Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fertő-tó környékén, nagycsaládnak, apartman jellegű szállást tudnál ajánlani nyaralás céljából a nyárra? fórum

Fertő-tó környékén, nagycsaládnak, apartman jellegű szállást tudnál ajánlani nyaralás céljából a nyárra? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 18. 09:43
5. Őzike5555 (válaszként erre: 4. - Őzike5555)
2017. jan. 17. 18:31
A diéte is olyan .az egyik oldalt olvasom. A karfiol kiváló választás a májzsirosodásra. De a dietetikusom azt mondta. Kerüljem a k betüs ételeket. Meg az apró magvasakat. Nem igazán tudom mit kéne ennem. Most 63 kg vagyok. 75 kg voltam Egy éve. De még fogynom kell az állapotom nem javult sőt romltt nem értem . mit kéne tenem hogy javuljak. Ha valaki tudna segiteni. Nagyon megköszöném. SOS. Nagyon fékek a máfzsugortól . és sajnos ezután az következik.
4. Őzike5555 (válaszként erre: 2. - Mókuska2012)
2017. jan. 17. 18:24
Szia örülök hog ujból megtaláltalak. Én még új vagyok . de nálad olvastam. A betegségel kapcsolatban. Nekem is az a tapasztalatom min neked. Azaszisztens meg a röngenes aztmondja majd az orvosa elmondja. Az orvos mobd mindent csak éppen azt nem amit szeretnék hallani. Nem nagyfoku májzsirosodásom van. Minden dolgot szivesen fogadok ezzel kapcsolatban. De ennél mégjobban diétás receptek érdekelnének. Egy napi. A diéta is az
2017. jan. 12. 08:34
Sok évvel ezelőtt Hegykőn nyaraltunk egy apartmanban. 2 felnőtt, 3 gyerek. Pontosabban nem tudom megírni, az interneten találtuk ezt a helyet. Szerintem a Google kiadja. De szerintem sok szállás van azon a környéken.
2017. jan. 11. 21:37
Ausztiai-Magyarországi oldal egyaránt jöhet. Köszönöm előre is a segítséget!
2017. jan. 11. 21:36
Fertő-tó környékén, nagycsaládnak, apartman jellegű szállást tudnál ajánlani nyaralás céljából a nyárra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook