Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen zenét hallgasson a gyerek? fórum

Milyen zenét hallgasson a gyerek? (beszélgetős fórum)


23. spann
2017. nov. 11. 09:37

A Bartók Rádiót!


Ezen az adón csak jó zenét hallhat.

22. Kyller
2010. márc. 17. 14:21

En annak idejen (es meg a mai napig is) hatalmas Halasz Judit rajongo vagyok. De az apu zenei izlese is elegge hatott ram. Olyanokat hallgattunk, mint: Queen, Sex Pistols, Metallica, Kiss. :)

De nagyon sokat szolt Jazz, Blues, Dixie. A popularisabb komoly zenek. Sot, a Csardas kiralyno a mai napig nagy-nagy kedvenc.

2009. dec. 26. 19:54
pedig ez érdekes téma!
2009. dec. 19. 20:53

amit szeret azt hallgasson.

a szülő nem erőltetheti rá saját ízlését a gyerekre.

az én fiam imádja trance zenét, meg a keményebb Chillout zenéket.

véletlen én is imádom őket:)

persze volt próbálkozás a lágyabb vonallal is.

a komolyzene kilőve. sírt rajta.

a gagyi popot nem hallgatjuk, a kereskedelmi szemetek nem szólnak sehol semmilyen életterünkben.

a petróleumlámpás szeméttől meg én hányok, ezt rám való tekintettel ő sem részesíti előnyben.

/2 -éves mult:)/

19. Sodrika (válaszként erre: 12. - Hosszúkutya)
2008. dec. 16. 23:31

Kelly Family az nagyon jó az én gyerekeim is imádják rengeteget kell hallgatnunk a youtube-on hozzáteszem 1,5 és 3 évesek, de a pici is imádja sőt vannak kedvencei is és hiszti van ha nem azt hallgatjuk.

De emellett én is ajánlanám a musical-eket.

18. 01c8755c79 (válaszként erre: 3. - Hosszúkutya)
2008. dec. 16. 16:17
Musical CD-k. Szinetár-Bereczkinek rendkívül jó az első cd-je. Dolhainak most jött ki az új cd. Ezek szerintem jók, kellemes hangzásúak, és nem utolsó sorban tántalán arra is késztet, hogy beüljön az ember egy színházba. :o)
17. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Hosszúkutya)
2008. dec. 16. 16:15

Az én lányom annak idején egy válogatás Kormorán cd-t kapott tőlem... egy stílusosan összerakott szövegkönyvvel együtt. :o)

(Azóta is szereti a Kormoránt.)

2008. dec. 16. 16:13

az mi kölkünk kizárólag a mi tökéletes izlésünknek megfelelő zenét fogja hallgatni.

popsláégerek, mulatós, progresszív és dilettáns gyerekdalok kizárva.

lilli baba például egy barátom szerint a gyerekeket visszaveti a fejlődésben.

2008. dec. 16. 15:58
Első hozzászólás...
2008. dec. 16. 13:42
hány éves a gyerek
13. tapsi hapsi (válaszként erre: 7. - Hosszúkutya)
2008. dec. 5. 16:56

az Óz zenéje is nagyon jó!!!

imádom!

12. hosszúkutya (válaszként erre: 10. - Funky_b)
2008. dec. 5. 16:55
Supra Hitset azt én is hallgattam :D Meg Hip Hop Boyz-t is. De főleg Kelly Familyt. :) Korábban meg 100 Folk celsiust is. De szerettem!
2008. dec. 5. 16:55
szerintem ABBA és Boney M bejönne neki. Mi szerettük annakidején.
2008. dec. 5. 16:52
Amikor kicsi voltam, republicot és supra hits-et hallgattuk mindig:)
9. diagonalt (válaszként erre: 8. - Diagonalt)
2008. dec. 5. 16:51
Jah akkor nem:)De kisebbnek nagyon jó.
2008. dec. 5. 16:50
Ajánlom az Alma Együttest és a 10 Folk Celsiust:)
7. hosszúkutya (válaszként erre: 5. - Tapsi hapsi)
2008. dec. 5. 16:48

Én sem szeretem őket. Abból indultam ki, hogy én miket hallgattam akkoriban. Nálam az Oroszlánkirály volt a favorit, úgyhogy neki is kimásoltam annak a zenéjét. :o)

Köszönöm a válaszokat. Végülis már folyamatban a projekt, sőt, egy kicsit az utolsó pillanatra is hagytam :-/

Van benne egy kis musical is, de úgy gondoltam, annyira nem tudná értékelni, mivel nem látott még túl sokat.

Azért is kérdeztem azt Tőletek, mert a barátom nővére is tőlünk kér zenéket a 9 éves lányának, de szerintem nagyon elborult ötletei vannak. Rihanna, Josh és Jutta, meg hasonló menő dolgok. Nem korai ez egy kicsit?

2008. dec. 5. 16:37
Disney, esetleg musicalek? :-)
5. tapsi hapsi (válaszként erre: 3. - Hosszúkutya)
2008. dec. 5. 16:36

Értem, akkor a legjobb ha úgymond válogatáslemezt állítasz össze, kicsit a saját zenei ízlésedre hagyatkozva akár.

Én konkrétan nem szeretem a mai divatzenéket, house, alter stb.

2008. dec. 5. 16:33

Ajánlom a Zeneovi Téli ünnep kiadását. A gyerekek is nagyon szeretik, de a felnőtteknek is kellemes zene.

Nagyon jó!

3. hosszúkutya (válaszként erre: 2. - Tapsi hapsi)
2008. dec. 5. 16:31
Nem igazán van még neki ízlésvilága ezen a téren. Sláger Rádiót szoktak néha hallgatni, de igazából nincs még kedvence. Inkább gyereklemezeket hallgatott idáig. De nem is kérdezhetem meg, mert ajándékba lesz, meglepetés gyanánt. Anyukámat kérdeztem, ő tudhatná elvileg (már nem lakom velük, úgyhogy én nem nagyon látok bele), de neki sem volt konkrét ötlete.
2008. dec. 5. 16:27
Sztem ennyi idösen már kell hogy legyen elképzelése arról, melyik zenei müfaj áll közel hozzá. Kérdezd meg Öt.
2008. dec. 5. 16:25

Anyukám megkért, hogy a 11 éves húgomnak másoljak zenéket. Szerencsére még nincs "elrontva" a Viva, meg hasonló médiál által.

Vajon mik azok, amiket szívesen hallgatna, és nem is nagyon bugyuta zenék? Én első körben ilyenekre gondoltam: Republic, Robbie Williams, Madonna, Nox, Princess... Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook