Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden nap lecsúszik 1 üveg bor, de nem érdekel. :) fórum

Minden nap lecsúszik 1 üveg bor, de nem érdekel. :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5
100. You_know_who (válaszként erre: 97. - Puncsos)
2023. ápr. 2. 18:46
Annyira nem hoz lázba miből van, mindenesetre aki felelős az ilyen rossz minőségű borok forgalomba kerüléséért, na azokkal itatnék meg napi 5 litert belőle. 😊
99. Főnix3 (válaszként erre: 96. - Puncsos)
2023. ápr. 2. 18:43

Legközelebb ajándékozd oda Fi-nek. Lehet örülne neki. :P

Szerintem a bortól olyan..., savanyú. :D

98. globus (válaszként erre: 96. - Puncsos)
2023. ápr. 2. 18:43

Apósomeknak még volt nagy szőlőjük a ...-i hegyen, amikor megismerkedtünk. Szüreteltünk, mustot préseltünk, hordót mostunk, bort fejtett, az az igazi...mondjuk ő csak vöröset csinált, rozét, fehéret nem.

Boltból még csak hasonlót sem ittam.

97. Puncsos (válaszként erre: 95. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 18:39

Ez biztos nem. Olvass utána. Rá van írva egyebkent a műanyag palackra is, hogy csak alkoholos ital. De semmi köze a borhoz.


[link]

2023. ápr. 2. 18:36
Egyszer vettem ilyet mert olcsó volt, aztan gondoltam jó lesz a sült húsra öntve ez is. De olyan érdekes íze volt hogy inkább a lefolyóba öntöttem az egészet. Pancsolmány csak. Tököm tudja mi van benne.
95. You_know_who (válaszként erre: 94. - Puncsos)
2023. ápr. 2. 18:35
Szőlőből készül, csak fel van turbózva. Tablettából hogy lenne bor? A borkészítés után hátramarad valami (nem tudom már pontosan), ahhoz tesznek citromsavat, meg ezt-azt és ebből állnak ezek a rosszabb minőségű borok.
94. Puncsos (válaszként erre: 81. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 18:33
Tablettás bor. :) Az ugyan nem látott szőlőt. Nyomokba se.
2023. ápr. 2. 18:03

Ezen már csak nevetni tudok! :D

Élénk a fantáziád!

Nem vagyokaberrált,kicsit talán perverzebb, mint a legtöbb nő!

Leszbikus? Nem nem vagyok leszbikus, csak szeretem a nőket is, nem egy a kettő!

Nézz utána a fogalmaknak!

Maszturbálni mindenki maszturbál, te is szoktál tuti, kis huncut!

Álszent?Szerintem az te vagy, én tuti nem! :D Mond el, miért is?

Gusztustalan,ez sem vagyok, élvezem a gyönyört! A szex akkor jó, ha mocskos, egyébként, csak taknyolás!

Honnan jött a szado-mazo?

A kikötözés nem az...

Ismétlem, ha engem akarsz b@szogatni, nézz utána mi, mit jelent,és úgy másolj, ahogy én írtam!

Fogadjunk nunid van! ?

92. Főnix3 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 2. 17:53
Kaptál akciósan,szuper. Lehet a helyedben vettem volna 6 üveggel. 120ft ide vagy oda nem mindegy, hisz nekem azt írtad 560Ft. :) Nincs asszony a háznál mi?Segítek!
91. Főnix3 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 2. 17:51

Szánalom?

Engem nem kell szánnod! Nem én iszom minden nap. :) Nem korrekt az sem, amit ide írtál, megint félre olvastál valamit! Megint nekem magyarázod mennyiért veszed azt amit iszol, holott nem kérdeztem!

Te vagy az, aki ittasan össze vissza irkál hülyeségeket.Legyen már gerinc benned és ne az anononim neveddel beszélj velem! Mutasd meg ki vagy az álarc mögött! Könnyű innen dobálni rám a sarat, pedig én nem bántottalak!

Olvasd vissza amiket írtam és idézz rendesen a szavaim.Nézd meg, hogy én nem mondtam rád rosszat!

Az meg amit magamról írtam, legalább igaz és emberi.

90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 17:40
Így igaz (Y)
89. You_know_who (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 2. 17:34
Helyes, nem jó mindennap inni, hidd el.
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 17:32
Ó az durva :) Én 2 óra alatt kortyolgatok el e 7 dl-es bort,de tegnap és mai is kimaradt. Biztosan nagyon finom lehet a ribizlis,szívesen megkóstolnám :-)
87. You_know_who (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 2. 17:18
Az a baj ezekkel a borokkal, hogy telerakják cukorral... Amúgy finom, itatja magát. Én egyszer ittam ribizlibort, egy negyedóra alatt megittam belőle 1 litert kb. annyira ízlett. A fejem akart szétszakadni utána.
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 17:17
Hála Istennek én olyan egészséges vagyok mint a makk :-) Káros? Mert mi nem káros manapság? Nem rég a párizsiról olvastam itt hogy miből csinálják. Minden káros itt már,én maradok a jó házi szalonnánál kolbásznál no meg a jó vörös bornál :)
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 17:14
Kedves vagy :-) Nem hallgatok semmit közben hanem főzőcskézek. Nekem ez az ellazulás! De ihatnék La Fiestát is az is 590 Ft a Pennyben :)
84. You_know_who (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 2. 17:13
Finomnak finom a meggybor, meg a gyümölcsborok, csak rendkívül káros mindkettő. Én is ittam már feketeribizli bort.
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - 7962decf87)
2023. ápr. 2. 17:11
Dankót iszom napi 1 üveggel,ami órára lebontva 1 dl per 20 perc. Pontosan elég és nagyon finom számomra,de ittam már házi meggybort és eper bort is nagyon finomak :)
82. You_know_who (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 2. 17:11
Dankó rádiót hallgatsz mellé. 😊
81. You_know_who (válaszként erre: 77. - Puncsos)
2023. ápr. 2. 17:11
Szőlőből készül az is, csak nem fel van turbózva ezzel-azzal, hogy olcsóbb legyen. Volt erről videó, csak már nem elérhető.
80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Katt2)
2023. ápr. 2. 17:09
Dankót iszom 540 Ft a pennyben :)
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - Főnix3)
2023. ápr. 2. 17:08
Most már tényleg sajnállak! Olvastam egy fórumon hogy Anyád-Apád első helye a kocsma volt.a 15 éves Öcsédet fél holtig verték. Te belemenekültél egy kapcsolatba amiből ikreid születtek te szegényke :) Megsúgom neked csakis Dankó vörös bort iszom 560 Ft a Pennybe,tehát nem kannás bor. Gyönyörű vagy a virágokkal tele rajzolt profilodon,full féltékeny vagyok :-) Szánalom.....
78. 7962decf87 (válaszként erre: 76. - Katt2)
2023. ápr. 2. 08:04

Tökéletesen tisztában vagyok azzal, amit írtál!


Nálunk is lehet kapni jó minőségű bort, de nem 600 Ft-ért (sajnos!)


Az egyik barátom már évek óta részt vesz különböző bor és pálinka versenyeken, eddig jópár arany és ezüstérmet begyűjtött. Na abból szoktam inni 1-2 pohárral.


Én úgy gondolom - lehet hogy tévesen - a F.író nem ilyen borokat fogyaszt.

2023. ápr. 1. 20:45
Kannás borból soha nem innék meg egy litert, tudja a fene miből készítik, de hogy sok szőlőt nem látott, az tuti. Minőségi borból viszont biztos lecsúszna egy liter is egy nap, ha nagyon szomjas lennék. A muskotalyos borokat amúgy is szeretem, a vöröset is, de inkabb fehér legyen. Meg kicsit édes.
76. katt2 (válaszként erre: 15. - 7962decf87)
2023. ápr. 1. 20:30

A bor minősége elsősorban nem az árától függ, hanem attól, hogy ki, miből csinálja. Nálunk van 600Ft/l-ért bor és díjnyertes bor. Biztos, hogy szőlőből készül, meg is lehet nézni egy szüretet, akkora kádak vannak, mint egy beásható kerti medence. Mustot is adnak el és a falu azon imádkozik, hogy az öreg még tartsa magát néhány évig... de nem üvegben árulják, bár van palackozó kütyüjük is.

Az, hogy kannában van a bor? Nem jelent semmit, az még nem jelenti azt, hogy valami gagyi. Ki, milyen edényt hoz magával. De ott lehet venni 5 l-es pet palackot, mint amiben az étolaj van. Persze újat.

Az, hogy üvegből issza valaki a bort, hát az a 600Ft-os kategória biztosan nem jó. Hiába a boltban veszi, ennyi pénzért nem lehet kapni rendes bort. Házhoz kell menni. A bor nem is hordókban van, hanem acéltartályokban. Azért ennek is van egy kultúrája, még akkor is, ha ezt az alkoholizmussal társítják. Isten nem véletlenül adta a borkészítés tudományát a teremtményeinek... :)

75. Főnix3 (válaszként erre: 74. - You_know_who)
2023. ápr. 1. 17:59

:D

Hogy erre nem gondoltam.

74. You_know_who (válaszként erre: 73. - Főnix3)
2023. ápr. 1. 17:57
Pálinkát 😂
2023. ápr. 1. 17:56
Vajon ma mit főz a bor mellé, miután ledolgozta a 12 órát? :D
72. You_know_who (válaszként erre: 63. - Főnix3)
2023. ápr. 1. 15:17

Nem feltétlenül, de általában nem sajnálják, igazad van.

Ismerek olyat, aki 10 éve kb. összehozta a havi 600 ezer forintot, de a műanyag flakonos bort itta.

2023. márc. 31. 20:17
Amelyik kutya ugat , az nem harap :-)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook