Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen szállást ajánlanátok Eger és környékén? fórum

Milyen szállást ajánlanátok Eger és környékén? (tudásbázis kérdés)


21. Mariann7533 (válaszként erre: 18. - Reload)
2012. márc. 4. 07:25

Nagyon szépen köszönöm az információkat:)

Én az egri strandra gondoltam,hogy az milyen közel van:)

2012. márc. 1. 17:36

La Casa Panzió, Szent Flórián Panzió, St. Kristóf Panzió. Ezekről mi a véleményetek?

A Kulacs csárdát is megkérdeztem, de nekem az drága.

19. reload (válaszként erre: 16. - Mariann7533)
2012. febr. 29. 21:45

Ja még annyi, hogy megkapjátok a kulcsot utána senki nem zavar, mikor mentek haza akkor visszajön a nő és visszaadjátok a kulcsot :)

Illetve mi bedobtuk a postaládába mert már indulni akartunk de ő még órák múlva tudott volna jönni. Szóval nagyon rugalmasak. És nagyon jól felszerelt a lakás is, van minden, tiszta és kényelmes.

18. reload (válaszként erre: 16. - Mariann7533)
2012. febr. 29. 21:43

Az Eger kártya az egy olyan kártya amit a szálláson adnak és bizonyos helyeken kedvezményesen lehet enni-inni. Éttermek,cukrászdák vannak a listán :)


Ha strand alatt az egerszalókira gondolsz, akkor az is olyan 10-15 perc lehet autóval. Talán 10-15 km távolságra lehet.


Nekünk nagyon bevált a szállás, szép és kényelmes és nagyon jó helyen van. A belváros is 2 perc séta, szemben a vár, mellette közvetlen a minaret. Én ha mennék megint Egerbe csak ott szállnék meg újra :)

17. Mariann7533 (válaszként erre: 15. - 5404289bd6)
2012. febr. 29. 21:23

Tuti kinyitnak,egyébként van ez évi programajánló is,és ott meg tudod nézni.

Ilyenkor borkóstolókkal készülnek a pincék.De nézz utánna.

Szerintem ha beütöd,hogy Egri programok 2012,akkor tuti kiadja az ez évi progikat:)

A hosszú hétvégék az ilyen helyeken mindig tele vannak programokkal.

16. Mariann7533 (válaszként erre: 13. - Reload)
2012. febr. 29. 21:20

Ha hiszed,ha nem,a kiválasztottak között van:))

Nagyon szimpatikus,és elfogadnak SZÉP kártyát is,ami nálunk fontos.

Tudnál írni róla bővebben?Ír olyat,hogy Eger extra kártya.Ez bővebben mit takar?Erről tudsz valamit?

A strand milyen messze van tőle?

Bármi,ami ezzel az apartmannal kapcsolatos,érdekel:)

Előre is köszi:)

Előre is köszi:Ö)

2012. febr. 29. 21:14
Amúgy ezen a hosszúhétvégén kinyit a Szépasszony völgy? Nem akarunk mi sokat inni, de ha már ott leszünk jó lenne 1-2 pohárral megkóstolni, meg hozni haza.
2012. febr. 29. 21:05
Már nagyon sokszor voltam Egerben. A belváros közelében parkolnánk és onnan séta. Remélem jó idő lesz március közepén. :)
13. reload (válaszként erre: 12. - Mariann7533)
2012. febr. 29. 21:05
akkor nektek tudom ajánlani a lentebb írt minaret apartmant :)
12. Mariann7533 (válaszként erre: 11. - Katykóca)
2012. febr. 29. 21:01

Mi nyáron Egerbe akarunk menni nyaralni:)

Ismerjük valamennyire a várost,na és imádjuk is:)

És bizony én Eger belvárosában keresem a szállásokat,hogy jó helyen legyen,mindenhez közel,és kocsiba csak akkor ülünk,ha Szalajka-völgybe,vagy Kékesre megyünk.

Ez alapján válogat a család.

Úgyhogy mi már nézelődünk,sőt a napokba már foglalni is szeretnénk,mert tapasztalatból tudom,hogy a jó szállásokat már ilyenkor foglalni kell.

És nagyon igazad van,Eger városában annyi a látnivaló,hogy csak és kizárólag gyalog járható be.Ahogy írod,kocsival nem is igen lehet menni a városban:)

2012. febr. 29. 20:23

Hát ha van szép város akkor Eger az!!!

Nem a borospincék a fő néznivalók,bár a szállást értem miért akarod közel:DDD

Másik..a várost kocsival bejárjuk..na ez Egerben nem fog működni..Eger műemlék város,nem járható be kocsival,csak ha a külvárost akarnád látni Csebokszári-lakótelep/jelenlegi neve Északi lakótelep..amit a helyiek nem használnak névként:D/Szóval ,ha a belvárost akarod bejárni gyalog kell tenned...:DD csak úgy engednek be..

Mariann 4 -es hsz-e jó keress rá arra:D

A város csudaszép,és hihetetlen hangulatos,de szinte csak gyalog :D

10. reload (válaszként erre: 3. - 5404289bd6)
2012. febr. 29. 20:21
Uh, ilyen szempontból nem jó amit írtam, gyalog azért messze van.
9. reload (válaszként erre: 1. - 5404289bd6)
2012. febr. 29. 20:20

Mi a minaret apartmanban szálltunk meg már 2szer is :) Nagyon jó kis szállás, a szépasszonyvölgy olyan 10 perc kocsival.

Az erkéllyel szemben "kartávolságra" a vár, gyönyörű :)

8. sorceress87 (válaszként erre: 7. - 5404289bd6)
2012. febr. 29. 20:19
A Kulacs csárda szuper hely, lehet, hogy hangulatosabb is, mint a Ködmön, biztos nem bánjátok meg, ha oda mentek! Jó pihenést! :)
2012. febr. 29. 20:16
A Ködmön hotel elég drága. Nem szeretnénmk sokat fizetni szállásra, azért nézek inkább panziókat. A kulacs csárdát néztem, jónak tünik, írtam nekik email-t, mert felhívni már késő van. :)
6. sorceress87 (válaszként erre: 1. - 5404289bd6)
2012. febr. 29. 20:09
Ködmön hotel (új, pár éve épült), vagy a Kulacs csárda panzió része, nagyon hangulatos helyek, a Szépasszony-völgy szívében:) Neten rá tudsz keresni.
2012. febr. 29. 20:05
a környéken van egy csomó panzió,biztos találtok aznap is,nem kell előre foglalni.
2012. febr. 29. 20:03

Szia:)

Nézz szét itt: Eger szálláslap.hu

Itt annyi címet találsz,hogy csak győzz válogatni:))

Sok szállás kifejezetten a Szépasszony völgyében van:)

2012. febr. 29. 20:01
A várost is meg fogjuk nézni. Kocsival be tudjuk járni. de ha lemegyünk a boros pincékhez megiszunk 1-2 pohár borocskát, utána már nem tudunk vezetni. Ezért gondoltam arra,h annak a közelében kéne a szállás.
2012. febr. 29. 20:00

maps.google.hu és igy be is tudod tájolni.

Nem feltétlenül a ott keresnék szállást, ott a boros pincéken kívül nem igen van más. És maga a város is gyönyörű :-)

2012. febr. 29. 19:54

Egerben keresnék szállást, a Szépasszony völgy közelében. Tud nekem valaki ajánlani vmit? Mert a neten nézegetem, vannak írva címek, de sajnos nem ismerem a várost, így nem tudom,h melyik részén van.

2 fő részére kellene márc. 15-17ig.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook