Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen samponnal és milyen gyakran mosol hajat? fórum

Milyen samponnal és milyen gyakran mosol hajat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. nov. 14. 19:59
A tojás néha megbolondítom konyakkal.Még anno valahol olvastam ezt a keveréket,és tényleg jó,nekem legalábbis.
2009. nov. 14. 19:59
Oriflémos sampon és balzsam,2-3 naponta mostam,de ezzel szép 4-5 napmúlva is
64. c502273b01 (válaszként erre: 63. - 94c02c5bb5)
2009. nov. 14. 19:58

Behoztam a fürdőszobából,de különösebb márkája nincsen,ennyi van ráírva:

Nice Health Bodycare,Nature Therapy,Aloe Vera

Nekem tetszik az illata,a CBA-ba vettem,nem volt drága.

63. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 62. - C502273b01)
2009. nov. 14. 19:52
a folyékony szappan milyen gyártmány?
2009. nov. 13. 17:08

Nem használok sampont,egyik verziója,egyik márkája sem jött be,mindtől viszketett a fejem.

Így maradok a bevált,igazi felütött tojásnál,és aloe vera-s folyékony szappannal öblítem le,és bevált,nem viszket,nem korpás a fejem bőre.

2009. nov. 13. 17:00
Hova lett a csoda sampon hozzászólás? Nagyon kíváncsi lettem volna a válaszra. Látom, hogy törölték.
2009. nov. 13. 16:03
Hali, ismét írok. kicsit utánaolvastam neten a korpáspdás/zsírosodás dolognak. Az a helyzet ha nem segít rajta semmi és mosás után is tiszta gány a hajunk, akkor az bezony gomba. Nyugi, ez nem gáz, úgy látom elég sok ember küzdd ezzel a problémával. Elmehetsz bőrgyogyihoz aki kenetet vesz és kitenyészti és megmondja mi az, de legtöbbször ők is a nizoralt ajánlják. barátom használja a korpáira, egyből elmúlt, én is kipróbáltam, tök jó nem is zsírosodott be a hajam olyan hamar mint korábban (pedig csak egyszer mostam meg vele). Az ára húzós, 2500 körül van és 100ml,de szóról szóra kúraszerűen leírja a megfelelő tünetekhez a megfelelő használati utasítást a tájékoztató. sok sikert hozzá éljen a nizoral :)
2009. nov. 6. 20:08
Head & shoulders-t használok és 3naponta mosok hajat
58. mollybia (válaszként erre: 52. - Fc988c0845)
2009. nov. 6. 19:51
Szia! :) Úgy kaptam a sampont..nem tudom, hogy honnan szerezte az illető..de feltétlenül utánajárok, és leírom majd :) 700-800Ft körül van.. tehát átlag sampon árú. amúgy ha beírod google-ba, hogy 'silver sampon' elég sok infót lehet találni róla.. :) 2 hete használom..és tényleg nagyon ajánlom!!! :)
57. Nikike1988 (válaszként erre: 54. - Mandella)
2009. nov. 1. 16:45

szia. Én is próbáltam már a száraz sampont de nekem nem jött be mert sötétbarna a hajam és olyan volt mintha korpás lenne:-(

Viszont van fújós változata is azt is próbáltam és az jobb volt.de inkább mindig a hajmosást választottam mert akkor vagyok "nyugodtabb". Néha azért használtam és amikor elfogyott nem vettem többet olyat sem.

Én is többször gondolkodtam a Pantene samponon is de mindig túl drágának találtam és soha nem jutottam el odáig hogy meg is vegyem...

2009. nov. 1. 16:38
Head & shoulders használok és kétnaponta mosok hajat.
2009. nov. 1. 16:33
schwartskopf F-aktiv nagyon jo...minden másnap mosom =s ezmellet ugy no tole a hajam mint a "gyam":)
54. mandella (válaszként erre: 53. - Nikike1988)
2009. nov. 1. 16:31

szia!

nekem is pont ez (volt) a problémám, aztán egy barátnőm ajánlotta a száraz hajsampont, nekem bevált!!! igaz, a fodrászom nem igazán ajánlotta, legalábbis azt mondta, ne túl gyarkran.

nagyon érdekes és tanulságos volt a használata, sokszor úgy jöttem munkába, hogy az amúgy zsíros hajas fejbőrömet beporoztam, úgy, ahogy kell, aztán tíz perc múlva átfésültem, és idebent többen kérdezgették aznap: fodrásznál voltál? :)


szóval az egyik köztes megoldás szerintem lehet ez neked is


a másik viszont szerintem ki kell kísérletezgetni saját magadnak a megfelelő sampont. mert szerintem mindenkinek más és más válik be. nekem pl. nagyon bejött a pantene volumennövelő, de aztán az túl drága, utána bejött a johnsontól a no more tears, gyerekeknek és mamájuknak sampon :)


és a fodrászomtól vettem volumennövelő hajhabot, az is jó

53. Nikike1988 (válaszként erre: 51. - Mollybia)
2009. nov. 1. 16:26

Az én hajam is nagyon hamar zsírosodik és lelapul a fejtetőmön:-( a második napon már látszik hogy zsíros és a 3.napon már szörnyű. Most zöld Schaumát használok egy ideje de már nem nagyon szeretem... Szeretnék más sampont is kipróbálni de ezzel mindig gondban vagyok hogy most akkor milyet.mivel már nagyon sokfélét próbáltam de egyiknek sem éreztem különösebb jótékony hatását..

Érdekelne engem is ez a Silver sampon.Hol lehet venni?

2009. nov. 1. 14:54

szia mollybia. :)

de nagyszó, mert én is mindennap mosok hajat, vagyis inkább kell mosnom. :/

ha nem moshatom meg a hajam szinte már rossz közérzetem lesz, mert utálok zsíros hajjal mászkálni. amúgy nemértem.. vki avval jön h milyen káros hatásai vannak annak hogyha mindennap hajatmosok, más pedig azt mondja hogy semmi köze nincs az egészhez, főlleg h "mindennap használható" samponok is vannak. én is Fructise-t használok, de az annyira nem jön be. Revalid, Syoss az már annál inkább. :D ez a Silver sampon milyen? Rossmanban lehet kapni? :D kipróbálnám szívesen. ;) milyen árkategóriába van?

2009. nov. 1. 12:31
én minden nap mosok hajat.. elég sok ideje Fructise-t használok.. sajna elég kevés hajam van..gyorsan is zsírosodik..muszáj minden nap megmosnom ahhoz,hogy eltakarjam a 'szörnyű valóságot'. Amúgy most rátaláltam egy Silver nevezetű samponra, ami 84 ásványi anyaggal és nyomelemmel van dúsítva..és mosás után 'annyi hajam van tőle mint az állat' :D és azóta elég 2naponta hajat mosnom.. tudom nem nagy szó..de nekem sokat jelent.
2009. szept. 23. 12:51
en is mosastol szamitott 3. napon mosom a hajam,mint porcicus,nekem sajnos hamar zsirosodik es eleg keves hajam van,szoval meglatszik hamar,hogy mar ideje mosni. Pantene-nel.
2009. aug. 24. 18:16
mosástól számított 3ik napon mosom meg, nekem nem vált be a kitolásos dolog, igaziból mindegyik sampon csak rövid ideig volt jó, aztán csökkent a hatásuk, másnap zsíros volt, viszont a baba sampon és balzsam nagyon tuti ezzel nem esett meg hasonló (még), sztem mindenkinek egyedi a haja-fejbőre, úgylátszik nekem a heti 2 az alap
2009. aug. 4. 12:11

heti 1szer (nem zsíros,nem korpás a hajam) és a "szeánsz" a következő:

-először WU2-vel,majd

-másodszor H&S-el


...nem ajánlotta ezt senki,nem is tudom honnan jött az ötlet,huuum,talán így alakult ki!:D


nem szeretek ezen kívül semmi kencét kenni a hajamra,sem a hajlakkokat,zseléket,habokat...nem szeretem!!!bár,vmi "természetes" alternatívát szívesen kipróbálnék,de semmi egyebet!!!:D


ja,ha vkinek tönkre van menve a haja és száraz,arra a tejproteines,kimosható pakolást hallottam,h jó! (100Ft-os boltokban lehet kapni,kb. 300-400Ft,átlátszó tégelyben,fehér, krémállagú)

47. Neenaa
2009. aug. 3. 17:43

Tudna nekem valaki valami jó tanácsot adni, hogy mit tegyek a hajammal?? Festett sötétbarna, derékig ér, és az vele a gond, hogy akármit használok, nagyon zsíros, már mosástól számított 2. napon látszik.. Emellett ráadásul még törik is.. Sem a hajvágás, sem a bőrgyógyász nem tudott segíteni egyáltalán.. Használok különféle olajakat, bár az valamicskét javít a minőségén, de nem orvosolja a problémát. Levágatni semmi szín alatt nem akarom, mert amikor még rövidebb volt, akkor is ez volt a helyzet. Sok időt és energiát fektettem bele, amíg így megnőtt nagy nehezen.

Nagyon megköszönném a jó tippeket!

46. ce00df587e (válaszként erre: 43. - Dittke14)
2009. aug. 3. 16:29
az a baj hogy az enyém nagyon rövid ezért ezt nem tudom megoldani
2009. aug. 3. 13:49
Én mindennap megmosom és ált. váltogatom a samponokat, tehát, ha kifogyott egy flakon, akkor másfélét próbálok ki.
44. dittke14 (válaszként erre: 38. - 4ab67f870d)
2009. aug. 3. 13:49
Én nagyon sokáig ezt használtam de semmi baja nem volt a hajamnak sőt én nagyon szerettem csak nálunk itt falun nem lehet már kapni
43. dittke14 (válaszként erre: 41. - Ce00df587e)
2009. aug. 3. 13:47
én azt mostanság úgy szoktam hogy csak a hajam végére a tövére nem és így selymes de nem zsírosodik "olyan hamar"
42. Neenaa
2009. aug. 2. 16:16
Herbal Essences-t használok hetente 2-3x
2009. aug. 1. 11:19
én balzsamot vagy más haj mosás utáni dolgot nem használok mert attol még jobban zsírosodik a hajam.
2009. aug. 1. 07:36
Miért mondta volna a nő? Nem árult semmit, nem ajánlott semmit. Riportot csináltunk egy hajvizsgáló szalonban, ő meg egyszerűen közölte ezt, mint több évnyi vizsgálat eredményét. Se pro se kontra nem fűződött érdeke hozzá, hogy mi kidobjuk, ha ilyen van.
39. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 38. - 4ab67f870d)
2009. júl. 31. 20:21
Erről még nem hallottam, sőt emberekről sem, akiknek ilyen tünetük lenne. Azért ne higgy el mindent, amit mondanak.
38. 4ab67f870d (válaszként erre: 35. - Ibuska1990)
2009. júl. 31. 20:16
És van még hajad?? Egy szakértőtől hallottam, hogy akik ezt használják, egy mikrokamerás hajvizsgálatnál kiderül, hogy 50%-kal van kevesebb hajuk, mint akik mást használnak...
37. c502273b01 (válaszként erre: 36. - C502273b01)
2009. júl. 31. 18:49
Ja,és heti olyan kétszer mosom meg a hajam.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook