Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden nap azt éreztetik velem, hogy nem vagyok semmire sem jó! fórum

Minden nap azt éreztetik velem, hogy nem vagyok semmire sem jó! (beszélgetős fórum)


1 2
55. ina87
2016. márc. 12. 15:49
akkor vagy nulla ha magadis elhiszed egy ember mindèg èrtèk mèg akk is ha a környezete nem eszt èrezteti a másikal pedig ijenkor egyèrtelmü h ki a hibàs...
54. MZsanett (válaszként erre: 46. - Opacsatina)
2016. márc. 3. 14:28
Egy nagy francot lenne boldog, ő belőled él, te vagy a fő támasza. Ha te elmész, akkor ő összeomlik. Az ilyen emberek, akik az áldozataikon élősködnek, mind gyengék, csak ki kell rántani alóluk a széket.:) Persze ezt mondani mindig könnyű. Remélem, azóta már megoldódott a helyzeted:)
53. 563b626108 (válaszként erre: 36. - Fr.andi)
2016. márc. 3. 13:24
ezt olyan jó olvasni :)
2012. júl. 22. 18:45
Nálam ez bent melóban van így.
51. fr.andi (válaszként erre: 50. - Opacsatina)
2012. júl. 22. 18:04
Egyszer majd csak betelik Nálad is az a bizonyos pohár, de nagyon sok rossztól kímélnéd meg magatokat, ha minél előbb történne. Olyan jó már nekem ezeket a dolgokat a távoli múltban tudni, és megerősödve egy olyan férfi oldalán élni, aki értékel bennem minden apróságot. Ezt kívánom szívből!!!!!
2012. júl. 21. 18:53

A ygerekkel jól bánik de van mikor vele is kiabál! Csak akkor segítenek ha van látlelet meg ilyenek!

Már a gyerek is hülyéz!

49. fr.andi (válaszként erre: 46. - Opacsatina)
2012. júl. 21. 15:49

Régen olvastalak...kár, hogy még nem történt semmi az ügyben.

Azért merek kérdezni, mert én végigcsináltam (hála az égnek, verés nélkül): ahhoz bátor vagy, hogy azon gondolkozz, jobb lenne meghalni, de ahhoz gyáva, hogy fogd a gyereket és segítséget kérj?

Egy anyaotthon krízisben befogad. Ha bemész a gyerekjóléthez, azonnal segít. Ennél az is jobb!

A mai anyaotthonok nem olyanok, mint a filmekben. Kultúráltak, szépek.

ÉS még valami, bár ebben nem vagyok biztos, cáfoljatok meg: ebben az esetben a kiskorú veszélyeztetése is fennáll, miatta is köteles a szülő cselekedni, vagy nem?

2012. júl. 21. 13:24
1 bajod lehet, hogy nincs önértékelésed! Ebben a helyzetben ne hallgass azokra, akik lehúznak. Biztosan értékes ember vagy, csak örökké mást hallottál, és nem tudod elhinni magadról. Bocs, de ki ítélheti meg, hogy ki értékes és éljen? Ezt a gondolatot gyorsan vessed el!
2012. júl. 21. 13:18

De hüle' vagy!


Nincs hova menned???


Szülők, egy messzi néni???

2012. júl. 21. 13:07
Köszönöm! De senki nem tud vagy nem akar! Nem is tudom néha azt érzem nem kellek senkinek és nem is hiányoznék! Én komolyan csak teher vagyok! Szeretnék meghalni de gyáva vagyok leugrani vagy mefuladni El akarok aludni! De akkoreszembe jut hogy ő boldog lenne!
2012. júl. 21. 13:04

Milyen állatok vannak!:S


Bárcsak segíthetnék!

2012. júl. 21. 13:04
A gyerekszobába ő meg alszik a gyerekkel mintha misem történt volna!
43. 9f98008a3b (válaszként erre: 42. - Opacsatina)
2012. júl. 21. 13:00

?????

:(((


Édes Istenem! Ilyenkor hol vagy!???

2012. júl. 21. 12:58
Én még mindig itt vagyok ahol voltam! Ma megütött egy törött pohárárt!:(
41. 4c1a787e8f (válaszként erre: 35. - **sue**)
2012. máj. 23. 07:52
Hogy miért szül? A biztonság hamis illúziójáért. Mert ő az igazi nulla. És mivel az, azzal akar egy másikat szolgájává tenni, hogy őt látszólag a maga szintje alá süllyeszti.. Azaz már negatívba szegényt.. És mivel látszólag sikerült a ledegradálás, ezért azt hiszi, hogy a rabszolgája, és mindent megtehet vele.. Csak hát ugye Spartacus..
40. fr.andi (válaszként erre: 39. - Opacsatina)
2012. máj. 22. 09:35
Hidd el, ha már megérik a gondolat, onnan már el lehet indulni. Ha már megfogalmaztad magadnak, hogy ez így nagyon nem jól van, azzal is sokat tettél. :)
2012. máj. 21. 20:13

Igen erő kellene!Nekem olyan sufni sincs ahol a ruháim legyenek nem hogy én alugyak! Tudod az sem hatotta meg hogy átköltöztem a gyerek szobájába!

Gratulálok neked! Szétnézek a környezetemben! Hátha lenne esélyem!?

38. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Opacsatina)
2012. máj. 21. 19:21

Vannak olyanok akiknél ez a legnagyobb hajtóerő.

Bizonyítsd be az ellenkezőjét!

37. indi66 (válaszként erre: 36. - Fr.andi)
2012. máj. 21. 17:39
Ez igen, csak csodálni tudlak. Volt bátorság benned. :):)
36. fr.andi (válaszként erre: 27. - Opacsatina)
2012. máj. 21. 15:46

Az ilyen kezdetű mondatok, hogy "nem rossz ember, csak..." tudod, mi? önáltatás. Nem rossz ember, csak hülyének néz, nem rossz ember csak a sz..os bicilkije fontosabb, mint a gyereke öröme, és még biztos tudnál példát mondani. Nem rossz ember, csak épp boldogtalan vagyok mellette. Szerintem ennyi elég. Nyilván gyerekkel nehéz új életet kezdeni, én akkor még egyedül voltam, DE: a barátok is miatta távolodtak el, a szüleim is miatta nem segítettek, és amint döntöttem, egyből lett segítség. 3 hónapig 4 helyen-garázsokban, sufnikban voltak a cuccaim, 2 barátnőmnél laktam, papírdobozból öltöztem, nagyon durva időszak volt. Viszont már akkor éreztem, hogy jó lesz így, igen, ez az Andi!

Ja és a poént le sem írtam Nektek: a volt párom egy igazi lúzer lett nélkülem: 3 nője volt azóta, volt olyan tél, hogy a 10 fokos házban vacogott, és könyörögve hívott, hogy beszélgessek vele, mert értelmes! társaságra vágyik. (mármint az enyémre, a hülye társaságára)

Szóval harcolj a boldogságodért, hidd el én tudom, megéri!

35. **sue** (válaszként erre: 29. - Opacsatina)
2012. máj. 21. 15:04

A barátnőm fia van hasonló helyzetben.A párjának csak az anyja és a nővére tökéletes, a többi mind hülye...Bármit csinál a férj, az mind rossz, amit dolgozik az semmi-de Ő egy munkahelyen se maradt meg sokáig, természetesen ott is csak az volt a jó, amit ő csinált.Olyan típus,aki mindig szid valakit.Ha a férj visszaszól,vagy hasonlókat mond,akkor természetesen ő a bunkó...Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor pedig az...Az ilyen típusú emberek a legrosszabbak. Csak azt nem értem, ha valaki ennyire rossz ember,-amit a férfi már maga is elhisz- akkor ez a nő miért szül neki 3 gyereket?


Kívánom Neked, találd meg önmagad, higgy magadban,mert igen is, értékes vagy, és szeretetre méltó!!!:) Drukkolok Neked.

34. be749d73f9 (válaszként erre: 20. - Mazsinka)
2012. máj. 21. 14:15
Örülök, h a párod mellett megtaláltad a boldogságot! Szerintem, ahogy leírtad, hogy bánik veled, az elveszett önbizalmad is hamarosan helyreáll!!! Szép napot neked: Bea
33. be749d73f9 (válaszként erre: 12. - Fr.andi)
2012. máj. 21. 14:11
Csak gratulálni tudok neked mindazért, amit véghez vittél! Sokan sajnos nem képesek erre! Nagy erő kell hozzá!!! Szép napot! Bea
32. be749d73f9 (válaszként erre: 5. - Adb20ce52a)
2012. máj. 21. 14:07
Ezeket hívják energiavámpíroknak, nem??? Sajnos én is találkoztam már 1-2 ilyen emberrel! Nagyon sürgősen le kell őket és a velük való kapcsolatot építeni!
31. 4c1a787e8f (válaszként erre: 29. - Opacsatina)
2012. máj. 21. 13:40

Gyerek menjen közösségbe, Te meg csináld meg, amit akarsz..

Menj iskolába, dolgozzál..


Ha kell, előbb dolgozzál egy darabig, és utána menj iskolába, hogy ne mondhassa, hogy az ő pénzéből van..


Vagy változik, ha ezt látja, - és persze légy határozottabb, ahogy a többiek írták - vagy Te változol annyira, hogy le tudod carni, és otthagyni..


Egyébként ha olyan lenne, akkor egy komolyabb családterápiát tudnék javasolni. Valószínűleg neki magával van baja, és nem tudja megfelelően kiadni a gondjait. Neki is kéne talán a segítség.

30. indi66 (válaszként erre: 29. - Opacsatina)
2012. máj. 21. 13:19
Akkor engedd el magad. És tedd azt amit te jónak érzel, és sz.rd le hogy mit gondol. Függesz tőle anyagilag vagy ilyesmi?
2012. máj. 21. 13:07

Tudom mi a gyengélye de neki mindent elnéz! Az anyucija! Anya kicsi fia! Már próbálom felhívni a figyelmét hogy az anyja hülyénenk nézi és a sogorom a minden! Úgy látom néha sikerül is rendet tenni a fejébe! De nem én tehetek rolla! Én szeretnék iskolába járni az a vágyam hogy fodrász legyek! Versenyek meg minden! Imádom csinálni! Nem tudom van e ebből kiút!

Megpróbáltam már ezerszer hanem többször elmagyarázni neki hogy ez így nem jó nekem de ő csak haggyam békén a hülyeségeimmel! szóval mit próbáljak még meg? tiszteletett akarok a szeretettről már letettem mert lehet hogy már én sem tudnám szeretni úgy mint azok előtt mert sokszor megbánt! De nem tudok elmenni és ha lenne is hova lehet hogy nem tudnám megtenni!! 12 éve vagyunk eggyütt de ha nem a bánat öl meg én teszem meg!!?

28. indi66 (válaszként erre: 27. - Opacsatina)
2012. máj. 21. 12:39
Elösször is kelj fel enni és inni, és szokd meg a gondolatot hogy igen is van jogod ugyan ahhoz amihez a férjednek. Ha ez meg van akkor legközelebb kérd ki magadnak hogy igen is van benned érték és nem vagy hülye. Nem kell durván, csak hogy eljusson a tudatáig. Mindenki változik, sosem vagyunk ugyan olyanok mint 1 vagy 2 éve. Zárd ki a negatív gondolatokat, ha úgy gondolod hogy nincs aki veled lenne és nincs kiút, akkor az is lesz. Ha változtatsz a gondolataidon változni fog a külvilág is. Ne arra gondolj hogy mit nem akarsz. Arra amit akarsz. Csak Te tudsz változtatni a gondolataidon. Gondold végig hogy mit szeretnél és ne sajnáld az energiát hogy megvalósítsd. 28 évesen és egy pici lánnyal még nem vagy a férjed alárendeltje, egy lépcsőfokon kellene állnotok és támogatni egymást. Neki is vannak hibái. Mellesleg sokszor azok a gyengék aki bírál téged, így próbálja magát fölég helyezni. Leszív energiádról stb stb. Én is tapasztaltam. Megláttam hogy a másik fél aki eddig bírált és hittem is neki az mennyire gyenge, mennyire sok hibája és önértékelési problémája van és elkezdtem a hozzá állásomon változtatni. Bejött. :) Hajrá
2012. máj. 21. 12:18

sziasztok!

Kösz mindenkinek először is nem sikerült bejutnom a gondozóira de sz eladóira igen!!

Maj 5-én kezdődik!

Én is többször visszamegyek megnézni minmden be van e zárva meg ilyenek! néha arra sem emlékszem hogy hogyan jöttem haza tudja ez az autó az utat!

28 éves vagyok és van egy 3 éves kislányom!

Nincs hova mennem! Tudom hogy sikerülne megoldanom de nincs lehetőségem meg egy ember aki vellem lenne! Vagy csak nem látom?!! Nincs mibe kapaszkodnom!

Mikor alszom mindig azt állmodom hogy eltünök vagy meghalok mert más nincs vagyis ez egy nyugodt este!! Elmenni de hova? Annak is van értelme? A férjem nem gonosz csak megváltozott lehet hogy már nem szeret vagy akkor a gyerekét sem mert csak magával foglalkozik! Pl.: ne vegyünk neki semmit mert mindene megvan!! Inkább apának bicikli!! Anya meg le van szarva bocsi de ez így van! Nincs kedven felkelni enni se inni! Ez így nem jó de hogyan kezdjem a változást?

26. 474687f420 (válaszként erre: 12. - Fr.andi)
2012. máj. 21. 12:05

Ez mennyire...

Én is visszamegyek sokszor megnézni bezártam e az ajtót, akkor ezért alakult ki.Remélem nekem is sikerül és itt mindenkinek :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook