Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen hatékony mosószert tudtok kézi mosáshoz? fórum

Milyen hatékony mosószert tudtok kézi mosáshoz? (beszélgetős fórum)


12. Ficu00
2010. máj. 22. 11:39
köszönöm szépen a válaszaitokat! a vanish-t ketten is ajánlottátok, azt mindenképp kipróbálom!
2010. máj. 21. 22:07
Én a vanish szappanra esküszöm. Beáztatásnál is mosóporos vízbe, és a foltot vanishel bedörzsölni. Én a gépbe is beteszem úgy hogy előtte csupán megvizezem a foltot, és bedörzsölöm a szappannal. Az én gyerekem kakós, csokis, kajás, sáros, füves, kakis, szóval minden foltos cuccait kimossa patyolat tisztára így. Színeset, fehéret egyaránt. Ez szupi termék, és marhára gazdaságos, nagyon sokáig kitart.
10. e27d5a6391 (válaszként erre: 9. - Tamianyu)
2010. máj. 21. 18:23
nálam meg az is volt a gond hogy nagyon kevés volt télen a fehér ruha :))))
9. Tamianyu (válaszként erre: 8. - E27d5a6391)
2010. máj. 21. 18:19

Persze,erre nem is gondoltam látod...

Én összemostam a felsőruházattal(ingekkel,pólókkal..stb.) a gyerekek ruháit míg olyan kicsik voltak,persze szín szerint kiválogattam,hiszen csak 1x vesszük fel ezeket.

2010. máj. 21. 18:14
Ficu00 lehet hogy egészségi okok miatt nem mossa össze a ruhákat,én meg azért mert nagyon kevés ruhája volt a gyereknek és ráadasul rengeteget bukott,csupán 5 pelusom volt,és néha mint az 5 elhasználódott.....
2010. máj. 21. 18:12
Mondjuk én nem értem miért nem lehet a gyerek ruhákat gépben kimosni.Én mindháromnak gépben mosom a ruháit születésüktől fogva,feleslegesnek tartom kézzel mosogatni.
6. e27d5a6391 (válaszként erre: 1. - Ficu00)
2010. máj. 21. 18:05
:) az én babám 7 hónapos és az elejétől fogva kézzel mosom a ruháit,persze néha van kivétel,de ....már annyi mindent kipróbáltam...most: beáztatom bármilyen mosószerrel és teszek hozzá fehérítőt még a szinesekhez is,azokat természetesen nem hagyom sokáig a lavorban és gyakran megnyomkodom,dörzsölöm...ez nekem bevált......ja és több órán át hagyom az öblítő vizben ...
2010. máj. 21. 17:35
Folyékony Ariel.Extra foltnál pedig venis.
2010. máj. 21. 15:02
Szerintem bármelyik folyékony mosószer megteszi.
3. Ficu00 (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2010. máj. 21. 14:57
TUDOM, hogy moshatom mosógéppel az ő ruháit, külön is, a miénkkel együtt is. oka van, amiért nem teszem, de ezt itt nem szeretném leírni. marad a kézi mosás, ehhez várok ötletet.
2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Ficu00)
2010. máj. 21. 14:52
Attól hogy nem mosod a tiétekkel miért nem mosod mosógéppel.Elvileg lehet félprogramokat is beállítani rajta,meg hogy fél adagnyi vizet használjon.Nem fog sokkal több vizet használni mint amennyit te mosnál kézzel.
2010. máj. 21. 14:48
babám 8,5 hónapos tudom, hogy rég moshatnám miénkkel együtt az ő ruháit, egyéb okok miatt ezt mégsem teszem meg. a kézi mosás kevésbé hatékony, mint a mosógép, ezért ötleteket várnék milyen valóban jó speckó mosószer van, ami kézi mosásnál is tényleg hatékony? főleg, hogy már kúszik és ez meg is látszik a ruháján... lehet márka nevet nem lehet írni, nem tudom, esetleg írjatok privátban. köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook