Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a néger pasikról? (Minden érdekel róluk ) fórum

Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a néger pasikról? (Minden érdekel róluk ) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
141. jessm
2012. aug. 28. 14:26

amugy az eredeti témához annyit, hogy én is sétáltam valahol és leszólított egy fekete fiú. El kezdtünk beszélgetni és én azt hitttem, hogy barátkozni akart, meg adtam neki mailcimem. Erre olyan szerelmes levelet írt, hogy azt nem tudtam elhinni 5 perc beszélgetés után így belém szeretett.

Nem is írtam vissza.

140. jessm (válaszként erre: 138. - Jessm)
2012. aug. 28. 14:23

Teljesen fel tudom fogni, hogy USAban ez szitokszónak használták és ezért sérti őt. Én példaul nem nagyon használom emiatt.


Nekem valahogy az érzésem, hogy vannak tabu szavak és hogy attól ezt nem mondjuk, attól még nem fogják feketéket jobban elfogadni. És ők sem jutnak közelebb ahhoz, feldolgozzák a tragikus multjukat.

2012. aug. 28. 14:07

Nekem a véleményem az,hogy egyáltalán nem tudnám elképzelni hogy összejöjjek egy ilyen származású férfival,de ugyanez érvényes arabra, és törökre stb....


Egyáltalán nem szimpatikus a burájuk, és sunyi fejük van.Ráadásul amilyen felfogásuk, és neveltetésük van a nőkkel szemben....


Ráadásul az utóbbi időben azt vettem észre hogy a négerek mostanában nőket hülyítenek, ráadásul az idősebbeket, ill túlsúlyosokat, és kolonckodnak...magyarul élősködnek.


Most lehet jönni hogy rasszista vagyok,de mint ember el tudom őket fogadni,de mint keveredni azt nem!!!!

138. jessm (válaszként erre: 133. - Lestrange)
2012. aug. 28. 14:01

Szerintem meg nem kellene, hanem a párodnak kellene fel fogni,hogy Magyarországon ez nem sértő. És ha valaki ezt mondja akkor, nem azért mondja, hogy bárkit megbántson. Ahány ország annyi féle szokás.

Akkor a Négercsók is rasszista?


Ez politikai korrektség is arra jó, hogy indulatokat szabadítson fel. Sajnos.

Az egésznek nincs semmi köze a valódi elfogadáshoz.

137. olgi84
2011. dec. 5. 14:27

Sziasztok!

valamelyik nap az a szenegáli csávó megosztott néhány hivatkozást; hozzászóltam.

Köztük iyaz-számokat is (goodluck kedvencei).

A lényeg, hogy goodluck már kitörölte magát a csávó ismeretségéből is.

és azt mondta ez a csávó: "he is not a real one"

valami ilyesmit mondott, és hogy ne törődjek vele.

136. wienermelange (válaszként erre: 135. - Olgi84)
2011. szept. 17. 17:25

Ez már csak így lesz amíg forog a Föld: a nigériaiak a szavak mesterei.

Annak is kell lenni valakinek :)

135. olgi84 (válaszként erre: 118. - Lestrange)
2011. szept. 16. 13:57

Szia!

Én egy vak lány vagyok, és nekem is van egy rossz tapasztalatom; bárha, nem ismertem személyesen az illetőt, csak interneten keresztül leveleztünk.

Majd a teljes történetet megírom egyszer egy cikkben (mert egy lány is van a dologban; ő ajánlotta ezt a fiút)

szal, a történet: a hapsit goodlucknak hívták, és azt állította, szenegálban lakik egy menekült táborban.

Na, erre elkezdtem felvenni a kapcsolatot a szenegáli konzulátussal (mert, kezdjük ott, hogy mondom, a csaj akart pénzt követelni rajtam) de a konzulátus mondta, hogy Szenegálban nincs semmiféle integrált tábor.

Ez volt szeptember-októberben (2010-ben) hogy nyomoztam.

A lényeg: halálosan beleestem Goodluckba. Szeptember 28-án felhívott; legalábbis úgy tudtam, igaz, ismeretlen számot jelentett a telóm (mert már a kiscsaj hívott már azelőtt.)

A csávónak iyaz-os hangja volt (ő a kedvenc előadóm, és g.l is szerette/rajongója volt)

Tavaly július 14-étől az egyik blogozó portálon blogot indítottam. Itt is elkezdtem írni a cuccost, de inkább megírom cikkben.

A lényeg, hogy november végén a facebookra felvettem néhány szenegáli embert abból a célból, hogy nyomozzanak utána, hogy létezik-e chinyere kimudi és goodluck nevű ember.

Egyiküknek megadtam azt a telószámot, amit nekem megadtak; hívogatta őket: nagy sokára felvette az "atya" (majd erről is külön).

Kiderült, hogy ez a két ember nem is szenegáli: csupán nigériaiak.

Decemberben Goodluck megírta, hogy 286 dollárt (fogalmam sincs, ez hány huf) küldjek el neki, és ezáltal meg tudja szerezni az útlevelét.

Nahát, én aztán megírtam a tutit: "I cannot do for you; i love you but don't ever ask me impossible"

blogomban meg is írtam ezt. és sírtam, hogy ilyen lehetetlenséget kér tőlem.

Februárban (prosper good néven, a csuda tudja, hogyan, milyen módon) felregisztrálta magát facebookra; be is jelöltem: blogomban írtam is erről, ragyogtam a boldogságtól.

Nem jelölt vissza. Bejelöltem az ismerőseit is, ők bejelöltek. Írtam neki üdvözlő üzit is, és még az e-mailcímére is megírtam, h örülök, h felkerült fb-ra.

Jah, és facebookon 1976 március 8-ai születésű, egyik levelében meg 1988 január 20-ai születésűnek adta ki magát.

Áprilisban visszajelölt; egyik üzimre reagált is:

"I don't want relationship with you; stop mailing me again."

És képzeld el, h blockolt a facebookról.

Az egyik bnőmet meg bejelölte (ő sem lát), és ő látja (beszélő progi segítségével) az fb-jét.

Májusban csináltam neki egy fb-oldalt, és egy bizonyos nonye ejisimekwu nevű ismijén keresztül (szenegáli) üzengettem; ez abból állt ki, hogy hozzászólogattam a dolgaihoz (album, kép, stb), hogy mondja meg a hapsinak, hogy vegyen vissza.

Még e-mailt is küldözgettem goodlucknak, de sohasem válaszolt; mindig este küldtem, vagy volt hogy reggel, mittomén; de mindig, amikor bekapcsoltam a gépet, első dolgom az e-maileimhez vezetett.

Nem írt többé.

Hétfőn megpróbáltam egy utolsó kísérletet, de nem jött reakció.

Annak a pasinak is mondtam, hogy "he doesn't react me" és ő azt mondta, hogy ne foglalkozzam vele tovább.

Ez a másik pasi nem akar tőlem semmit, csak szimpla barátság van köztünk, és "sister"-nek hív, tehát lánytestvérének tart.

Ne haragudjatok, ez egy kicsit hosszúra sikerült, de a teljes históriát egy cikkben megírom.

olga (olgi84

134. wienermelange (válaszként erre: 133. - Lestrange)
2011. máj. 17. 13:33

Ez szemlélet, mentalitás kérdése.

A magyar ember viszont tökéletes, semmi oka a változásra. Szép, okos és jó.

Így marad minden ahogy van 100 év, 1000 év múlva is így lesz.

133. Lestrange (válaszként erre: 132. - Wienermelange)
2011. máj. 17. 11:36
Lassan olyan topikot kellene indítani, és nem csak itt, mindenhol, ahol felvilágosítanám, vagy legalábbis megpróbálnám felvilágosítani a magyar embereket arról, hogy a néger kifejezés mennyire sértő. A párom folyamatosan hallja ezeket, és a múltkor verekedésbe is keveredett miatta, mert a buta magyar fel nem fogja, hogy ez mennyire megalázó...
2011. máj. 16. 23:04

[link]


Nem túlzás állítani, hogy fél Balatonföldvár drukkol a fiatal családért, akiknek a 21. század Magyarországán azért kell küzdeniük, hogy együtt maradhassanak.

131. wienermelange (válaszként erre: 125. - Lestrange)
2011. máj. 3. 12:17

Értem miről írsz.

Úgy tartom még mindig, hogy 2 fél kell hozzá.

130. Lestrange (válaszként erre: 129. - Wienermelange)
2011. máj. 2. 12:55

Én vak voltam, belátom. Kétségbeesetten kerestem a szerelmet, mert 22 évesen még nem volt igazán mély és komoly érzelmi kapcsolatom. Ezek a fiúk pedig egytől egyig tudják, mit akar egy ilyen lány hallani, és rögtön el is vakítottak a szövegükkel. A végén persze én jártam pórul, és mind jobban összetört a szívem. És mint egy lenti példánál írtam, a legjobban az fáj(t), hogy az a németországi afrikai srác a mai napig azt hiszi, hogy van egy gyereke, de egyszer sem telefonált, vagy írt. Egyszer egy barátján keresztül kért képet, és küldtem is egy bnőm kislányáról, de ettől függetlenül ugyanúgy nem érdeklődött soha többé.


Tényleg sajnálom ezeket a lányokat, akik így járnak, mint én, nagyon sokan vannak tudom, és sajnos ők nem csak "kitalált" babával...

129. wienermelange (válaszként erre: 127. - Lestrange)
2011. máj. 2. 11:57

Elhiszem neked, én sem látom szebbnek a prognózist, az én szemem előtt is ismertek ezek a disznóságok.

Gratulálok neked és jó érzés, hogy létezik azért az ilyen vegyes boldogság.

Biztosan nem csak az egyik félen múlik a sok rémtörténet és csalódás.

Az egyik fél ezt akar, a másik fél azt akar, egyik kihasználja, a másik nem akarja látni vagy nem ismrei fel a valóságot, a hamisságot.

128. 236fe2f68e (válaszként erre: 125. - Lestrange)
2011. máj. 2. 11:42

En nem tudom otthon milyenek a feketek, mivel amig Romaniaban eltem, nem volt egyel sem dolgom.

Sajnos nekem eddig itt sem volt szerencsem olyannal, akinek ne csak szex kene..

De meg van idom..:D

127. Lestrange (válaszként erre: 126. - Wienermelange)
2011. máj. 2. 11:12

Én csak azt a néhány (nem egy és nem kettő) tapasztalatot írtam le, amivel körül vagyok véve, amiről olvasok, amiről hallok, amit látok, amit átélek. Nyilván elfogult vagyok, mert az én karamellem édes, és nem is kívánhatnék jobbat, de ő sem jött volna ide, ha nem ismerkedünk meg ez tény.


Ami ellen szeretnék csak felszólni az azok a nyomulós, mindenáron kapcsolatot és aztán gyorsan házasságot akarós srácok, akik itt vannak, és bizony tönkre tesznek nagyon sok lelket. Köztük én is megsínylettem, mert buta voltam, és nem láttam a különleges pasinál tovább.

2011. máj. 2. 11:06

Lestrange hsz-ére én is azt mondanám, hogy az nem az összes afrikai csoki ét és kerserű és nem az összes amerikai csoki karamell és édes.

Az amerikai fiúk sem angyalok, csak maradnak Amerikában, lehet azt sem tudják hol van Magyaro.

Az valamire való afrikai pasi zöme pedig Afrikában marad, nem jön ide hírnevet rontani.

125. Lestrange (válaszként erre: 124. - 236fe2f68e)
2011. máj. 2. 10:56

Valószínűleg igazad van, mivel az afrikaiak 99%-a olyan környezetben nő fel. A párom New Jersey-ben nőtt fel, és a különbség közte meg köztem a bőrszínen kívül: a kedvenc ételek (mert neki a karib-szigeteki kaja az etalon), a zenék, a beszélt nyelv. De ezek közül egyik sem áthidalhatatlan, mivel az angolt anyanyelvi szinten beszélem, a kajához hozzá lehet szokni, de amúgy is több magyar kaját eszünk, mint délit. De kulturált, intelligens, és nem használ ki. Nincs is mit használjon rajtam. Neki nem kell EU állampolgárság, hiszen ő amerikai. Ez pont fordítva szokott lenni.


Voltam olyan buta is, hogy Németországig mentem egy afrikai fiúért, mert elhittem mindent, amit mondott. Ott voltam kint egy hetet, azalatt mindent velem fizettetett, mert előadta, hogy ő milyen szegény. Aztán az utolsó nap előállt egy olyan sztorival, hogy a munkahelyén kárt okozott, és kirúgják, ha nem segítek. A kár, 2000 euró. Akkor már megjött az eszem, és nemet mondtam. Ennek az lett az eredménye, hogy akkor láttam utoljára, mikor felszálltam a gépre, és többé nem is hallottam felőle, pedig még bosszúból be is adtam neki, hogy terhes vagyok, és ezt photoshopos ultrahang fotóval, meg ilyenekkel alá is tudtam támasztani, el is hitte. Csak nem érdekelte. Később írt egy levelet, hogy megszületett e már a gyereke, de utána semmi. És egy barátnőmtől vettem sajnos az ötletet, mert ő tényleg így járt. Felcsinálta a hapsi, aztán lelépett. (afrikai szintén) Neki ez már azt hiszem a 3. magyar gyereke. Azt mondta, ha nem akarja nevelni a lány, adja be intézetbe, majd pár év múlva jön és kiveszi, ő az apa.


Néhányan tényleg nem tudják milyen darázsfészekbe nyúlnak, mikor ilyen fiúkra gerjednek.


Mikor Pesten éltem, nem volt olyan, hogy úgy végigmenjek a Blahán, vagy a körúton, hogy ne tapadt volna rám kettő-három. És nem nézek ki jól. Ezért írtam, hogy nem egy kifejezett személyre tapadnak rá, hanem úgy, aki jön sorban.


Láttam, westsidegirl, hogy Angliában élsz, ott azért tuti más a helyzet, itthon többnyire csak afrikaiak vannak, és azok meg alapból ilyenek. Nem mind, tényleg van kivétel, de a kivétel az kb. 2 az ezerből.

124. 236fe2f68e (válaszként erre: 118. - Lestrange)
2011. máj. 2. 10:43

amugy az is lehet, h nem azert ilyenek ok mert feketek, hanem mert afrikaiaiak..

Marmint nem a borszin teszi azza akik, hanem az, hogy hol nottek, fel honnan szarmaznak.


Tapasztalataim fekete fiukkal..hat vannak.


1. Afrikai...az utcan szolitott le, es tulzas nelkul, 2 perc utan magahoz huzott es a kezem a farkahoz nyomta..ilyent europai fiutol nem tapasztaltam soha..

2. Afrikai...csak szex kellett neki, de legalabb nyiltan meg is mondta.

3. Karib-szigeti...elvalt, 3 gyerekes apuci..xD


En most is azt mondom, ezek a tapasztalatok utan, hogy nem a borszin teszi az embert..hanem, hogy ki honnan jott, es hogy nevelkedett fel. Valoszinu, egy szigoru ertekrendekbol csaldbol jott (a fene nem tudom megfogalmazni, de ertitek) na szobval egy olyan fekete, teljesen mas..de fontos hogy hol ismered meg..KFC-be, metron..vagy egy etterembe, gyulekezeten...


Mindezek ellenere, meg mindig a fekete fukhoz vonzodom kiazrolag..es nem a nagy...miatt..ez csak mas emberek buta gondolata, ahogy kiejtem a szamon, hogya fekete pasikat szeretem.

Csak annyi, h ezek a tapasztalatok utan, csakis jo csaladbol szarmazo feketekkel szeretnek tarsalogni. Nem kell getto toltelek, bad boy...

Igen regen azokhoz vonzodtam. Csak megtanultam, h egy bad boy-nak ez elso sosem en leszek, de meg a masodik sem. Neki az elso: weed, haverok, csajok..(mas csajok, nem en) buli, pia, gang bang..ennyi..Sokan kozuluk meg 33 evesen is fiuk..de nem ferfiak.

123. Lestrange (válaszként erre: 122. - 07c4794583)
2011. máj. 2. 09:17
Igen, de pl. mielőtt a párom idejött, a családomat is úgy kellett felvilágosítani, és szegénykék, nem igazán értették, hiszen ott van a néger csók nevű süti, a dalok, meg minden. De a párom is kifejtette. Utálják, mikor egy fehér ezt a szót használja. Azt mesélte, hogy egy haverja összejött egy fehér lánnyal, még kint New Jersey-ben, és a csaj onnantól azt hitte, hogy mindent szabad, és niggerezett orrba-szájba. Nem is maradtak sokáig együtt a sráccal.
122. 07c4794583 (válaszként erre: 121. - Lestrange)
2011. máj. 2. 09:14
De az a vicc, hogy ez már kb 20 éve így van. Hihetetlen, milyen tájékozatlanok az emberek Magyarországon.
121. Lestrange (válaszként erre: 94. - Basset)
2011. máj. 2. 09:01
Tök mindegy, milyen értelemben használod a néger szót. Tudni kell, és elfogadni, hogy van, amit nekünk sem szabad. A párom, és a családja, barátai is totál ki tudnak akadni, pláne ha egy fehér ember szájából hallják. Ezt nagyon sok magyar ember nem tudja elfogadni. Máshol ez teljesen természetes, hogy nem használják ezt a szót. Itthon képtelenek az emberek megérteni, hogy ez tabu, megalázó, dühítő, lenéző, semmibe vevő és sértő jelző. Az emberi mivoltukban sértik meg őket, ha így hívják őket. Történelmi okokból, mert ugye régebben ők sosem voltak egyenrangúak, és ez a szó erre emlékezteti őket. Úgyhogy TABU, TILOS, NEM HASZNÁLJUK!
120. Lestrange (válaszként erre: 106. - A1821e9523)
2011. máj. 2. 08:54
Ez így igaz. A páromat sokszor úgy kell visszatartani, mikor egy áruházban mutogatnak rá, hogy NÉGER! :D
119. Lestrange (válaszként erre: 112. - 68cdf054fc)
2011. máj. 2. 08:53
Nem vonzod őket :) Mindenkire így tapadnak. Náluk a fehér nő az egzotikum.
2011. máj. 2. 08:50

Sziasztok,


Nekem rengeteg negatív tapasztalatom van a fekete fiúkkal, különösen az afrikaiakkal. És bocsánat, ha megbántok valakit, nem áll szándékomban, csak szeretnék másokon segíteni, már ha valaki meghallgatja a tanácsomat. Főiskolás koromban, Budapesten, engem is elkapott a Blaha téri fiúk varázsa. Meg az, hogy lépten nyomon leszólítottak, ez imponált, mert magyar fiúk ilyet sose tettek. Tényleg nem egy esetből vonok le következtetéseket, sajnos rengeteg tapasztalatom van a saját bőrömön, és a barátnőimén is.


Az én párom karib szigeteki-amerikai fekete srác. Nem étcsoki, olyan szép karamell színe van. Az interneten jöttünk össze, és miattam hagyott ott csapot-papot, és költözött Magyarországra. Ennek már másfél éve. Azóta is minden a lehető legnagyobb rendben van, tervezzük a házasságot, gyereket. Mindketten vallásos emberek vagyunk, hasonló nézeteket vallunk a világról, és hasonló az értékrendünk is. A szülei szigorúan nevelték őt és két öccsét is, igazán erkölcsös emberek, 100%-ig megbízom bennük, tudom, hogy semmit sem kaphatok el tőlük.


Viszont az afrikai srácokkal töltött időt, ha tehetném, egy pillanat alatt visszacsinálnám. Akármennyivel randiztam, próbáltam volna kapcsolatot kialakítani jó szándékkal, biztos, hogy kiderült:


1. Nős


2. Nem nős, de van vagy 3 gyereke itt-ott szertepotyogtatva a világban


3. Van barátnője (úgy 2-3)


4. Csak a tartózkodási engedély miatt akart velem lenni.


5. Pénz (egyikük megpróbált 2000 eurót kicsalni tőlem, egy barátnőmtől 2 milliót csaltak ki)



Úgyhogy ki is ábrándultam az afrikai srácokból. Viszont a környezetemben elég sokan nem. Ismerek olyat, aki 3 hónap ismeretség után férjhez ment a sráchoz (afrikai), úgy, hogy a srác még az esküvő előtt két héttel is engem szédített, csak én nem tudtam, hogy ő a bnőm vőlegénye. Akkor másik kedvenc sztorim: srác (afrikai) nem dolgozik, a csaj dolgozik éjjel nappal, főiskolás is. Üti, veri, csalja. Persze van már két gyereke másik két nőtől. Ráveszi ezt, hogy lopjon cirka pár milliót, majd teherbe ejti, és lepattan. Ez nem rasszizmus, ezek tények, valós történetek. Túl sok barátnőm - és sajnos kishíján én is - bedőlt ennek a szerelmes sztorinak, amit ők előadnak. Tényleg úgy beszélnek, amit minden nő hallani akar. Viszont, hogy a farkuk átlagon felüli lenne? Ilyet még egyik ismerősömtől sem hallottam. Mind azt mondják, teljesen átlagos. Ez egy tévhit, sztereotípia, amit a média nyomat felénk. Ezt így zárójelesen jegyzem meg. Szóval elhitetik veled a legszebb történeteket, hogy majd mi lesz, te hozzámész, aztán megvan a tart.engedély és lepattannak.



Én a párommal úgy egyeztem meg, és ezt ő is támogatta, hogy tart.engedélyért nem házasodunk össze. Ezért, csak akkor, ha már megvan. Na most azt ugye minden évben újítani kell, mi most igényeljük másodszor. De neki nem kell EU-s állampolgárság, hiszen amerikai-grenadai állampolgár, az általában nem akar egy kis kelet-európai államban letelepedni. De sajnos a harmadik világ lakosai, akik igen fejletlen környezetben élnek, ezt egy kiugrási lehetőségnek tartják. A családi együttélésen alapuló tart.engedély pedig magában foglalja a munkavállalásit is, tehát rögtön tudnak dolgozni is (ha akarnak egyáltalán).


Olvastam azt is, hogy van kivétel, és ennek igazán örülök, nagyon szerencsések! De a többieket arra inteném, hogy inkább csak óvatosan, mert akiket buliban szedsz fel, vagy a villamoson szólít le, és máris a számod akarja, az tuti valamiért nagyon sürgősen nagyon szorosra akarja fűzni a szálakat, és nem igazán te érdekled, csak az a matrica az útlevelében. Szomorú, de így van. Ez az interneten is így van, és általában azokkal a fiúkkal, akik szegényebb országból jönnek, és úgymond "gyorsan be akarják biztosítani magukat" az új helyen. Nagyon óvatosan bánjatok az ilyen fiúkkal.


Nem akartam senkit megbántani, de annyi szenvedés után, és negatív tapasztalat után, kötelességemnek érzem, hogy felnyissam a lányok szemét, hogy nem minden csoki édes. Kb. igaz itt is: az étcsoki (afrikaiak) keserűek, a tejcsokik, karamellek (amerikaiak) édesek. Ez is tapasztalat, nem találgatás.

117. 236fe2f68e (válaszként erre: 116. - 3d54300f81)
2011. ápr. 5. 13:48
hat jelenleg van egy akivel jarogatunk..vagy mi..xD
116. 3d54300f81 (válaszként erre: 115. - 236fe2f68e)
2011. márc. 22. 16:58
és volt is már fekete barátod? :-)
2011. márc. 17. 11:57
en imadom a szep fekete pasikakat. :) Allandoan korulottuk forog az agyam. :) xD es en is..
114. robko (válaszként erre: 113. - Wienermelange)
2011. febr. 5. 15:12
egyetértünk:)
113. wienermelange (válaszként erre: 112. - 68cdf054fc)
2011. febr. 4. 21:07
((((:
2011. febr. 4. 07:11
Hm...szerintem nagyon aranyosak:DDNaponta talalkozok veluk(azthiszem vonzom oket).Egyszer odajott hozzam 2hogy setalunk, aztan ott van kozelbe a lakasa, ugyhogy gyorsak:))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook