Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen házi módszerek vannak a nátha gyors elmúlasztására? fórum

Milyen házi módszerek vannak a nátha gyors elmúlasztására? (tudásbázis kérdés)


7. Vikyci (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2014. febr. 6. 15:31
Torokkaparásra jó lehet a mézes fahéj (1 evőkanál méz összekutyulva 1 kanálhegynyi fahéjjal), napi 2x nyalogasd el. Gyömbérteát én is szoktam inni, legutóbb borban forraltam a gyömbért, tettem még bele csípős paprikát is. Ütős volt, de szerintem használt.
2014. febr. 5. 22:01
Semmilyen. Nem csak házi, de orvosi megoldás sincs. Viszont magától elmúlik, csak ki kell bekkelni
2014. febr. 5. 17:11
Nekem a tea, nagy adag C vitamin, sok pihenés, méz, hagyma szokott segíteni.
2014. febr. 5. 16:49
Nekem a torkomra a bioparox nagyon bevált
3. simple (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2014. febr. 5. 16:03
Nekem is volt nemrég, kedden tört rám, este lefekvés előtt ittam neo citrant, reggelre nem fájt a torkom. Persze ittam tovább, de két nap múlva már teljesen jól voltam. Minket mindig ez rak helyre.
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2014. febr. 5. 15:45
Szombat óta? Szerda van! Ne a rekámot nézd, hanem azt, hogy mikor rendel a dokid, mert hétvégén az ügyeleten kötsz ki, az meg nagyon nem jó!
2014. febr. 5. 15:40

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy mit szedjek nátha ellen? Szombat óta kapar a torkom, este elég rossz alig alszom, pici köhögés is van Nem vettem be gyógyszert, csak házi gyógymódokat próbáltam. Pl. fahéjas citromos mézes langyos víz, gyömbér tea (én főztem lereszelt gyömbérből) mézes fokhagyma, facsart zöldség gyümölcslevek. Persze iszom sok folyadékot teát (hársfa, csipkebogyó, napi 2-3 liter) Szopogattam mindenféle cukrot, gyógynövényes, negró, propolisz, mézet is ettem. Öblögettem sós vízzel, pálinkával :) De nem múlik a torokkaparás és mára már pici nátha is van. Mivel lehetne elmulasztani? Főleg ez a torokkaparás a legrosszabb és nem szeretném, hogy köhögés legyen a vége. Nekem száraz köhögés szokott általában lenni és az nagyon rossz. Mit tehetnék még?

Láátam most a Preventan reklámját, ami természetes immunerősítő és van belőle torokra is tabletta. Valakinek van már tapasztalata vele?


Köszi:Zsani

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook