat. Nehéz azért, mert annyira hozzászoktam a nappalok átalvásához, hogy a fény is zavar. Ma tettem-vettem csomó dolgot, de muszáj volt lehúznom a redőnyt, mert bántott a fény. Természetesen már annak is örülök, hogy csomó dolgot megcsináltam.

Köszi! :)

154. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 152. - 8d00a82c06)
2021. jan. 6. 14:38

Mi jót tanulsz? Jobbulást!

Én is még egyedül vagyok, csak a macska szuszmog mellettem.

153. perzsacica (válaszként erre: 148. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 14:33
A Frontin nem old meg helyetted semmit de átmenetileg , mint egy mankó segíthet. A helyes napi rutin helyreállítása az lesz a keményebb feladat . Viszont azt sem egyik napról a másikra kell megtenni hanem lépésről lépésre, minden nap csak 1-2 dologban szabad változtatni de azokat utána keményen betartani, mint egy sportolónak. Aki olimpiára készül naponta több órát edzésben van -évekig- sok idő kell, hogy klasszis versenyzővé váljon. Neked ez a helyes út lesz a saját kis olimpiád . A korábban leírtak alapján biztos vagyok benne, hogy sikerrel fogsz járni. Okos, értelmes lány vagy . Csinálj kis terveket néhány napra előre- írd le egy lapra vagy füzetbe- majd utána újabbat és még újabbat. Csoda jó érzés ha egy-egy terv megvalósul. Ami sikeres azt színes ceruzával húzd alá, csillagozd meg . Ne akarj mindent egyszerre , csak kicsiket lépj. Menni fog, mert ügyes vagy.
152. 8d00a82c06 (válaszként erre: 151. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 14:26

Ma eddig gyors főztem és tanultam. Meg is fájdult a fejem.

Aztán ha hazaér a család már nem lehet semmit, csak hallgatni hogy milyen napjuk volt. 🤣

151. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 150. - 8d00a82c06)
2021. jan. 6. 14:23

Én is örülök, hogy jó napod van! 🙂

Mit csináltál ma? Mi a terv még?

150. 8d00a82c06 (válaszként erre: 149. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 6. 14:08

Örülök, hogy jó napod van!

Ma nekem is egész jó! :)

2021. jan. 6. 13:59
Ma jó napom van, jól érzem magam.😄 Ti hogy vagytok?
148. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 146. - Perzsacica)
2021. jan. 6. 13:57

Szia! Nem cserélte még ki a gyógyszerem, azt mondta, hogy legyek türelemmel. Kicsit szomorú vagyok, mert úgy érzem nem használ. (2 hónapja szedem).

Írt Frontint, még nem váltottam ki. Azt mondta, hogy muszáj visszaállítani a rendes bioritmusomat. Éjjeli pihentető alvás, nappal ébren lenni, mert ha ez nincs meg az antidepresszánstól se várjak csodát. Itt ennyiben kimerül a rendelés, inkább csak gyógyszert írnak. Pszichológuson gondolkodom, van félretett pénzem, csak másra szerettem volna költeni.

Most azon leszek, hogy betartsam a napi rutint.

2021. jan. 6. 13:52

Köszönöm a kedves szavakat!

Már átértékeltem, tényleg bután reagáltam! Mindössze néha nagyon nehéz saját magammal bánni.

2021. jan. 6. 10:46
Szia! Mi volt az orvosnál? Sikerült új iránymutatást kapni?
145. asgardi (válaszként erre: 143. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 21:04

Én küldök Neked egy ölelést!:)


Anyud esetleg megkérheted, hogy pozitív megerősítésekkel próbáljon lődözni, persze ez is kétélű fegyver, ha igazán magad alá kerülsz. A másik pedig, pontosan érzi szerintem, hogy nem kerek minden, így ne kérd arra, hogy azt mondja, semmi baj.


Inkább olyan irányba menjetek, hogy ittvan Neked, ha kell, fogja a kezed, támogat és szeret, és előbb utóbb minden rendben lesz/helyére kerül. Nem vagy egyedül. Talán ebbe lehet kapaszkodni.

144. 8d00a82c06 (válaszként erre: 143. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 20:58

Mivel a neved nem tudom!

Kedves anonim!

Hidd el, semmi baj!

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

2021. jan. 4. 20:55

Igen, próbálnak rendesen kezelni, de néha jobban esne ha csak atölelnének és konkrétan megmondanák, hogy nincs semmi baj. Ilyet nem szoktak.

Most már picit megnyugodtam.

142. 8d00a82c06 (válaszként erre: 141. - Libikóka)
2021. jan. 4. 20:09
Egyetértek!
141. libikóka (válaszként erre: 140. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 20:07
Azt mondom cs.társ és anyukád is megtisztelnek azzal hogy úgy kezelnek mint rendesen! Látják ,tudják hogy most kisiklottál,de nem bánnak veled "betegként" mert nekik ugyan olyan vagy:)))EZ sokkal jobb mint a hallgató szánakozás:))
2021. jan. 4. 19:54

Egész egyszerűen azt hittem jobb kedvem lesz. Esetleg megvigasztal. Tisztában vagyok vele, hogy nem, körülöttem forog a világ, de mégis rossz érzet fog el.

Tudom, nem őket akarom megváltoztatni. Nem mondott sem, ő sem anyukám kirívóan rosszat, csak jelenleg minden annyira mélyen érint, hogy ha erősebb hangnemben szólnak hozzám képes vagyok sírni.

139. libikóka (válaszként erre: 137. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 19:13

Most képzeld el: megy a cs.társ nem beszél nem mesél,mondjuk tapintatos.Akkor mi lett volna ,mit képzeltél el mi lesz ha felmegy??

Anyukád védelmében csak annyit,szülőként annyi mindennek kell lennünk (és leszünk is)hogy nem lehet mindíg jól reagálni.és tetteni hogy minden ok,és soha nem szólni semmiért semmit:))

138. 8d00a82c06 (válaszként erre: 137. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 19:00

Sokan nem tudják, hogy amit mond nem segítség.

Legközelebb, ne sírj, hanem vonulj el, adj magadnak egy órát hogy úgy tudj kijönni a szobából, hogy megmutatom nektek!!!

137. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 135. - 8d00a82c06)
2021. jan. 4. 18:31
Egyik volt csoporttársam átjött ma. Múltkor facen beszéltünk és mondta, hogy meglátogat. Örültem neki, emrt nagyon magányos voltam. Aztán elkezdett mesélni mindenről, sok jó dolgot, amit én szomorúan fogtam fel, mert nem velem történnek. Miután elment anyukám megjegyezte, hogy milyen kár, hogy nem vagyok olyan mint a többiek, az átlagos fiatal. És ezt anyukámtól olyan rossz volt hallani. Az átlag ember ezt félvállról venni, de én ma egész nap bőgtem miatta. És tényleg sokkal jobbnak látom magamnál, ahogy mindenki mást is. Ezzel engem sajnos nem ösztönöznek, hogy érjem őket utól, hanem teljesen elkeseredek. Velem van a probléma, én is tudom. Néha úgy érzem akkor jönnék teljesen rendbe ha senki se szólna még hasonlót sem. De az lehetetlen, elkerülhetetlen, mindig lesz valaki aki majd mondja, akár biztatásként is.
136. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 134. - Libikóka)
2021. jan. 4. 18:23

Tudom, csak szörnyű, hogy mindenre ennyire érzékenyen reagálok. Nincs idegzetem semmihez, 1 rossz szó és végem.

Én is remélem és köszönöm!

135. 8d00a82c06 (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 18:21

Egy frászt okosabb, csak tudja hogy mi a gyenge pontod és gyáva módon oda üt!

Mi történt?

Ne szabadkozz, mi itt vagyunk, írd csak le a legkisebb gondodat is!

134. libikóka (válaszként erre: 133. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 18:06
CSAk kitalál a doki v.mi jobbat ,ami elindíthat:))Eszünkbe nem jutna haragudni:)) Sajnálom hogy megbántottak, és hogy egyedül vagy! DE ettől még értékes, szép, egyedi vagy!!AZ érzéseid most csúfot űznek belőled! Ne hagyd! Mosoly nagylevegő:))))))))
2021. jan. 4. 17:48

Igazából eddig is jártam kontrollokra, de most szólok neki, hogy nem jó a gyógyszer.

És ne haragudjatok, hogy ide írok folyamatosan, de nagyon nincs kivel beszélnem és ma is nagyon megbántottak és teljesen egyedül érzem magam. Úgy érzem, hogy mindenki jobb, szebb, okosabb nálam és ezt ma a fejemhez is vágták.

132. libikóka (válaszként erre: 131. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 4. 17:41
Helyre igazodsz ,meglátod:)) Ez is már OK lépés hogy dokihoz fordulsz:)) Ma estére legyen ez a reményadó:)))) Holnaptól valami jobb indul:))
2021. jan. 4. 17:28

Sziasztok!

Holnap megyek orvoshoz. Megbeszéljük, hogy mit, hogyan tovább (gyógyszerek meg ilyenek.)

Nagyon rossz napom volt ma, de holnapig összeszedem magam és talán megtudok valami újat.

130. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 129. - 8d00a82c06)
2020. dec. 30. 20:09
Köszi! Viszont kívánom!
129. 8d00a82c06 (válaszként erre: 128. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 30. 18:44

Hamar lezongorázzuk a leckéket majd, mert a holnapi napot majd ki kell pihenni. 🤣

Remélem neked is jó lesz a napod!

128. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 127. - 8d00a82c06)
2020. dec. 30. 18:41

Ez nagyon jó! Főleg ha később még megjön a tudásvágya is. Nem kell majd órákat a könyv felett ülni.

Ügyes vagy :)


Én vegyes voltam/vagyok. Van amit tanulnom kellett, de volt olyan tárgy is amibe alig néztem bele.

Egyetemen már azért tanultam, de ott sokszor annyit adtak, hogy még éjszaka is azzal babráltam.

127. 8d00a82c06 (válaszként erre: 126. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 30. 18:36

Az agyával nincs gond. Múltkor nyomkodja a telefont. Kérdeztem hogy holnap nem doga? De...

Nem tanult egy betűt sem.

Nem is érdekelte. Négyes lett.

Elég amit órán hall.

Ilyen voltam én is.

Szakmai könyvemet sosem nyitottam ki. Soha nem tanultam. Jelesre végeztem.

126. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 125. - 8d00a82c06)
2020. dec. 30. 18:33

Pont ilyen voltam. Nagyon rossz volt. Pedig úgy lesz jobb ha tanul rá.

Ha jó az agya biztos nem lesz gondja később se.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook