Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen juttatásokat írtok be a gázár támogatás kérelembe? fórum

Milyen juttatásokat írtok be a gázár támogatás kérelembe? (tudásbázis kérdés)

10. Jekaterina (válaszként erre: 5. - Sena)
2009. febr. 4. 03:46
Sajnos a bunkó rendszer szerint a nem rendszeres jövedelmet (étkezési jegy, üdülési csekk, iskolakezdési tám. stb.) is hozzá kell adni. Én nem adnám, ha nincs külön nyoma, menjenek a francba. Ha bérletet fizet például a munkáltató, azt is be kell vallani. Micsoda klassz jövedelem, hogy be lehet vidékről járni dolgozni?! Amúgy az egész évest kell ilyenkor figyelembe venni, mivel van nem rendszeres is benne.
9. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 7. - Bogárka62)
2009. jan. 26. 13:18
Én január elején adtam fel és mult pénteken kaptam választ.
8. Bogárka62 (válaszként erre: 7. - Bogárka62)
2009. jan. 26. 13:16
Bocsánat a második mondat végén ? helyett a ! a jó!
2009. jan. 26. 13:10
Sziasztok! Kapott közületek valaki már választ a gázár támogatás kérelmére? Mi december 15-körül küldtük el,de még nem kaptunk választ?
2009. jan. 15. 17:43

Annak a segítségét kérném, aki ért hozzá!

Tavaly októberig Gyes-en voltam, azóta munkanélkülin vagyok. :(

A kérdésem az lenne, hogy össze kell adnom az összes évi jövedelmem (GYES+ M.S) és azt kell átlagolnom, pontosabban osztani 12-vel?

Vagy elég az utolsó havi m.s. összegét feltüntetnem?

Mindenki mást mond...

5. Sena
2008. dec. 15. 17:17

Ha a férjem kap negyedévenként valamilyen béren kívüli juttatást (üdülési csekk, utalvány stb.) az is jövedelemnek számít? És ha igen, azt hogy számoljam? Mert nem mindig ugyanannyit kap. Adjuk össze az egész éves mindent és abból számoljunk átlagot?

És az én gyedemet is átlagolni kell? Mert az sem mindig ugyanannyi.

Segítsen valaki aki ért hozzá!

2008. dec. 8. 17:03

étkezési jegy, önkéntes magánnyugdíjpénztárba utalt pénz, patika kártya pénz, családi pótlék

Ha érdekképviseleti díjat fizetsz azt viszont nem szabad belevenni, mint levonást, mert az nem kötelező.

Én is úgy kérdeztem meg egy bérosztályost, hogy segítsen, nehogy még azt a "nagy" támogatást is vissza kelljen később fizetni.

2008. dec. 8. 14:47

Szia!


Minálunk ellenőrzést tartott a MÁK.Kérték a netto fizrtést+prémium

ét.jegy

családi pótlék

bérlet juttatást (távolsági és helyközi)

2008. dec. 8. 14:46
Én úgy tudom, hogy elvileg mindent be kell írni (étkezési jegyet, bérlet támogatást is).
2008. dec. 8. 14:45
Milyen juttatásokat irtok be a gázár támogatásban.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook