Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Minden nap lecsúszik 1 üveg bor, de nem érdekel. :) fórum

Minden nap lecsúszik 1 üveg bor, de nem érdekel. :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5
130. Főnix3 (válaszként erre: 125. - You_know_who)
2023. ápr. 4. 07:41

Te meg nem tudsz olvasni az indulattól!

Hol írtam, hogy az Fi iszik egy pohár bort?

Te nagyon rá vagy erre az alkoholistás dologra pörögve!

Mi ketten sokat beszélgettünk, pontosan tudod, hogy a családomba sok volt az alkesz. Ezért pontosan tudom azt is, hogy egy alkesz akkor fog csak változtatni, ha akar! Segíteni akarsz? Végezd el a sulit és ments embereket! Ne gondold, hogy az itt segítség az Fi- nek, hogy papolsz neki, bennünket meg akik nem tolják naponta leprimitívezhetsz!! Azokba marsz bele, akikbe nem kellene!

Nálam te eljátszottad a lapokat! Az éledben is elmarod magad mellől aki kedvel?

2023. ápr. 3. 20:45

Minden nap (este) megiszom kb 1-1,5 deci jó minőségű vörösbort.

Per definíció alkoholista vagyok, mert ugye napi rendszeressséggel iszom alkoholt.

Azt szoktam mondani, ha mindenki csak annyira lenne alkoholista, mint én, boldog lehetne az ország.

128. horex (válaszként erre: 125. - You_know_who)
2023. ápr. 3. 20:32

[link]

Számolgassál %-okat a magyar népesség arányában

127. horex (válaszként erre: 124. - You_know_who)
2023. ápr. 3. 20:29

Nem érdekel mennyit olvastál az alkoholizmus és halálokokról

Nem úgy van ahogy írod

Igen, az elvonásba bele lehet halni, de nem napi egy üveg bortól

Tény, hogy ez is rögzülhet a napi cselekménysorozatban, de nem alkoholizmus


Az hogy te mit mondasz, indifferens,"

Igazad van, indifferens amit irsz

Picikét vegyél vissza az arcodból!

126. You_know_who (válaszként erre: 118. - Főnix3)
2023. ápr. 3. 18:26

Oszt amúgy szerinted az 1 millió alkoholista rendben van?? Statisztika.

Neked nem volt a családodban, aki pia miatt halt meg??

Ha drog miatt halt volna meg valaki, akkor is reklámoznátok, mennyire jó elszívni egy füves cigit, vagy felszívni egy kis kólát?

Azt csináljátok.

125. You_know_who (válaszként erre: 118. - Főnix3)
2023. ápr. 3. 18:20

Az a gond, hogy olyan témába kotyogtok a legtöbben bele, amiről halvány lila gőzötök sincs. Az az 1 millió alkoholista egy óvatos becslés.


Amúgy nem EGY pohár bort iszik a fórumnyitó, ez már az a mennyiség, ami kockázatos. Arra sincs semmiféle statisztika, hogy aki elkezd egy pohár bort, vagy napi 1 üveg sört meginni, az idő előrehaladtával milyen eséllyel fogja az adagot növelni. Hatalmas kockázata van a napi szintű alkoholfogyasztásnak.

124. You_know_who (válaszként erre: 116. - Horex)
2023. ápr. 3. 18:16

Többet olvastam a témáról, mint te, abban biztos vagyok. Ugye tudod, hogy az alkohol elvonási tüneteibe bele lehet halni? És már ez a mennyiség is okozhat - hirtelen megvonás esetén - delíriumot?

Az hogy te mit mondasz, indifferens, utána kell nézni.

2023. ápr. 3. 18:15
Simán csak primitívek vagytok, nembaj vedeljetek tovább. 😊
2023. ápr. 2. 21:24
Én hètvègenkènt iszok mindig, vagy húsz ève. Mindennap nem innèk, az már nem tesz jót.
121. Főnix3 (válaszként erre: 120. - Horex)
2023. ápr. 2. 20:54

Nyugodj meg,átjött. :)

Több humorérzékem van, mint gondolnád. ;)

120. horex (válaszként erre: 119. - Főnix3)
2023. ápr. 2. 20:49

Bocsi, úgy látom humorérzék viszont nem szorult beléd, pedig ott volt a mosoly jel

Amúgy nem gondoltam mást mint a flagellánsokkal hasonlitani

[link]

119. Főnix3 (válaszként erre: 117. - Horex)
2023. ápr. 2. 20:35

Mert azt nem élvezem?

Ne félj! Én nyíltan beszélek arról, amit szeretek! :D

118. Főnix3 (válaszként erre: 106. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 20:34

A gond az, hogy a statisztikák sosem pontosak. A másik, hogy aki naponta megiszik egy pohár JÓ MINŐSÉGŰ bort, az is benne van a statisztikában. Amiről te írsz, az a szenvedély betegség, amiről Alinka01 írt, az csak egy kis pohár bor vacsora után.

Ettől senki nem dugja a fejét a homokba.

Az,hogy az Fi. megissza a napi Dankóját, attól az az ő döntése.Én tőlem ihat kettőt is, de a statisztikát ő jobban húzza, mint aki megissza a napi egy pohár JÓ MINŐSÉGŰ borát!

Mindenki annyit iszik, amennyit akar, meg olyan statisztikát is generálhat, amilyet akar. :)

Pont leszarom !Mert mindenkinek meg van a maga kis dolga, csak van aki beszél róla, van aki nem.



Mert mindenki fucked up. :D

117. horex (válaszként erre: 114. - Főnix3)
2023. ápr. 2. 20:27
Most mit szégyelled hogy a korbácsolás/ostorozást kedveled? Flagellánsok is kedvelték :)
116. horex (válaszként erre: 104. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 20:25

Ezt már határozottan marhaságnak mondom

Ugye nem olvastál drogokról, azok hatásairol és függőségeiröl?

Tuttam!

115. horex (válaszként erre: 106. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 20:23

lehet pálinkát főzni, és ezen túlmenően alapvető élelmiszerré nyilvánították."

Nehogy marhaságnak mondjam, valami komoly helyröl hozzál linket erröl. Ne Tecsó, Blikk és társai legyen

114. Főnix3
2023. ápr. 2. 19:49
Ehj! Mindig rajtam csattan az ostor! Hagyjátok abba,mert két nap múlva megint elővesz rólam valami mocskos dolgot! :D
113. You_know_who (válaszként erre: 111. - Alinka01)
2023. ápr. 2. 19:21
Akkor hol és miben tévedek? Fejtsd ki kérlek tételesen, amíg ezt nem teszed meg, addig le vagy szarva.
112. You_know_who (válaszként erre: 111. - Alinka01)
2023. ápr. 2. 19:21
Min húztad fel magad? Nem veszed észre, hogy folyamatosan személyeskedsz? Én nem hülyéztelek le - de te azt teszed folyamatosan. Mindezt miért? Mert nem egyezik meg a véleményünk.
111. alinka01 (válaszként erre: 110. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 19:19
Te is a kommentszekció mindenhez is értő alakja vagy, tubicám, ahogy itt osztod a nem létező észt!
110. You_know_who (válaszként erre: 108. - Alinka01)
2023. ápr. 2. 19:17
Ezek szimpla tények, dugd homokba a fejed. 😊 Még mindig jobban érdekelnek a szakértői vélemények az egyes függőséggel kapcsolatos témákban, mint a kommentszekció mindenhez (is) értő hozzászólóinak a meglátásai. Az alkoholt rögtön betiltanák, ha ma fedeznék fel, annyira káros az egyénre és a társadalomra gyakorolt hatása.
109. alinka01 (válaszként erre: 107. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 19:16
Miért, ki mondta, hogy az a vodka jó minőségű?? Írtam én ilyet? Meg vagy te szédülve vodka nélkül is! Egyébként ilyen sz.r vodkát Mao-on is árul a Spar.
108. alinka01 (válaszként erre: 106. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 19:14
Rettegjél csak és rémüldözzél, ha az neked jó! Pá!
107. You_know_who (válaszként erre: 103. - Alinka01)
2023. ápr. 2. 19:14

Egyébként pl. Ausztriában is van rossz minőségű pia... Kicsit több mint 5 euróért lehet a Sparban 7 deci vodkát venni, nekem senki ne mondja, hogy az jó minőségű.

[link]

106. You_know_who (válaszként erre: 105. - Alinka01)
2023. ápr. 2. 19:11
Akinek hajlama van rá, az könnyen belecsúszik. A lakosság 10%-a alkoholista, ami rengeteg, a Fórumnyitó is az, ha ezt napi szinten leküldi. Ragozhatjuk ezt akárhogy, de jobban érdekel a szakértők véleménye, mint a fórumozóké egy olyan országban, ahol az alkoholproblémák dacára otthon lehet pálinkát főzni, és ezen túlmenően alapvető élelmiszerré nyilvánították.
105. alinka01 (válaszként erre: 104. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 19:09
Nem kell túlzásokba esni, neked sem, az akoholt fogyasztóknak sem! A mérték és a minőség sokat számít! Egy komolyabb étkezéshez egy pohár jó minőségű vörösbortól pl. nem lesz senkinek semmi baja, és alkoholista sem lesz. A sörről is kiderült már több előnyös tulajdonság, de ott sem a patkányízű dobozost kell választani.
104. You_know_who (válaszként erre: 103. - Alinka01)
2023. ápr. 2. 19:05
Mindenesetre az alkohol az egyik legveszélyesebb drog.
103. alinka01 (válaszként erre: 102. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 19:03
Más termékcsoportokban is van egy csomó rossz minőségű termék a boltokban! A vonatkozó előírásokba azonban ezek is beleférnek. DE szerencsére nem muszáj őket megvenni! -- Mint kiderült, a Fórumindító Dankót iszik meg naponta egy üveggel. Más is megpróbálta, egyszer: [link]
102. You_know_who (válaszként erre: 101. - Puncsos)
2023. ápr. 2. 18:53
Akkor szerinted teljesen rendben van, hogy mindenféle sz@r minőségű piát lehet venni a boltokban?
101. Puncsos (válaszként erre: 100. - You_know_who)
2023. ápr. 2. 18:51
A kereslet határozza meg a kínálatot. Erre van igény. Erre is. Sok az alkoholista akinek édesmindegy mi megy le a torkán, csak szesz legyen. Egyszer kiraktunk mi is a kuka mellé egy olyan palackot amiben a bornak az üledéke volt benne, mert régen házilag gyártottunk, de az ciganymeggyből készült, aztan seperc alatt elvitte valaki. Még a kukásautó előtt.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook