Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen okostelefont ajánlanátok? fórum

Milyen okostelefont ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
15. N-drew
2013. aug. 18. 08:54

Egyszerűbb, ha nem a típusát írod be a google keresőbe, meg azt ,hogy guru, hanem felmész a telefonguru.hu oldalára, és ott kiválasztod a típust.


Az, hogy milyet válassz, azon is múlik, hogy a felsoroltakon kívül mire szeretnéd még használni? Mert ehhez nem kell okostelefon, anno ugyanezt megcsináltam egy Samsung Corby-val is. (És nem is volt 20-30.000 Ft, 7500 Ft-ért vettem használtan).


De persze az is számít, mennyit szánsz rá. Lehet találni 20-30.000 Ft-ért jó készüléket, meg 50-60.000 Ft-ért egy halom trágyát is.


De különben azt mondják, okostelefonban a Samsung a tuti.

14. Té-eM
2013. aug. 18. 08:41
Samsung Galaxy S4 S4 mini de csak a Samsung képes a mai elvárásokat teljesíteni.
13. emagdi (válaszként erre: 11. - Adruzs)
2013. aug. 18. 08:20

szerintem meg pont a mindennapi használatban jön ki nagyon az, hogy iszonyat idegesítő, ha lassú egy telefon. a leírásoknál az ember hajlamos azt gondolni, hogy ó, az a két tized másodperc nem számít, de a mindennapi használat során kb kedved lenne a falhoz csapni hogy milyen lassú már megint. :S

ráadásul egyre fejlődnek az alkalmazások, a technika, szóval egyre inkább teljesítményigényesek lesznek ezek is. érdemes olyan telefont venni, ami legalább most jól működik, mert az várhatóan két év múlva is tudja majd futtatni a dolgokat.

2013. aug. 18. 08:02
HTC... már sok mindent kipróbáltam, aztán lett egy HTC Thounderboltom, azt 2 év után lecseréltem a HTC DNA DROIDRA (nem azért mert bármi bajom lett volna)... a Következő mobilom is HTC lesz
11. Adruzs
2013. aug. 18. 08:01

Nekem Sony Xperia Tipom van. És szeretem nagyon, pedig nem gondoltam volna, hogy ilyen barátságban leszek egy "alap" androidos telefonnal.

Fontos figyelembe venned azt, hogy egy olcsóbb telefon mindig jár valamilyen kompromisszummal, tehát lassabban gördül a menü, vagy lassabban tölt be valamit. Azonban ezek amikor kezedben van a telefon, akkor nem tűnik akkora problémának, csak a tesztelők lehúzzák emiatt, mert nyilván nem működik minden úgy, mint Samsung Galaxy S4-en. Tehát a mindennapi élethez használhatók akkoris ha lassabb vagy ilyesmi.

De én tényleg ajánlom a Tipot, mert ahhoz képest elég jó és szerintem olcsó is volt, kezdő okostelefonnak bőven megteszi :)

2013. aug. 18. 07:53
Azt tudom mit ne: Samsung galaxy mini. Ha nem akarsz idő előtt megőszülni kerüld el jó messziről. Egy rakás kutyagumi. Kikapcsol, nem kapcsol ki, de nem fogad hívást, elmegy a térerő de elvileg van térerő. A párom munkás telefonja sony experia j. Eddig bevált neki. Nekem az annyiból nem tetszik, hogy én azt már túl nagynak, illetve nagyon kockásnak találom.
2013. aug. 18. 07:48
Nekem Samsung Galaxy S Advance van és nincs vele semmi bajom.
2013. aug. 18. 07:47
HTC one X,az új Butterfly is jó,van akinek az "alma"is bejön,de azt csak akkor,ha pl.a géped is az vagy ha akarsz onnan töltögetni,bár már azt hiszem memoriakártyával is meg lehet oldani.A lényeg,h a mostaniak végre jók lettek,de nekem a HTC-vel semmi bajom,mának se,akit ismerek,megbízható,jó kis telefon,kamera is nagyon jó,minden tökéletesen működik rajta.
7. bowie (válaszként erre: 4. - 36a26f5226)
2013. aug. 18. 06:49
A samsung galaxy ace-t a hugim nagyon szereti. Mindenre használja, amire ma a tizenévesek használják a telójukat. Zene..net..fotó...kamera..minden hülyeség alkalmazás..:))
6. Asinel 75 (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2013. aug. 18. 05:08
Sony Xperia Tipo
2013. aug. 18. 00:24
Akárkit ismerek, akinek ilyenje van, mindenki szidja azt a telefont..
2013. aug. 18. 00:24

Azt ne!


Nekem is az van, és sok embernél érdeklődtem, akinél láttam, hogy nekik is olyan sz.r-e az androidja, és eddig mindenki azt mondta,hogy igen, nekik is, és alig várják, hogy lecserélhessék..


A Samsung Galaxy mini egy rakás sz.r!

2013. aug. 18. 00:09

Akármilyen telefont fogsz választani, még előtte írd be a google-be a telefon típusát, és azt utána, hogy guru..


- és az adott telefon összes tulajdonságát megkapod..

2013. aug. 17. 23:56

Sziasztok!

Sose volt még okostelefonom és a segítségeteket szeretném kérni.

Úgy alakult, hogy muszáj egy ilyen ketyerét vásárolnom, de túl sok lóvét nem szeretnék rá költeni … ahogy nézem a hivatalos teszt oldalakat a 20-30 ezres telókat valamiben mindig nagyon lehúzzák. Anyagilag viszont nem szívesen áldoznék rá többet…

Egy tipikus női okostelefont keresnék, amely kis méretű, lehetőleg nem kocka-szögletes, ha fehér színben kapható az már jó lenne. Naponta használnám a rádiót ill. zenét hallgatnék rajta. Ha már okostelefon, akkor néha ránéznék a gmail postaládára, természetesen a fénybúkot se hagyjuk ki a sorból :o)) És azt se szeretném ha a használatát kellemetlenné tenné az állandó lefagyás.

Nektek milyen készüléketek van, amivel elégedettek vagytok, amit bátran ajánlanátok?

Előre is köszönöm a segítségeteket! :o)

2013. aug. 17. 23:56
Milyen okostelefont ajánlanátok?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook