Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindenki jobbat akar.. fórum

Mindenki jobbat akar.. (beszélgetős fórum)


22. andilaci (válaszként erre: 21. - Channa*)
2023. márc. 14. 08:39
👍
21. Channa* (válaszként erre: 19. - 55Judit)
2023. márc. 14. 08:36

Értelek!

Lehet, hogy csak én nem látom a hasonlóságunkat😉

2023. márc. 13. 09:43

Azért a társkereső nagyon nem a valóságos világ. Rendes esetben az emberek megismerkednek, megtetszenek nekik a másikban a jó tulajdonságok, a humora, bármi. Aztán már nem is látja olyan pocakosnak a másikat. Vagy ha mégis, nem számít annyira, mert egyszerűen szeret időt tölteni vele.


De a társkereső húspiac. Előbb szűrnek a külső dolgokra, csak utána adnak esélyt a személyiségnek. Azt nem látod egy társkereső profilon, hogy egy hullámhosszon vagytok, de azt igen, hogy kopasz és tokás. Persze lehetne mindenféle előfeltétel nélkül mindenkinek esélyt adni, de ez egy célirányos műfaj, mert kinek van ideje több száz delikvenst végig próbálni?

19. 55Judit (válaszként erre: 17. - Channa*)
2023. márc. 13. 08:46

Én azért úgy látom, mégis a hasonló jön be neked is jobban. Ha mindketten szerettek fecsegni, tág az érdeklődési körötök, egyikőtök se viselné el a másikat ha nem ilyen lenne. De ha te nem vagy humoros hanem egy befelé forduló méregzsák, ő sem tudna nagyon humoros lenni melletted. Legalábbis lazán nem, csak ha megfeszül. Annak meg mi értelme?😀 Szóval a hasonlóságon valami ilyesmit értek. Természetesen vannak kivételes esetek, mikor a hasonlóság zavaró lehet.

Pl. talán ha rossz tulajdonságok egyeznek, és egyik se képes tolerálni a másiknak és változtatni se hajlandó egyik sem a másik kedvéért.😀

18. 3272f5ad6f (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 08:26
Ezek a pocakos pasik gazdagok? Akkor érthető, hogy van pofájuk fiatal, csinos nőt keresni. 😄 Egyébként nem. 😝 Szerintem senki sem látja magát olyannak, amilyen. Van, aki túl sokat képzel magáról, és van, aki túl keveset. De egy külső szemlélő sem objektív. Ízlések és pofonok...
17. Channa* (válaszként erre: 16. - 55Judit)
2023. márc. 13. 08:01

Már sokszor említetted ezt a hasónlót, de én nem gondolom azt, hogy hasonlónak kell lennie, csak annyit, hogy a céljaink legyenek hasonlónak, azaz inkább kellenek az átfedések;)


Én tuti, hogy megfeszülnék, ha a férjem egy kicsit is hasonlítana rám🙃


Persze, amikor viccből azt mondja, hogy még a végén olyan leszek, mint te, akkor azt mondom, hogy de jó lenne! De egy percig sem gondolom komolyan😉


Nekem a külső megfelelés után az egyik legfontosabb, hogy jól szórakozzak vele, azaz legyen nagyon jó humora+szerte ágazó érdeklődése. Lehessen vele sok mindenről fecsegni, ne csak a foci, autók és az F1 érdekelje.

16. 55Judit (válaszként erre: 15. - Főnix3)
2023. márc. 13. 07:40

Lehet hogy itt annyira azért nem ismerjük meg egymást.

Lehet egy ember bármilyen értékes és úgy tűnik a másiknak egy idő után hogy akár a társa is lehetne, később viszont kiderül egy ágyban alszik a kutyájával, égtelenül horkol, de különalvásról hallani sem akar. A másik meg ezt így együtt nem tudja tolerálni. Pedig értékes és okos ember mindkettő.

Sokan azért nem találnak társat szerintem mert nem találja a hasonlót.

15. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 07:25
Fogalmam sincs mi történt az emberekkel! Itt is olyan értékes emberekkel ismerkedek meg, de nem találnak társra! Nem értem az okát.
14. 3272f5ad6f (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 07:25
Soha nem láttál jó pasit átlagos csajjal, és fordítva?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 3272f5ad6f)
2023. márc. 13. 07:20
Menj fel egy társkeresőre és tapasztalni fogod. Átlagos pocakos pasik csinos fiatal nőket keresnek. Az átlagos nők pedig véletlen sem átlagos pasit keresnek. Jobbat akarnak.. aminek a vége egyedüllét.
12. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 06:53
Azt gondolják... Gondolatolvasó vagy? 😄 Kívül vagy belül jobb?
2023. márc. 12. 21:09

Vicc

A kisfiúk Barbiet szeretnék meghódítani,de egy férfi tudja, hogy Annabelle mellett sokkal izgalmasabb az élet. :P

10. 55Judit (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. márc. 12. 11:52
Nagyon beletrafáltál. Pont így van ahogy írod. Az a néhány "normális" meg hiába nem teszi magasra a mércét csak egy olyat szeretne mint saját maga, nem talál.
2023. márc. 12. 11:23

Első látásra kiderül, hogy az illető jobb ?

Nem. Esetleg jobban néz ki.

A belső tulajdonságok az első összeveszéskor jönnek ki igazán.

Megoldás : Érdemes kiprovokálni egy veszekedést, hogy megtudd kivel van dolgod.

8. Channa* (válaszként erre: 7. - 820e00bff1)
2023. márc. 10. 18:09

Nem tudom, hogy mitől vagy depressziós és mióta, de konkrétan nem ilyenről írtam, bár a helyedben valószínű, hogy nem szorongáscsökkentőt szednék, hanem tovább vizsgáltatnám magam, illetve igyekeznék mással foglalkozni.

Sok esetben nem depressziós valaki, hanem pl. alulműködik a pajzsmirigye és emiatt van depressziós 'tünete".


Nem zavar, ha más nem így látja. Én ezt tapasztalom. Aki meg pont olyan, amilyenekről írok, úgy is háborogni fog;)

7. 820e00bff1 (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. márc. 10. 17:31
Èn nem nyafogásból vagy panaszkodásból írom le, hogy depressziós vagyok ès ilyen vagy olyan gyógyszert szedek,hanem azèrt, hogy a sorstársaimmal tapasztalatokat cserèljünk.
6. Sirga (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. márc. 10. 17:00

Egyetértek. És bár költői a kérdés ("A legtöbb ember depressziós, nyafogós, panaszkodós, önző, másokon átgázoló, fura elképzelésű.

Ki akarna ilyenekkel együtt élni napi 24 órában?"), megválaszolom. Tapasztalatom szerint az, aki pont ugyanolyan nyafogós, panaszkodós, önző, másokon átgázoló. :/ A lehető legrosszabb párosítás a környezet számára.

5. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. márc. 10. 08:29
Teljes mértékben egyetértek minden szavaddal.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2023. márc. 10. 08:17
Igen.
2023. márc. 10. 08:15

Szerintem nem a saját magas mérce a gond. Már miért ne járhatna (ha már ezt a szót használjuk) bárkinek is annyira jó, ami szerinte annyira jó?


Nem ezért van, hanem azért, ami itt is megy.


A hoxán is alig van pártkereső nő, aki normálisnak mondható. A legtöbb ember depressziós, nyafogós, panaszkodós, önző, másokon átgázoló, fura elképzelésű.


Ki akarna ilyenekkel együtt élni napi 24 órában?

Döbbenetemre, nem csak a szinglik ilyenek, hanem azok is, akiknek van társuk. Hogy a fenében lehet állandóan azon picsogni, hogy milyen a külsője és milyen traumák érték?

Miért nem lehet túllépni azon, ami megváltoztathatatlan?

Miért nem lehet vidámnak, szórakoztatónak lenni?


Siralmas a felhozatal, és az ilyenek miatt, a másik nem lassan letesz arról, hogy akarjon bárkit is maga mellé...

2023. márc. 10. 08:00
Igen, így van.
2023. márc. 10. 07:04
A 40 feletti társkeresőkre gondolok. Sok férfinak és nőnek nincs realitásérzéke. Nem is találják meg egymást, mert azt gondolják jobb jár nekik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook