Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen testvérbabakocsit ajánlotok? fórum

Milyen testvérbabakocsit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


11. 6350755685 (válaszként erre: 10. - Csilluskam)
2012. aug. 12. 09:52

De jó, gratulálok!!! :))) Minden gyermeked csodaszép, olyan jó hangulata lehet egy ilyen nagy családnak!


Az egymás mellettiek őszintén szólva jobban tetszenének, mert azokhoz gyakrabban látok mózest, na meg átfordítható tolókaruk van, csak félek, hogy nem férnék el velük a járdán, vagy nem tudnék bemenni egy kis üzletbe... Na meg nem tudom mennyire strapabírók, mert az én kis hercegem már 12kg-nál jár.


Megnézem, amiket ajánlottál!

10. Csilluskam (válaszként erre: 9. - 6350755685)
2012. aug. 12. 09:36

Igen, mind a négy :)


Most a két kisebbel sikerült néhányat kipróbálnom.

Ha van ismerősöd Angliában, akkor ajánlom az ebay-t, nagyon jó babakocsikat tudsz a hazaihoz képest töredékáron megkapni.

Illetve:

Goggle: használt babakocsik Angliából

Hajni csak nagyon szép állapotúakat hozat be, van, amit nem is használtak.


Mindenképp egymás mögöttit szeretnétek?

Mert még a Firstwheels is nagyon jó, és használtan nem is túl drága még mózessel sem :D

9. 6350755685 (válaszként erre: 8. - Csilluskam)
2012. aug. 12. 09:00

Köszönöm szépen, ezzel most sokat segítettél, mert őszíntén szólva a BW és a Graco között vaciláltam.


Sok babakocsit nézegettem már, de az már rögtön tiltólistára kerül, amelyiknél az első rész egyáltalán nem dönthető, hisz azért a nagyfiú is hajlamos elaludni... :))


Igen, látom, hogy sok gyermek fotója van az oldaladon, de mind a Tiéd!? :D

2012. aug. 12. 08:52

Nekem a választásnál fontos volt, mint ahogy az egyszemélyes kocsinál is, hogy külön merev mózes tartozzon hozzá, főképp, hogy problémás volt a kisfiam.


Amit még megnézhetsz az az abc design zoom, 50.000 körül már van használtan.


vagy a jané powertwin.


Elérhetőbb kategória a Peg perego Aria twin 60/40, erre a picinek mózes és hordi feltehető.


Gondolom még hosszabb séta alatt a nagyobbjelölt is bealszik még, ezért fontos lehet, hogy legalább pihenőpozícióba dönthető legyen.


Inkább pumpás kerekűt keress, mert a habosítottat nehéz lesz tolni két gyerekkel.Főleg ha már a pici is nagyobb.


A BW-ről lebeszélnélek, szívem szerint...

A Gracoból is a quattro tour duo, ami jobb minőségű,de annak is vannak hiányosságai.


Mi már túl vagyunk néhányon :D

2012. aug. 11. 19:10
Tényleg jól néz ki, de annyi pénzt nem adnék érte.
2012. aug. 11. 17:45

sógoroméknak van ilyen,én is kipróbáltam nem

egyszer.bár van belőle a 3 és a 4 kerekű változat

de a 3 kerekű jobb

2012. aug. 11. 17:43
jane twin
4. sajert (válaszként erre: 2. - Csilluskam)
2012. aug. 11. 17:30
Nem érint, de kíváncsi voltam rá. Jól néz ki, de iszonyú drága. Erre ma Mo-n van számottevő kereslet?
2012. aug. 11. 17:05
Jól néz ki, de nekem túl drága. A Bambino World, ABC Desing és Graco típusú kocsikat nézegettem leginkább, legalábbis ilyen árkategóriában.
2012. aug. 11. 16:57

Bugaboo Donkey

Volt szerencsém kipróbálni, és nem csalódtam , szuper.


Amit ne: Phil&Teds, Jane twintwo


De jó még a Britax B-dual is

2012. aug. 11. 16:54

Hamarosan megszületik a kistesó, és mivel a lassan 2 éves kisfiam nagyon szeret babakocsizni, ezért szeretnénk egy testvérbabakocsit vásárolni, de tanácstalan vagyok abban, hogy milyen típusút lenne érdemes megvásárolni ekkora korkülönbséggel.

Ezért elsősorban azoknak az anyukáknak a véleményét szeretném kikérni, akik használtak/használnak testvérbabakocsit, és tudnak ajánlani nekünk egyet. Illetve azt is megírhatjátok, hogy milyet ne vásároljunk (ha éppen csalódtál abban a kocsiban).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook