Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen kiscipőt lehet venni egy épp járni tanuló 1 évesnek, aminek vékony és hajlékony a talpa, és tartja a bokáját is?! fórum

Milyen kiscipőt lehet venni egy épp járni tanuló 1 évesnek, aminek vékony és hajlékony a talpa, és tartja a bokáját is?! (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 4. 00:14

Kisfiam 9 hónapos. Én is ebben a dilemmában vagyok: cipővétel. Védőnő szerint először a lakásba vegyek egy sarokvédős, tépőzáras szandit, hogy megszokja azt, hogy a kis ujjait ne huzza be cipővételkor. Ő a Siesta és a Mouse cipőket javasolja.

Sok helyen jártam Szfváron, mindenki mást mond. Mi a véleményetek: mi a jobb a babának: a lapos betét nélküli, vagy a betétes cipő az első lépésekhez ???

2010. szept. 25. 10:53
Én Falcon Tesorino első lépés cipőt vettem a pici lányomnak, amikor járni tanult. Puha és hajlékony gumi a talpa és a bokáját is tartja! Nagyon könnyen tudott benne menni. Ráadásul magyar, és teljesen megfizethető. Ha érdekel, priviben elküldöm az oldal címét, ahonnan rendelni szoktam. Még postával is olcsóbb mintha boltban veszed meg.
2010. ápr. 16. 15:34
Mindenképpen olyat vegyél ami tartja a bokáját,lehetöleg tépözárast.Ne legyen nagyon vékony a talpa ugyanakkor vastag sem és nehéz.
2010. febr. 5. 16:06
Akkor sajnálom:( .de itt erzsébeten sem annyira jó a deichman,a ferihegynél viszont szupi.Ha jöttök fel pestre akkor valami nagyobb csomópontra menjetek,ott biztos lesz választék!:)
2010. febr. 5. 11:03

:-) Mostmár 600-ért :-)

Nálunk a Tescoban nincs deichman, de a plázában van, ott azonban nem találtam ilyen pici cipőt :-(

2010. febr. 4. 21:36
A tescoba van nálunk a Deichman.Mért máshol nem?Itt 3 teco van(amiben voltam)és mindháromban van Deichman.Most jut eszembe,még a Keszthelyinél is van Deichman.Ezért gondoltam,hogy ahol tesco van ott Deichman is.....Én akkor még a bulik miatt szerettem Tbányát,meg mert olcsó volt a taxi.Gondolom már csak volt,de akkoriba 300 ft-ért bárhová elvittek,míg pesten már akkor többezerért tudtam(volna) taxizni.Ezek olyan nostalgikus dolgok nekem.:)
2010. febr. 4. 18:57

Tesco??? Az van itt is, de ott lehet kapni jó minőségű cipőcskéT? :-)

Én nem itt születem, és sajnos nem is nagyon szeretem:-(

2010. febr. 4. 18:11
fél évig laktam én is ott,de ennek már 12 éve.:( Imádtam!1*er átmentünk azóta rajta autóval,de már alig ismertem meg,annyira megváltozott.Tatán sincs Tesco?
19. ramoona (válaszként erre: 17. - Cb6e54c3d9)
2010. febr. 4. 15:55
Húúúúh, hát az nekünk naessze van :-( Mi tatabányán lakunk, de keresünk valamit...
2010. febr. 4. 15:33
DE pl.az Erzsébeti tescóban tényleg nincsen minden méretbe.sőt !
17. cb6e54c3d9 (válaszként erre: 15. - Ramoona)
2010. febr. 4. 15:32
A mienk 18-as .nem tudom hol laktok de a Ferihegyi tesconál lévő deichmanba volt lila és kék is.Nekünk lila van.De még mindig eszik :)
2010. febr. 4. 10:13
Siesta - az első lépéstől vagy Asso.
15. ramoona (válaszként erre: 14. - Hokifli)
2010. febr. 4. 10:09
Igen, nekem is az a bajom, hogy 18-as kellene a Picinek, de sose találok. És mi is úgy vagyunk vele, hogy amin sose fogunk spórolni az a cipő!!!! :-)
2010. febr. 4. 09:33
Na igen, mi nem adtunk enni a cipőnek :DDDD Tényleg nem olcsó, de az első cipők rengeteget számítanak, főleg hogy a családban népszerű a gerincbetegség, ezért arra jutottam hogy cipőn nem spórolunk. A legnagyobb bajom az volt, hogy csak Deichmannban lehet kapni, és folyton készlethiány van... Nem szép dolog egy ekkora márkától.
2010. febr. 4. 08:58
Hát a mienk 1 hét múlva úgy nézett ki mintha 2-3 éve hordaná mindennap.:) mondjuk a lányom a kaját is rákeni,csak ne kelljen megennie!:) Egyébként tényleg bejött nekünk is. Nézni fogom a leértékelt darabokat mindig,mert amúgy drága.Legalábbis nekem.
2010. febr. 4. 08:33
Én is az Elefanten cipőkre szavazok! Nagyon jó minőség, még megvan az is, amelyikben a fiam járni tanult bő 2 éve. Olyan, mintha vadi új lenne :D Jól tartja a bokáját, és a talpa is rugalmas, hajlékony. A csatok is bírták a strapát, szóval érdemes rá beruházni.
2010. febr. 4. 07:47
baba bolltba lehet kapni direkt járni tanuló babáknak cipőt.Első lépésnek hívta az eladó.Le van kerekítve az orra mivel lábujhegyen kezd el járni
10. gatto4
2010. febr. 4. 07:46

Ez jó, mert mi is hasonló 'cipőben' járunk cipővásárlásilag :)

Bevallom őszintén én az Elefanteneset néztem ki, de megnyugtattatok, köszi :)

2010. febr. 4. 07:15
Elepanten,nekünk ilyen van.A deichmanban lehet kapni és mi imádjuk.De pl a mienk talpa kintre nem való,mert úgye beázna.
8. ramoona (válaszként erre: 5. - Csodapók)
2010. febr. 4. 07:03

És merre lehet kapni ilyet? Ugyanis én a szieszta cipőt az Auchanben néztem. Itt Tatabányán semmi ilyesmi nincs, de a 7végén megyünk Pestre.

Köszönöm

7. 298dc77b34 (válaszként erre: 4. - Ramoona)
2010. febr. 4. 07:02
Igen, nézd meg a www.liliputi.hu-n :)
2010. febr. 4. 07:02

Siestát abszolút ne vegyél!

Pediped bentre sőt tavasz nyáron kintre is. Elephanten, Asso, Falcon kintre.


Szerintem ezek a legjobbak.

2010. febr. 4. 07:01
Szia! Nekünk_Richter cipőnk van, amit a Siestánál is lehet kapni, ha jól tudom és tökéletes! Ebben tanult meg járni a kisfiam. Bőrből készült, csinos és az általad leírt paramétereknek is tökéletesen megfelel!
4. ramoona (válaszként erre: 3. - 298dc77b34)
2010. febr. 4. 07:01
Köszönöm, de hehet kapni ilyen márkákat?
2010. febr. 4. 07:00
Liliputi, Pediped
2010. febr. 4. 07:00

Sziasztok!

Nem találok a kérdében említett cipőt, ugyanis mindegyoknek eléggé kemény a talpa, szerintem abban nem tudna járni, hiszen még nem áll egész talpon. Tegnap Szieszta cipőke néztem, de szeritem az se lenne jó. Vagy mégis? Olyat kell venni? Tudnátok segíteni??? Köszönöm

2010. febr. 4. 06:58
Milyen kiscipőt lehet venni egy épp járni tanuló 1 évesnek, aminek vékony és hajlékony a talpa, és tartja a bokáját is?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook