Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok! Hétfő óta egy kicsit fáj a torkom és estére mindig belázasodok. Tudtok valami jó módszert, ami gyorsan elmulasztja őket? fórum

Sziasztok! Hétfő óta egy kicsit fáj a torkom és estére mindig belázasodok. Tudtok valami jó módszert, ami gyorsan elmulasztja őket? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 2. 17:22
Használj Bioptron lámpát, kék színnel a torokfájásra.
2012. nov. 2. 13:40
Fokhagyma mézzel! Ez csodákra képes!
20. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cica83)
2012. nov. 2. 09:04
Fokhagyma! Mindenölő!
2009. nov. 27. 09:54

mit takar az, hogy belázasodsz?


38 alatt nem kell csillapítani.


torokfájásra bioparox. nem reklám, tapasztalat :)

18. pearl1975 (válaszként erre: 16. - Mokuskas)
2009. nov. 26. 10:19

én is Augmentint kaptam, meg köptetőt.


hát hétfőn már nekem is kellene dolgoznom, de egyelőre nem veszek észre javulást.


a legjobb, hogy elküldött mellkas rtgre is, de hát oda meg hogy menjek el, ha ágynyugalom???? :))))

17. Cica83 (válaszként erre: 16. - Mokuskas)
2009. nov. 26. 10:13
Óh Te szegény! Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2009. nov. 26. 10:07

Nekem először a torkom gyulladt be, majd az egész torkom - kb. 10 cm-es szakaszon fájt - és persze folyt az orrom. Utánna 37,8 fokos láz jött este hidegrázással. Erre próbáltam már a neocitránt, strepsilzt, a tantumverdét és a aspirin c-t is.

De mindegyik fél megoldásnak tünt. Ezután elmentem a dokihoz és felírt augm. duo-t amire allegriás reakció lett a végeredmény. (Beduzzadt az orrom körül az arcom és nem bírtam aludni tőle.) Visszamentem, hogy írjon fel mást, de csak allergia elleni orrsprayt kaptam. Most már nem fáj annyira a torkom, de köhögök, tele az orrom, és ismét lázas vagyok. Jövőhéten mennék vissza dolgozni gyesről:(

15. Cica83 (válaszként erre: 14. - Pearl1975)
2009. nov. 26. 09:34
Ebben egyetértek. Akkor jól teszed, hogy otthon pihengetsz.
14. pearl1975 (válaszként erre: 13. - Cica83)
2009. nov. 26. 09:31
hát én ezzel nem tudok dolgozni, tanár vagyok, ilyen torokkal nem lehet beszélni. ha erőltetném, tuti belázasodnék újra.
13. Cica83 (válaszként erre: 7. - Pearl1975)
2009. nov. 26. 09:13

Nekem szerencsére nem nagyon fáj a torkom, remélem így is marad.

Nem akarnék dokihoz menni, ha nem muszáj, még új vagyok a jelenlegi munkahelyemen.

12. Cica83 (válaszként erre: 11. - Brigittus)
2009. nov. 26. 09:03
Nem napi 3x, csak esténként kapok be egy lázcsillapítót és akkor éjszaka izzadok rendesen.
11. brigittus (válaszként erre: 6. - Cica83)
2009. nov. 26. 08:41
Ha már három napja napi 3x bevetted a gyógyszert, s még mindig lázas vagy, akkor tényleg el kellene menned dokihoz.
10. cbc7d5fe99 (válaszként erre: 9. - Borsa)
2009. nov. 26. 08:34
hát lehet túlreagálom de az egészség nem játék hogy kísérletezzünk mint előzőleg leírt szerint komolyabb is lehet!!
2009. nov. 26. 08:30

Szia, nálam torokfájásra a zsálya tea vált be. Nem valami gasztrocsoda ízileg, de hatásos. Plusz pihenéééés!


De abban igaza sznevmm - nek, hogy ebben a vírusos időszakban nem ártana egy dokilátogatás.

2009. nov. 26. 08:28
ja és próbáltam az ezüstkolloidot, hát nem mondhatom, hogy használt volna....
2009. nov. 26. 08:26

szia


hát nekem hasonló volt, múlt csüt. estére láz, péntekre elmúlt, aztán elkezdett fájni a torkom, meg olyan nem jól éreztem magam. hétfőn munka, estére megint láz, torkomban ezer kés, másnapra láz elmúlik.... tegnap elmentem dokihoz, minden gyulladt, mandula, gége, légutak. jól megijesztett, hogy tüdőgyull. lehet a vége, feküdjek itthon, antibiotikum.

hát most itthon lógok, lázam csak hétfőn volt, és nem is vagyok olyan nagyon beteg, csak ha erőltetném, biztos visszaesnék....

6. Cica83 (válaszként erre: 4. - Brigittus)
2009. nov. 26. 08:24
Pont ezt csinálom, csak az idegesít hogy a lázam mindig visszatér.
2009. nov. 26. 08:20
szia én a ezüst kolloid oldatot ajálanám nekem is hasonló tüneteim voltak szinte állandó jelleggel ezüst 650 fél vírust és baktériumot képes elpusztítani én már sokmindent kiprobáltam de ez nagyon hatékony, itt nem ajálhatok konkrét veboldalt írt nekem üzit szivesen segítek ha érdekel hol tudsz jó minőségű terméket beszerezni kedvező áron vigyázz a gyógyszertárakbandrágább mint termék forgalmazóknál. írj ha szükséges te hol laksz én orosházi vagyok?
2009. nov. 26. 08:10
Először is lázhúzó, a torokra pedig valami szopogatás is megfelel (pl. strepsils). Csak szedd rendszeresen mindkettőt.
2009. nov. 26. 08:03

igen!!

szerintem egy orvos!!!ebbe a hülye influenzába vigyázni kell!!!nehogy valami legyen a láz miatt!!mert az valaminek a jelét küldi a szervezet ha lázas vagy!!sima torokfájásnál nemérdekes!!!

2009. nov. 26. 08:02

Húh elsőre pont egy konkrét gyógyszer-reklámot juttattál az eszembe. Pontosan ugyanezez a szövege...


Komolyra fordítva: ha tudsz, akkor maradj otthon, aludj és pihenj nagyokat, egyél keveset és igyál sokat (pl. mézes teát és sok-sok tömény citruslét - ezekkel gargalizálhatsz is)...

2009. nov. 26. 07:54
Sziasztok! Hétfő óta egy kicsit fáj a torkom és estére mindig belázasodok. Tudtok valami jó módszert, ami gyorsan elmulasztja őket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook