Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek van kedve hajlékonyodni? fórum

Kinek van kedve hajlékonyodni? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 15. 23:48
Sziasztok! Én próbálkozom néha a jógával, és vagy hogy csak nyújtani támad kedvem. Végig szoktam csinálni azt a gyakorlatsort, ami aerobik végén van. Csak persze nem olyan sietősen,mert annak nincs értelme. Azt olvastam valahol, hogyha alakformálás a cél, akkor célszerűbb a nyújtás mint az izmosodás, torna. Van tapasztalata valakinek formálódásról?
2010. máj. 15. 15:00

Sziasztok! Én a callenetics tornával értem el a legerősebb nyújtást. Nagyon élvezem, csak ritkán csinálom, mert ha kevés időm van inkább zsírégetős tornát választok, annak látható eredménye van. Inkább vékonyabb, de kevésbé hajlékony akarok lenni, mint duci, de hajlékony. De ha már stabil a súlyom, jöhet a több nyújtás.

Jógán kívül mit használtok még?

4. a908366fdb (válaszként erre: 1. - E5bfff55e3)
2010. máj. 13. 21:53

Ezzel egyetértek:)

Hajár nyújtsunk:D:D


Már csak rá kénne szánnom magam:D:D

2010. máj. 13. 21:52

Nekem nagyon tetszett, csak nehéz volt

VAlószínű azért, mert még soha nem csináltam ilyet:D:D

Voltak benne olyan gyakorlatok, amiket nem tudtam megcsinálni.

De az egésznek a hangulata meg minden szerintem nagyon jó.

:)

Érdemes egyszer kipróbálni:)

2. e5bfff55e3 (válaszként erre: 7. - Annamaris)
2010. máj. 12. 18:32
Ezt a jógát nem is ismerem. Milyen volt?
2010. máj. 12. 18:31

Régen azért utáltam nyújtani, mert mindig nagyon fájt, s nem értettem, hogy mások miért szeretik ezt csinálni. Aztán egyszer rászántam magam és "csakazértis" nekiálltam és azóta azt vettem észre, hogy a kezdeti éles fájdalom átalakult. És ahogy folyamatosan nyújtok mindig máshol fáj pl. ugyanabban a pózban is. Szóval már egészen megszerettem, időnként,pl. ha 20 percen keresztül folyamatosan nyújtok egy 40 perces jóga után, akkor már azt is szoktam érezni, hogy olyan érzés az egész, mint egy jó nyújtózkodás. :) Azt nagyon szeretem, olyan mint reggelente, mikor kikelek az ágyból.


Szerintem ebben a fórumban tarthatnánk egymásban a lelket, hogy kitartóan nyújtsunk, mert ezzel csak lassan érhető el eredmény, s ahhoz elég sok kitartás kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook