Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a Halak férfiak? fórum

Milyenek a Halak férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. ápr. 19. 21:36
nem hűségesek ...
2015. ápr. 19. 21:22
Huh hát ez egy elég régi kérdés de ugy gondoltam en is írok hozzá véleményt!:) Hát én rák nő vagyok a párom halak (volt már több halak párom is) és hát hogy is mondjam eléggé megszenvedek vele neha...:D Hat a kapcsolat elején nagyon kis lelkesek, a tenyerén hordozzák a nőket aztan mikor már eltelik egy kis idő kezdenek a: "na mar meg van úgy is szeret" alapon viselkedni:D Eléggé szájbarágósak tudnak lenni, gyakran szétszortak és szociálisan nem valami érékenyek:D De hogy ne csak a rossz tulajdonságokat mondjam...:DD Igazabálól nagyon tiszta szívű és őszinte emberek. Nagyon tudnak szeretni, megbízhatóak és megértőek. A legtöbb halak elég laza személyiségű tehát gyorsan átsiklik a dolgokon mint egy hal..:) Mivel én rák vagyok eléggé érzékenyen érint pár dolog, ha valami nem úgy van ahgy elképzelem vagy megszoktam rögtön elkezdek aggódi:D. És igen ha a párom már nem úgy kezdi a reggel ébregéd után hogy az 1. szava az hogy "szeretlek" eléggé rosszil tud érinteni...:D Szóval röviden ha egy tiszta szándékú, jó lelkü, megbzható, türelmes társra vágysz és te magad is türelmes vagy, akkor a halak férfiban ezeket a tuljdonságokat mind megtalálod.:)
2013. márc. 21. 10:48
felenkek,erzelgosek
139. Krisz42
2012. dec. 13. 20:52
Szerintem fontos,h te milyen vagy.Nekem bátyám,volt férjem,régi barátom is az.Nekem soha nem kellene.A családjukra soha nem hallgatnak,barátok által nagyon könnyen befolyàsolhatók,szinte mindegyik vmilyen szenvedély rabja;alkohol,cigi,drog.Voltak futó ismeretség halakkal,de mindig ott volt a negatívum.Nekem a pàrom mérleg.Szenvedélyes szerető-7éve vagyunk együtt,de most is ugyanúgy esünk egymásnak,mint az elején,ugyanúgy kíván,mindig igazán nőnek érzem magam mellette.És nincs cigi,pia,drog,semmi,ami fontosabb nálunk-3gyerek és én-és nem lusta a közös programokra-ami egy idő után jellemző a halakra,ahogy a szenvedély is alábbhagy.Még a saját bátyámnál is ezt látom.
2011. nov. 18. 03:22
olyanok,mint akiben 2 szemely lakozik,labilisak erzelmileg is es nem tudjak mit akarnak,konnyen befolyasolhatok.
137. Querocha (válaszként erre: 135. - Honnny)
2011. júl. 28. 19:43

A féltékenység nagyon romboló hatású dolog. De az én véleményem szerint, ha vki a kapcsolatban féltékeny, akkor az azért van, mert kisebbségi komplexusai vannak, h "én hogyan lennék képes egy ilyen nőt boldoggá tenni?" A féltékenység csupa önmarcangolás, ami oda vezethet h a másikat teljesen kontroll alatt akarja tartani. Rengeteg ilyen történetet ismerek baráti körömből.

És akkor onnantól kezdve, aki szintén halak jegyű, az esélytelen nálad? És te honnny milyen csillagjegyű vagy?

2011. júl. 22. 20:26

Majdnem tökéletes!

Annak aki szereti. :)

Ahogy az összes többi jegy szülötte is. :)

135. honnny
2011. júl. 21. 16:49
Nekem az első komoly pasi az életemben Halak jegyű volt.Már az is fura volt ahogy összejöttünk.Egy baráti társaságban voltunk.Neki volt barátnője én akkor szakítottam.Valahogy ketten maradtunk az asztalnál csak néztük egymást.Egy kicsit becsípve megjegyeztem milyen szép a szeme,ő ugyan ezt mondta az enyémre.Majd órákon át beszélgetünk.Másnap megint találkoztunk.Azt mondta hogy szeretne velem lenni ezért szakít a barátnőjével.Nagyon szeretett.Minden kívánságom leste.Mindent megkaptam amit csak akartam.Aztán elkezdődött a féltékenykedés.Szakítottam vele.Nem sokkal később a fővárosba költöztem ahol lakott.Újra kezdtük.Minden szép volt az elején.Már ott tartottunk hogy eljegyzés.Mikor elkzdett megint ellenőrizni.Elolvasta a leveleimet.Az e-mail-ket amit kaptam a végén már a sms-t is.Onnan tudtam meg hogy az egyik közös barátunktól kaptam egy félre érthető sms-t.Amíg én zuhanyoztam ő elolvasta.Mikor vissza mentem a szobába neki állt üvöltözni és fogta magát megkereste a fiút és vele is összeveszett.Szakítottam vele.Végleg.Rájöttem hogy kedves meg aranyos de az életem és a lelkem kellett volna neki.Teljesen uralkodni akart felettem.Azóta oda figyelek hogy milyen a srác csillagképe.
134. sziv3
2011. júl. 19. 09:47
sziasztok...most nézegetem a forunoldalakat és ugy éreztem hogy itt irnom kell egy pár sort...az én férjem halak jegyében született a természete nagyon nehéz....nem romantikus tipus (othon velem)ami nekem nagyon hiányzik nem tud kedves lenni hozzám alol csak bir a lelkembe tapos....nagyon nehéz nekem sajnos nem fogom sokáig vele......
2011. júl. 18. 21:12

Én halak férfi vok, és elég emocionális, romantikus, de életemben csupán egyszer találkoztam halak jegyű lánnnyal, aki olyan bájos és kedves volt, és abban az évben ment férjhez, ez volt 2éve. Szóval mindenképp halak jegyű nővel akarok ismerkedni, mivel az évek alatt határozatlan, döntésképtelen emberből igen határozottá váltam, és sok asztrológiával kapcsolatos oldalon azt olvastam, h halak jegyű nő erősebb partnert igényel. Bennem megvan a határozottság, vmint a gyengédség is. Meg is őrülnék ha választani kellene. A személyisg tesztek sem nekem kedveznek, állandóan válasz elé állítanak, h racionális vagy emocionális típus vok-e? Én meg hol a harmadik válaszlehetőség?

Én tényleg az a típusú halak vok, aki minden nap képes a romantikára, és úgy szeretnék olyasvkivel együtt élni, aki ezt jó néven veszi, és nem azzal jön h álmodozó ill. h túlságosan idealista vok! Pozitív, életszerető ember vok, a nehézségekben is könnyen feltalálom magam, akkor van csak igazán lehetőség a kreativitásra.

2011. jún. 24. 12:31
én kettő hallal élek/éltem együtt, apám és bátyám, és azt tudom mondani, hogy nem mindig épp romantikus tipsuak
131. angel92
2011. ápr. 8. 16:34
Sziasztok:) Szeretnék segítséget kérni:) Lány vagyok mérleg a horoszkópom és skorpió az aszcendensem. Nagyon tetszik 1 halak srác... randizgatunk már 1 ideje. Kaptam tőle csokit és az 1. csókon is túl vagyunk:D de most valah áll a dolog:S Én komolyabban gondolom a helyzetet és ideje lenne a "járás szakaszba" lépni. Kérlek segítsetek, hogyan tudom az ujjam köré csavarni a kiszemelt halat?! Vagy adjatok tanácsot, hogy érdemes-e egyáltalán tovább foglalkoznom az egésszel? Köszi szépen:)
130. c2f4ca1967 (válaszként erre: 127. - Elfelejtett jelszó)
2011. febr. 14. 18:05
keress! létezik!!
129. c2f4ca1967 (válaszként erre: 126. - Elfelejtett jelszó)
2011. febr. 14. 18:04
:DD és elúszott már?
128. 6b006fc769 (válaszként erre: 127. - Elfelejtett jelszó)
2011. febr. 14. 17:46
Én úgy gondolom, hogy találtam egyet:)
127. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 124. - 0056c9f6e9)
2011. febr. 14. 16:02

bárcsak ne lenne :(

szeretném hinni hogy vannak őszinte és hűséges pasik a HALAK között is..

126. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 123. - C2f4ca1967)
2011. febr. 14. 15:57
Az enyém sajnos cápa volt.. de kinézetre inkább bálnának tűnt :)
125. c2f4ca1967 (válaszként erre: 119. - 3be46ba2d4)
2011. febr. 14. 07:35
Halakban ilyet még nem ismertem :) Ez a dolog nem a csillagjegyétől függ nálatok, az biztos.
124. 0056c9f6e9 (válaszként erre: 121. - Elfelejtett jelszó)
2011. febr. 11. 12:09
én mint halak jegyű férfi mondom:sajnos igazad van:)
2011. febr. 10. 13:36
Attól függ, hogy az aranyhal vagy a cápa kategóriába tartozik...
2011. febr. 9. 18:08
hehe:) Nincs két egyforma halak pasi:D Még szerencse.:D
2011. febr. 9. 16:27

Casanova is Halak volt. Ebből sejthető mennyire járni jól vele párkapcsolati szempontból..

én nem ajánlom akkor hagy el amikor a legnagyobb szükséged volna rá annyira képlékeny semmi nem biztos vele, még önmagát sem ismeri teljesen beszélgetni problémákat megoldani nemigen lehet vele mert mint egy igazi vérbeli hal kicsúszik az ember keze közül.


Egyébként gyengéd, romantikus, mélyérzésű a legérzelmesebb jegy.

2011. febr. 9. 16:19

Óva intenélek Tőle! 3 év alatt volt alkalmam kitapasztalni.

Vannak nagyon imádnivaló tulajdonságai de ha felborítják a lelki békéjét aljas és kegyetlen, nem nyugszik mig elégtételt nem szerez tehát nagyon bosszuálló.

Párkapcsolat és házasság egy veszélyekkel teli kaland ezt olvastam az interneten is, mivel a halakat nagyon könnyű elcsábitani. Szerelmes a szerelembe ezért a megszokottat képes pillanatok alatt elhagyni egy új, egy ismeretlen miatt akit vonzónak talált. Ez történt köztünk is.



[link]

2010. nov. 25. 09:46
Nekem Halak pasim van. 2 éve próbáljuk megoldani, mert ő nem igényli a szexet én meg sokszor igényelnék, sokat... (oroszlán vagyok) és most, hogy mondtam neki, hogy szerintem ennek vége van nem akar szakítani. Mert ő helyrehozza... De én már nem akarom, hogy helyrehozza, csak ne tegyen tönkre... Hogy lehet egy halakkal úgy szakítani, hogy ne akarjon bosszúból tönkretenni?
118. cirr
2010. nov. 8. 19:41
olvasgattam miket írtatok a halakról.. én rák vagyok és úgy tűnik hogy vagy nagyon boldogság van, vagy teljes letargia... egyszerűen sose látok a fejébe..elég bújós vagyok és úgy vettem észre h ezt nagyon élvezi h szeretgetve van ..valamikor meg úgy érzem h már irritálom.. szóval nemtudok elmenni a dolgain. másfél évig várt rám de sose mert lépni , szóval türelmesnek mondhatóak iylen téren.. viszont nem lehet vele autóba ülni mert kiakad mindenkin és kiabál.. egyébként sok apróságon besértődik aztán vagy örjöng és csapvág mindent vagy meg se szólal és duzzog :D szex terén csupa jó dolgokat lehetne róla mondani , ezenkívül próbál mindig a kedvembe járni.. szóval összeségébe nagyon szeretni való.. bár azt is figyelembe kell venni h több féle halak van...én párom pl nem lusta : D Aquagabe sztem ne kapaszkodj görcsösen bele az a lényeg.. engedd szabadjára . maradj titokzatos .. tehát soha ne fedd fel teljesen magad. egyébként meg sztem sokat számít az h mennyi szeretet kap.. ne akard irányítani meg hát tudjuk milyen lassúak nem szabad sürgetni őket .. viszont lelki biztonságot ne várj tőle.. lehet egy kis ideig érezni fogod h rendbe van minden de aztán újra bizonytalanságba találod magad..ettől ne ijedj meg. én először teljesen kibuktam rajta de aztán rájöttem h ő ugyanúgy szeret mindig csak ilyen..egy szónak is száz a vége fantasztikus emberre leltem, sokszor nehéz de jobb mint eddig bárkivel : )
2010. nov. 3. 23:08

Én ismerek ilyet, se hal, se hús.

Csak van.....

116. Aquagabe (válaszként erre: 107. - Chen)
2010. szept. 25. 15:10

Én vízöntő vagyok! Tanácsodat kérném,hogy szerinted milyen a vízöntő-halak párosítás? És hogyan tudom őt a legjobban megfogni meghódítani,hogy ne veszítsem el? Lehetséges az,hogy csak vonzódik és ragaszkodik és később lesz szerelmes?

Köszönöm válaszodat!

2010. aug. 24. 08:16
Legtutibbak minden szempontból. :)
2010. aug. 22. 11:41

az én férjem is halak.

nos nagyon kényelmes, de mindenben lehet rá számítani és nagyon-nagyon kedves. Életemben nem találkoztam még ilyen kedves férfival.

113. Muschel
2010. aug. 10. 02:08
halak pasim van. azon tul h. letargias neha meg indulatos..hmm csupa jot mondhatok, kedves, okos, gyenged, egy olyan ember, aki lehet nem lightos eset, de megeri h aldozatot hozzanak erte. es fenn tudja tartani ay erzelmeim melyseget es intenzitasat. az egyik legcsodasabb leny akit valaha lattam. egy nyilas
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook