Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen házi praktikákat ismertek orrdugulásra? fórum

Milyen házi praktikákat ismertek orrdugulásra? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 23. 22:56

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Holnap már elmegyek az orvoshoz, mert alig kapok levegőt. Általában 4-5 nap alatt el szokott múlni magátol, de már 6 napja semmi változás.

2015. febr. 22. 17:05

Vajas kenyérre reszelj tormát és edd meg. Beindul :)


Itt a hoxán olvastam a fojhagymás orrcseppről, az is jó rá, keress rá itt a keresőben vagy a gugliban!


Jobbulást!

8. Beyatriksz (válaszként erre: 2. - Kíra2701)
2015. febr. 22. 16:27
Húsleves, forralt bor, fekete retek. Vagy egy bevállalósabb: 4 cl pálinka vagy más tömény rövidital + 1 bögre forró tea lefekvés előtt. Majd zutty az ágyba. Reggelre kiizzadsz minden nyavalyát.
2015. febr. 22. 16:01

A nyers gyömbér, nem sok egyszerre és megtisztítás után, elrágni, lassan, óvatosan, mert csíp és lenyelni, mert fertőtlenít.

Nem tart sokáig a könnyű légzés, de megéri.



Vagy mentalevélből tea, netán negró, ami jó a toroknak is :D

2015. febr. 22. 15:49
Nekem ami bevallt,hogy anyag zsebkendore par csepp eukaliptusz illoolaj es ezen aludni. De 2-3 cseppnel tobbet tenyleg nem szabad!!!
2015. febr. 22. 15:46
Hát,nem sok van...mert a házi izék csak percekig hatnak,jobb egy orrcsepp,vagy spray.
2015. febr. 22. 15:06
Én is így voltam napokkal ezelőtt.A férjem foghúzáson esett át,így én hordtam be kb fél órán keresztül a fát.Kint a hidegben,meló közben szépen megindult.Sosem gőzölök és társai.Nekem a friss levegő mindig bejön. :D
2015. febr. 22. 15:01
Én csak az orrsprayt ismerem...semmi nem segitett...pedig próbálkoztam ilyen olyan csodaszerekkel...gőzölés és társai...de nálam nem vált be...
2015. febr. 22. 14:50
Nagyon bedugult az orrom, alig kapok levegőt. Tudnátok valami házi praktikát?
2015. febr. 22. 14:49
Házi praktika orrdugulásra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook