Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Minden sportban ügyetlen vagyok fórum

Minden sportban ügyetlen vagyok (beszélgetős fórum)


1 2 3
80. bianna (válaszként erre: 71. - Dad1f54482)
2021. okt. 13. 16:13
Köszi a választ. Benézek, aztán vagy maradok vagy nem. Egy próbát megér.
2021. okt. 13. 16:00

Azonkivül szeretnék egy fiúnak imponálni.

De elsősorban feszesedni-izmosodni szeretmék, ügyesedni.

Talán, ha lejön pár kg,az nem baj.

78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Libikóka)
2021. okt. 13. 15:37
Azt hiszem, megfelelő az étkezésem, sok zöldséget-gyömölcsöt fogyasztok, kapok is otthonról rendesen.
77. libikóka (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 15:18

Sétálj nagyokat ,bicózz,,vagy ami jólesik mert egészséges. DE úgy látom HA tényleg fogyni szeretnél akkor inkább a kaja részéről kéne megfognod a dolgokat.

Mert még abban a fázisban hogy mozogni kéne,,de a megvalósítás meg távol van.

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Libikóka)
2021. okt. 13. 14:49
Vagy gyakrabban pihenek
75. libikóka (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 14:33
Ó:))igen ez ismerős :))és jobban is hangzik mint az előbbi kifogások,,ez őszinte.Na ezért jó a kondi ott ,,azt hiszed hogy figyelnek,,,pedig valójában NEM.de a tudat pedig segít hogy ne lazázd el:))Illetve az edzők figyelnek rád .
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Libikóka)
2021. okt. 13. 14:28
Hajlamos vagyok lazulni,megcsinálom a dolgokat, de lazábban.
73. libikóka (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 13. 14:17
Na a konditremhez pont nem kell,, és a többihez sem amit írtunk.A bicikli jó:))Sehol nem fognak kinevetni,,mindenki volt kezdő.Az otthoni tornával mi bajod?Unalmas?
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Dad1f54482)
2021. okt. 13. 14:00

Olyan sport kellene,amihez nem kellene valami nagy előképzettség,a futást lehet rosszul csinálni.

Ma biciklivel mentem munkába.

71. dad1f54482 (válaszként erre: 68. - Bianna)
2021. okt. 13. 07:04
Egyébként valóban szinte kortalan. 60 felettiek is akadnak.
70. dad1f54482 (válaszként erre: 68. - Bianna)
2021. okt. 13. 07:03
Én sok helyen voltam már. A jellemző korosztály 18-50 között van. Férfiak nők vegyesen, de vannak csak női konditermek is.
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Bianna)
2021. okt. 12. 20:56
Szerintem elvileg kortalan.
68. bianna (válaszként erre: 36. - Dad1f54482)
2021. okt. 12. 20:31
A konditerembe hány éves korig járnak? Még nem voltam soha.
67. ariana
2021. okt. 12. 19:43
Nem ügyesség kell, hanem akarat.
66. delbuk (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 12. 17:54

En is bena voltam mindenhez, es nem is ereztem magam odavalonak. A futas pedig nem annyi, hogy egy cipo, es indulj, mert helytelen technikaval tobbet art, mint hasznal, tulsuly eseten plane.

Nekem a spinning jott be, azt relativ jol birtam, es nem is voltam bena.

Jobban megy, mint az egyebkent iszonyat sportos ferjemnek, egyszer elmentunk egyutt, elobb kidoglott, mint en. 😂

2021. okt. 12. 15:19
Próbálom átprogramozni az agyam.
2021. okt. 12. 14:45

Na igen, a tesiórákat hagyjuk is inkább. :D Dettó, gyűlöltem én is.


De hidd el, felnőttként már nem tesi órára mész. :)

2021. okt. 12. 14:31

Nálunk az volt tesiórán, hogy soha magyarázott semmit a tanár.

Pl volt sok lány,aki kézizett suli mellett,nekik alap volt, hogy tudják a szabályt, én persze nem tudtam semmit ,csak üvöltött, hogy lépéshiba, kérdezem,az mi. Erre vállat von. Az már mellékes, hogy szemcsi nélkül nem láttam jól a labdát.

Ilyenek voltak.

Vagy: hozta a gerendát, menjünk fel rá,csak úgy, én a rövidlátó szememmel.

62. Alnisa (válaszként erre: 59. - Mézes-Krémes)
2021. okt. 12. 14:20
Igazad van, mondjuk nekem ez valahogy mindig ment, jött zsigerből, hogy hogyan kell. Én mondjuk frászt kaptam kick-box aerobikcon, amikor üti kellett, sokan meg csak hadonásztak a levegőben :)
2021. okt. 12. 14:15
nem véletlenül van #tesiterror hashtag
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 9a0c484ff5)
2021. okt. 12. 14:11

Nő vagyok.

Nem olyan könnyű éves alázásokat túllépni,de már elindultam legalább egy úton.

59. Mézes-Krémes (válaszként erre: 56. - Alnisa)
2021. okt. 12. 14:09

Persze, mindenkinek más-más az élethelyzete. :) Én is otthonról nyomom most egy ideje az online a csapattal...


Mondjuk akinek totál semmiféle mozgáskultúrája nincsen, és nem ismeri a személyt, annak ki se adja a videóit az, akivel tornázom. Nem irigységből, hanem azért, mert ameddig nincsen megfelelő test tudatod, addig nem is tudsz igazán hatékonyan, ne adj isten sérülés nélkül mozogni.


Nekem is meg kellett tanulnom normálisan guggolni, kitörésezni, stb. stb. És ehhez bizony kellett a tükör is, meg az edző, aki rám szólt, hogy mikor min merre igazítsak, hogy hatásos meg egészséges legyen.

2021. okt. 12. 13:44

Felnőttként még mindig nem tudsz túllépni a gyerekkori 'sérelmeiden'? Mert ezt használod kifogásként. Nem tudom, miért kell a múltban élni, ahelyett hogy próbálnád jobbá tenni a jövőt.

Gondolom férfi vagy, legalábbis az írásod alapján.

Futni én se szeretek. Edzőteremben meg a kutya nem foglalkozik veled. Otthon is lehet gyakorlatokat csinálni.

Bicikli, úszás, lovaglás, ezeket is mind tudod egyedül csinálni.

Boxolni is el lehet járni privátba, ahol csak te meg az edző vagytok.

Nem értem a problémádat, rengeteg lehetőség van a mai világban.

57. Intro74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 12. 12:58
Ha fővárosi vagy, akkor minden kerületben találsz már fitneszparkokat, ott erősítheted magad. Vagy a játszóterek is megteszik, ott nyújtózhatsz, függeszkedhetsz a mászókákon. Én is szoktam, pedig már nem vagyok gyerek, igaz én azért, mert gyakran fáj a hátam és a derekam, és jó hatással van rá.
56. Alnisa (válaszként erre: 55. - Mézes-Krémes)
2021. okt. 12. 12:23

Nekem pl ez nem megoldható.

Már mint, hogy eljárjak valahová, mert nincs kire hagynom a gyereket heti 3x és anyagiakban is nagyon megterhelő lenne. (1500-2000 Ft /alkalom).

Illetve sok időt vesz igénybe, utazással együtt.

Ha otthon mozgok, időt spórolok és a gyerek is szem előtt van.

Illetve engem sosem motivált, hogy társaságban mozoghassak. Fiatalabb koromban eljártam aerobicra, de akkor még nem igen voltak netes tornák, max videokazit lehetett venni :D

2021. okt. 12. 11:56

Esetleg olyan csoportos órák, ahol nem csupán emberek, hanem csapat van. :)

Én totál elhízottan és tunyán tévedtem a jó helyre anno. Még a bemelegítés is kifullasztott! Soha senki nem nevetett ki, segítettek, ott ragadtam... :)


Egy jó helyen mindegy, ki milyen korú, milyen ruhában van. Figyelnek a kezdőre. Kap könnyített gyakorlatot, ha kell, és meg van neki mutatva, hogy mit miért, és hogyan kell csinálni. Támogatja, segíti az edző, nem pedig leszarja.

Ha tényleg tunya vagy, és semmi állóképességed, akkor sem leszel kiröhögve. Így működik egy csapat, egy normális közeg. Ahol nem így megy, oda nem szabad visszamenni, soha többé, mert mindig a fejétől bűzlik a hal.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Alnisa)
2021. okt. 12. 11:23
Nagyon gyorsan mentem és fokozom a tempót majd
53. Alnisa (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 12. 11:16
Egy 30 perces, 2 km-s sétával, normál tempóban talán 90 kalória égethető, ami igen kevés, egy natur joghurtban több van.
52. Napsugár8 (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 12. 11:14
Helyes. Reggel tettem fel ide egy linket az okos sétáról, olvasd el.
51. Alnisa (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 12. 11:13

Én napi 4 km-t sétálok, gyalog járok dolgozni, de hidd el az édes kevés a fogyáshoz.

De persze több mint a semmi, kanapán fetrengés helyett.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook