Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyen aki terhes es ugy erzi depresszioba esett (de nem a baba miatt) fórum

Mit tegyen aki terhes es ugy erzi depresszioba esett (de nem a baba miatt) (tudásbázis kérdés)


6. katácskák (válaszként erre: 5. - 40abbd2ffa)
2008. okt. 9. 02:49
Remélem azóta már minden rendben lezajlott. ÉS meggyógyultál. : )
2008. máj. 2. 11:29
mindenkinek nagyon mkoszonom a valaszait de nem sajat magamrol van szo hanem egy nagyon kozeli baratnomrol o ugyanis elmondtta hogy ugy erzi depresszios de megsem akar dokihoz menni mar sehova sem jar csupan csak munkaba onnan meg haza es meg a telefonjat is kikapcsolja hogy senkivel ne keljen beszeljen nagyon aggodom erte .Elmondasa szerint nem a baba miatt ilyen hiszen ot nagyon varja ,azt mondja a parja sem az ok megis ilyen helyzetbe kerult fogalmam sincs mit lehetne tenni hogyan segithetnek rajta mig meg nagyobb lesz a baj. Ha van otletetek segitsetek!!!!
2008. máj. 2. 11:06

Először is légyszíves mondd el a nőgyógyászodnak! Lehet, hogy tovább küld vizsgálatra. Mivel ő fogja kérelmezni a vizsgálatodat, tehát tudni fogja azt is, hogy melyik orvoshoz menj, és be fog számolni az orvosodnak az eddigi állapotodról. Gondolom, hogy lassanként alakult ki ez az állapotod, ő bizonyosan már észre is vette, de ha te nem említed panaszként, vélheti,hogy csupán rossz napot fogott ki nálad.

Nőgyógyászon keresztül indulj a pszichiátriára. Van olyan lehetőség, ami terheseknek is megfelel.

Gondolhatod, hogy a 9 vetélésem mennyire megviselt. A harmadik után lettem én is depressziós (nálam is az önvádtól kezdve, a családi életen át - a munkahelyi problémák...mind közrejátszott). De túlsegítettek rajta.

Sok sikert, fel a fejjel, tudnak segíteni rajtad.

2008. máj. 2. 09:54

Én még nem voltam depressziós, de ha a babádra, családodra, vagy a munkádra koncentrálsz, akkor nem is jut eszedbe, hogy depis is lehetsz.

Ha magadnak nem is, de a babának biztos nem tesz jót, sőt a leendő gyermeked felé sem. Ki kell törni belőle. Sokat sétálni, beszélgetni. Az biztos, hogy a chatelés nem a legjobb ellenszere úgy gondolom. :o(((

2008. máj. 2. 09:16
Szia!Ismerös,egy cipöben járunk,de nekem sincs ötletem!:(
2008. máj. 2. 09:08
Mit tegyen aki terhes es ugy erzi depresszioba esett (de nem a baba miatt)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook